Frapujący kącik Zuzanny :) - Druga sesja ! 'Wieczór bez Niego' - ZAPRASZAM !

13

Komentarz

  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    edytowano lipca 2012
    Cheryl śliczna, sesje robić :)
  • Opcje
    arekisarekis Posty: 2,661 Member
    edytowano lipca 2012
    Cheryl jest BOSKA !
    Genialny strój sportowy *-*
  • Opcje
    ErathnesErathnes Posty: 77 Member
    edytowano lipca 2012
    Sesja na plaży...zakochałam się :roll: a Cheryl, brak słów :mrgreen:
    Nie czekaj. Pora nigdy nie będzie idealna.
    Napoleon Hill
  • Opcje
    bwsunnybwsunny Posty: 1,255 Member
    edytowano lipca 2012
    Cheryl- klasyka :) Cudowna zaraz polecę! A co do sesji; dlaczego zadajesz takie pytania? Mało pozytywnych komentarz na temat poprzedniej? :mrgreen:
  • Opcje
    muszelka21muszelka21 Posty: 966 Member
    edytowano lipca 2012
    Cheryl jest bardzo piękna :P . Uwielbiam Twój kącik. I masz robić więcej sesji! :mrgreen:
  • Opcje
    berryannberryann Posty: 34
    edytowano lipca 2012
    rewelacyjne sesje simów masz do tego rękę zazdroszczę. Bardzo mi się podoba jak to wszystko pięknie skomponowałaś:)
  • Opcje
    pieskotpieskot Posty: 287 Member
    edytowano sierpnia 2012
    KIEDY NASTĘPNA SESJA
  • Opcje
    Sandzia123Sandzia123 Posty: 1,180 Member
    edytowano sierpnia 2012
    Sesja na plaży jest doskonale zrobiona. Widać, że musiałaś się bardzo starać. Rób dalsze sesje, bo masz talent dziewczyno. :)
    Co do simki to jest bardzo ładna. Pierwsze zdjęcie jest piękne. :)
  • Opcje
    Zuza99Zuza99 Posty: 237 Member
    edytowano sierpnia 2012
    Jak dawno mnie tu nie było...Ale już jestem i postaram się nadrobić wszystko, tylko niestety nie w najbliższym czasie :( Mówiąc krótko mam małe problemy z grą...

    Dziękuje za wszystkie komentarze, nie umiem wyrazić jak się cieszę, że nie wieje tu pustkami!! A to, że na dodatek wszystko Wam się podoba... Nie no, brak mi słów :D
    Podpowiem, że jeśli tylko gra mi ustąpi, pojawi się nowa sesja :wink:
  • Opcje
    Zuza99Zuza99 Posty: 237 Member
    edytowano września 2012
    Tak jak w temacie, mam dla was historię !
    Na razie wstawiam ją tutaj, ponieważ nie wiem czy przypadnie Wam do gustu.
    Ale jeżeli jakimś cudem spodobają się Wam losy Melody, moja historia pojawi się w odpowiednim dziale... A więc zapraszam do czytania :D

    Stałam przed drzwiami do mieszkania uradowana. Uznałam, że w takim dniu Leah nie obrazi się za małe przedstawienie. Automatycznie zdjęłam sobie uśmiech z twarzy i wparowałam do mieszkania głośno tupiąc. Tak jak myślałam, moja przyjaciółka siedziała przy biurku i grzebała w laptopie. W telewizorze leciał jakiś program o wędkowaniu, ale ani ona, ani ja nie zwracałyśmy na niego większej uwagi. Opadłam na fotel głośno wzdychając.
    -Ciężki dzień w pracy?-zapytała swoim naturalnie wysokim głosem.
    -Dokładnie, zaraz pójdę się położyć-teraz teatralnie ziewnęłam-a co ty tam robisz?
    Wstałam z mięciutkiego fotela i skierowałam się w stronę Lei. Gdy tylko zauważyła, że się zbliżam zamknęła laptopa.
    -Nic. Takie tam... Bzdury-szybko się usprawiedliwiła, ale ja nie dawałam za wygraną.

    screenshot392.jpg

    Podeszłam do biurka i otworzyłam zminimalizowaną stronę w laptopie. Oparłam się o blat, zduszając w sobie śmiech.
    -Horoskop?! Naprawdę?! Nigdy bym nie pomyślała, że wierzysz w te... bzdury, jak powiedziałaś-nie wytrzymałam i zaczęłam się głośno śmiać- przepraszam, nie chciałam- powiedziałam, gdy już się opanowałam.
    -Mów sobie co chcesz, ale mi się wszystkie horoskopy sprawdzają- spojrzała na mnie z wyrzutem- posłuchaj "Nie wszystko co się wydaje dobre, w rzeczywistości takie jest. Przekonasz się o tym sama w najbliższych dniach. Postaraj się być opanowana, bez względu na to co Cię czeka, inaczej może się to źle skończyć"-zacytowała jedną z przepowiedni.
    -I co myślisz, że spodka cię coś złego? Weź przestań- odeszłam od biurka machając ręką.
    -Ale, to Twój... No wiesz..
    .-Eee, tam... Myślisz, że może mnie spotkać coś gorszego niż już przeżyłam? Wątpię.
    Wpatrywałyśmy się w siebie nawzajem przez moment.
    -Naczelna dziś mnie zaprosiła do siebie- przerwałam ciszę.
    -I co?
    -Prosi żebym zajęła się sprawą jakiegoś podpalonego domu...
    Zakłopotana, zerknęła na mnie jeszcze raz spod komputera. Nie wytrzymałam i musiałam się uśmiechnąć.
    -Super! Twój pierwszy poważny reportaż!-zerwała się na równe nogi i mocno mnie uściskała-o czym dokładnie ma być?
    -Pięćdziesiąt lat temu, jeden z budynków mieszkalnych w naszym mieście został podpalony. Myślano, że nikt nie zginął i teoretycznie wszystko się dobrze skończyło. Kamienica stała w ruinie przez pół wieku, a teraz jakiś zakład ma tam zbudować swój sklep, tylko że przy zabieraniu gruzu z działki znaleziono martwą kobietę. Najprawdopodobniej jest to niejaka Lisa Molles, dawna mieszkanka jednego z tamtejszych mieszkań, ale nic więcej o niej nie wiadomo. Tylko dlaczego nikt jej nie *****ł? Była aż taką jędzą? A na dodatek, przez całe jej życie miała zrobione tylko jedne zdjęcie... Piętnaście minut przed śmiercią, przed tym budynkiem...
    -Co za ludzie!
    -Co?
    -Twój pierwszy reportaż, a oni dają ci taki trudny temat?!
    -Wcale nie, jest intrygujący! Cieszę się, że dostałam go a nie sprawę faceta który myśli, że jest pszczołą! Posuń się pokażę Ci to zdjęcie- i usiadłam do biurka.

    screenshot393p.jpg

    -Spójrz, to ona-wskazałam na monitor-Biedna kobieta. Nie wygląda na zołzę.
    -Jest do Ciebie podobna... Ten sam nos, uśmiech... I oczy.
    -To czarno-białe zdjęcie. Jak rozpoznajesz kolor oczu?!
    -Nie chodzi mi o kolor, tylko o kształt- uśmiechnęła się do mnie- Mel, widzisz to tu?-wskazała na szyję Lisy.
    -Co tam jest? Nic nie widzę.
    -Możesz przybliżyć ten fragment?- mówiła jakby była przestraszona.
    -Tak, jasne... Ty... Przecież?- odruchowo dotknęłam mojego naszyjnika...- nie to niemożliwe. To nie mogła być moja matka... Nie mogła zginąć, zanim mnie urodziła, to nierealne!
    -Może, to tylko przypadek- postarała się mnie uspokoić.
    -Skoro ty wierzysz w horoskopy, to ja mogę nie wierzyć w przypadki!-mimowolnie podniosłam ton głosu.
    -Uspokój się. To nic....

    screenshot394h.jpg

    -Nie uspokoję się!! Nie może być przypadkiem, że ta kobieta ma naszyjnik, który znalazła przy mnie Tiara! Nie wieżę w to! - byłam oburzona! Wrzeszczałam na moją współlokatorkę, jakby miała z tym coś wspólnego.
    -Właśnie, powiesz jej?
    -Nie. Na razie nie- spuściłam z tonu- Przepraszam, że krzyczałam... Lepiej pójdę się położyć...
    -Tak, lepiej tak.
    Wstałam od biurka i skierowałam się do mojej sypialni, szybko się przebrałam, i opadłam na łóżko. Zdecydowanie, za dużo wrażeń na jeden dzień... Przecież nigdy nie było mi dane poznać moich rodziców, i tak nagle mam się dowiedzieć czegoś o sobie? Przeznaczenie? A może pech? Było dobrze jak było. A może jednak mi czegoś brakowało? A może podświadomie chciałam, wiedzieć czemu zostałam porzucona, zanim na dobre zaczęłam żyć? Tylko czy jestem odpowiednio silna, żeby poznać tę prawdę. Co jeśli okaże się, że nie powinnam jej znać? Jeśli okaże się, że jestem tym kim nie powinnam być?


    Ach, łąka. Kocham łąki. Pełno kwiatów, różnych stworzeń... Pięknie tu. Tylko skąd ja się tu wzięłam? Zaraz. Skąd ja cię znam? Lisa? Idzie tu! I coś szepcze. Tylko co?? Wnu. Wnucz. Wnuczka ?

    screenshot396p.jpg

    Lisa to nie moja matka tylko babcia! No tak! Tylko czemu jej córka,a moja matka jej nie s z u k a ł a ? Nagle zaczęło się ściemniać. Piękne słońce, zasłoniły chmury. Kwiaty więdły. Zaczęło padać, grzmieć. Coś kazało mi podbiec do tej kobiety która rzekomo była moją babcią, rzuciłam jej się na szyję ale ona znikła. Zauważyłam, że w ręce trzymam naszyjnik. Jej. I mój zarazem. I wtedy ogarnęła mnie pustka, wszystko było mi obojętne. Czułam, że nic nie mogę zrobić, ale zarazem że wszystko jest w moich dłoniach. Czułam się niepotrzebna, ale musiałam być. Uczucie które można opisać tylko jako ból. Ból nie do opisania. A potem ciemność, i huk.



    Proszę o wyrozumiałość :lol: I o szczerość :-)
    Za dużo zdjęć? A może właśnie za mało? Zdaję się na Was :roll:
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • Opcje
    pieskotpieskot Posty: 287 Member
    edytowano października 2012
    ŚWIETNA HISTORIA.I zdjęcia też
  • Opcje
    bajka1bajka1 Posty: 114 Member
    edytowano października 2012
    kochana simki sa piekne i domek tez , ja tam wole nowoczesne niż ponure starociowe zamczyska
  • Opcje
    Zuza99Zuza99 Posty: 237 Member
    edytowano października 2012
    Miło mi, że nadal ktoś tu zagląda :)
    Sama zapomniałam, że mam kącik, ale jakoś to naprawimy xD

    Aktualnie nie mam, żadnych nowych simek, ale znalazłam -- MELODY --.
    A więc :

    Zbliżenie twarzy
    screenshot415y.jpg

    Strój codzienny [troszkę jej ucięło butki :lol: ]
    screenshot417tg.jpg

    Strój wizytowy
    screenshot418.jpg

    Do spania
    screenshot419.jpg

    Strój Sportowy
    screenshot424q.jpg

    Strój kąpielowy
    screenshot423l.jpg

    Mam nadzieję, że się podobało i zapraszam ponownie :roll:
  • Opcje
    bajka1bajka1 Posty: 114 Member
    edytowano października 2012
    kochana simki sa piekne i domek tez , ja tam wole nowoczesne niż ponure starociowe zamczyska a opowiadanie interesujace
  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    edytowano października 2012
    Melody jest śliczna! :) Pobrana i polecona :)
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano października 2012
    Świetnie, że odświeżyłaś swój kącik. :) Robisz na prawdę śliczne Simki! Gratuluję :) Domek też bardzo mi się podobał. No, a sesja "Na plaży" jest piękna. Zachwyciło mnie 3 zdjęcie od dołu :)
  • Opcje
    Zuza99Zuza99 Posty: 237 Member
    edytowano października 2012
    Dziękuję za tak pozytywne komentarze :D I cieszę się, że nadal tu zaglądacie.
    To naprawdę wiele dla mnie znaczy...
    Dobrze, to teraz przejdźmy do Simki zainspirowanej sagą "Zmierzch". Tak, wiem co teraz Myślice- TRAGEDIA :roll: Ale moim zdaniem książki są całkiem interesujące, tylko filmy są takie.. ogłupiające xD
    A więc zapraszam do obejrzenia -Belli- która była robiona na podstawie opisu Isabelli Swan z książki, a nie na podstawie wizerunku Kristen Stewart.
    Simka z dedykacją dla Klaudii[pieskot], która jest jedną z największych fanek jakie znam ;)

    Strój Cdzienny:
    screenshot430h.jpg

    Strój Wizytowy:
    screenshot431y.jpg

    Do Snu:
    screenshot432k.jpg

    Strój Sportowy:
    screenshot434e.jpg

    Strój Kąpielowy:
    screenshot433x.jpg

    Zbliżenie Twarzy:
    screenshot440v.jpg

    I jedno takie dodatkowe:
    screenshot437.jpg


    Dziękuję za uwagę i zapraszam ponownie :D

    Edit: A może ktoś jeszcze chciałby simkę z dedykacją ? ;D
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • Opcje
    Sandzia123Sandzia123 Posty: 1,180 Member
    edytowano października 2012
    Bardzo ładna jest :) oczy ma śliczniutkie ;)
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano października 2012
    Simka jest bardzo ładna :) A to dodatkowe zdjęcie podoba mi się najbardziej :)
    Zapraszam do mojego kącika :)
  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    edytowano października 2012
    Twoja simka lepiej by się nadawała do zagrania Belli niż ta Stewart :lol: Zgadzam się z Tobą, że saga książkowa jest naprawdę fajna, a film przy niej wysiada :/ Jeszcze pierwsza część jest spoko, ale im dalej tym gorzej psuli :/

    Jak masz ochotę, to możesz stworzyć simkę z dedykacją dla mnie, jestem bardzo ciekawa pomysłu na nią ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top