Magazyn DESIGN - drugi numer!

1810121314

Komentarz

  • Opcje
    pauletkapauletka Posty: 307
    edytowano listopada 2011
    Zgłaszam się do fotografów. Moja galeria to http://forum.thesims3.com/jforum/posts/list/444357.page . Zdjęcia mogłabym robić w weekendy^^. GG - 12213704 .
  • Opcje
    Kamil1990Kamil1990 Posty: 523 Member
    edytowano listopada 2011
    Nawet ładne te bannery :) Dla mnie masz banner :> ?
  • Opcje
    blakcblakc Posty: 529
    edytowano listopada 2011
    olizgs napisał użytkownik:
    Dopiero teraz zauważyłam te śliczne banery, są śliczne!
    Uhu! Dziękuję! xDD
    pauletka napisał użytkownik:
    Zgłaszam się do fotografów. Moja galeria to http://forum.thesims3.com/jforum/posts/list/444357.page . Zdjęcia mogłabym robić w weekendy^^. GG - 12213704 .
    Dobrze, tylko popracuj trochę nad swoimi pracami. xD
    Kamil1990 napisał użytkownik:
    Nawet ładne te bannery Dla mnie masz banner :> ?
    oo, nawet ładne powiadasz? Ależ Wy jesteście wybredni moi drodzy. xDD
    banner1kamil990.jpg

    UWAGA, WAŻNA INFORMACJA!
    Nie przyjmujemy już zgłoszeń do sekcji fotografów! xDD
  • Opcje
    olizgsolizgs Posty: 1,462 Member
    edytowano listopada 2011
    Czyli na bbrak fotografów chyba nie możesz narzekać?
    A ja jako dziennikarka umieeram z nudów!
    Może mogłabym zacząc pisać artykuł o Chinach albo Francji?
    Chciałm teraz bardziej nadtym popracować, żeby było idealnie, więc czas jest mi potrzebny.
  • Opcje
    blakcblakc Posty: 529
    edytowano listopada 2011
    olizgs napisał użytkownik:
    Czyli na bbrak fotografów chyba nie możesz narzekać?
    A ja jako dziennikarka umieeram z nudów!
    Może mogłabym zacząc pisać artykuł o Chinach albo Francji?
    Chciałm teraz bardziej nadtym popracować, żeby było idealnie, więc czas jest mi potrzebny.
    Chciałabym już zacząć pracować nad gazetką, ale problemem jest coraz mniej czasu i chęci niestety... Powiem szczerze, że to forum daje mi w kość i zastanawiam się nad jego o.p.u.s.z.c.z.e.n.i.e.m, mam nadzieję, że gazetka się utrzyma, sz.ukam właśnie kogoś, kto chciałby ją przejąć i zająć się tym wszystkim.
  • Opcje
    SIMSIORSIMSIOR Posty: 6,384 Member
    edytowano listopada 2011
    black odezij się na gg pisałem do Ciebie.

    odezwji się , jak coś to moje gg : 1391235
  • Opcje
    MagdolciaMagdolcia Posty: 313
    edytowano listopada 2011
    Chcesz jeszcze moją simkę? Jak tak, to prześle Ci link. :)
  • Opcje
    ja__ja__ Posty: 234
    edytowano listopada 2011
    Blakc, na prawdę dobrze zastanów się nad wyborem osoby, która przejmie stery nad gazetką. Uważam, że lepiej byoby zamknąć magazyn, niż przekazywać w ręce kogoś niedoświadczonego...
  • Opcje
    kacpixxikkacpixxik Posty: 123
    edytowano listopada 2011
    ja__ napisał użytkownik:
    Blakc, na prawdę dobrze zastanów się nad wyborem osoby, która przejmie stery nad gazetką. Uważam, że lepiej byoby zamknąć magazyn, niż przekazywać w ręce kogoś niedoświadczonego...
    Popieram , blakc trudno mi przyjąć taką wiadomość że odchodzi nasza simsomanka (z resztą dużo osób tak odchodziło ale jak ty to robisz to czuje się inaczej niż żegnałem innych). Bardzo dziękuję ci za współpracę i pozdrawiam ^^. Trzymaj się bez ciebie i twoich pięknych prac będzie nam trudno i smutno. :(


    Kolejna osoba odchodzi.. :?


  • Opcje
    blakcblakc Posty: 529
    edytowano listopada 2011
    SIMSIOR napisał użytkownik:
    black odezij się na gg pisałem do Ciebie.

    odezwji się , jak coś to moje gg : 1391235
    dopiero, jak to przeczytałam, to weszłam, ale akurat nie byłeś dostępny. Za radą kolegów (Jakuba i Kacpixa) postanowiłam, że nie będę gazetki przekazywać. Po prostu pozostanie ona w "stanie nieważkości". Zawsze możesz założyć nowy magazyn, chociaż spójrzmy prawdzie w oczy, to forum jest za małe, tutaj praktycznie nie ma odbiorców...
    Magdolcia napisał użytkownik:
    Chcesz jeszcze moją simkę? Jak tak, to prześle Ci link.
    Na razie jest na smutnym etapie decydowania, czy w ogóle jest jakiś sens w tym by gazetka istniała, jej grono czytelnicze praktycznie składałoby się z 5 osób, z czego połowa byłaby niezadowolona.
    kacpixxik napisał użytkownik:
    Popieram , blakc trudno mi przyjąć taką wiadomość że odchodzi nasza simsomanka (z resztą dużo osób tak odchodziło ale jak ty to robisz to czuje się inaczej niż żegnałem innych). Bardzo dziękuję ci za współpracę i pozdrawiam ^^. Trzymaj się bez ciebie i twoich pięknych prac będzie nam trudno i smutno.


    Kolejna osoba odchodzi..
    Jeej, naprawdę jak to przeczytałam, to jakoś mi się szkoda zrobiło tego, wszystkiego, co trzymało mnie tutaj. Niestety tak wyszło, nie zamierzam odchodzić z forum, na pewno jeszcze gdzieś tak się będę odzywać itp. Ale nie będę już tutaj wystawiać swoich prac, bo to chyba nie jest już dla nich miejsce. Ja także dziękuję wszystkim za współpracę. xDD
  • Opcje
    ASHATKA123ASHATKA123 Posty: 1,307 Member
    edytowano listopada 2011
    Jest mi bardzo smutno, ponieważ mam "niezawodną" pamięć. W tym czasie, gdy Ty p.isałaś mi, bym oddała różne rzeczy, ja byłam tu, tam, miałam sprawdziany, kartkówki, p.isałam przykłady (po dwieście lub sto), układałam zdania z 12 wyrazami, p.isałam referaty... Podsumowanie xD.
    Okropnie Cię przepraszam. Nie mogę liczyć na drugą szansę?
    Mogłabym być kimkolwiek i NA PEWNO bym Ci wszystko zrobiła na czas, a nawet dzień po. Ostatnio mam więcej czasu i gdybym mogła spróbować jeszcze raz...
    Magazyn jest świetny!
    PLIIIS... :oops:
  • Opcje
    blakcblakc Posty: 529
    edytowano listopada 2011
    ASHATKA123 napisał użytkownik:
    Jest mi bardzo smutno, ponieważ mam "niezawodną" pamięć. W tym czasie, gdy Ty p.isałaś mi, bym oddała różne rzeczy, ja byłam tu, tam, miałam sprawdziany, kartkówki, p.isałam przykłady (po dwieście lub sto), układałam zdania z 12 wyrazami, p.isałam referaty... Podsumowanie xD.
    Okropnie Cię przepraszam. Nie mogę liczyć na drugą szansę?
    Mogłabym być kimkolwiek i NA PEWNO bym Ci wszystko zrobiła na czas, a nawet dzień po. Ostatnio mam więcej czasu i gdybym mogła spróbować jeszcze raz...
    Magazyn jest świetny!
    PLIIIS... :oops:
    Naprawdę bym chciała i nie miałabym nic przeciwko temu, żebyś dołączyła do magazynu, ale jak widzisz został on zawieszony, a właściwie już zamknięty (muszę zmienić nazwę tematu...). Może ktoś inny stworzy nowy magazyn o podobnej tematyce. Design Magazine to już przeszłość niestety. Bardzo mi przykro. Na tę decyzję złożyło się wiele czynników, m. in. brak większego zespołu redakcyjnego, czy bardziej osobiste, jak ustawiczna i niekompetentna krytyka moich prac (takie mam zdanie). Tak wyszło, zdecydowałam, że żadna z moich prac nie pojawi się już na tym forum (w tym magazyn). Dziękuję za opinię i pozdrawiam serdecznie! xDD
  • Opcje
    ASHATKA123ASHATKA123 Posty: 1,307 Member
    edytowano listopada 2011
    Dobrze ^^.
    Ja uważam, że magazyn wyszedł naprawdę fajnie.
  • Opcje
    blakcblakc Posty: 529
    edytowano lipca 2012
    OGŁOSZENIE!
    nab2.jpg
    Jako redakator naczelna chciałabym poinformować wszystkich forumowiczów, że planowany jest nowy numer magazynu DESIGN. W związku z tym, zachęcam Was do zgłaszania się, do zespołu redakcyjnego gazetki. Zgłosić może się każdy, bez wyjątku. O przyjęciu do redakcji będzie decydować próbka pracy danego kandydata (czyli np. mini-sesja, stworzenie sima itp. w zależności od stanowiska, o które się ubiega :D).
    Oczywiście jeżeli dana osoba jest już aktywnym twórcą i chce zaprezentować próbkę swojej wcześniejszej pracy, to jestem absolutnie otwarta (np. osoby z działu Kącik twórców).
    Współpraca z magazynem daje ogromną szansę na zaprezentowanie swoich unikatowych dzieł szerszej publiczności. Planuję opublikowanie magazynu poza naszym forum, ale zależeć to będzie od jakości prac.

    A teraz najważniejsza informacja. Na dzień dzisiejszy przewiduję takie stanowiska:

    1. Twórcy modelek, modeli, a nawet zwierząt :D

    2. Styliści (ta funkcja może się łączyć c twórców modelek i modeli)

    3. Architekci, projektancji wnętrz, ogrodów, budynków publicznych itp.

    4. Fotografowie, czyli twórcy sesji.

    6. Dziennikarze, czyli najogólniej osoby ****ące (mam na myśli artykuły, wywiady, ogłoszenia, krótkie notki itp.)

    7. Wyszukiwacze, czyli research. Wszyscy, którzy orientują się w świecie dodatków nieoficjalnych i oficjalnych, znają najnowsze nowinki.

    8. Wszyscy, którzy mają kreatywne pomysły i pragną zaprezentować się w magazynie.

    inf2%2520kopia.jpg

    Próbki swoich prac można także wysłać na oficjalnego maila redakcji: design-magazine@wp.pl jest to także mail kontaktowy dla tych, którzy potrzebują dodatkowych informacji itp.

    Jeżeli ktoś chce zobaczyć jak wyglądał pierwszy numer to link jest TUTAJ

    Jeżeli przyjdą mi do głowy jeszcze jakieś inne, szalone pomysły to niektóre punkty mogą ulec zmianie lub zostaną utworzone nowe stanowiska. Jestem otwarta na wszelkie pomysły. :mrgreen:
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • Opcje
    muszelka21muszelka21 Posty: 966 Member
    edytowano lipca 2012
    Witaj Blakc!
    Już na wstępie chciałabym powiedzieć, że bardzo spodobał mi się Magazyn DESIGN. Dlatego więc, pragnę dołączyć do jego zespołu. Interesuje mnie funkcja twórcy modelek, modeli lub zwierząt. Za sobą mam już małe doświadczenie z tworzeniem. Uważam, że Simki wychodzą mi całkiem nieźle. Jestem osobą kreatywną i, zacytuję moją nauczycielkę, "obdarzoną zmysłem artystycznym". Lubię tworzyć, a jeśli przyjmiesz mnie do zespołu, będę Ci wdzięczna. Gdybyś się na to zdecydowała, prosiłabym o nazywanie mnie Berenicca na łamach gazetki. A teraz kilka lepszych, moim skromnym zdaniem, prac z kącika:

    screenshot1096.jpg

    screenshot1045z.jpg

    screenshot1053.jpg

    screenshot1079.jpg

    screenshot1087.jpg

    Czekam na odpowiedź i serdecznie pozdrawiam :wink:
  • Opcje
    PomaranczowaPomaranczowa Posty: 1,780 Member
    edytowano lipca 2012
    Zgłaszam się, zgłaszam się, zgłaszam się! Uwielbiam wszystko, co tworzysz i już od dawna chciałam z Tobą współpracować! :mrgreen:

    1. Mój nick na forum to Pomaranczowa, jednak wolałabym, żeby używane było zdrobnienie "Pom".
    2. Chciałabym zostać dziennikarzem.
    3. Zapewne wiele osób zgłosi się do współpracy. Dlaczego miałabyś wybrać mnie? Otóż dlatego, że bardzo lubię tworzyć. W dodatku umiem dostosować się do każdej sytuacji i jeśli dostanę wiadomość, że mam pół godziny na napisanie artykułu, to wykonam go w dziesięć minut :D. Uwielbiam pis.ać - nieważne, czy jest to długie opowiadanie, recenzja czy wypracowanie na język polski, przy czym raczej nie robię błędów językowych czy ortograficznych. Jestem dociekliwa i staram się ciekawie pis.ać, więc moje artykuły czy wywiady będą zaskakujące i raczej nikt przy nich nie uśnie :D W dodatku mam doświadczenie w pis.aniu - choćby to, że prowadzę na forum historię i (nieskromnie mówiąc) wiele osób chwali mój styl.
    4. 6-8 zdań to bardzo mało, więc mój mini-artykuł będzie bardzo "mini"...

    „Nie z tego świata” – cóż może kojarzyć się z tym intrygującym hasłem? Tytuł nowego programu telewizyjnego poświęconego zjawiskom nadprzyrodzonym? Artykuł w naukowej gazecie? Nic bardziej mylnego! Jest to nazwa nowego, siódmego dodatku do naszej ukochanej gry The Sims 3, którego premiera wypada we wrześniu bieżącego roku. Od teraz życie naszych Simów przestanie być nudne – w naszych miastach zagoszczą wilkołaki, wróżki, wiedźmy, a nawet… zombie! Niech Twój Sim posiada skrzydła, nauczy się używać magii i wyje do księżyca. Czy nie brzmi to intrygująco?

    Gdyby były jeszcze jakieś wątpliwości co do mojego pis.ania, to zapraszam do przeczytania historii, którą prowadzę na forum.
    http://forum.thesims3.com/jforum/posts/list/537993.page

    Pozdrawiam i mam nadzieję, że moje zgłoszenie zostanie pozytywnie rozpatrzone :mrgreen:

    EDIT: Musiałam zedytować, bo przez przypadek podałam złego linka ._. Przepraszam...
  • Opcje
    arekisarekis Posty: 2,661 Member
    edytowano lipca 2012
    Zgłaszam się !
    1. Adam
    3. Stanowisko - Dziennikarz
    4. Ponieważ uważam, że nadaję się na to stanowisko, co prawda tworzę średnie Simki i domy, ale dość dobrze p i s z ę ortograficzno - stylistycznie. Pragnę także zawrzeć współpracę ponieważ podziwiam Twoje prace i zaangażowanie co do nich, zresztą jak cała masa ludzi :)
    5. Gdyby inne stanowiska były zajęte, chętnie przyjmę ,, pracę '' w innym dziale, więc tutaj znajdzie się kącik, gdzie znajdą się :
    - Simki na sesjach
    - Sesje i mini-sesje
    - Budynki
    Co do dziennikarstwa to tu jest historyjka
    I kilka zdań o dodatku :

    Niedługo w sklepach pojawinowy dodatek do naszej ulubionej gry o tematyce pór roku i pogody pod nazwą ,, The Sims 3 : 4 Pory Roku ''. Wielu z nas z pewnością długo oczekiwało na ten dodatek i spodziewało się go wcześniej. W dodatku możemy znaleźć między innymi :
    - Piękny zestaw ciepłych kurtek na zimę
    - Dużo kolorowych, wiosennych s u k i e n e k
    - Nową falę strojów kąpielowych
    - Oraz kolekcję jesiennych p ł a s z c z y
    - Nowe nakrycia głowy jak : Słomiane kapelusze, czapki z daszkiem do tyłu...
    - Wiosenny zestaw mebli ogrodowych
    - Letnią edycję mebli salonowych
    - Złotą, jesienną sypialnię
    - I zestaw zimowej kuchni
    Dodatek będzie posiadał także zawartość bonusową, czyli :
    - Zegar - Kukułkę
    - Sokowirówkę ,, Orzeźwienie ''
    - Ekspres do kawy ,, Wieczór przy kominku ''
    - Oraz choinkę ,, Zielona Igiełka ''
    W dodatku pojawi się, jak sama nazwa wskazuje, pogoda oraz pory roku. Zadowolone będą zarówno dzieci z chlapania się w deszczu jak i Simowie s z u k a j ą c y opalenizny i słońca. W dodatku pojawią się nowe interakcje jak
    - Opalaj się
    - Opalaj się z...
    - Baw się w deszczu
    - Chlapnij kałużą
    - Zdmuchuj dmuchawce
    - Podziwiaj obłoki
    Niestety, jak dotąd nie posiedliśmy więcej informacji o Porach Roku. Niepotwierdzonym faktem jest także, że dodatek wyjdzie na Boże Narodzenie.


    To tylko próbka :mrgreen:
    Pozdrawiam :P
  • Opcje
    blakcblakc Posty: 529
    edytowano lipca 2012
    Już odpisuję wszystkim! :p
    @Muszelka, a właściwie już Berenicca xD
    Jestem całkowicie na TAK! Już po tym zdjęciu widzę, że simki są niebanalne i bardzo interesujące. Chciałabym zaproponować Ci DWIE posady: twórcy modelek oczywiście i fotografa. Uważam, że zaprezentowałaś świetne zdjęcia, ciekawy kadr i idealnie dobraną pozę. Widzę też bardzo dobrą stylizację, więc możesz kompleksowo zająć się sesją. Kiedy już zdecyduję się na ogólny kształt numeru, jego tematykę i będziemy mieć gotowe artykuły, wtedy poinformuję Ciebie dokładnie, o zleceniu. Teraz wpiszę Ciebie na listę i.. witam serdecznie w szeregach redakcji! :D

    @Pom
    Oczywiście też jestem na wielkie TAK! :p Twoje prace są świetne, już od dawna obserwuję Twoje poczynania i przyznam szczerze, że bardzo liczyłam na to, że się tutaj zgłosisz. Historię śledziłam do czasu mojej długiej nieobecności i bardzo mnie wciągnęła, więc jak dla mnie już nic nie musisz udowadniać. Jeżeli chodzi o wszelkiego rodzaju błędy, to bardziej miałam na myśli takie rażące, które uniemożliwiają czytanie, bo sama na przykład cierpię na nadprodukcję przecinków, więc jestem bardzo tolerancyjna pod tym względem. :-)
    Oficjalnie także witam Ciebie w szeregach redakcji! xDD

    @Arekis, czyli Adam xD
    Dwójka już poprawiona :p Myślę, że tekst jest całkiem dobry. Widziałabym Ciebie w dziale informacyjnym, o ile taki wejdzie w zakres numeru, albo w recenzjach prac forumowych, bo zauważyłam, że jesteś drobiazgowy, oczywiście w tym przypadku na + :p. Jeżeli masz inny pomysł na siebie, to ja czekam na wszelkie propozycje. Wezmę pod uwagę też inne Twoje dzieła, ale oczywiście na pierwszym miejscu stawiam dziennikarstwo. Nie mam żadnych zastrzeżeń i witam w redakcji! :p

    A teraz informacja dla naszych drogich przyjętych, dla chętnych do zgłaszania się także xD
    Na razie poczekam na wszystkie zgłoszenia. Myślę, że "casting" potrwa jeszcze jakieś 2-3 tygodnie, ewentualnie krócej, jest to uzależnione od ilości zgłoszeń, podam dokładną informację pod koniec tygodnia. Dlatego dokładne "instrukcje" o zleceniach podam Wam dopiero po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń, kiedy ekipa będzie już skompletowana. Możemy w tym temacie omawiać wszelkie ogólne sprawy, jak tematyka numeru, wszelkie propozycje, uwagi itp.
    A jeżeli chodzi o sprawy bardziej konkretne, związane np. z jakimś artykułem, sesją to wolałabym się z Wam kontaktować mailowo lub przez gg, bo chciałabym, żeby dla pozostałych forumowiczów była to jakaś niespodzianka :p Oczywiście jeżeli ktoś nie chce się ze mną w taki sposób komunikować i woli tu na forum, to ok, ale przestrzegam, że wtedy treść magazynu nie będzie dla nikogo tajemnicą.
    Mój mail: design-magazine@wp.pl
    GG: 38004287

    Jeżeli ktoś ma jakieś pytania, wątpliwości, ciekawe pomysły, to czekam :p
    Mały off-top dozwolony xD

    nab2.jpg
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • Opcje
    muszelka21muszelka21 Posty: 966 Member
    edytowano lipca 2012
    Niemożliwe! Bardzo, ale to bardzo Ci dziękuję Blakc! Nawet nie wiesz, jak bardzo się cieszę! Dziękuję Ci także, ze doceniłaś moje prace. Oczywiście przyjmuję obie posady :D !
  • Opcje
    PomaranczowaPomaranczowa Posty: 1,780 Member
    edytowano lipca 2012
    *przeciera z niedowierzaniem oczy*
    ...
    JEAH! Ekhem... bardzo mi miło, że będę mogła z Tobą współpracować. I cieszę się, że podobały Ci się moje prace!
    I mam już pomysł, co można dodać - napis.zę Ci maila xD
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top