Magazyn DESIGN - drugi numer!

1679111214

Komentarz

  • Opcje
    SyriuszSyriusz Posty: 504 Member
    edytowano listopada 2011
    To do kiedy dać zdjęcia jakiegoś pokoju?
    Moje simy będe teraz miały zabawę bo cały salon i kuchnia, myślałem też o łazience (bo ją to dla mnie umeblować jest bardzo trudno, po 1. mało rzeczy po. 2 żeczy do łazienki zajmują strasznie dużo miejsca a łazienka nie może być halą sportową, musi być mała :D) Dlatego myślę, iż umebluję pierw łazienkę do gazety :D
  • Opcje
    blakcblakc Posty: 529
    edytowano listopada 2011
    ja__ napisał użytkownik:
    Mnie osobiście denerwują ogromniaste bannery - jak dla mnie to przerost formy nad treścią... ale ja tu nie mam nic do gadania
    A może masz coś do mojego ogromnaistego banneru...? xDD
    SimoniaK9 napisał użytkownik:
    http://imageshack.us/g/18/screenshot896.jpg/ - masz reklamy mebli i bielizny, a to w środku to wypadek, ale musiałem sfotografować, bo wygląda komicznie!
    Powiem szczerze, że zdjęcia nie są za dobre. Przede wszystkim są zbyt ciemne, do tego widać, że grafikę w simsach masz ustawioną na bardzo niskich detalach. Jakość jest bardzo słaba, podobnie jak sceneria i sama modelka... Zdjęcia się kompletnie nie nadają. A te z CaS... no proszę Cię. x/
    PanBiszkopt napisał użytkownik:
    Ja używam tylko imageshuck i rozciągam je do takich rozmiarów, jakie wszysy (680 na 480). Czyli sugerujesz, że powinienem spróbować zrobić mniejsze zdjęcia?
    No i tu leży cała przyczyna. Nie można zdjęć rozciągać, co najwyżej dopuszczalnie jest zmniejszanie, ale też w odpowiednich granicach, zdjęcie z miejsca traci na jakości, staje się jakby "rozpikselowane". Ja wiem, że powinno się tu umieszczać zdjęcia w takich rozmiarach, ale wcale nie musi być idealnie 640x480. Musisz użyć programu graficznego, w którym jest możliwość proporcjonalnej zmiany rozmiarów (chociaż chyba większość programów to oferuje). Mam nadzieję, że wiesz, o co mi chodzi. Spróbuj umieścić jakieś mniejsze zdjęcie, a kiedy będziesz je wysyłał na imageshack, zaznacz opcję: Nie zmieniaj rozmiaru. Zobaczymy, jak to wtedy będzie wyglądać. Amen. xDD
    Syriusz napisał użytkownik:
    To do kiedy dać zdjęcia jakiegoś pokoju?
    Moje simy będe teraz miały zabawę bo cały salon i kuchnia, myślałem też o łazience (bo ją to dla mnie umeblować jest bardzo trudno, po 1. mało rzeczy po. 2 żeczy do łazienki zajmują strasznie dużo miejsca a łazienka nie może być halą sportową, musi być mała ) Dlatego myślę, iż umebluję pierw łazienkę do gazety
    Na razie jeszcze nic nie rób, bo prace nad magazynem zaczną się duuuużo później, dopiero wtedy powiem, co i jak. Może być na przykład taka sytuacja, że w magazynie pojawią się zdjęcia tylko salonów itp. Na tę chwilę: brak zleceń. Jak tylko zacznę zbierać materiały dam znać. xDD
  • Opcje
    1KINGA1KINGA Posty: 695
    edytowano listopada 2011
    Ja nawet wymyśliłam co możesz napisać na banerze, że na przykład robisz dla mnie, to możesz napisać "1KINGA Fotografka magazynu DESIGN". Chyba że masz inne plany, ale ja tylko proponuje. : )
  • Opcje
    SimomaniaK9SimomaniaK9 Posty: 1,214 Member
    edytowano listopada 2011
    Hmm... Daj mi jakiś temat, to zrobię lepiej, bo trudno tak bez tematu określonego, tła itp.
  • Opcje
    kacpixxikkacpixxik Posty: 123
    edytowano listopada 2011
    Ja też bym chciał robić sesje oto zdjęcia próbne.. !
    screenshot457.jpg

    screenshot459k.jpg

    screenshot462z.jpg


  • Opcje
    blakcblakc Posty: 529
    edytowano listopada 2011
    1KINGA napisał użytkownik:
    Ja nawet wymyśliłam co możesz napisać na banerze, że na przykład robisz dla mnie, to możesz napisać "1KINGA Fotografka magazynu DESIGN". Chyba że masz inne plany, ale ja tylko proponuje. : )
    Pomyślę nad Twoim pomysłem, jest bardzo ciekawy. xDD
    SimomaniaK9 napisał użytkownik:
    Hmm... Daj mi jakiś temat, to zrobię lepiej, bo trudno tak bez tematu określonego, tła itp.
    Wiesz, tu liczy się też inwencja. Napisałeś, że zrobiłeś zdjęcia do sesji w bieliźnie i z meblami, z takimi tematami można naprawdę dużo wykombinować. Naprawdę nie wiem, co mam Tobie zaproponować, może sesja w Chinach, na przykład.
    kacpixxik napisał użytkownik:
    Ja też bym chciał robić sesje oto zdjęcia próbne.. !
    screenshot457.jpg

    screenshot459k.jpg

    screenshot462z.jpg

    Jestem zainteresowana, wpiszę Ciebie na listę fotografów ok? xDD
  • Opcje
    kacpixxikkacpixxik Posty: 123
    edytowano listopada 2011
    ok , jestem gotowy do pracy :-)
  • Opcje
    1KINGA1KINGA Posty: 695
    edytowano listopada 2011
    O fajnie, przynajmniej nie będę sama. : D
  • Opcje
    SimomaniaK9SimomaniaK9 Posty: 1,214 Member
    edytowano listopada 2011
    http://imageshack.us/g/706/screenshot901.jpg/ - a to?
    Aranżacja: SimomaniaK9
    Pozy: Circa studio
    Stylizacja: SimomaniaK9
    Pozy II: sim8ulRevievs
    Fotograf: SimomaniaK9

    Może Być? Nie widziałem które się nadają...
  • Opcje
    blakcblakc Posty: 529
    edytowano listopada 2011
    SimomaniaK9 napisał użytkownik:
    http://imageshack.us/g/706/screenshot901.jpg/ - a to?
    Aranżacja: SimomaniaK9
    Pozy: Circa studio
    Stylizacja: SimomaniaK9
    Pozy II: sim8ulRevievs
    Fotograf: SimomaniaK9

    Może Być? Nie widziałem które się nadają...
    i jest dużo lepiej, grafika poprawiona i zdjęcia naprawdę ciekawe. Dodaję do listy fotografów. xDD

    Czekamy na dalsze zgłoszenia! xDD

    1. Styliści

    2. Projektanci wnętrz i/lub ogrodów

    3. Dziennikarze

    4. Sekcja fotografów

    5. Dział The Sims 2
  • Opcje
    SimomaniaK9SimomaniaK9 Posty: 1,214 Member
    edytowano listopada 2011
    Otwieram szampana xD
    Maila mojego chyba masz, więc możesz pisać ^^
  • Opcje
    blakcblakc Posty: 529
    edytowano listopada 2011
    SimomaniaK9 napisał użytkownik:
    Otwieram szampana xD
    Maila mojego chyba masz, więc możesz pisać ^^
    No to ja wbijam na imprezę. Będę pisać, jak tylko będzie zlecenie. xDD
  • Opcje
    kacpixxikkacpixxik Posty: 123
    edytowano listopada 2011
    Blakc mam wielki problem ! Chciał bym zrobić sesję z dwoma osobami (kobieta,mężczyzna) ale jak mam ich ustawić żeby było tak jak na pozie to za nic się nie da ! Widziałem jedno zdjęcie w magazynie jak się tam przytulali a ja nic takiego nie mogę zrobić ! Proszę o pomoc :wink:
  • Opcje
    blakcblakc Posty: 529
    edytowano listopada 2011
    kacpixxik napisał użytkownik:
    Blakc mam wielki problem ! Chciał bym zrobić sesję z dwoma osobami (kobieta,mężczyzna) ale jak mam ich ustawić żeby było tak jak na pozie to za nic się nie da ! Widziałem jedno zdjęcie w magazynie jak się tam przytulali a ja nic takiego nie mogę zrobić ! Proszę o pomoc :wink:
    No to tak, wpisujesz moveObjects on i disableSnappingToSlotsOnAlt on
    w trybie kupowania podnosisz simkę/sima i z przytrzymanym klawiszem Ctr przemieszczasz simów tak, żeby ich do siebie dopasować. xDD

    EDIT
    Zrobiłam próbne bannery, miały być takie bardzo nowoczesne, nawiązujące do tych najpopularniejszych magazynów, ale pomyślałam, że nasza gazetka to takie wesołe przedsięwzięcie i przyda jej się więcej kolorów. xD

    bannerfdbgw.jpg

    banner234e.jpg

    screenshot1781simomania.jpg

    Na razie ich nie wklejajcie, najpierw oceńcie. Myślę, że banner będzie się zmieniał po każdym numerze. xDD
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • Opcje
    1KINGA1KINGA Posty: 695
    edytowano listopada 2011
    Śliczne, świetne i super! :thumbup:
  • Opcje
    kacpixxikkacpixxik Posty: 123
    edytowano listopada 2011
    Blakc. zakochałem się w tym bannerze jest przepiękny.. Poproszę dla siebie :)
  • Opcje
    blakcblakc Posty: 529
    edytowano listopada 2011
    kacpixxik napisał użytkownik:
    Blakc. zakochałem się w tym bannerze jest przepiękny.. Poproszę dla siebie :)
    a proszę bardzo. xDD

    bannerkacpixxik.jpg
  • Opcje
    SimomaniaK9SimomaniaK9 Posty: 1,214 Member
    edytowano listopada 2011
    Może jestem marudny, ale nie odpowiada mi czcionka, i to, że napisu "SIMOMANIAK9
    fotograf" w ogóle nie widać. Mi wiecznie coś nie pasuje. Reszta ok ;-)
  • Opcje
    blakcblakc Posty: 529
    edytowano listopada 2011
    SimomaniaK9 napisał użytkownik:
    Może jestem marudny, ale nie odpowiada mi czcionka, i to, że napisu "SIMOMANIAK9
    fotograf" w ogóle nie widać. Mi wiecznie coś nie pasuje. Reszta ok ;-)
    No to trudno, najwyżej nie będziesz mieć banneru. xD
  • Opcje
    olizgsolizgs Posty: 1,462 Member
    edytowano listopada 2011
    Dopiero teraz zauważyłam te śliczne banery, są śliczne!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top