Sugestie graczy - Zmiany w The Sims 4

1202122232426»

Komentarz

  • Opcje
    LilMonsterGirl69LilMonsterGirl69 Posty: 4 Member
    edytowano sierpnia 2021
    Chętnie zobaczyłabym więcej miejsc na cechy. Według mnie, tylko trzy cechy to za mało :/ Także chętnie zobaczyłabym powrót kreatora stylów widzianego jedynie w The Sims 3, chodź wiem że to niezbyt możliwe :)
  • Opcje
    MagdaMeggMagdaMegg Posty: 59 Member
    edytowano sierpnia 2021
    Typ parceli typu "mała wioska" gdzie grani simowie mieliby sąsiadów na takiej samej zasadzie, jak w san myshuno, ze "sklepami", bo tak z reguły nic sie nie dzieje na takiej parceli nuda jak..hmmm..Może wtedy można byłoby stworzyć coś z własną "infrastrukturą"(sklepy, jakieś drobne usługi). Pilnie przydałyby się auta w jakimś pakiecie rozgrywki (gdzie robiłoby się kurs prawa jazdy) lub w akcesoriach albo chociaż kolekcjach. Zawód baristy nie powinien być tylko "kroliczą norą" bo są juz akcesoria dla kawiarni tyle ze obsługują je tylko NPC.
    ID GALERIA Motorola8181 #megg81
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    @LilMonsterGirl69 , @MagdaMegg - na polskie forum nie docierają twórcy gry. Jeżeli chcecie, by zainteresowali się waszymi sugestiami, to wszelkie prośby i uwagi na temat gry kierujcie na angielskie forum:https://forums.thesims.com/en_US/
    W dniu 19 sierpnia rozpocznie się tam dyskusja na temat polepszenia jakości gry.
  • Opcje
    domatorka78domatorka78 Posty: 419 Member
    można pisać na discord tam jest dział mam tam konto
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    domatorka78 napisał użytkownik: »
    można pisać na discord tam jest dział mam tam konto

    @domatorka78, Discord ma co najmniej tysiąc różnych kanałów z fanami gry The Sims 4. Większość z nich to kanały, które zakładają sami gracze, między innymi youtuberzy.
    Może jesteś na jakimś kanale dla graczy, ale na pewno nie kanale EA. :)

    Twórcy gry nie mają na Discord-zie oficjalnego kanału, do którego gracze mieliby dostęp.
    Można ich znaleźć jedynie na Twitterze, ale te konta nie służą do odpowiadania na prośby graczy, a raczej do informowania o nowościach gry. :)


  • Opcje
    domatorka78domatorka78 Posty: 419 Member
    no nie wiem oni się tam też pojawiają na ea nic już nie ma
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    domatorka78 napisał użytkownik: »
    no nie wiem oni się tam też pojawiają na ea nic już nie ma

    A możesz podać linka?
  • Opcje
    domatorka78domatorka78 Posty: 419 Member
    jakiego chcesz mój namiar ? znaczy login ja korzystam z sims comunity skrót sc bo na ea nic nie pisali
  • Opcje
    KRAKKRAK Posty: 7 Member
    SimGuru_PL napisał użytkownik: »
    Kochani!

    Jesteśmy ciekawi Waszych pomysłów na zmiany w The Sims 4. Uważasz, że coś powinno zostać dodane do gry, usprawnione lub zmienione - nie zwlekaj i podziel się z nami swoją opinią. :)


    brakuje mi ustawienia DOWOLNEGO koloru ubrań jak było to w Sims3 bynajmniej wersja na PS3. Fajnie byłoby dodać online i przy okazji zrobić większość dlc darmowych bo to jest chore 90% dlc a gra to jakieś 10% ea jak zwykle sra hajsem.
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    KRAK napisał użytkownik: »
    SimGuru_PL napisał użytkownik: »
    Kochani!

    Jesteśmy ciekawi Waszych pomysłów na zmiany w The Sims 4. Uważasz, że coś powinno zostać dodane do gry, usprawnione lub zmienione - nie zwlekaj i podziel się z nami swoją opinią. :)

    brakuje mi ustawienia DOWOLNEGO koloru ubrań jak było to w Sims3 bynajmniej wersja na PS3. Fajnie byłoby dodać online i przy okazji zrobić większość ........

    Gdybyś uważniej przeczytał pierwszy post to zauważyłbyś, że - SimGuru_PL podał tę informację w 2014 roku i dawno nie ma go na tym forum, ani żadnego z twórców gry, więc swoją nieładną uwagę kierujesz do... innych graczy, w tym dzieci.

    Swoje spostrzeżenia możesz napisać na amerykańskim forum: https://forums.thesims.com/en_US/, gdzie bywają twórcy gry, lub do nich na Twitterze - oczywiście tylko w języku angielskim. Nie polecam jednak pisać tam brzydkich wyrazów.
  • Opcje
    nojedztonojedzto Posty: 61 Member
    XD
    EA ID: nojedzto
  • Opcje
    Funkcjonalne samochody. Nie wiem czemu twórcy czekają tak długo z ich wprowadzeniem. W poprzednich częściach gry były dostępne o wiele wcześniej, tym czasem po prawie 7 latach i niezliczonych dodatkach, samochodów dalej w 4 brak :|
  • Opcje
    jonka18jonka18 Posty: 1 Member
    Przede wszystkim koniec z kolekcjami, one praktycznie nic nie dają i zabierają nam dodatki, pakiety rozgrywki czy nawet akcesoria.
  • Opcje
    AzuKiAzuKi Posty: 17 Member
    edytowano sierpnia 2022
    Osobiście chciałabym aby dodali:
    - zaokrąglenia do basenów, zmiany głębokości też by się przydały, brodziki podobne do fontann gdzie mogłyby sie bawić małe dzieci [z możliwością wstawienia małych zjeżdżalni, piłki do zabawy w wodzie itp.]
    - spiralne schody
    - dodatkowe opcje w trybie budowy podobne jak te z modyfikacji Twisted Mexi [dowolne obracanie obiektów w każdym kierunku, nawet do góry nogami (XYZ), zmniejszanie i powiększanie obiektów o określoną liczbę (jak na razie to pomniejszając obiekt i tak jest albo za duży albo za mały)]
    - opcja narożnych szafek nie tylko pod kątem 90 stopni, ale tak by pasowały do ścian prostych połączonych ze skośnymi.
    - możliwość samodzielnego stworzenia bloków z oddzielnymi mieszkaniami do wynajęcia przez kilka rodzin simów na jednej parceli.
    Osobiście nie korzystam teraz z CC ani modyfikacji [za bardzo zamulają mi komputer] i wolałabym aby były takie możliwości oryginalnie w grze. Wiem że stworzenie czegoś takiego do gry wymagałoby dużego nakładu pracy więc tylko podsuwam pomysły :) i nie naciskam.
    TSR : Mircia90
    7cru0xchs8ah.jpg
  • Opcje
    nojedztonojedzto Posty: 61 Member
    @AzuKi Bardzo dobre pomysły. W 3 były okrągłe tylko baseny a w 4 wszystko oprócz basenów (cieszmy się z tych ścian ostatnich). Szczególne podoba mi się ostatni pomysł na wielorodzinne domy.
    EA ID: nojedzto
  • Opcje
    RiotkaRiotka Posty: 1 Member
    1) Fajnie było by aby w the sims 4 była możliwość kupna kilku domów dla jednej rodziny, aby można było mieszkać w różnych domach :smiley: myśle że ten pomysł spodobał by się wielu graczom :blush:

    2) prowadzenie i podróże auta w sims 4, nauki jazdy nastolatków, możliwość wykupienia lekcji z instruktorem ( może nowa kariera z tym związana?) ale i możliwość uczenia ich przez dorosłych którzy są w rodzinie. Podróże tym autem, same auta, interakcje w autach jak to było kiedyś w sims 3 podajże :) garaże :smiley:

    Pozdrawiam!!!!
  • Opcje
    nojedztonojedzto Posty: 61 Member
    Auta są mało możliwe bo otwartego świata potrzebują. Gdzie teraz w 4 miałyby jeździc jak wszędzie się jeździ kręcącym plumbomem samolotem?
    EA ID: nojedzto
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    edytowano października 2022
    @nojedzto , samochody, a nawet garaże były w grze The Sims 2, która to gra nie miała otwartego świata. :)
    Post edited by Danuta720 on
  • Opcje
    AzuKiAzuKi Posty: 17 Member
    Nie potrzeba by było otwartego świata do samochodów. ale dzięki nim można by było dodać nowy zawód: mechanik. To byłby dobry krok w stronę męskiej społeczności the sims, sama nawet bym taki zawód wybrała dla simki. Kobiety też mogą być mechanikami. Zbudować własny warsztat samochodowy, stację benzynową, myjnię. Tak samo z końmi które bym naprawdę chciała zobaczyć w the sims 4. Myślę że do nich też nie potrzeba by było otwartego świata. Świat z wiejskiej sielanki ma rozległe tereny po których można by było pojeździć. Mógłby być w postaci pakietu rozgrywki z dodatkowym światem podobnym do tego z wampirów tylko trochę większym [tam nie ma podziału na dzielnice]. ;)
    TSR : Mircia90
    7cru0xchs8ah.jpg
  • Opcje
    nojedztonojedzto Posty: 61 Member
    I tak czekam na skok w przyszłość z trójki w czwórce i porządne boty
    EA ID: nojedzto
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top