Szuflada Lisy

13»

Komentarz

  • Opcje
    Droga Bubu...Oczywiście, że się nie obrażę! Wręcz przeciwnie - będę zachwycona. :) Wspaniale jest wiedzieć, że moja praca (a nawet jakiś jej drobny element) stała się czyjąś inspiracją. :) Dziękuję Ci ślicznie za przemiły komentarz i czas jaki musiałaś poświęcić na oglądanie tej sterty zdjęć. Pozdrawiam!
    “I can resist anything except temptation.”
    ID Origin: LisaGrenelle
    Więcej moich prac mieści: Szuflada Lisy
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    O kolorowo tak tutaj. Wszędzie pełno życia w tej willi. widac że ludzie tam żyją i oddychają. To moje pierwsze skojarzenia. Bryła genialnie rozplanowana, podobają mi się proporcje, są takie smukłe i mocne za razem. Srodki też piękne, choć zdecydowanie trochę za bardzo loftowe to jednak jest ok. Masz ciekawą rękę do wnętrz i czekam co dalej
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Opis i sam projekt jak faktyczna oferta - doskonała dla nowobogackich bo rzeczywiście praca jest naprawde piękna.
    Tu popełniłas mistrzostwo jeśli chodzi o budowe ciekawego piwnicznego klimatu ale całosc ma piękne wnętrza, pomysłowe i estetyczne.SUrowa cegiełka min w salonie czy to na co bardzo lubię we wnętrzach a jest niepozorne czyli klatka schodowa w nieco loftowym klimacie. To ciekawy pomysł takie urządzenie wnętrz w połaczeniu z bryłą, która kojarzy się nieco inaczej, bardziej pałacowo i wykwintnie; tu ciekawie użyłaś wykończeń pod dachem co dało fajny efekt fasady. Ogólnie bryła jest naprawde świetna, przemyślana i przypomina realne perełki willowe. Ciekawych pomysłów jest tu multum, min ten boczny domek i piękne otoczenie zwraca uwage podobnie jak sam główny budynek. Bez cukru i bez dwóch zdań gratuluje pięknej pracy
  • Opcje
    waniSimswaniSims Posty: 1,300 Member

    Willa Kordelia to przepiękna architektura w znakomitej kolorystyce :) Bryła elegancka , pięknie osadzona na środku parceli pomiędzy plamami roślinności . Wnętrza znakomite , każdy kącik i pomieszczenie wymuskane i dopracowane perfekcyjnie kolorystycznie )) Świetnie łączenie różnych tekstur na niewielkich powierzchniach <3 Podoba mi się wszystko a szczególnie obudowana szafa , kącik z barkiem genialnie wyłoniony przez zdobienie na podłodze ,doskonała duża kuchnia i ściana z kominkiem :) . Ogólnie wrażenia po obejrzeniu to ciepło i energia bijąca od kolorowych ścian oraz niezwykła symetria i harmonia parceli jak doskonałego płótna malarskiego :)
    Cudowne doznania estetyczne ,Brawo ! <3
  • Opcje
    LisaGrenelleLisaGrenelle Posty: 58
    edytowano listopada 2016
    Drodzy: Kamelio, waniSims i Delsie… dzięki za odwiedziny i poświęcony czas. :)

    Kamelio: Oj, tak, masz rację. Loftowe klimaty w moich pracach wyłażą niemal na każdym kroku… mam tego pełną świadomość... to chyba wynika z mojej ogromnej miłości do loftów. Uwielbiam ten rodzaj architektury! A jeśli loft jest urządzony w stylu steampunk, to już jak dla mnie kompletny odlot. ;) Więc owszem sporo tego. Czasem jak urządzam wnętrza jakiegoś budynku futuro, to się „męczę”, musząc ograniczać „lofciarskie zapędy”. ;) Lubię i już, nic nie poradzę. Dzięki za ciepłe słowa, jest mi bardzo miło! <3 Pozdrawiam!

    SimDelsie: Piwniczka rzeczywiście jest klimatyczna, też ją bardzo polubiłam. To chyba z sentymentu. Wzorowałam ją na piwnicy mojego nieżyjącego już dziadka. Wprawdzie pod ścianami zamiast beczek miał na półkach same butelki, na ziemi kilka pokaźnych balonów z pigwówką…, której zapach roztaczał się w całej piwnicy (był absolutnym fascynatem wszystkiego co można uzyskać z pigwy), a łuki były ceglane, jednak ogólny charakter wnętrza, starałam się ująć w bardzo zbliżony sposób, by przypominało to realne miejsce, które tak ciepło wspominam. To było jedno z moich ulubionych miejsce zabaw w dzieciństwie. Tyle tam było fascynujących szpargałów! Istny raj dla dziecięcej wyobraźni. Dziękuję Ci za te wszystkie pochwały. Ogromnie mi miło! <3

    Droga waniSims: Do dużych ludzi nie należę… ale jak czytam co napisałaś w swoim komentarzu, to czuję, że spokojnie przybyło mi tak z 5 cm! Rosnę (z dumy)! :D ogromnie Ci dziękuję, za tak miłe słowa. Gęba mi się śmieje od ucha do ucha. :) Fajnie, że tak Ci się spodobało. Gdybym była bardziej wstydliwa, to bym się pewnie zarumieniła. o:);) Ściskam serdecznie, mając nadzieję, że kolejna moja praca również przypadnie Ci do gustu. <3
    Post edited by LisaGrenelle on
    “I can resist anything except temptation.”
    ID Origin: LisaGrenelle
    Więcej moich prac mieści: Szuflada Lisy
  • Opcje
    dw62801dw62801 Posty: 214 Member
    Niezwykły projekt, szkoda, że nie zdążyłaś z czasem aby wziąć udział w wyzwaniu. Znalazłabyś się wysoko :) Twoją najmocniejszą stroną jest umiejętność zagospodarowania otocznia. Oczarował mnie basen pośrodku stawu, otoczonego kamiennymi fasadami. Ale zdecydowanie perełką (albo pinotem) w całym projekcie jest piwniczka! Z uwagi na to, że na stole stoi erlenmajerka, rozumiem, że pomieszczenie służy do różnego rodzaju badań (zapewne organoleptycznych?) =)
    Origin ID: dw62801
    Tumblr
    YouTube
  • Opcje
    @dw62801- Hmmm, ta piwniczka, ta piwniczka… Faceci ciągną do niej jak misie do miodu! ;) Oj tak, tak… kolba na stoliku degustacyjnym udaje rasową karafkę do dekantacji… więc badania jak najbardziej się odbywają, czasem nawet pełną parą! A gdy badacze, strudzeni wielce aktywnym procesem poznawczym, pragną udać się w zacisze domowych pieleszy, żeby nieco „odpocząć” i naładować akumulatory… z piwniczki nagle robi się Ministerstwo Dziwnych Kroków. ;) Liczba schodów nie ułatwia sprawy. Czasami, by bezpiecznie wydostać się na powierzchnię, trzeba przejść w tryb awaryjny - czterokończynowy. ;)

    Cieszę się, że projekt się podobał. :) Dziękuję baaaardzo za miłe słowa!
    “I can resist anything except temptation.”
    ID Origin: LisaGrenelle
    Więcej moich prac mieści: Szuflada Lisy
  • Opcje
    okip12okip12 Posty: 523 Member
    Kolejny ciekawi kącik z niesamowitymi budynkami, aż chce się na nie patrzeć, piękne kształty tych budynków i bogate wnętrze, czekam na kolejny wspaniały budynek :love:
  • Opcje
    @okip12 Witaj :) Bardzo mi miło, że przywiało Cię wraz z dobrym wiatrem w moje progi. Dziękuję ślicznie za przemiły komentarz. Bardzo się cieszę, że znalazłeś coś ciekawego w mojej szufladzie. Z czasem wolnym mam nieco pod górkę, więc budynki w mojej "galerii" pojawiają się niestety dość rzadko. :) Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie!
    “I can resist anything except temptation.”
    ID Origin: LisaGrenelle
    Więcej moich prac mieści: Szuflada Lisy
  • Opcje
    okip12okip12 Posty: 523 Member
    @LisaGrenelle Dziękuje bardzo i również pozdrawiam :)
  • Opcje
    WatashiwaraissaWatashiwaraissa Posty: 111 Member
    Villa Kordelia, czyi kolejny pokaz mistrzowskich wręcz umiejętności bardzo zdolnego architekta. ;) Budynek bardzo ciekawie prezentuje się z zewnątrz, bardzo fajnie poradziłaś sobie z otoczeniem willi, ciekawy pomysł z tym basenem i fontanną dookoła niego. Fajnie Ci wyszedł też dach. Willa świetnie prezentuje się także wieczorem i nocą, zwłaszcza na tym zdjęciu. Wnętrza są bardzo przejrzyste i klimatyczne, elegancko urządzone, jak ten salon. Świetny dobór kolorystyczny, fajnie udekorowane i wszystko na swoim miejscu. A tutaj taki surowszy, ceglany klimat, aż mi się zrobiło zimno, jak spojrzałam na to zdjęcie. xD Bardzo ładna ta sypialnia, a w winiarni w piwnicy po prostu się zakochałam, superowy pomysł, fantastyczne wykonanie. Całość prezentuje się przegenialnie, naprawdę zazdroszczę pomysłowości :)
    Origin ID: Watashiwaraissa
    'Let me show you the world in my eyes.'
  • Opcje
    @Watashiwararaissa Ogromnie Ci dziękuję za tak przychylne słowa, wiele dla mnie znaczą, wierz mi. :) Puchnę z dumy niczym balonik...byle bym nie pękła. ;) Miło, że znalazłaś czas na odwiedziny 'szufladki". A zazdrościć nie masz czego, bo pomysłowości to Ci absolutnie nie brakuje, Moja Droga! Pozdrawiam serdecznie!
    “I can resist anything except temptation.”
    ID Origin: LisaGrenelle
    Więcej moich prac mieści: Szuflada Lisy
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top