Zakątek Gosi

Hej, jestem Gosia, od dwóch lat gram w The Sims 4 od niedawna w The Sims 3. Chciałabym zamieszczać tu budynki i Simów przeze mnie stworzonych. Muszę jednak nadmienić, że niestety nie jestem jakimś super budowniczym, raczej korzystam z talentu innych graczy xD. Od czasu do czasu nachodzi mnie nagła ochota na wybudowanie czegoś, tak więc dziś pokażę Wam biblitotekę "Nieskończona Wiedza" w The Sims 4:

0bpvdfqasiwg.png

To jest budynek z zewnątrz. A teraz parter:

kdebvgb7ofu3.png

Jednym z pomieszczeń widocznym po prawej stronie jest taki bardziej elegancki pokój oddzielony od reszty półścianką:

bbzj5yq43r2c.png

Reszta wygląda jak na bibliotekę przystało:

fle1mquygu6e.png

1addx4xurm97.png

Na dole są jeszcze toalety:

62fj54zh2i0b.png

Ach, zapomniałabym o tarasie:

t2nkneeed146.png


Jak widzicie, bryła budynku jest bardzo prosta, bez różnych wgłębień i tym podobnych. Jednak jak na mnie, to i tak postęp w stosunku do moich poprzednich budowli ^^. Nie mam nic przeciw Waszej krytyce, może się czegoś nauczę.


Komentarz

  • Opcje
    M3lcikM3lcik Posty: 621 Member
    Witaj Gosiu, fajnie że założyłaś swój kącik :) Jest tutaj wielu budujących, którzy na pewno będą Ci służyć poradami co zmienić w sowich parcelach. Ja nie jestem zbyt utalentowana pod tym względem,ale jeżeli mogę wyrazić swoje zdanie to poradziłabym bardziej zagospodarować przestrzeń wewnątrz. Pokoje są bardzo duże, ale niewielka ilość mebli sprawia,że budynek wydaje się wręcz molochem. Może to tylko mój bzik,ale osobiście nie przepadam za zbyt dużymi pomieszczeniami bo ciężko je zagospodarować. Bryła jak sama wspomniałaś, jest prosta, ale i dobrze. Zaczynaj od czegoś prostszego, podglądaj jak inni budują a z czasem sama nabierzesz ochoty na bardziej zmyślne konstrukcje :) Powodzenia i czekam na więcej :)
    Tylko wariaci
    są czegoś naprawdę warci

    Moja Galeria
    arlenap89.tumblr.com
    ID: M3lcik
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Witaj Gosiu! Super, ze zdecydowalaś się założyć swój kącik. :) Biblioteka wyszła bardzo fajnie, w środku wszystko co potrzeba. Może następnym razem zrób troszkę mniejszą bryłę, wtedy nie będzie problemu z pusta przestrzenią w środku. Na boki schodów możesz tez nałożyć kamień taki jaki masz na fundamentach. Jeśli chcesz zrobić lepsze fotki to użyj klawisza TAB, ale wówczas musisz być na parceli simem i w trybie życia naciskasz TAB :) Byłoby też super jakbyś zamieszczała fotki w formacie JPG a nie PNG, bo im więcej fotek tym trudniej będzie przeglądać Twój kącik. Tu link jak to zmienić: http://forums.thesims.com/pl_PL/discussion/771509/jak-zmienic-rozszerzenie-pliku-graficznego# Pozdrowienia i czekam na kolejne prace :)
  • Opcje
    waniSimswaniSims Posty: 1,300 Member

    Świetna grywalna biblioteka , fajny plac przy budynku )) Wypaśne toalety , można czytać godzinami :) Słodki kącik dla dzieci , uzupełnia ten obrazek :) Świetnie , czekam na więcej ))
  • Opcje
    bubu53bubu53 Posty: 580 Member
    Nie wiem dlaczego ale ta biblioteka skojarzyła mi się z trójkową wersją simów. Duże pomieszczenia zgromadzą wiele czytelników. O dzieci też zadbałaś. Szkoda, że nie ma małych dzieci a same takie z "podstawówki". Przyjemne miejsce z fontanną, relaksacyjne. Buduj, buduj - trening czyni mistrza, o ile masz do tego wenę twórczą. Życzę Ci jej :)
    MOJA GALERIA - CLAUDIOVA

  • Opcje
    kate_lupkate_lup Posty: 110 Member
    Całkiem zgrabna ta biblioteka wyszła :). Pomieszczenia przestronne i nie zagracone zbędnymi rupieciami. Najbardziej przypadł mi do gustu taras z fontanną. Wysokie dachy można urozmaicić lukarnami, czy gotowymi ozdobami dachowymi jak kominy. Budowanie w simach to fajna sprawa, powodzenia z kolejnymi kreacjami :).
  • Opcje
    ANIA3ANIA3 Posty: 1,331 Member
    całkiem fajna biblioteka Ci wyszła jak na początkującego budowniczego ;) ćwicz, ćwicz, a będzie jeszcze lepiej.
    Taras z fontanną prezentuje się rewelacyjnie i przyjemnie. Ciekawy pomysł na wydzielenie w bibliotece kącika dla najmłodszych, tylko ja osobiście odgrodziłabym go jeszcze ścianą i jako wejście dała łuk drzwiowy, ewentualnie może na wzór pomieszczenia z akwarium, oddzielić kącik zabaw od reszty półścianką :) i schody jakoś ładnie odgrodzić, by nie wyglądały jak taka dziura wyrwana w podłodze. Ale to tylko takie moje sugestie ;)
    Jeśli chodzi o dużą ilość wolnych przestrzeni i luz, to to akurat w bibliotece mi się podoba. Robi wrażenie konkretnego gmaszyska pełnego wiedzy, a nie jakiejś ściśniętej kiszki :D
    Może też spróbuj pobawić się trochę dachami ;)
    Dół z łazienkami bardzo fajnie zagospodarowany! :)
    Keep Calm 
    and 
    patatajaj na tęczowej owcy 

    B)
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Witaj Gosia. Nie jest źle, podobnie jak ja na początku tworzysz pomieszczenia z malutka ilością mebli podług powierzchni i faktycznie tak jak wspomniała Monika (dzidziak) ,możesz spróbować zrobić budynek mniejszy z ta sama ilością mebelków choć z drugiej strony patrząc dużo przestrzeni wolnej ułatwia obserwacje ludzików w grze.
    Ładne zagospodarowanie na zewnątrz z tą fontanną, Na pewno fajniej jest mieć w grze radochę z tego,że ludziki odwiedzają parcele samodzielnie przez nas zbudowane także te publiczne więc trzymam kciuki za następne projekty i ciekaw jestem co jeszcze wymyślisz :)
  • Opcje
    Gieeska88Gieeska88 Posty: 22 Member
    Dziękuję Wam wszystkim za komentarze, postaram się wziąć Wasze sugestie pod uwagę; nie wiedziałam, że są jakieś ozdoby dachu. Niedługo zabieram się za budowanie małego domku, na pewno się nim z Wami podzielę :-). To prawda Dels, lubię odwiedzać Simami zarówno moją budowlę (póki co tą właśnie bibliotekę) ale także budowle innych graczy, np. restauracje i spa. Uwielbiam odkrywać jakie pomysły mają inni ludzie a przy okazji odświeżać simowy świat ^^.
  • Opcje
    krulih2krulih2 Posty: 869
    Witaj Gosiu :)
    Pierwsze koty za płoty. Biblioteka wyszła ciekawie, bryła trochę duża, ale z czasem dopracujesz proporcje ;) Wnętrza bardzo fajne, świetny pomysł z tarasem, i pokoikiem dla dzieci <3
  • Opcje
    Kropka_Kropka_ Posty: 1,204 Member
    Hej Gosiu :), witaj. Zaprezentowałaś bardzo ciekawą bibliotekę. Tak jak moi przedmówcy, proponuję abyś spróbowała swoich sił w budowaniu troszkę mniejszych budynków, będzie Ci znacznie łatwiej i przyjemniej je wykańczać i meblować. Tym bardziej, że w czwórce jest to niezwykle proste :). Powodzenia, czekam z prawdziwą ciekawością na Twoje kolejne projekty <3
    Historie: Avataria
    Origin ID: jasna98
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png

  • Opcje
    AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    Witaj Gosiu - doczłapałam :D

    Bryła rzeczywiście prościutka a jak na bibliotekę to ciut mało mi tam biblioteczek z książkami, ale każdy kiedyś zaczyna. Ogólnie bardzo przyjemny budynek i wierzę że niedługo pokarzesz nam następne.

    Pozdrawiam :)
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top