Team KK Ktosik i Kreatora - Francuska rezydencja spod reki Ktosika

1121314151618»

Komentarz

  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    To fakt, Gabrysiu. Pomimo, że mam dobry komputer, moja gra (trójka) także czasem się buntuje. Ale to za sprawą CC, pobrałam ich trochę pod koniec gry zdecydowałam się, potrzebne mi były dodatki do moich bardziej wyrafinowanych parcel. Ale wiesz?, obawiam się, że tylko na razie nie mamy problemów z czwórką, bo to dopiero początek zabawy (trójka w podstawce także śmigała), gdy dojdą dodatki i jakieś cc, czwórka może podobnie działać.
    Nie odinstalowałam trójki i długo tego nie zrobię, nadal w nią gram i coś dłubię, przypomniałaś mi dzisiaj o niej i nabrałam apetytu na pokazanie parę moich ostatnich budowli. :p:D
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Danusiu, ja chętnie zobaczę co stworzyłaś, inni pewnie też. :) Ciągle został nam ten sentyment, do trójkowych budowli. :)
    Trójeczkę nadal mam, i na razie nie odinstaluję. I oby Twoje przewidywania co do czwórki się nie spełniły, wszak mieli ja zrobić tak, by nie wkurzała graczy. >:) Powinni więc na starcie wkalkulować to, że będą do niej dodatki. Mam nadzieję, że nie nastawili się tylko na bicie kasy. :p
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Rewelacja ! Podoba mi się ta ścianka z fontanną ale i cały budynek wygląda świetnie i faktycznie kojarzy się z Francją (w lepszym tego słowa znaczeniu niż domki z otoczenia w podróżniczym dodatku) wraz z terenem zielonym.Wewnątrz sporo ciekawych i dobrze zaaranżowanych rzeczy i nie wiem które pomieszczenie wskazałbym jako najciekawsze choć zawiesiłem oko najdłużej chyba na salonie z fortepianem.. nie wiem jednak dlaczego bo wszystkie pokoje obejrzałem z otwartą z wrażenia mordką.To musiało kosztować wielki ogrom pracy i logistykowania przy tak wielu rzeczach postawionych z niemałym wyczuciem.Spodobała mi się min. kuchnia z tymi wąskimi wiszącymi szafkami i łazienka.
    Podziwiam - także za cierpliwosć
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano września 2014
    Dels, ogromnie się cieszę, że spodobał się ten domek, nieśpiącemu budowniczemu. :D Zbudowanie go trwało dość długu, lecz przeszkodą było wywalanie na pulpit. Wiele razy musiałam odtwarzać, to co już zrobiłam. :\
    Dziękuję za odwiedzinki, i komentarz. 31a419c9d15d3ebb9e1d82098d084135.gif
    Post edited by Ktosik on
  • Opcje
    The user and all related content has been deleted.
  • Opcje
    KORNELIE15KORNELIE15 Posty: 510 Member
    Nádherný dům a interiér se mi moc líbí :) Použila jsi jemné barvy , které příjemně ladí ♥ Skvělá práce Gabi ♥♥♥

    bcndpmiqrh67.gif
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Wiolu <3 Niki <3 dziekuję moje kochane za komentarz. Miłego tygodnia. :)
    Buziaczki 12606.gif
  • Opcje
    olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    Witaj Gabrysiu! Oglądam sobie różne kąciki bo chcę poznać innych twórców nawet z kącików odległych czasowo:) Tak też trafiłam do Twojego samodzielnego kącika! Nie mogłam zostawić tam komentarza bo już jest zamknięty kącik,więc wpisuję go tutaj bo są prace które mnie zachwyciły,zauroczyły,zainteresowały,zaintrygowały,krótko mówiąc przykuły uwagę:)
    I tak domek kolorek pierwszy piękny recolor kuchni zielone blaty i jasne drewno bardzo trafione! Łazienka na piętrze szaro-złote płytki bardzo w moim guście:) W drugiej łazience umywalka na oknie bardzo innowacyjne ale efekt rewelacyjny!BRAWO!!
    Czerwony domek odważny,energetyczny pomysłowy bardzo ładny recolor ściany w sypialni co dało efekt elegancji BRAWO!!,no i łazienka szaro-czerwona klasyczne i sprawdzone połączenie kolorów daje zawsze miły dla oka efekt !!! Tutaj już zauważyłam, że łazienki to robisz świetne ,łączenie wzorów dobór mebli wszystko razem styl i elegancja BRAWO!!
    Biały domek łazienka na piętrze ten hipnotyzujący wzór zawsze omijałam a proszę Ty wykorzystałaś go genialnie.:) No i druga łazienka niezawodna klasyka kolorów bieli-czerni-szarości,gwarantuje elegancję, a Ty masz to wyczucie dobrego stylu:)!!!
    Najlepszy z obejrzanych w Twoim kąciku domów Nad Stawem zresztą ten zachwyt podzielają też inni komentujący.Pomimo dodatków CC za którymi nie przepadam bo one są już gotowe i trochę ograniczają naszą wyobraźnię,(ale to moje zdanie) dom jest perfekcyjny w rozplanowaniu doborze tekstur (ściana w złote liście nie wiem czy z gry ale bardzo efektowna):)GRATULUJĘ!!!
    Domek Mikołaja no tu już na całego widać zabawę jaką daje Tobie TS3 BOMBA!! DLA MNIE BOMBA!!!:)
    No i zostały Simki przeurocza ruda Sabrina delikatna i intrygująca uroda PIĘKNA!
    Simka KATI świetna młodzieńcza dobrze dobrane stroje urocza na tym zdjęciu.:)
    fuqut9ydbef0.jpg
    Bielizna Golden dreem nie będę oryginalna ja powiem że jest rewelacyjna jak uzyskałaś złoty kolor? :)
    No a przede wszystkim muszę pochwalić wszystkie bardzo udane sesje zdjęciowe. Fotografujesz po mistrzowsku GRATULUJĘ!!!
    Obłędna sesja z Kapłanką ogromna wyobraźnia genialny pomysł estetyka wykonania wszystko na bardzo wysokim poziomie, a do tego świetna zabawa,REWELACJA!!! mogę tylko pozazdrościć wszechstronnego talentu.:
    Mam nadzieję graniczącą z pewnością,że będę jeszcze mogła podziwiać Twoje nowe prace w kąciku bo pomysłów na pewno Tobie nie zabraknie, a tylko Sims3 daje nam tak ogromne możliwości do ich zrealizowania!:) Pozdrawiam serdecznie i życzę owocnej w twórczość zabawy!!:
    ID Origin olivkasims
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Ojej, Olivko, jest mi ogromnie miło, że poświeciłaś swój czas i tam zajrzałaś. Dziękuję kochana <3 Trójeczkę nadal mam, i nadal mnie kusi swoimi możliwościami, i dużą ilością CC, które pozwalają na stworzenie pracy, z pogranicza fantazji. :)
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Musiałem odgrzebać ten kącik, no musiałem. :disagree: Gabster (mam nadzieję że nie obrazisz się za tą ksywkę) pomimo że ten dom ma w nazwie resydencja, jest to tak naprawdę skromny i przytulny dom. Kuchnio-jadalnia spodobała mi się tu najbardziej. Są złote i brązowe barwy, kolory miłe dla oczu, a od tych pułeczek i kredensów aż przyprawami pachnie. :relieved: Łazienka z sauną jest piękna, nie za duża, kojarzy mi się z secesją którą uwielbiam. Ogród dopracowany i funkcjonalny, bardzo prywatny i zasłonięty, każdy znajdzie tam coś dla siebie. Starlight Shores pomimo że jest głównie nowoczesnym otoczeniem i byłą kolonią to trzeba przyznać że klimaty śródziemnomorskie i romańskie idealnie tam pasują. Jedyne co mnie w oczy kłuło to kolor różowy w sypialni i łazience na piętrze. Co prawda zdarza mi się nadużywać koloru różowego w swoich pracach ale jest to malinowy róż. :sweat_smile: W Twoich pomieszczeniach był to tzw: "róż ździrowy". Rozpisałem już całą genezę tego koloru, ale to już kwestia gustu. Ogólnie całość super. Warto było tyle czekać na Twoją trójkową parcelę. Mam nadzieję że jeszcze do trójki wrócisz Gabi. :kissing_smiling_eyes:
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Marcin, tu Cię zaskoczę, to jest róż lawendowy XD, i miał stworzyć w pomieszczeniach sypialnych gospodarzy, taki romantyczny klimat, kojarzący się z Prowansją. Bardzo się cieszę, że i tu dotarłeś, bo chyba to jest ostatnia praca trójkowa. :) Mój komputer nie uciągnie dwóch gier, już musiałam zrezygnować z wielu rzeczy ze Store. Do czwórki powoli się przyzwyczajam, choć nadal brakuje mi w niej narzędzia kolorowania.
    Dziękuję za komentarz i odwiedzinki. :kissing_heart:
    Co do ksywki, to nie obrażę się, ale średnio mi się podoba. Gabster, gangster - brzmi podobnie. XD Skąd Ci się to wzięło, jestem ciekawa. Wolę Ktosik, Gabi, Gabrysia, jeśli mam wybierać. ;)
  • Opcje
    szedarszedar Posty: 40 Member
    Zajrzałam dopiero teraz, obejrzałam "Papilion" i gwałtownie zatęskniłam za 3-ką, rezydencja jest piękna, niezwykle stylowa, pełna ciepła. Pobiorę jak tylko podreperuję komputer.
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Witaj Szedar :) Dziękuję za odwiedzinki w kąciku, i sympatyczny wpis :) Jest mi bardzo miło, że spodobał Ci się domek, i chcesz go pobrać dla swoich simów. :) Ja też czasem tęsknię za trójeczką, ale na razie nic tam nie buduję, bo u mnie postawienie oraz umeblowanie domku trwa dość długo. Ostatnio jedynie zrobiłam nowa simkę, i kilka recolorów ubrań. :) Pozdrawiam i życzę Ci, by komputer dobrze się sprawował. :) Gabi
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top