Team KK Ktosik i Kreatora - Francuska rezydencja spod reki Ktosika

11214161718

Komentarz

  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    edytowano kwietnia 2014
    Domek polecony :) Zakochałam się w kuchni <3 Mając taką u siebie może chętniej bym gotowała :lol:
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano kwietnia 2014
    Hej Elu. :P Dom w pięknym otoczeniu jaki Nam tu zaprezentowałaś ma piękny widok z każdego zakątka. Z zewnątrz bardziej pastelowe barwy, jednak wewnątrz przełamałaś to gdzieniegdzie soczystymi barwami, jak chociażby w tej grejpfrutowej sypialni, która spodobała mi się najbardziej. Dużo miejsca i światła. Ostatnio staram się mysleć tylko pozytywnie, a ten dom w żadnym wypadku mi tego nie utrudnia. :D Serduszka na kafelkach w łazience są urocze. ♥
    Wesołej wielkanocy!
  • Opcje
    AgnezawarsAgnezawars Posty: 292
    edytowano kwietnia 2014
    Elu,jak zawsze kazda twoja praca jest bardzo dopracowana co bardzo cenie.Kazde pomieszczenie przemyslane, ale to co zauwazylam i u innych czasami brakuje kolorystycznego przejscia z jednego pokoju do drugiego.
    Bryla bez zarzutu i bardzo mi sie podoba,w srodku juz jest troche "s z u k a n i a" "Np.lazienki i pokoj z jednym lozkiem pasuja do siebie, ale odskacza mi od pozostalych pomieszczen. Najbardziej podoba mi sie ta nietypowa sypialnia i salon,jedynie dywany w salonie odwracaja uwage bo te wzory nie pasuja mi do paskow na scianach a paski sa bardzo fajne bo powiazuja kuchnie z salonem. Kuchnia - mile zaskoczenie jednak brakuje mi jakiegos drobiazgu w kolorach salonu -i jest taka jakos pustawa ja bym dodala pare drobiazgow moze waze z kwiatami...To co sie wyczuwa w niektorych miejscach- niepewnosc w wyborze kolorow i wzorow i moze ich je cut za duzo w jednym domu. Moglam napisac -brawo Elu wspaniala praca,ale mysle ze bedziesz bardziej cenic moje szczere myslenie.Masz zylke do tego,cierpliwosc ktora mysle ze jest najwazniejsza i checi zeby cos nowego nauczyc i widze, jak z kazdym domem robisz duze postepy.Poniewaz juz dawno nie jestes poczatkujaca tak ze wymagania sa wieksze.W sumie bardzo dobra,smiala praca,duzo fajnych pomyslow i cieszy mnie ze lubisz eksperymentowac bez tego nie ma postepow :)Jak to mowia -jeszcze sie ten nie urodzil ktory by kazdemu dogodzil,rozne sa gusta i to co napisalam odnosi sie tylko na moj gust i nie znaczy ze mam racje.Zycze ci od serca spokojnych swiat wielkanocnych i smacznego jajka.

    PS.Pobralam dom i bardzo mi brakuje tych fajnych CC obrazow,ale jest sposob na to.Zrob sobie Sima fotografa i niech zrobi zdjecie obrazu. CC wyrzucisz a zdjecie zostaje :)
  • Opcje
    [Deleted User][Deleted User] Posty: 0
    edytowano kwietnia 2014
    The user and all related content has been deleted.
  • Opcje
    ZapalniczkaZapalniczka Posty: 31 Member
    edytowano maja 2014
    Domek mega. Bardzo mi się podoba. Oczywiście poleciłam go :)
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano maja 2014
    Malo bedzie ciuchow - ciuchy widac na GW - ale ciuchy dla faceta malo wazne sa. Wiadoomo zgrabne portki - posiada, a reszta mniej wazna bo tu zawartosc sie liczy a nie opakowanie. Wiec zamiast ciuchow cos w rodzaju sesji - historyjki, ktora najlepiej pokaze jak moj ostatni ulubieniec ktorym gram wyglada

    tak to sie zaczelo..

    3hejkajajestemzajety_zpsc47cfc9e.jpg

    1mtaniec_zpsd425e360.jpg

    ona igra z ogniem
    5pnaigrazogniem_zpsa4ad0122.jpg


    3dziewczynonieprowokuj_zps79656b96.jpg

    jednak_zps89aee8c9.jpg

    12powiesc_zps5f9e662f.jpg

    no i link do tych ciuchow :)

    http://www.thesims3.com/assetDetail.html?assetId=8181401

    Story of my life : najgorsze zdjecie z mozliwych wybrana na pierwsze zdjecie - no i skin mial na nim fatalny :(
    Post edited by Nieznany użytkownik on
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano maja 2014
    Elu, ostatni ulubieniec którym grasz, wygląda kusząco. :D Ten wzrok potrafi, kruszyć lody. Wpatruje się w nią przez cały czas, i chyba skruszył. xD Choć sądzę, że ona tego chciała, bo w dość skąpym stroju tu występuję. :wink: Bardzo mi się podoba ta fotka w łóżku, Roni ma taką rozmarzoną twarz. :)
    Buziaczki :*
  • Opcje
    [Deleted User][Deleted User] Posty: 0
    edytowano maja 2014
    The user and all related content has been deleted.
  • Opcje
    [Deleted User][Deleted User] Posty: 0 Member
    edytowano maja 2014
    Bardzo fajnie wyszedł w tych włosach, ciekawa twarz z błękitnymi oczami.
    Super ci to wyszło :-) .
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    edytowano maja 2014
    Na naszym ulubionym forum nie tylko simki się biją o względy Vimesów. Roni nie odbiega od standardów, mimo że kolejno kazdy z nich jest drapieżny, przystojny, i żadnemu z nich nie można by się oprzeć (chyba że o ścianę) to każdy z nich jest inny. Prowadzą jakże burzliwe życie towarzyskie, i rodzinne, ale czasami gdy patrze im w oczy i obserwuję powagę malującą sie na twarzy mam wrażenie że nadal ******ą swojego miejsca w simowym świecie. W końcu taki zakątek znajdą i znów będzie zadyma wśród niewieścich serc.
    Zdjęcia sa wspaniałe Elu, a sim jest jak dla mnie doskonały.

    Dobrego weekendu!
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano maja 2014
    Elu, sim jak malowany. Widać że to klan, bo wszyscy mają jakieś podobieństwa.
    Fajnie wyszły te niebieskie oczy. Pewnie CC. :P :) Pozdrawiam.
  • Opcje
    AgnezawarsAgnezawars Posty: 292
    edytowano maja 2014
    Bardzo ladny facet,chyba najladniejszy z genami Vimesow :-)
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano maja 2014
    Droga Elu, zmieniłas mu nos- jest inny niż w całej rodzinie. I jest super ,taki męski. Spojrzenie romantyka, artysty..., delikatne usta Coraz fajniejsi są Twoi faceci . I wcale nie jest podobny do rodziny :wink:
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano czerwca 2014
    Oj, trochę się naszukałam na forum naszego kącika, czas go odświeżyć. :mrgreen:
    Na początek zrobię tu małą rewię mody, z czego Ela pewnie nie będzie zachwycona. :twisted:
    Chciałam Wam przedstawić kilka kreacji, w których wykorzystałam tylko zrekolorowane wzorki EA.
    Pierwsze z nich są w dwóch wersjach : czarno- białej oraz brązowo- żółtej, jako modelki zabawiły się moja simka Gabi, oraz simka Gosi (Yukiz).

    >>Black – White <<
    original.jpg

    >>Loosely Style<<
    original.jpg

    Teraz dwie kreacje wieczorowe. :)
    >>Fiery Dance<<
    original.jpg

    >>Sexy dress<<
    original.jpg

    Na koniec jeszcze piżamka i bluza męska.:)

    >>Fruit Dreams<<
    original.jpg

    >>Jacket BG<<
    original.jpg

    Dziękuję serdecznie za polecanie i pobieranie moich ciuszków. :)

    To jeszcze nie koniec. xD
    Jak pewnie zauważyliście, jedną z modelek, była długowłosa blondynka. Ma na imię Miriel, i została stworzona na potrzeby pewnego opowiadania, na innym forum. Odgrywała tam rolę syrenki, która miała za zadanie oczarować sima imieniem Wojtek.
    Zrobiła to całkiem sprawnie, właściwie w jedną simową noc. :lol:
    Wystarczło głęboko spojrzeć mu w oczy,
    8D_zps59e84cbe.jpg
    trochę poflirtować,
    rozmowa_zps2a1c2227.jpg
    romantycznie pocałować, i sim stracił dla niej głowę.
    9C_zps6a052a03.jpg
    Potem wsadziła go do łódki, i odpłynęli w siną dal. ;)
    9E_zpsa1b3f0d6.jpg

    Syrenki słyną z tego, że potrafią zbałamucić faceta. Od dawna kusiły żeglarzy, choć były też jakieś wersje o rozszarpywaniu ich ciał, i pożeraniu. xD

    Na koniec zbliżenie twarzy Miriel, oraz komplecik jej ciuszków. Bez obaw, wszystkie ubrania są na jednej fotce. :mrgreen:

    Miriel2_zpsc62ea4c4.jpg

    UbraniaMiriel_zps03018361.jpg

    I dwa bonusiki z serii moich zabaw w Gimpie.
    SyrenaMiriel_zpsdad3671f.jpg

    Syrena2_zpsc1cf9fae.jpg

    Teraz to już KONIEC. Mam nadzieje, że Was nie zanudziłam. :wink:
  • Opcje
    [Deleted User][Deleted User] Posty: 0
    edytowano czerwca 2014
    The user and all related content has been deleted.
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano czerwca 2014
    Gabi, piękna prezentacja. 8) Fajne rekolory, poleciłem wcześniej. Obserwuję Cie :lol: :P
    A tak na poważnie, bardzo dopracowane i fajnie wyeksponowane stroje.
    Miriel to wspaniała syrenka, efekty w gimpie mnie już zupełnie powaliły. :)
    Nierozumiem tylko czemu taka młoda babka przystawia się do takiego starego faceta. :shock:
    Twoja teoria z pożeraniem była chyba trafniejsza. xD
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano czerwca 2014
    Jesli chodzi o kreacje to Gabi jest mistrzynia mody obok Wioli i Bozenki (bobas) jedna z najwiekszych u nas. Kazda jej kreacja jest slicznie skomponowana kolorystycznie i ozdobiona wzorami.
    Jesli zas chodzi o syrenke :) to mam ja osobiscie w grze i jest wspaniala. Uroda oszalamiajaca jeno charakter ma nie za bardzo jak to syrenki kusicielki. Simki Gabi w grze wygladaja rownie cudnie jak na zdjeciach. Ale ja chce tu napisac o czyms innym. Gabi wrzucila to focie z moda i na niej jest facet. ja go widzialam na zdjeciach z gry - jest genialny i bardzo przystojny. I tu bedzie pryywata i dwie prosby - i ja i Gabi wrzucilysmy simy na GW i ja i Gabi scigamy sie tam z pewna masowa fabrykantka sklepow z cc LUDZIE dajcie nam wiecej polecen XD
    Tu poleci jeszcze raz zdjecie Jareda - jest boski! :

    headshot_original.jpg
    a tu link do jego
    http://www.thesims3.com/assetDetail.html?assetId=8269795

    A teraz moja prywata: Ross

    25_zpsba8b63ff.jpg

    i link do niego

    http://www.thesims3.com/assetDetail.html?assetId=8231813

    Mam nadzieje Wspolniku, ze sie nie obrazisz - ale wlasnie wraz z Gabi rozwalamy monopol anglosaski na GW wiec kazda pomoc nam potrzebna :D
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    [Deleted User][Deleted User] Posty: 0
    edytowano czerwca 2014
    The user and all related content has been deleted.
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano czerwca 2014
    Fajne chłopaki, też poleciłam. Zresztą polecę wam je na weekend na główną ( tylko tyle bo jednak CC zawierają a nie wypada mi by jakoś straszie promować nie oryginalne produkty :( ) Polecone :mrgreen:

    Ogólnie pomysł przedni możemy jakąś zmowę zrobić i każdy niech przygotuje na weekend jakieś 2 simy, wrzucimy wszytkie jednego dnia, polecimy sobie wszyscy, pościągamy po wiele razy. Nie będa mieć anglosasi szansy....

    syrenka cudna- jak prawdziwa. Bardzo i szybko się nam Ktosik rozwija.
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano czerwca 2014
    Pieknie dziekuje Kamelio i za siebie i za Gabi, moja najlepsza przyjaciolke - polecenia sprawily, ze ja za chwile wykosze ostatnia fabrykntke CC sklepow spacerujacych po GW a i Gabi za moment zrobi to samo. No ale stal sie cud bo wyladowalysmy w Launcherze obie obok siebie. Juz nic lepszego nie moglo sie nam zdarzyc :D
    Jesli chodzi zas Iwonko o sima, to nie ma sprawy - dla mnie to zaszczyt jesli moj sim wyladuje w cudzej grze - no jest jeden wyjatek, o ktorym wiesz :zgrzyta zebami: ale wracajac do tematu, ja radze bys poczekala momencik, az Juli dorosnie i ja go doszlifuje w CAS, charakter ma wprawdzie diabelski ale chyba bedzie lepszy od Taty choc mialam moment, ze nie wierzylam, ze takie cos w ogole jest mozliwe. W ten sposob nie sam Ross bedzie latal opo roznych grach. Ja pewnie nim grac nie bede - wystarczajaco dal mi w kosc jako mlodzian. Na GW chyba go wysle ale Tobie jesli mi dasz na PW adres maila wysle wraz z CC i ewentualnie skinem w sim.pliku do wklejenia w savedsim jesli chwile poczekasz. Jareda od
    Gabi chyba masz - to bedziesz sobie mogla sama w grze oba simy porownac. Ja uwazam troche bezczelnie,ze sa oba rownorzedne - ale ktorego, kto woli to juz kwestia prywatnego gustu. Ci co preferuja romantykow wezma Jareda - Ci co preferuja drani i uwodzicieli wezma Rossa lub Julego :)

    i PS: Wspolniku focie zrobione w Gimpie syrenki sa mistrzowskie. Moze w simach juz Cie troszeczke dogonilam - a i to wylacznie w branzy meskiej, o tyle w calej reszcie lacznie z fociami wciaz powiewam z dolu chusteczka :*
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top