Ogłoszenia ekipy

12346»

Komentarz

  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    @Kamelio, a więc i Ty odchodzisz... Przez kilka lat wspólnego moderowania, a wcześniej - dzielnego "simowania" na naszym wcześniejszym forum- Simsdistrict - zaprzyjaźniłyśmy się "na dobre i złe"... Mam nadzieję, że będziesz wspominać tylko te dobre chwile, zresztą nasza przyjaźń trwa nadal "pozaforumowo", więc nie muszę gdybać :)
    Podziwiałam zawsze twój talent, twoją wyobraźnię, i mam nadzieję, że wszystko to przekujesz na swoje nowe życiowe projekty. Powodzenia Ci życzę, i spełnienia tych projektów. I odrobiny czasu, by zaglądać tu nadal. <3<3<3<3<3
  • Opcje
    JaktojestJaktojest Posty: 941 Member
    Jeśli o wszystkich zachowasz dobre wspomnienia, Kamelio, postąpisz zgodnie z receptą Nienackiego, który (słusznie) uważał, żeby hodować wspomnienia zamiast kotów czy kanarków, bo tylko wspomnienia są coś warte. :) Prywatnie żałuję, że właśnie za Twojej kadencji nastąpiło tak paskudne pęknięcie na forum i odeszło stąd wielu userów, bardziej zainteresowanych samą grą, niż Galerią, narzędziami architektonicznymi i promowaniem własnej marki na innych forach. Tym bardziej trzeba docenić, że mimo utraty władzy nadal pozostaniesz na TS4. Nie każdy by się na to zdobył - ludzie zbyt często mylą własną osobowość z funkcją, którą (w danym momencie) sprawują.

    Wszystkiego najlepszego i kolejnych świetnych domków, które sam z przyjemnością ściągałem na swoje parcele. Czy przyjmiesz bukiet od mocno podstarzałego wielbiciela dam?

    zoom_img_334.jpg
  • Opcje
    waniSimswaniSims Posty: 1,300 Member
    @Kameliaxxx dziękuję Ci pięknie za Twoją pomoc wszystkim którzy jej potrzebowali )) Dzięki za wspieranie twórczości simowej ;)) i za to ,że zawsze można było liczyć na Ciebie w przypadku problemów . Dobrze ,że zostaniesz wśród Nas na forum ;)) Wiele jasnych chwil Kami dla Ciebie za Twoje zaangażowanie . serce i pracę jaką tu wykonywałaś <3
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top