Podsumowanie wydarzeń #7

dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
edytowano września 2018 w Dyskusja ogólna
Sul sul Simomaniacy!
c0k72le7kwkm.jpg
zdjęcie @nolcanol

Trzy tygodnie minęły od ostatniego podsumowania. Zaraz sprawdzimy co tam się działo w tym czasie w społeczności :)
  • Czy oglądaliście pierwszy Guru Garage? Jeśli nie to nadal możecie to nadrobić klikając tutaj. Kolejny odcinek już 14 września o godzinie 20:00. Stream obejrzycie tutaj.
  • Tutaj zobaczycie prace wyróżnione we wrześniu. Wszystkie robią wrażenie, ale najbardziej spodobał mi się jesienny dom :)
  • AKTUALIZACJA: 09.06.2018 PS4/XBOX, czyli szklane dachy, karaibska zawartość i przebudowana umiejętność ogrodnictwa :) Dokładnie co nowego wniosła ta gigantyczna aktualizacja przeczytacie tutaj.
Z życia forum
  • JESIENNY GIVE-AWAY - jeśli brakują Wam jakieś akcesoria to koniecznie weźcie udział :) Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj. Jestem przekonana, że będziemy mogli oglądać naprawdę fantastyczne zdjęcia :)
  • Zakończyło się wyzwanie Szklanką po łapkach. Wszystkie prace robią ogromne wrażenie, brawa i gratulacje! :)
  • Zachęcam do wzięcia udziału w wyzwaniu w Karczmie pod Krzywym Młotkiem. @Cayrees przygotowała dla nas naprawdę zaskakującą propozycję domu :)
  • Jeśli ktoś lubi urocze kocie opowieści to zachęcam do lektury - OPOWIEŚCI PSOTNICY- MĄDREJ KOCICY autorstwa @EmeraldXIX :)
  • Zwycięzcami głosowania na ZDJĘCIE TYGODNIA zostali @Cayrees i @chojrak. Gratulacje! Świetne zdjęcia!
    ox3g2ip9saho.jpg
    zsdkw10d2jgr.jpg
    Do niedzieli 23 września możecie wrzucać swoje fotki tutaj.
  • Zwycięzcą głosowania na ZDJĘCIE SIERPNIA została @jarzynka97! Gratulacje! :)
    3xfd2lvvz0xy.png

    To tyle w tym tygodniu :) Tradycyjnie napiszę, że jeśli macie jakieś pytania, pomysły, przemyślenia to śmiało piszcie, a może macie jakieś ciekawe zdjęcia z gry? Też chętnie zobaczę, bo ja uwielbiam fotki :)

    Udanego dnia!
    Pozdrowienia, Monika
Post edited by dzidziak86 on

Komentarz

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top