Origin nie chce się włączyć.

Witam.
Potrzebuję pomocy z originem, próbowałam już reinstalacji, która nie dała nic.
Chciałam zainstalować grę na komputerze, origin już był, ale niezaktualizowany do najnowszej wersji.
Zrobiłam to, a kiedy chciałam włączyć - pokazywał się tylko pasek zadań, po kilkakrotnym zminimalizowaniu zostawała biała "plamka".
Odinstalowałam program - nie mogłam nawet uruchomić instalatora ze strony.
Wie ktoś może, co jest nie tak i mógłby mi napisać co mam zrobić?
Dziękuję za wszelką pomoc.

Komentarz

  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Wylacz na czas instalacji Origin program antywirusowy
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    kreatora napisał użytkownik: »
    Wylacz na czas instalacji Origin program antywirusowy

    Wyłączyłam, nic to nie dało.
    Instalowałam także z płyty, tryb offline działał, tylko, że nie mogłam zalogować się na konto.
  • Opcje
    Zainstalowałam origin w trybie awaryjnym z dostępem do sieci.
    Nadal mam ten sam problem, białe tło, nic więcej.
  • Opcje
    [Deleted User][Deleted User] Posty: 0 Member
    A masz zaktualizowany sterownik do swojej karty graficznej, Origin przeszedł metamorfozę i zmienił się jego Engine graficzny, spróbuj to po aktualizować i daj znać.
  • Opcje
    Ti_Sento79 napisał użytkownik: »
    A masz zaktualizowany sterownik do swojej karty graficznej, Origin przeszedł metamorfozę i zmienił się jego Engine graficzny, spróbuj to po aktualizować i daj znać.

    Nie mam zielonego pojęcia, jak to zrobić - to po pierwsze.
    Program działa normalnie w trybie awaryjnym z obsługą sieci - zainstalowałam też Simsy, ale pojawił się jakiś błąd.
    "Błąd: pakiet V C + + (...) nie został prawidłowo zainstalowany. Instalacja zostanie przerwana".
  • Opcje
    MayaLami napisał użytkownik: »
    Ti_Sento79 napisał użytkownik: »
    A masz zaktualizowany sterownik do swojej karty graficznej, Origin przeszedł metamorfozę i zmienił się jego Engine graficzny, spróbuj to po aktualizować i daj znać.

    Nie mam zielonego pojęcia, jak to zrobić - to po pierwsze.
    Program działa normalnie w trybie awaryjnym z obsługą sieci - zainstalowałam też Simsy, ale pojawił się jakiś błąd.
    "Błąd: pakiet V C + + (...) nie został prawidłowo zainstalowany. Instalacja zostanie przerwana".

    Sterowniki są zaktualizowane, jeśli zrobiłam wszystko, jak trzeba.
    Nic się nie zmieniło.
  • Opcje
    usptftatouck.jpg
    Zatrzymałam się na instalowaniu wersji vcredist_x64.
    Wyskakuje taki komunikat, odinstalowywałam wszystkie tego typu programy, ale nic to nie dało.
    Wersja _x86 instaluje się poprawnie.
    Nie wiem, co mam zrobić.
  • Opcje
    Próbowałam zainstalować też wersje z 2013 roku.
    Nic.
  • Opcje
    [Deleted User][Deleted User] Posty: 0 Member
    edytowano stycznia 2017
    Akurat to co pokazujesz to wersja na systemy 64-bitowe, na 32 (x86) - bitowym systemie nie zainstalujesz, ponieważ taki posiadasz z tego co widzę, musisz właśnie instalować wersje (x86 - znacznik 32-bitowego systemu.) Możesz zrobić screen tego Origina, jak to wygląda w ogóle i parametry swojego kompa, najbardziej interesuje mnie wersja sterownika graficznego i model karty graficznej.
  • Opcje
    MayaLamiMayaLami Posty: 8
    edytowano stycznia 2017
    qm8baxczh778.png
    Nie jestem pewna, czy to jest to, o co mnie prosisz.
    Niżej screen tego, co wyświetla się po normalnym włączeniu komputera i Origin.
    W trybie awaryjnym wszystko działa jak należy. No, może poza brakiem możliwości zainstalowania simsów.
    rsvxoj48e2zq.png
  • Opcje
    [Deleted User][Deleted User] Posty: 0 Member
    edytowano stycznia 2017
    Nie jestem pewny, ale powodem może być mała ilość pamięci Karty graficznej przy wysokiej rozdzielczości, a masz ją za wysoką ustawioną, zmniejsz rozdzielczość ekranu stopniowo i uruchamiaj origin, w trybie awaryjnym mogło zaskoczyć ze względu na niską rozdzielczość i załadowanie systemowego sterownika który w Windows 7 jest nowszy niż ten, co posiadasz to raz, a dwa sterowniki mają przebieg 7-letni z 2009 roku :P zobacz sobie datę, warto je zaktualizować. A co dalej zobaczymy, Twoja karta graficzna raczej do najlepszych nie należy. Średniej klasy Lapek :)

    P.S. Możliwe że ten Origin ci zaskoczy, ale z grą może być już nie najlepiej - Będziesz mieć problemy z nią na tej konfiguracji :)
  • Opcje
    ShirleyShiroq76ShirleyShiroq76 Posty: 1 Member
    Dzień dobry chciałam zapytac co sie dzieje kupiłam sobie The Sims 4 i dodatek a więc mam origin tylko origin mi pokazuje ze brak połączenia a jak uruchamiam origin ponownie to to samo co mam zrobic? ktos wie moze
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top