♥Kącik Poliego - czyli nic nadzwyczajnego XD

«1
Hej! Po raz pierwszy korzystam z tego forum XD w tym kąciku będę wam przedstawiał wam moich simów! Miłej zabawy XD <348yn4jxay5qd.png
9o1l4b6epnlf.png

Komentarz

  • Opcje
    QuiteIzzzyQuiteIzzzy Posty: 295 Member
    Śliczną buźkę udało ci się zrobić. Pamela ma urok kobiety-dziecka, a jednocześnie nie jest taką kalką lalki Barbie. Ma swój charakter. I wygląda na to, że ten charakter wcale nie jest tak anielski jak jej aparycja ;P
    I'm not totally worthless, I can be used as a bad example.

    OriginID: QuiteIzzzy

    Zapraszam do poczytania o wyzwaniu: Wielka Przebudowa
  • Opcje
    Dzięki XD A tu mam Ricka i Daphne xD
    2svagfam111q.png
    pbmks4s0u5gq.png
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Witaj Filip :) Bardzo fajne ludziki tworzysz , trzymam kciuki za dalsza zabawę.
  • Opcje
    PabloPablo Posty: 1,881 Member
    Fajnych ludzików tworzysz Filip :) Witaj na forum i czekam na kolejne dzieła.
    Nick na orgin: pawel0674
    twitter.com/Pawe60835471
    ax2bcah90lb6.jpg










  • Opcje
    Bardzo dziękuję :) Przedstawiam wam Jasmine i Claire XD
    pcgwcp5xiln2.png
    5wvrf9ifoeaw.png
    Jas.png 701.1K
    cal.png 684.8K
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Simki i simowie swietni :)
    Fajnie by bylo zobaczyc tez jak prezentuja sie w grze. Niestety sim z CASu jak sie pare razy przekonalam na wlasnych wyrobach, a sim w grze. to zupelnie inna bajka.
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Pokochałam Dafne. Śliczna dziewczyna i ten makijaż jej mocno pasuje
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Urocze dziewczyny! W jakim programie graficznym działasz ? Pytam bo możesz spróbować sklejać foty tak by ich nie zniekształcać (foto całej postaci po prawej) wtedy będzie bardziej widoczne jak te ludziki się prezentują (w razie czego pomogę)
  • Opcje
    M3lcikM3lcik Posty: 621 Member
    Śliczne są te Twoje Simy a szczególnie Simki - mają taką delikatną urodę.
    Tylko wariaci
    są czegoś naprawdę warci

    Moja Galeria
    arlenap89.tumblr.com
    ID: M3lcik
  • Opcje
    CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    hej hej!
    fajnie, że wpadłeś do nas ze swoimi simami! wszystkie są bardzo ładne, choć najbardziej podoba mi się pierwsza, Pamela :)
    pozdrawiam ;)
  • Opcje
    PoliFlipPoliFlip Posty: 12
    edytowano września 2016
    Dziękuję! @Kameliaxxx Daphne niedługo pojawi się w galerii, więc będziesz mogła nią grać XD @SimDels Paint XDDD fajnie by było bo takie niewyraźne są trochę :/ xD
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Świetne simy! Pamela jest przeurocza, zresztą wszystkie są słodkie i slicznie. :)
  • Opcje
    OJOJ trochę mnie nie było :/ Macie tu Jasmine z nowym chłopakiem Josephem! Są już w galerii :^D XD
    zvya56j61wm8.png
    F.png 350.3K
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Ej no pokaz ich w trybie zycia z gry. U nas wszyscy pokazuja... Wystarczy wlaczyc nowa gre wrzucic ich na pusta parcele, porobic im focie i wyjsc z gry bez zapisu.. Nawet Cayreez nam simow wiekszosc swoich simow pokazuje ..Te simy Wioli wygladaja nie do konca tak jak w Galerii - Pozy bardzo pomagaja i oszukuja - ale sa dalej swietni, Wiem, ze to troche wiecej pracy - niz sfocenie w CAS. Inna sprawa, ze po wlozeniu do gry Tworca moze przezyc bardzo niemila niespodzianke gdy swoje dzielo tam zobaczy, bo one w 99 wypadkow na 100 ni cholery nie beda przypominac tych slicznych simow z Galerii, ktore sie pobiera i tam pokazuje.
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    oh ok XD20ijm9spwb76.png
    swvslasz3ndn.png
    pgyhbmv9zi95.png
    ydttpmmc4vqb.png
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Swietni sa oboje z naciskiem na dziewczyne :) I pieknie dziekuje za pokazanie ich w grze ♥
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    A mi się chyba spodobał najbardziej ten blondyn z nich wszytkich
  • Opcje
    Trochę mnie nie było :/ a o to zaległe simy XD
    Od lewej Olivia Jameson, Billy Jameson, Lola Stewart i Leo Bruno :^D
    edzw4zncjvm2.png


    1.png 2.4M
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano września 2016
    Zdecydowanie Leo Bruno i Olivia, ktora jest super ladna i originalna. Choc jesli chodzi o facetow to u mnie w grze jeszcze zaden z zarostem nie zawital. XD Nawet z Vanderetto raz wydusilam by zrobil sima bez zarostu dla mnie XD Ale jak wiadomo to kwestia gustu. :)
    Btw. dzieki ♥Ty wiesz za co :)
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Ciekawie ich zrobiłes ,maja bardzo małe podbródki i kojarzą mi się trochę z elfami.Świetni i oryginalni
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top