Mój świat wzorów i barw - zapraszam :)

2»

Komentarz

  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Och, żeby można było wyrzucić z gry wszystkie produkcje EA i na to miejsce dać twoje dzieła! Marzenie!
  • Opcje
    waniSimswaniSims Posty: 1,300 Member

    Biorę wszystkie ,super ,śliczne,pomysłowe połączenia kolorów <3 Dobrze ,że zdecydowałam się pozaglądać w te forumowe kąciki :)
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Fajnie jest zobaczyć kolejną osobę powracającą do trójki. Odnośnie damskich strojów się nie wypowiem.
    Mam jednak nadal kilka twoich wzorów z początku. :smile:
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Nie dziwię się, że do tego wróciłaś, bo zawsze tworzyłaś świetne kreacje. Zabawę w rekolory też lubiłam, bo z niepozornego ciuszka można było zrobić szałową kieckę. :) Zaprezentowałaś nam śliczne propozycje, eleganckie, praktyczne i podkreślające kobiecość. Wzory prześliczne, wszystko poleciłam. :* Z Moniki nie będę zrywać sukienki, choć też mi się podoba. :D Wybiorę dla siebie kombinezon w grochy, jest cudny <3 Wspaniałe kreacje Wiolu <3
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    Utonęłaś w Trójce i bardzo dobrze, macie z Ivonką jeszcze apetyty na te kolory i wzory i... wcale się nie dziwię :) no bo proszę jakie są tego efekty, gdybyś nie musiała spać czy pracować pewnie całe forum byś ubrała w te eleganckie ciuszki! HAhAH! Bardzo dziękuję za nową stylizację, musisz mi kupić taki kombinezon, ja mam tylko ten jeden a'la żaba ;) a chcę strasznie taki stylowy! Obdzieliłaś nas każdej coś pięknego i ulubionego za co wielkie CMOKASY WIELGASY <3 , ale od mojego kombinezonu wara ;) Dobra, do drugiej ręki zwinęłam grochy :D
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Gabi ma remont w realu i nie ma na razie kompa - 2 tygodnie, chyba zemre bez pogaduszek z nia :'( Trudno - jej strata ja już zaklepuje sobie ten komplecik z gora w więzienne paski, choć wszystkie kreacje sliczne. Moze kiedyś jak doszczętnie się znudze Czworka to znow zainstaluje sobie Trojke, choć na razie odktylam takie bogactwo ciekawych rzeczy w Czworce ze to trochę potrwa.
    Bo jest tak - jeśli chcemy znalezc klimaty Trojki w Czworce to ich tam nie ma. Porazka i wracamy do Trojki.
    Ale jeśli spróbujemy wszystkiego co Czworka teraz z dodatkami ma do zaofiarowania - zupełnie nowe interakcje, inny sposób gry - gdy przyzwyczaimy się do nowego wyglądu simow - ale żeby to zrobić chyba trzeba pograc dość długo ta Czworka, a wiele osob nie moglo tego robic bo je odrzucalo - no to jest fajna gra tym bardziej jak się już ma Master Controller , Story progression i inne mody a'la Twallan. Chyba nawet fajniejsze jako calosc niż NRaasa mody.
    Ale rozumiem, ze dla osob tak kreatywnych jak Ty, czy Anna Czworka nie ma wiele do zaofiarowania, Ja nidgy nawet nie myslalam o robieniu kolekcji czy wzorow wiec mnie było latwiej pozegnac się z Trojka.
    No coz może kiedyś jeszcze będzie piatka która pogodzi wszystkich o odda twórcom ich narzędzia. Może nawet tego dozyje :)
    Molego weekendu Wiolu <3
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    The user and all related content has been deleted.
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    Serduszka już posłałam, widać że wystartowałaś jak w rakiecie z pięknymi strojami i prezentacjami, bardzo mi się podobają, wprost do szafy bym je schowała i szpanowała latem na spacerze i łowiła spojrzenia zazdrosnych pań ;)
    Cudowne kreacje i dużo spodni i GROCHY!!! - to lubię! <3

    Ściskam weekendowo i dobrej zabawy Moja Kochana!
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Gabi nie ma, więc ja zagarniam co się da :) ŚlicZne wzory, aż oczy mi się roześmiały. I dziś odpalam trójkę - nie ma to tamto. Ja tęsknę nie tylko za narzędziem stylu. Ja tęsknię za subtelnym światem trójki, Elisabeth, i żadne mody mi tego nie zastąpią. Ja zaczynam od spacerów po okolicy za każdym odpaleniem gry. To jest cudowne - móc poruszać się w świecie, który nie kończy się po obleceniu czterech rogów jednej malutkiej dzielnicy - znanej na pamięć już po trzecim odpaleniu gry. Jedynie CAS wygrywa w tym starciu, ale przecież po stworzeniu Sima idziemy nim grać. I tu czwórkowa bajka dla mnie się kończy :( Jedyne, co mi rekompensuje ten smutek - to malowanie obrazów w czwórce - wzorów "dzieł" jest tak dużo, że sama jeszcze nie wiem, ile ich może namalować Sim w każdym z dostępnych stylów i wielkości.
  • Opcje
    The user and all related content has been deleted.
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    Wiolinko, a ja nie zdążyłam do Twojego kącika. Wiesz, że wolałam je omijać i także nie mogłam ostatnio, ale mam nadzieję, że będzie i dane nadrobić zaległości. :)
    Nie wiedziałam, że tworzysz w trojce takie cudeńka! Piękne ubranka, także zgarniam! <3
  • Opcje
    waniSimswaniSims Posty: 1,300 Member

    Woow ja miłością wielką darzę ten kącik odkąd pierwszy raz zajrzałam :) Śliczne połączenia kolorów takie soczyste i wyraziste, tylko dlaczego takich pięknych wzorów w realu nie ma , ja bym się stała zakupoholiczką jakby Twoje kreacje na wieszakach wisiały <3
Ta dyskusja została zamknięta.
Return to top