Kącik Olivki :)

1235

Komentarz

  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    No cudo to jest <3 Real prawie i to real luksusowy, elegancki z dobranymi wzorami i pieknie skomponowana we wnetrzach zielenia roslinnosci. Pozegnalam sie z Trojka ale az mnie skrecilo, gdy obejrzalam te zdjecia. Czworka jak do tej pory nie umywa sie uroda do Trojki. No plastik to jest mie oszukujmy sie. Sztuczny umowny swiat, gdzie ogrody sie buduje , a nie sadzi. Do dnia dzisiejszego i wnetrza tworzone przez takich mistrzow jak Ty i co najgorsze simy Trojki sa dla mnie piekniejsze, choc staram sie polubic te nowa gre.
    No, a tu jeszcze te simy w jakuzzi.. :'( Jakos nie wierze, ze i my bedziemy mieli morze, plaze i jakuzzi w Czworce
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    [Deleted User][Deleted User] Posty: 0
    edytowano listopada 2014
    The user and all related content has been deleted.
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Czwóra nie jest taka zła . nie straszcie. Ale domek cudny. Wnetrza sa powalające, aż dech zapierają. Ciemne wnetrza są takie elganckie. Łazienki masz genialne, sypialnie też. ślinka leci na samą myśl....
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Czy tak jest w realu? Owszem jest ale tylko wsrod naprawde bardzo bogatych obywateli. Miejsca w Japoni wiele nie ma i takie parcele sa oblednie drogie. W dodatku takie parcele sa polozone poza centrum z dalekim dojazdem do pracy. Wiec nawet szef korporacji bedzie mial ma pewno drugi luksusowy apartament w wiezowcu blisko centrum.
    W Chinach, gdzie miejsca jest wiecej predzej znajdzie sie cale osiedle takich willi blizej centrum. Ale choc i oni nawiazuja do tradycji w tych domach jest to styl nieco inny. Rozsuwana papierowa sciana nie istniala na przyklad w Chinach nigdy. Wiec panele nawiazujace do tego sa wylacznie wywodzace sie z tradycji japonskiej. Co jest wspolnego? I dlaczego napisalam "prawie real", to to, ze jak w Twoim domu elegancka nowoczesnosc jest dopelniona akcentami tradycyjnymi. Te zjawisko wystepuje wlasciwie wszedzie w krajach o kulturze wywodzacej sie z Chin. Akcenty moga byc rozne - w Wietnamie w super nowoczesnej willi natkniemy sie na tradycyjny oltarzyk bostw na przyklad. W Chinach w nowoczesnym apartamencie na scianach beda wisiec kopie grafik sprzed pieciuset lat. Identiko jak w chacie Delsa. Czesto tez zestawia sie stare antyki sprzed lat z meblami nowoczesnymi. Oczywiscie - tu dygresja - w Chinach pelna para pracuja warsztaty wyrabiajace podrobki tychze antykow - dla licznych antykwariatow, lub meble stylizowane na chinskie antyki. Podejrzewam, ze w Japoni tez te zjawisko wystepuje , bo antyki modne na calym Dalekim Wschodzie sa, ale chinskie chyba tansze, bo sie natknelam w takim sklepie miedzy tlumem Amerykanow takze Japonczykow XD
    Takie wnetrze jak tutaj - akurat ta komoda jest zblizona do wschodniego wyrobu, choc jakby sie ktos uparl to moglby ja uznac za nowoczesna. to prawie standart w mieszkaniach warstwy sredniej i bogatszej tam.
    Wiec tak - zlapalas klimat idealnie :)
    10wfj0ovbyly.png
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    edytowano lipca 2016
    zq9vutb6ursi.jpg
    Post edited by olivkasims on
    030.jpg 546.4K
    ID Origin olivkasims
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano marca 2015
    Olivko - veni, vidi,... cecidi... z wrażenia . Piękny dom, szalenie wytworny. Nic nie napiszę więcej, bo wszystko już zostało napisane! Uwielbiam trójkę, ale jeśli mam do tego pod bokiem ciebie i Kamelię, to mogę spokojnie iść na bezrobocie :)
    Post edited by Alicja on
  • Opcje
    olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    edytowano lipca 2016
    kwqfx1jx4wqq.jpg
    Post edited by olivkasims on
    ID Origin olivkasims
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Olivko - ciekawi mnie bardzo, czy jeszcze tworzysz do trójki, czy masz już głowę zaprzątniętą całkowicie czwórką? Ciekawią mnie bardzo twoje wrażenia z czwórki :)
  • Opcje
    KORNELIE15KORNELIE15 Posty: 510 Member
    Olivko , dnes jsem si prohlédla Tvůj kacik a vidím zde mnoho krásných domů pro TS 3 :)

    Líbí se mi Tvoje pěkné domy i hezké ,moderní interiéry a zahrady , které jsi super vytvořila :) I Tvoji simíci jsou pěkní :)
    Bylo by to super , kdyby i v TS 4 se daly používat různé vlastní vzory :)

    Skvělá prezentace a gratuluji <3
  • Opcje
    KORNELIE15KORNELIE15 Posty: 510 Member
    Olivko Tvůj nový dům je moc hezký :) Líbí se mi dřevěné obložení domu a velká okna :) Taky čeština super :)
    Přeji Ti pěkný den :)
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Ja w dwójce ciągle mam problemy. Niemoge się odzwyczaić od przekręcania obiektów pod kątem 45 stopni.
    Jednak domy ręce i nogi mają. (metaforycznie oczywiście :grimace:)
    Jestem bardzo ciekawy Twoich projektów w dwójce. Mogłabyś nam je pokazać Olivko? :smile:
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Świetne projekty !
    Dla mnie w jakims sensie Dwójka pozostała najfajniejsza jeśli chodzi o budowanie ,także dlatego,że po wklepaniu odpowiedniego kodu była możliwośc budowania wysokich budynków nawet ponad 10 pięter.Bardzo mi sie to podobało i nierozumiem jaki straszny problem nędkał byłe studio Maxis,że nie dano takiej możliwości w kolejnych odsłonach.

    Ciekawe apartamentowce,klimatem kojarzą mi sie troche jak budynki włoskie choc kombinacji z histirycznym wyglądem okien nie brakuje coraz częściej i w naszych nowych bloczkach, świetne budynki także te niskie.Fajnie wykorzystujesz drewno, pieknie odwzorowałaś też bardzej pałacowy styl. Chyba odpale sobie dzisiaj zakurzoną Dwójke a wszystko to przezz Ciebie ;)

    Wystrój wnętrz jest piękny i bardzo uderza ta lśniąca podłoga,zupełnie jakby była na niej jeszcze woda po zmywaniu, rewelacja!
    Jeśli budujesz czasem w Dwójce to mam nadzieje,że w przyszłości tez podzielisz sie nowymi projektami bo pięknie i jakos realistycznie to wygląda a chyba dwójkowego kącika na forum nie ma nigdzie zaszytego.

    Dzięki za fajny powrót do tej gry i uczte dla oka.
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    Rozpoznaję mój ukochany styl, najbardziej w ostatnich ukazanych projektach, tam właśnie zaczyna królować cudowne drewno! Wspaniałe Oliwko! A kiedy coś wrzucisz czwórkowego? Mam wolne miejsca na domki i chętnie coś skradnę :)
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    We wnętrzach nawet nie widać że jest to dwójka. :#
    Bryły ładnie poróżnione, czy to kolorem, czy to kamieniem. Wcale nie wyglądają monotonnie, a w dwójce jest to nie lada wyczyn. Parterowe domki spodobały mi się najbardziej, chociaż apartamentowce też nie są złe. Szczerze to nigdy nawet nie grałem w apartamentowcach. Pełną kolekcję simsów mam od momentu gdy EA zdecydowało się rozdać wszystkim za kod.
    Jeśli chodzi o wnętrza to najlepsza jest moim zdaniem łazienka. Ten podest wygląda bombowo. Dopiero teraz odkryłem że w dwójce da się budować takie podesty i to jeszcze tuż przy ścianach, na piętrze, albo przy fundamentach. W trójce brakuje mi trochę tej funkcji to też gdy zobaczyłem ją w dwójce to moje zdziwienie było ogromne. :smile:
    Też buduje czasem w dwójce od kiedy mam pełną kolekcję za darmo. xd Przerobiłem posiadłość Ćwirów na coś w stylu romańsko-latynoskim, bo tamto stare domiszcze zaczęło mnie przerażać. Mortimer zmarł bo duchy latały na trawniku i kilka razy go przestraszyły, to staruszek na zawał zszedł. :confused: Przebudowałem dom aby Kasandra mogła zacząć nowe życie z Donem Latario bez przykrych wspomnień. Mieszkała wspólnie z Donem i swoim bratem Aleksandrem, ale ich szczęście nie potrwało zbyt długo. Kasandra w widocznej już ciąży została zmiażdżona przez satelitę gdy leżała w ogródku za domem i oglądała obłoki. :fearful: Do czego zmierzam - mówi się że to gracze znęcali się nad simami w dwójce, a prawda jest taka że ta gra sama tworzy patologie i zabija simów. :grin: Dodam jeszcze że Mortimer i Kasandra zgineli śmiercią tragiczną w przeciągu około 10 dni i to nie z mojej winy. Nawet nie wiedziałem że takie ryzyko i taka śmiertelność jest w TS2. :tongue:
  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    Cudne projekty! <3 Jak ma się talent, to w każdej odsłonie się świetne parcele stworzy - jesteś tego najlepszym przykładem :)
  • Opcje
    The user and all related content has been deleted.
  • Opcje
    olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    Bardzo dziękuję wszystkim za odwiedziny, nie myślałam że jest jeszcze zainteresowanie TS2. Marcinie zaciekawiłeś mnie i bardzo chętnie obejrzałabym też Twoje dwójkowe przeróbki. Rodzinę Ćwirów zawsze omijałam z daleka więc jest mi mało znana.Zawsze tworzę swoje rodziny i sąsiadów :D Zgadzam się z Tobą ten podest w TS2 był genialny , bardzo mi go brakuje. Osiedlowe życie to mój ulubiony dodatek, odwiedzanie sąsiadów na jednej parceli było dla mnie bardzo wygodne. :D Marcinie pokaż jakąś swoją pracę. Iwonko w TS2 buduje się łatwo podobnie jak w TS4 , ja najdłużej zawsze buduję w TS3 ze względu na recolor bo długo nie mogę się zdecydować , a jak masz wybór ograniczony to szybciej musisz coś wybrać, chociaż w TS2 jest dużo tego wszystkiego, ja CC ograniczyłam do minimum tylko to naprawdę jest mi niezbędne. Bardzo wszystkim dziękuję i życzę dobrej zabawy w którejkolwiek odsłonie naszej ulubionej gry <3:D
    ID Origin olivkasims
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Iwono! Jak mogłaś? :open_mouth: (a właściwie: jak nie mogłaś)
    Olivko, postaram się wstawić w najbliższym czasie. :smile:
  • Opcje
    The user and all related content has been deleted.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top