Kącik Olivki :)

«13456
olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
edytowano lipca 2016 w Kącik twórców
Witam , za namową Kameli postanowiłam założyć kącik z moimi pracami do TheSims 3 . Najbardziej lubię budować ,ale robię też simy i rekoloruję ubrania . To mój pierwszy dom starter :) Nie używam CC , ale za to bardzo lubię kombinować z użyciem moveobjects :)

8kaeyt7r3f4c.jpg

6zdom69lpv9d.jpg

zg1tvatcieru.jpg

koj59610in1r.jpg

5kku6dpxgsdt.jpg

A to moi simowie Ola i Piotr

utf3bg7qkupe.jpg

knp83edpkfhl.jpg

0bc22tynlxtj.jpg

2v9f5gxwu3j6.jpg

v9nd7rkfva1o.jpg


sdvf8wzlgj7a.jpg

gzxk211uaarb.jpg

2gcmke4xvjb8.jpg

n2twi36zlw2o.jpg

pxnj60hpvpwi.jpg

3r2300cycblf.jpg

nwkv3en61fb6.jpg

Bardzo dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam :)
ID Origin olivkasims
Post edited by olivkasims on

Komentarz

  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    edytowano lipca 2014
    Podoba mi się bo jest dośc oryginalny i zastosowałaś połączenie drewna i betonu/zaprawy na zewnątrz.Fajny projekt natomiast co do wnętrz to ..rewelacja.Odważnie z kolorami (ta czerwień z białym i czarnym w wystroju wygląda super) ale bardzo mi sie to podoba.
  • Opcje
    olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    edytowano lipca 2016
    Bardzo dziekuję Dels :)
    Post edited by olivkasims on
    ID Origin olivkasims
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano lipca 2014
    Witaj w kącikach. :) Niemogę uwierzyć że taka artystka jak Ty chowała się i niepokazała na forum. Twój pierwszy domek pokazany tutaj jest bardzo praktyczny i klimatyczny. Nieprzepadam za chińską i japońską architekturą bo nie za bardzo się na niej znam ale ten starter jest po prostu piękny. Nie martw się że jest za mało wyposażony. Ja buduję startery-baraki i taki cudny nigdyby spod moich rąk nie wyszedł. Łazienka aż prosi aby wejść do tej wanny. Salon to prawdziwy powiew świeżości a ogród dopracowany w każdym calu. O simce powiem tylko że jest fenomenalna. Ja simami się nie zajmuję ale przyleci zaraz elita i powie że tylko skin i byłby ideał. Trochę teraz jednak cicho bo są wakacje. :P Zwolnij z pracami bo nienadążam podziwiać.
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano lipca 2014
    Dom super - swietny starter. Dobra bryla i nowoczesnosc. Zewnetrzna nowoczesna forma bryly idealnie pasuju do wystroju wnetrz. Kolorystyka energetyczna i ladnie skomponowana. Troche mi lazienka dosc monotonnie z ta kratka nie pasowala, ale z kolei basenik na zewnatrz, i ladnie zagospodorowane otoczenie rekompensuje to z nadmiarem.
    Simka bardzo ladna i swietnie zaprezentowana :)

    Edit : nie ma to jak napisac nawet krotki komentarz, gdy sie juz zasypia na klawiaturze po zerwanej nocy. Dopiero jak luknelam w tekst dzisiaj, to odkrylam ile literowek popelnilam :)
    Post edited by Nieznany użytkownik on
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano lipca 2014
    Śliczny domek- bardzo sie cieszę że go pokazałaś. Podoba mi sie biblioteczka, widziałam gdzieś tak zrekolorowany stolik klasyczny i tez był super. Oczko w mojej głowie to łazienka, bardzo odważna i bezkompromisowa, Ogólnie obłędny starter

    Moja osobista prośba to rzuty pomieszczeń, Zdecydowanie pozwalają lepiej ocenić bryłę :wink:

    PS co do simki, czy ta dolna cześć bielizny to EA, bo nie rozpoznaję?
  • Opcje
    szymonlimonszymonlimon Posty: 61 Member
    edytowano lipca 2014
    Kamelio, pozwól, że ja odpowiem, przy tym samym wszystko oceniając:) Dół bielizny pochodzi z akcesorium "Słodkie Niespodzianki Katy Perry".
    Co do samego domku-WOW!! Baardzo mi się podoba łazienka, jest mistrzowska, a malutki tarasik jest uroczy:) Simka baardzo mi się podoba, nie sądziłem, że ze Słodkich Niespodzianek K.P da się coś wyczarować, a jednak się myliłem. Pozdrawiam:)
  • Opcje
    Kamil1990Kamil1990 Posty: 523 Member
    edytowano lipca 2014
    Simki nie odważę się ocenić bo to nie moja działka. W domku podoba mi się kolor elewacji, który dodaje domkowi niebanalnego wyglądu. Basen z tyłu domu początkowo wydawał mi się malutkim stawem, więc mnie wrobiłaś :D Wewnątrz pomieszczenia spójne i utrzymane w kolorystyce, uwielbiam połączenie czerwonego z czarnym i jeszcze biały do tego. Bardzo na + recolory kafelek w łazience, lubię to ;)
    Tak jak kameliaxxx wspomniała, brakuje rzutów pomieszczeń.
  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    edytowano lipca 2014
    Jak dobrze, że Kamelia namówiła Cię na otwarcie swojego kącika! Miło widzieć kolejnego utalentowanego twórcę na forum! :) Domek jest świetny: zaczynając od bryły, a na wnętrzach i kolorystyce kończąc <3 Za brak rzutów już w nos dostałaś, więc pewnie przy kolejnej pracy nie zapomnisz ;) A simka? Piękna! :) Dawno nie widziałam takiej ślicznotki bez skinu i CC :) Z niecierpliwością i ciekawością czekam na kolejne Twoje prace :)
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    edytowano lipca 2014
    Witam Olivkę!

    Z początku to myślałam że coś bujasz o tym starterze bo przecież taki ładny dom, ciekawie skonstruowany, z elegancką elewacją to nie może być starter? A widać może, w Twoim wykonaniu jest bezbłędny.
    Sama bryła już jest bardzo zachęcająca, interesująco dobrane dachy, kolorystyka domu i jego otoczenie dopracowane i harmonijne.
    Wnętrza zaś bardzo żywiołowe, radosne i pozytywne. Dobrałaś trafnie kolory drewna, powierzchnie, blaty nowoczesne, funkcjonalne.
    Jedyne co bym zmieniła to fakturę drewna w łazience, kojarzy mi się bardziej z chatką w lesie niżeli nowoczesnym starterem, ale to już moje indywidualne marudzenie. Reszta szałowa. Brawo!

    Simka też wyszła Ci bardzo ładnie. Jest zmysłowa, wdzięczna modelka, ale co się dziwić kiedy ma się taką urodę i taka prezencję. W dodatku fotograf jej się trafił bezbłędny :)

    p.s. mała porada to żeby oddzielać zdjęcia od siebie enterem, żeby prezentowały się jedno pod drugim, ale nie zlepiały się.

    Witamy w klubie simomaniaków ;)

    Zapraszam również do swojego kącika.

    Pozdrówki, Anna
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    edytowano lipca 2016
    Dziękuję bardzo za wszystkie mile komentarze , to mnie zachęciło by pokazać wam mój kolejny starter , tym razem , wnętrza chciałam zrekolorowć trochę na styl IKEA :)

    zdpkhqd99m1e.jpg

    n8kl36wz1y96.jpg

    yg7i5fxzjwvo.jpg

    o08tooa8qkr7.jpg

    mv2r65hfj9sa.jpg

    l7hu9fkbbvza.jpg

    sng64dwyamg8.jpg

    ltvjgsh2ho74.jpg

    9l1ue7vk86yw.jpg

    8dh391n62ldp.jpg

    8me3xrmz8v80.jpg

    uqo5juy90l07.jpg

    skc9rdvh1bly.jpg

    zlwuol6bpm8w.jpg
    Post edited by olivkasims on
    ID Origin olivkasims
  • Opcje
    Kamil1990Kamil1990 Posty: 523 Member
    edytowano lipca 2014
    Wyśmienicie zrecolorowane meble, przez co znowu dałem się wrobić w tą Ikea ;) Krzesła i komplet wypoczynkowy taki typowy jak w Ikei, bardzo podoba mi się otoczenie telewizora. Dobry pomysł z zagłówkiem do łóżka ;)
  • Opcje
    szymonlimonszymonlimon Posty: 61 Member
    edytowano lipca 2014
    Wow, na pierwszy rzut oka nie widać, że to starter. Świetny domek, świetny rekolor, świetne uzycie kodu Moveobjects on. Jestem pełen podziwu, chociaż na swoim miejscu zmieniłbym ściany na zewnątrz, bez tych pasków.
    Sim bardzo fajny, świetne spodnie w codziennym:)
    Pozdrawiam:)
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano lipca 2014
    Ekstra wyszedł jak za ta kasę. Serio. Jest bardzo otwarty i odważny, decyzja o połacznieu wszytkiego w jedno pomieszczenie - super

    Fajnie że jestej osoba zwracająca uwagę na szczegóły- to wielki plus, naprawdę nie zapominasz o żadnym detalu, pieknie rekolory na wszytkim, nawet najmniejszym drobiazgu
  • Opcje
    [Deleted User][Deleted User] Posty: 0
    edytowano sierpnia 2014
    The user and all related content has been deleted.
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    edytowano sierpnia 2014
    Witam!

    I znowu, domek jest odlotowy, mimo raczej prostszej bryły (ja takie uwielbiam) to wspaniale komponuje się z otoczeniem i ma świetnie zaprojektowaną elewację.
    Bardzo podobają mi się zestawienia kolorów we wnętrzach, podobnie dobór drewna na ścianach czy podłogach i wstawki z cegły. Jest tego sporo a wszystko razem elegancko się zazębia i trwa w jedności. Pięknie!
    U mnie wygrała sypialnia, kropki, kraty, paski, drewno a razem jest wspaniale!

    Piotr: bardzo twarzowa garderoba, a sam sim jest przystojny.
    Widać że kochasz naszą ulubioną grę i swoje talenty projektanta i twórcy simów przelewasz do swoich projektów.

    Pozdrawiam, dobrego weekendu!
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    edytowano lipca 2016
    Bardzo dziekuję za odwiedziny i miłe komentarze . Dziś pokażę Dworek i domek U Babci . :)

    xcc4w7nxn463.jpg

    fiqoiqwsekcd.jpg

    e0223w7thqwa.jpg

    dlewcavs2qj5.jpg

    2hb0meo7p9xu.jpg

    c700v04dgczc.jpg

    qj82nhaffemh.jpg

    d52kfy9akj4d.jpg

    bcmo7au38gir.jpg

    sxue8hqfzjox.jpg

    rtoqxxqi3c3y.jpg

    9mkm6xbdvpiv.jpg

    w351j4a1npl5.jpg

    v3qkk6namtx0.jpg

    gkvgusw7qdck.jpg

    bunocs20j2c1.jpg


    Domek U Babci :)

    sg7w7obs942n.jpg

    lb91bmbamo9i.jpg

    tfkn1pqudres.jpg

    bvwwnvlvh0cn.jpg

    rff42fq6kc1w.jpg

    n9412zr0dylh.jpg

    scnkyf1elyz5.jpg

    da9d6f5u58ke.jpg

    1jqeaeh3d10h.jpg

    931pz7t0g48k.jpg

    b423zht50c70.jpg

    d1plkqb9vb8t.jpg

    q4akxuui3f7m.jpg

    c6cugarq7hsv.jpg

    urhh8kvf64m8.jpg

    bunrbsrbowpb.jpg

    6tpo3mmcjzg2.jpg

    Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za obejrzenie zdjęć :)
    Post edited by olivkasims on
    ID Origin olivkasims
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano sierpnia 2014
    Swietny domek - w podobnych klimatach i kolorystyce jak Iwonki, choc widac od razu, ze to dwie prace roznych Tworcow.Nic dziwnego, ze sie Jej tak spodobal. Tu mamy domek z dzisiaj, rozkosznie zagracony pamiatkami z przeszlosci. Nazwa absolutnie odpowiada tresci. Babciny domek z przytulnymi fotelami spokojna kolorystyka i stylem przywoluje klimat lat miedzywojennych zeszlego stulecia, gdy lampa elektryczna z abazurem stala sie waznym elementem dekoracyjnym wnetrza, a na scianach wisialy pamiatki po poprzednim pokoleniu. Miec takich dziadkow z takim domkiem, to marzenie na dzisiaj :) Juz poprzedni starter mi sie bardzo podobal, ale to jest jeszcze lepsze, bo duzo trudniejsze do stworzenia. Trzeba sie napocic nad kolorystyka, meblami i dekoracjami by wnetrze bylo jednorodne stylowo. Bardzo mi sie ta praca podoba :)

    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    97wojtas9797wojtas97 Posty: 633 Member
    edytowano sierpnia 2014
    Witaj,

    jestem tutaj pierwszy raz i muszę powiedzieć, ze bardzo podoba mi się Twój pierwszy dom!

    http://i.imgur.com/tL5jF3g.png

    Może nie jest on idealnie dobry pod względem kolorów, bo lubię jasne kolory i dużo0 zieleni przed domem. co nie zmienia faktu, że dom ma wspaniałą bryłę i ogólnie jest na prawdę dobrze! O wnętrzu nie mam za duzo do powiedzenia no bo tak jak pisałaś nie było funduszy xD Okej rozumiem :D Czekam na następne prace, a co do simów sa niezłe xD Przepraszam, ze tak krótko o nich ale po prostu nie znam się na nich :P

    :)
  • Opcje
    [Deleted User][Deleted User] Posty: 0
    edytowano sierpnia 2014
    The user and all related content has been deleted.
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano sierpnia 2014
    Naprawdę gdzieś Ty się uchowała do tej pory jak cię ty nie było? Oba są sliczne, dobrze konstrukcyjnie wykonane, ze slicznymi dachami. O wnętrzach nie wspomnę, sa super, wykorzystujesz każda rzecz w inny nietypowy sposób.

    W domu u babci minimalnie zieniłabym kolor eleacji. By nie było takich duzych różnic w strukrurze muru. Bo mam wrażenie że jest w tycm maskujacych wojskowych wzorach :lol:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top