●L'Osservatore Chojrako●

12324252628

Komentarz

  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano sierpnia 2018
    Dawno mnie tu nie było.
    Czas na nowe wzory!

    Aby je pokazać, postanowiłem udać się w jakieś słoneczne i kolorowe miejsce, a dokładniej do Roaring Heights. Ostatnio na instagramie znów mnie ktoś bombardował zdjęciami z Miami i Los Angeles, dlatego znów mam fazę na art deco.

    Jedną z moich ulubionych postaci w RH jest Donia Spinelli, wzorowana na prawdziwej postaci - Juanicie Spinelli, przywódczyni gangu z San Francisco. Dowiedziałem się tego z simspedii.

    Sam opis rodziny jest ciekawy: "Donia jest zła do szpiku kości - to pewne. Sama jednak nie uważa się za złą. Po prostu gdy widzi problem, szuka sposobu jego rozwiązania, obojętnie czy będzie to oznaczało udział polityków, funkcjonariuszy policji, czy wścibskich świadków."

    Jednak imię Donia uważam za absurdalne, często myli mi się z Sonia. Chyba nawet zmienię jej to imię w ratuszu. :neutral:

    Jej drogi apartament obfituje w ciemnie kolory, a tekstury nie są tak bardzo pstrokate jak w innych domach w RH.
    Prawie wszystko jest tutaj czarne. Bardzo elegancko i stonowanie.

    emjswa0b7ofk.jpg

    4alli3rvva2k.jpg

    I pomimo, że to chyba mój ulubiony wystrój w całym mieście to i tak postanowiłem go sprofanować pstrokatymi teksturami. Trochę smuteczek, ale na szczęście nie zapisałem gry.

    Nie to żeby te tekstury były brzydkie. Są jednak dosyć zawiłe i najlepiej sprawdzają się solo w danym pomieszczeniu. Ale do rzeczy. Linki do pobrania będą pod każdym zdjęciem. Niektóre mogą się powtarzać na zdjęciach, bo w pewnym momencie zaczęły mi się mylić.

    83ix9gaz5tnj.jpg
    1. Tapeta: *link*
    2. Dywan: *link*

    am595msask7g.jpg
    3. Tapeta: *link*
    4. Dywan: *link*

    bzgx5vnatowp.jpg
    5. Tapeta: *link*
    6. Dywan: *link*

    t5xcfp5n1zyt.jpg
    7. Tapeta: *link*
    8. Dywan: *link*

    9fryn0u5zlrv.jpg
    9. Stelaż zasłony: *link*

    l8c36b2dhz4v.jpg
    10. Pościel: *link*

    e01ifsy663st.jpg
    11. Tapeta: *link*

    jgfke8e2jzl7.jpg
    12. Pościel: *link*
    13. Pościel: *link*

    zt5hcoj91dda.jpg
    14. Pościel: *link*
    15. Pościel: *link*

    Z góry sory za monotonność przy prezentowaniu wzorów. Najlepiej prezentują się na małych dywanach i na kołdrze. :smile: Choć na kanapach, fotelach, krzesłach lub innej tapicerce też fajnie wyglądają.


    dxco7mxua4wr.jpg
    16. Fotel: *link*
    17. Tapeta: *link*
    18. Dywan: *link*

    5iv6fbrtr2d7.jpg
    19. Fotel: *link*
    20. Tapeta: *link*
    21. Dywan: *link*

    c0p07jrng1sh.jpg
    22. Fotel: *link*
    23. Tapeta: *link*
    24 Dywan: *link*

    968xk4903be4.jpg
    25. Fotel: *link*
    26. Tapeta: *link*
    27. Dywan: *link*
    Post edited by chojrak on
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Pod spoilerem kolejne piardyliard zdjęć.
    cg0h9jihjf6w.jpg
    28. Dywan: *link*

    c7pakfvwno9v.jpg
    29. Dywan: *link*

    vh3autbyih64.jpg
    30. Dywan: *link*

    8xesiujws3ee.jpg
    31. Dywan: *link*

    k8syuusq00yt.jpg
    32. Dywan: *link*

    ti8ap5n7g10v.jpg
    33. Dywan: *link*

    fra17ysrgwms.jpg
    34. Dywan: *link*

    e5neyy4fz534.jpg
    35. Dywan: *link*

    nrmauw3m8jzu.jpg
    36. Pościel: *link*

    rkoyuge95tpc.jpg
    37. Pościel: *link*

    ko8bz5m3anlb.jpg
    38. Pościel: *link*

    qw76oghqxgpd.jpg
    39. Pościel: *link*

    oj8tcvjkjoed.jpg
    40. Pościel: *link*
    41. Dywan: *link*

    erseobnicbhl.jpg
    42. Pościel: *link*
    43. Dywan: *link*

    c7lwathhkliu.jpg
    44. Dywan: *link*

    4y9geb9hbbje.jpg
    45. Dywan: *link*

    tnva0g6b1aej.jpg
    46. Dywan: *link*

    q66as8090408.jpg
    47. Dywan: *link*

    A tutaj ogólny link do studia:
    https://thesims3.com/userExchange.html?selectedAsstType=all&persona=chojrak
    Dzięki za odwiedziny. :smile:

    Który numer najbardziej wam przypadł do gustu?
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Tapeta 3 jest cudna, sama bym chciała mieć taką w domu :) Jeżeli chodzi o pościel to najbardziej spodobała mi się 13 i 12. Dywany jak dla mnie za kwieciste, ale 28 ma coś w sobie.
    Czepiasz się imienia Donia, urocze jest :)
  • Opcje
    EmeraldXIXEmeraldXIX Posty: 677 Member
    27. dywan ma ciekawy wzór, ten pod numerem 21 też. Pasowałby do dziecięcego pokoju. Pościel 12 i 13 to trochę taki Picasso ;) Chyba najbardziej spodobał mi się dywan 34 :)
    ID GALERIA - Nawia9
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Dzięki dziewczyny :smile: Te dziecięce wzory staram się już ograniczać, bo pasują tylko do jednego pomieszczenia w domu. Kiedyś ich dużo wrzucałem na giełdę. Dużo projektantów ma taki kreskówkowo-bajkowy styl, który mi się już przejadł. :tongue: Do dziecięcych pokojów takie wzory się nadają, ale w salonie już średnio. No chyba że się prowadzi przedszkole w domu. :lol: Zdaje się że była w trójce kariera opiekunki do dzieci, ale bardzo słabo ją zbadałem. :wink:


    Dzisiaj taki misz-masz. Na początek kolejne wzory. Tym razem kafelki. Niedawno odkryłem pewną hiszpańską firmę która zajmuje się ręcznym robieniem kafelek. Wykorzystałem zdjęcia tych kafelek do stworzenia wzorów w grze. :grimace: Tak mi się spodobały, że zrobiłem z nich aż 84 wzory. :lol: Jakby ktoś był zainteresowany, to linki do pobrania będą pod każdym zdjęciem.

    Wśród tych kafelek można znaleźć różne style - hiszpańskie, arabskie, włoskie - ale są też bardziej kubistyczne i abstrakcyjne, które nadadzą się do nowoczesnych domów (przykład poniżej).

    9wehg48jffqg.jpg
    żółte kafelkiniebieskie kafelki

    Te czarno-złoto-białe zestawy idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach w stylu art deco, który dominuje w Roaring Heights. Choć duża ilość czerni może być przytłaczająca.

    a568qaus35gj.jpg
    ściana góraściana dółpodłoga środekpodłoga obrzeże

    zrg76helwgpw.jpg
    ściana góraściana dółpodłoga środekpodłoga obrzeże

    9st318hqnij8.jpg
    ściana góraściana dółpodłoga

    Tutaj coś bardziej włoskiego.

    amgrc08efmsw.jpg
    ścianapodłoga środekpodłoga obrzeże

    22mrkddbnaej.jpg
    ściana góra i dółściana środekpodłoga środekpodłoga obrzeże

    ql3p3ul20a12.jpg
    ścianapodłoga środekpodłoga obrzeże

    No i prawdziwa sałatka. :tongue:

    1h1tyte6lgij.jpg
    ściana góraściana dółpodłoga środekpodłoga obrzeże

    bv30vpprbxnz.jpg
    ściana góra i dółściana środekpodłoga środekpodłoga obrzeże

    ixjzd221fl4i.jpg
    ściana góra i dółściana środekpodłoga środekpodłoga obrzeże

    Ogólnie te płytki nadają się nie tylko do kuchni czy pracowni artystycznej. :smile: Można ich użyć w jakichś korytarzach, nad basenem, w hotelach, przedpokojach, na ganku, na patio, itd. Choć lepiej nie pokrywać nimi dużych powierzchni, bo może wyjść pstrokato. W takich przypadkach dobrze jest zrobić z nich ramkę, a wewnątrz wypełnić ją inną podłogą, o prostszej teksturze.

    Właśnie zauważyłem, że numer 17 i 48 jest taki sam. :tongue:
    Tutaj link do studia:
    https://thesims3.com/userExchange.html?selectedAsstType=all&persona=chojrak

    A tutaj instagram tej firmy:
    https://instagram.com/baldosasdeagua/

    Linkowanie tych wszystkich wzorów to była katorga. :frowning:
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Pochwale się jeszcze dwoma wieżowcami, które zbudowałem z kodem ConstrainFloorElevation. Można się nauczyć je robić z tego filmu.

    Pierwszy zbudowałem w około pół godziny.

    mc2cq3mq3qg6.jpg

    2mp5fm37p0x8.jpg

    Drugi jest już o wiele lepszy, ale spędziłem nad nim ponad 3 godziny. :tongue:
    Jest to spowodowane głównie przez zakrzywione dachy. Podejrzewam, że ktoś obeznany w kodzie CFE zbudowałby ten wieżowiec w 20 minut. :lol:

    wtxovhrjqz0f.jpg

    sfb3xmy3shr0.jpg

    Z bliska

    9z5dt5ivahkw.jpg

    zp1kbhm4fcg5.jpg

    Zakrzywione powierzchnie można nauczyć się robić z tego filmu.

    Jakiś czas temu w dziale z modami przedstawiłem dwa mody, które pozwalają na zmianę koloru króliczych norek i skórek wieżowców.
    Jakby ktoś był zainteresowany, to zaczyna się od tego posta.

    No i zareklamuję coś jeszcze. :wink: Poradnik dotyczący "Narzędzia Stwórz Świat".
    https://forums.thesims.com/pl_PL/discussion/774797/narzedzie-stworz-swiat-caw-poradnik-praktyczny/p1
    Jest to zdecydowanie największy jednolity poradnik na forum. Powstawał prawie pół roku. Przyda się nie tylko tym, którzy tworzą własne światy, ale także tym, którzy zwiedzają światy stworzone przez innych. Najważniejsze są rozdziały o trasowaniu oraz o łączeniu roślinności w grupy. Po ich przeczytaniu będzie można wywnioskować jakie światy są dobrze zoptymalizowane i w jakich nie napotkamy blokujących się simów (i innych błędów).
  • Opcje
    CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    wzorki bardzo fajne, kolorowe, jedne bardziej, inne mniej wpadają w oko, ale ogólnie bardzo sympatyczne wrażenie, mnie sie podobają ...
    no no no 84 wzory! kurde! niezła biblioteka :D
    co do robienia elementów gry, czy tworzenia światów, to się na tym nie wyznaje, mogę się odnieść tylko do efektu końcowego :D nowoczesny wieżowiec bardzo mi się podoba, nawet kolory pasują :)
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Uwielbiam takie kafelki. Zawsze marzyły mi się takie oryginalne marokańskie płytki w kuchni, ale jak zobaczyłam cenę za sztukę to myślę, że to zostanie tylko w sferze marzeń :)
    Te wieżowce to jakaś magia dla mnie, w życiu nie wiedziałam, że coś takiego można zrobić.

    A poradnik już Ci pisałam, że to kawał fantastycznej pracy i jestem pod ogromnym wrażeniem :)
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    @Cayrees @dzidziak86 Dzięki dziewczyny. :sunglasses::smiley:

    Czas na story time chojraka!(^。^)丿

    Kilka miesięcy temu grałem w mieście Vargfjell. Jest to miasto w stylistyce wikingów. Jest tam kilka połączonych grobowców dla poszukiwaczy przygód. Na początku to one mnie tak wciągnęły, ale jak już obszedłem wszystkie, to nadal miałem ochotę grać, bo przywiązałem się do pewnej rodziny w tym mieście. Opiszę przygody tej rodziny, choć zdjęć mam tyle, że raczej będzie więcej do oglądania niż do czytania. Mam mnóswo widoczków i nie za bardzo wiedziałem co z nimi zrobić, więc zdecydowałem że po prostu wplotę je w historyjkę.

    Miasto zaprezentowałem już w temacie ze światami. Można je obejrzeć tutaj. Tą historię poniżej można potraktować jako dalszą część tej prezentacji.

    Imiona i nazwiska będą dziwne. Osoby które tworzyły simów chciały oddać klimat. :tongue:

    No więc, rodzina Ensomhet mieszka w niezbyt wdzięcznej części miasta.

    3qbhzqpmp0m5.jpg

    Taka dosyć dziura...

    y0dnlvfz6o13.jpg

    Zdjęcia ich domu z początku rozgrywki nie mam. Ale będzie trochę później. :wink:

    Mieszkają tam Ellinor i Thorvald. Starsze małżeństwo zajmujące się wróżbiarstwem.
    Z opisu rodziny wynikało że są dosyć szanowani w mieście i są "skarbnicą wiedzy".

    8j2nk7f10i7e.jpg

    Mieszkają z nimi dwa cudowne zwierzaki. Kot Aksel i psiak Albrikt.
    (Tak mam spisane te dziwne imiona w notatkach na telefonie, bo nie byłbym w stanie ich zapisać z głowy. :tongue: )

    238mrjxdm57c.jpg

    Na początku Ellinor spędzała czas w domu i uczyła się czarów. Rzadko do niej zaglądałem, bo sterowałem głównie jej mężem.

    jsvaob4sy4in.jpg

    Podczas gdy Ellinor przebywała w domu, Thorvald eksplorował grobowce.
    Łatwo je znaleźć, bo ich wejścia są charakterystycznie oznaczone.

    x85sxe5okgml.jpg

    Tą zbroję zdobył podróżując teleporterem, który znajdował się w jednym z grobowców.
    Było na nim trochę krwi, ale się oczyściło w CAS i było ok. :wink:

    y1bs7vasw13d.jpg

    Thorvald czasami dawał mi wyraźnie do zrozumienia, że był wykończony eksplorowaniem grobowców. :tongue:

    yna0wshq05io.jpg

    Ale nie ma zmiłuj. Skarby same się nie zdobędą.
    Byłem też ciekawy co znajduje się w grobowcu na samej górze.
    Żeby go odkryć w całości trzeba odkryć wszystkie inne grobowce w mieście.

    0vj624zquzmj.jpg
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano października 2018
    Czasem robiłem Thorvaldowi przerwy w wyprawach po skarby, żeby zajął się przyjemniejszymi czynnościami.

    kbihnhsyh1ga.jpg

    W tej zbroi bliżej mu jednak do błędnego rycerza niż do templariusza. Cebulowy kształt głowy też mówi za siebie.

    qxgun0khspjk.jpg

    Nie chciał się rozstawać z tą zbroją na krok. Chyba przeczuwał, że zaraz musi spowrotem iść do grobowców, gdzie czekają go rozmaite obrażenia. :trollface: Poniżej zdjęcie jeszcze sprzed zdobycia zbroi. Trzeba przyznać, że zachował zimną krew.

    kmc4zru8xem2.jpg

    Pogoda w Vargfjell nie zawsze była łaskawa.

    4h661y82tqko.jpg

    Ale widoki podczas deszczu choć trochę wynagradzały przemarznięcie i zmęczenie po eksploracji grobowców.

    08dgoodcbz0n.jpg

    qv4v0878qvzy.jpg

    v301hvfg61de.jpg

    b7qbzpyfiduw.jpg

    xl97scgl8gq6.jpg

    yxb12m8sx5p3.jpg

    Pomimo, że postarali się w czwórce z pogodą, to nic nie przebije realizmu trójki. Spójrzcie na te ślady na wodzie. :smiley:

    8l8lgacdb6nh.jpg

    Jeszcze jakiś bug z wodą mi się zrobił niedługo po rozpoczęciu rozgrywki i woda odbijała niebo. Dziwne, ale w sumie ładne. Zdarzyło się to tylko raz.

    m4cozdsawdaq.jpg

    I tym krajobrazowym akcentem zakończymy ten prolog.
    W następnym odcinku przyjrzymy się Ellinor. :smile:

    A na koniec deszczowa piosenka, która leci w tle akurat gdy to piszę.

    https://www.youtube.com/watch?v=Epgo8ixX6Wo
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano października 2018
    Praca jako medium nie należy do najłatwiejszych w grze. Trzeba poszukiwać klientów i przeprowadzać prywatne seanse. To czy seans się uda, a klient uwierzy w bzdety które mu wciskamy zależy tylko od szczęścia. To gra losuje reakcję na seans, jest to losowe i nie wzrasta z liczbą przeprowadzonych seansów.

    Często korzystałem z festiwali simowych organizowanych w jednym lokalu w centrum, żeby złapać nowych klientów. Co prawda nie było tam żadnej innej publiczności, ale wśród samych wykonawców można było podwyższyć statystyki w pracy. :smile:

    mon227cn5t2n.jpg

    Najlepsze było to, że zarówno Ellinor w koszuli nocnej jak i Thorvald w zbroi nie wyróżniali się na tle innych osób. :tongue:

    5ir8whja5pef.jpg

    bupp47guxvfm.jpg

    Z klientelą trzeba obchodzić się delikatnie. Kontakt z siłami nadprzyrodzonymi i tamtym światem może kończyć się nudnościami.

    ihqx5nhbgu3h.jpg

    ...oraz omdleniami.

    23rl91undjeb.jpg

    [Przerwa na widoczki] Ulica w centrum nocą.

    sr7u5e1uqk1r.jpg

    caj5d6e7telz.jpg

    [...]

    Pomimo że dom Ensomhet był mały i trochę ciasny, to zupełnie im wystarczał. Nawet z dwójką małych zwierzaków. Gdyby mieli dużego psa, to z pewnością nie starczyłoby im miejsca. Poniżej zdjęcie jak wszyscy śpią. Jest zgaszone światło, ale widać tam zarys całego parteru.

    bcms7jft0swg.jpg

    Tak zaś wygląda piwnica. Jest tam pokój z zabawkami zwierzaków i posłaniem z którego nikt nie korzysta. Wolą spać na parterze i znosić zabawki do i tak ciasnej kuchni. Oprócz pokoju zwierzaków jest jeszcze pokój alchemiczny schowany za biblioteczką.

    s4uzlg26cday.jpg

    Dosyć straszny bug ma miejsce gdy zwierzaki chcą przejść przez tą biblioteczkę. Na krótką chwilę nabierają dosyć demonicznych kształtów. :lol:

    ay4bp6b5l3bl.jpg

    w7ctbat4c7r2.jpg

    Na ostatnim piętrze jest mały kącik telewizyjny z piecykiem i półkami na książki. Jest jeszcze walizka w której najprawdopodobniej znajduje się czyjeś ciało oraz meteoryt który znalazł Thorvald.

    cjpryfpau6vc.jpg

    Niestety jakiś błąd w trasowaniu występuje wokół tego domu. Simowie nie mogą go automatycznie opuścić, żeby udać się do pracy albo do sklepu. Sam muszę ich wyprowadzać po kawałku, aż dojdą do jezdni. Z tego powodu Ellinor nie mogła iść do pracy gdy ja kierowałem Thorvaldem odkrywającym grobowce. Ellinor została zdegradowana i przeniesiona o dwa stanowiska niżej za niestawianie się do pracy. :confused: Dosyć późno to zauważyłem. :tongue:
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    No i nadeszła zima. Dom pokrył się białym puchem.

    8blwifi8f24e.jpg

    A Vargfjell wyglądało jeszcze bardziej magicznie.

    3nrc7rc5aggi.jpg

    hdh1secfb6cq.jpg

    lwmzgr1nzkxr.jpg

    Nie ostudziło to zapału simów, żeby bawić się na zewnątrz.

    2dek5zfjxd0y.jpg

    5me2t47ujbu9.jpg

    6slbepf33ylb.jpg

    4wlinnkljsg9.jpg

    fiw5wh4qev9n.jpg
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Zima to też czas kiedy simowie chętnie odwiedzają bary i kluby.

    744f96b6vsl7.jpg

    8f8m1b713w7n.jpg

    Oczywiście trzeba skorzystać z okazji i przeprowadzić prywatne seanse spirytystyczne. :wink:

    mbjuk0sd1jym.jpg

    tr7m1pa6xy9o.jpg

    Ellinor bardzo ochoczo podeszła do szukaniu klientów przy mocnych trunkach. :tongue:

    ohen9080ny1i.jpg

    I nie tylko ona tam ciężko pracowała. :lol:

    k07k48bdpz9n.jpg

    O zwierzakach w domu nie zapomniałem. Otrzymywały odpowiednio dużo pieszczot.

    twf8dbukbw6i.jpg

    Choć ich aktywność zimą ograniczała się głównie do spania.

    qant9yh06eux.jpg

    I tym gnomem zakończę ten odcinek. :wink:

    pkp2x1yzc9hp.jpg

    Dzięki za zaglądnięcie. :kissing_heart:
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Te imiona to poważnie nie do zapamiętania, dla ułatwienia będę ich nazywać On i Ona, a zwierzaki Psisko i Kocisko ;) Pamiętam Twoją ostatnią historię i bardzo mi się podobał absurd, przyznam szczerze, że się nie rozczarowałam czytając tę. Miasteczko czarowne, zawsze jak takie widzę mam ochotę je zbudować.
    On i Ona wydają się doprawdy dobraną parą. Odkrywca grobowców i medium takie rzeczy tylko w tym kąciku ;) Oczywiście Kocisko najfajniejsze! <3 A pogoda podoba mi się bardziej w czwórce :p
  • Opcje
    EmeraldXIXEmeraldXIX Posty: 677 Member
    Wzory fantastyczne, wszystkie :) Ale to tą historyjką @chojrak sprawiłeś mi wielką przyjemność. Super, że zdecydowałeś się ją napisać. Uwielbiam trójkowe klimaty, ten element zaskoczenia, to jest to czego brakuje mi w czwórce. Bohaterowie cudowni, zima cudowna, miasto cudowne i opowieść też :) Poproszę o ciąg dalszy <3
    ID GALERIA - Nawia9
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    @dzidziak86 @EmeraldXIX Ciesze się że historyjka przypadła Wam do gustu. :smile:
    Te imiona to z tego co zauważyłem, to jedne z trudniejszych w mieście. :tongue:
    Myślałem czy nie lepiej byłoby nadać im jakieś pseudonimy albo skrócić, ale to się jeszcze zobaczy.
    Nie chcę poplątać jeszcze bardziej. :lol:

    Po skończeniu zwiedzania grobowców chciałem pograć jeszcze kilka simowych dni, do czasu aż Ellinor i Thorvald dopełnią żywota i umrą ze starości. Zaczynamy ten odcinek z "grubej rury", bo przyszedł czas na Ellinor. Tuż po wyjściu z pracy i po tym jak skończyła budować igloo.

    9sdy0g20ps8c.jpg

    Thorvald też tam był. Opłakiwał swoją żonę w paskudnym stroju do pracy i prawie łysą głową którą wylosowała mu gra. To mnie często wkurza w simach z wylosowanymi fryzurami. Do każdego stroju mają inną długość włosów. :tongue:

    Oczywiście simy jak to simy, wyczucia mają zero. Jego żona jeszcze nie wystygła, a już jakaś kobitka randkę mu oferuje.

    g8v3vjhj47sk.jpg

    Thorvald postanowił utopić smutki w swoim ulubionym lokalu, spelunce o nazwie Koktajl Mołotowa.

    pi3imsu6vm58.jpg

    I wyrzucać żale przy taniej zupie i automatach do gry.

    u9zcuq7fv8n6.jpg

    3147gh6stidy.jpg

    Następnego dnia nawet bałwany były przybite wiadomością o śmierci Ellinor.

    3et5mqylawig.jpg

    0i9kzf1e5eos.jpg

    W Vargfjell nadeszła wiosna.

    sscv3yjnc6o3.jpg

    9tadayksssmb.jpg

    l6gtudv21wza.jpg

    si9s7w81ebfp.jpg
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Thorvald dalej odkrywał scenę klubową miasta wikingów. Bardziej lub mniej ubrany.

    dw0etty9b37w.jpg

    oaijff4h9ih9.jpg

    10or22cujiry.jpg

    e3jioh36a6ve.jpg

    Wraz z wiosną przyszedł czas na porządki. Mimika simów mówi sama za siebie.

    q0xsff3etbxe.jpg

    q6qrpszlv49i.jpg

    vj6dtxbxcu5x.jpg

    3hmgpmysf9xa.jpg

    W międzyczasie, pewnej zimnej wiosennej nocy, o pełni księżyca, jeden z zombii czyhającyc pod moim domem postanowił sobie zemrzeć. Zastanawiające jest to, biorąc pod uwagę że zombie jakby z definicji są martwe. :tongue:

    8ycqmln9ku7m.jpg

    Thorvald zyskał nowego kolegę. Pracując jako medium każda forma kontaktu z zaświatami jest pomocna.

    znh09sj2v8lx.jpg

    A jego żona zyskała towarzystwo. Przearanżowałem trochę ogród, żeby było tam więcej miejsca.

    572wmeumipzo.jpg
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Podczas następnej pełni księżyca było jeszcze ciekawiej. Ponoć zombie lubią tańczyć, więc włączyłem im małe kocie radio, ale nie zainteresowały się wcale muzyką.

    ukmiclt86ub3.jpg

    Zamiast tego postanowiły straszyć Ellinor, która chyba zapomniała że jest już martwa.

    j9xladv62p5a.jpg

    Razem spędzili miłą noc na kanapie przy rozpalonym kominku.

    2tva27egbl6o.jpg

    3ooa2hb6krd8.jpg

    nt451mgae9hy.jpg

    Do czasu aż Ellinor nie przypomniała sobie, że nie cierpi technologi. Wtedy rozpoczęła awanturę krzycząc na telewizor.

    ie0939bog2x6.jpg

    Wyżyła się nawiedzając biblioteczkę.

    6gary7lgd9au.jpg

    Zwierzaki mają umiejętność przeprowadzania egzorcyzmów na nawiedzanych przedmiotach. Machają łapkami i wyganiają duchy w ten sposób. :wink:

    rwc56ixadlue.jpg

    4gmygbky7uzr.jpg

    Tuż przed świtem Thorvald i Ellinor pogodzili się i przytulili.

    iojg83f3n426.jpg

    Chwilę później Ellinor wyparowała w jasnozielonej chmurze. Wtedy zaczął się tzw "dzień miłości", który Thorvald musiał już spędzić niestety sam. Przynajmniej zamiast tego miał noc miłości.

    shg7km8ve7vh.jpg

    W następnym odcinku dalsze klubowe ekscesy. :smile:
  • Opcje
    EmeraldXIXEmeraldXIX Posty: 677 Member
    O, nie Ellinor odeszła :'( i to jeszcze w takich okolicznościach. Chyba nigdy nie zdobędę się na wybudowanie igloo ;) Thorvald, jak każdy facet oczywiście musi topić smutki :triumph: Wiosna, też widać nie zaczęła się szczęśliwie, skoro w ogrodzie nawet zombii umarło :o Cóż za pechowe podwórko :p Ellinor pewnie ucieszyła się z towarzystwa zombii :D No i żywa czy umarła, to jednak trzeba odwiedzić żywego męża i skontrolować porządek w domu :naughty:

    Super historyjka, niecierpliwie czekam na c.d. :)
    ID GALERIA - Nawia9
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    @EmeraldXIX Dzięki Em :innocent: Taka już jest seria The Sims, im wcześniejsza część gry, tym więcej czarnego humoru i groteski. :tongue: W czwórce brakuje mi bardzo nieprzewidzianych zdarzeń. Taki okazjonalny szok utrzymywał gracza przy rozgrywce na dłużej.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top