To co odkryte i nie odkryte~

124

Komentarz

  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano sierpnia 2013
    To jest odpowiedz na inny komentarz na innym forum - przeklejona. Leniwiec jestem i zmieniac mi sie nie chcialo wstepu :D
    Mnie nie razi ta blacha w kuchni - do czarnej podlogi jasnego drzewa mebli , bialych wtretow przy oknach ta ciemna zielen bardzo mi sie podoba - zielone blaty z wierzchu tez pasuja jaki i stol. O odcien jasniejsze dobrane zaslony. Kolory sa znakomicie wywazone - i zielen nie jest pzrytlaczajaca. Jak na razie kuchnia bardzoe dobra. Idzmy dalej - lazienka. Bardzo mi sie podoba, choc dziwie sie ze Wojtek nie jeknal o jakies zielsko. Ale go nie ma i bardzo dobrze. Ciekawe kto z budowniczych tutaj trzyma kwiatki w lazience w realu. Kolorystycznie idealna. Lekki braz i beze plus jasne drzewo. Jak sie oglada - to mozna zawolac OK - duzo takich lazienek. Dobra duzo ale u kogo? U najlepszych architektow tutaj. I jeszcze taki drobny detal na ktory zwrocilam uwage - kafle tez sa bardzo leciutko zrekolorowane na bez. Dbalosc o szczegoly i wypieszczenie detali w tym w sumie skromnym domk bez szalenstw, ktory nie ma powierzchni gigantycznej i setki dekoracji. Dalej widac to samo - oszczedne gospodarowanie dekoracja, swietna kompozycja kolorow i wypieszczenie detali. Deska podlogowa w salonie znakomita. Byc moze niektorym sie nie spodoba za mocny granat tapicerki - ale znakomicie gra z reszta kolorow na tej wstawce sciany i dywanie. Masz dobre oko do kompozycji kolorystycznych - przy bardzo oszczednym uzywaniu palety barw. W sypialni o dziwo jasny turkus znakomicie gra z dobranym odcieniem granatu - a tak to dobrac wcale nie takie proste jak sie wdaje. Wstret do nadmiaru dekoracji jest znakomicie widoczny patrzac na liczbe zaslon na oknach. Dalas tam - gdzie potrzebna Ci byla plama koloru we wnetrzu i tylko tyle. Poniewaz mam to samo - absolutne zrozumienie i oklaski. Zbudowac ladne wnetrze poslugujac sie cala masa gadzetow jest duzo latwiejsze niz zbudowac ladne wnetrze wylacznie kolorem. No Szymon - ten to umie perfekt. Domek z zewnatrz prezentuje sie zabawnie. Do rodziny Adamsow nawiazuje kolorem elewacji zdecydowanie i troche forma dachu :D Dzialka malutka to i ogrodek mini ale przyjemny. Ogrodzenie wlasnie pasuje do domku znakomicie jesli jest to lekka aluzja do Rodziny Adamsow - to tylko takie ogrodzenie w nawiedzonym domu byc powinno. Rozklad pomieszczen maksymalnie funkcjonalny - dom jest wyraznie widac grywalny absolutnie. Czyli to co Maruda lubi najbardziej. Bardzo ladny domek Kasiu, choc mase osob bedzie pytac dlaczego do diabla nie ma kwiatkow, obrazow, rzezbek, poleczek, szafeczek, kredensikow i innego badziewia. A ja lubie minimalizm, tworzenie wnetrz kolorem, co wcale nie jest latwe i absolutna grywalnosc wiec dla mnie jest bardzo dobry :D




    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Kasiu, techniczna porada, zeby nie wychodzily takie znieksztalcone rzuty to kiedy wlaczysz tryb robienia zdjec (TAB), pocykaj sobie najpierw klawiszami: Q, W, E, A, S, D, Z, X, C. To jest porada Kamelii i jest niezastapiona, wtedy obraz sobie wyposrodkujesz i strzelisz idealne foty.

    Dom. Taki powazny mi sie zdaje z zewnatrz, moze ze taka pora dnia? Moze przez panele jakich uzylas na bryle? Do tego ten plotek czarny i efekt dla mnie troche pogrzebowy...taki smutny domek zewnetrzny.
    A wewnatrz prosze bardzo! Radosnie, wesolo, zielono! Fiolety, turkusy razem ale jakze ciekawie zestawione, zielenie i brazy, odcien tego drzewa jakie wybralas jest bardzo udany. Podoba mi sie mala, zgrabna kuchnia, elegancka lazienka z przepierzeniem (tak, sa osoby ktore maja w lazience kwiatki Elu, jezeli sa okna, moga byc i kwiatki :) ). W pokoju goscinnym podobaja mi sie rekolory okien - bardzo odwazne i dobre pozuniecie z polaczeniem czerni i bezow. Brawo. W sypialni przesliczna tapeta na wzor jakiejs firanki kwiatowej, ciekawie udalo Ci sie polaczyc kilka wzorow, ktore nie napadaja na siebie niczym dzikie zwierzeta. Extra odcien turkusu.
    Jest pozytywnie, ekonomicznie, funkcjonalnie i barwnie.
    Obejscie wyposazone w grilek i stol na ktorym mozna postawic gasiora z "nektarem" ;) Zdrowie!

    Pozdrowki serdeczne!

    Szalony Architekt.
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Nie będę przeklejać komentarza z Create, bo powinien być przed Elowym, a nie po, ale ju noł dat aj lajk it! :D
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Fajne wyszło - takie pomieszanie starego z nowym. Kolor zielony w kuchni fajny, ale jak zauważyła kolezanka ta blacha nie bardzo. Nie pasuje mi też ta szklana balustrada na antresoli. Powinna być jakaś z metaloplastyki. Ale bryła przyjemna o odpowiednich proporcjach. Reszta bardzo dobra
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Ja przekleję mój komentarz z Create, choć też powinien być przed komentarzem Eli. :wink:
    Kasiu, domek z zewnatrz przezentuje się fajnie, pomyślałaś też o małym ogródeczku z kącikiem na grila. Te kute ogrodzenie zmieniłabym na takie samo jak masz na balkonie, ale to tylko kwestia gustu.
    Wnetrza sympatycznie urządzone. Trochę dziwnie wyglada ta blacha falista na ścianach kuchennych, ale w końcu mieszka tam ekscentryczny sim, więc zaszalał. xD Łazienka ładnie urządzona i ciekawie wygląda, bo zastosowałaś oprócz kafelek, gładka ścianę. Świetny pomysł z zaprojektowaniem antresoli nad częścią salonu. Takie półotwarte pomieszczenie jest optycznie większe, a sypialnia którą tam urządziłaś jest moim zdaniem najładniejszym pokojem. Pomimo tych kilku uwag, domek bardzo mi się podoba. :)
  • Opcje
    AmbasadorAlkaAmbasadorAlka Posty: 380
    edytowano sierpnia 2013
    Nie da się napisać nic, co Ela by już nie wyłuszczyła :kicry:
    To ja tylko dodam, że bardzo spokojny i wręcz kobiecy ten dom jak na Forę :kimysli: Rozbroił mnie motyw kwiatowy w sypialni :D Ale najważniejsze, że mojemu kochaniu niczego nie zabraknie w tym domku :3
  • Opcje
    bwsunnybwsunny Posty: 1,255 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Przekleja z krijejt :3

    A mnie się wszystko podoba (opinia zawodowca :cwaniakuje: ) xD Kuchnia jest najfajniejsza :kitak: Salonik jaki skromny, w sensie zero syfu i ten tego, ten Fora tam mieszka w ogóle, czy tylko przychodzi się umyć? :lol: Sypialnia taka delikatna i stonowana. Pewno aby robić wrażenie na dziewczynach :cwaniak: Powiem tylko, że od Twoich zdjęć dostałam choroby lokomocyjnej i teraz mi niedobrze :kismiech: Lepiej zrobic kilka zdjęć tego samego pomieszczenia z pionu, niż tak :)
  • Opcje
    Kasik1234Kasik1234 Posty: 75
    edytowano września 2013
    Hej, hej. :3 Dawno mnie nie było. Mało ostatnio tworzę w simsach (jeśli w ogóle uda mi się je włączyć). Tak pomyślałam, że można trochę uaktualnić kącik. Tak w ramach przypomnienia, że żyję :D
    Także pokażę wam kilka zdjęci mojego SS i idę grać dalej. :D
    tumblr_mtfa5qAWpq1sivt3io1_1280.jpg
    tumblr_mtfa5qAWpq1sivt3io2_1280.jpg
    tumblr_mtfa5qAWpq1sivt3io3_1280.jpg

    No to na tyle. A i jeszcze zapraszam na tumblr'a. :D
    Klik! :3
  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    edytowano września 2013
    Żyj, miej się dobrze i wrzucaj więcej! :lol: Simself oczywiście cudny! a_calus2.gif.gif
  • Opcje
    AmbasadorAlkaAmbasadorAlka Posty: 380
    edytowano września 2013
    Bardzo poważnie wyglądasz, Kasieńko 8) Nie postarzaj się niepotrzebnie, tylko ciesz, że nie jesteś, dla przykładu, w klasie maturalnej XD
    Próbuj coś tworzyć częściej, masz mi się rozwijać, a nie narzekać, że ci gra nie odpala! Każdemu nie odpala, czasem... lub permanentnie... XD Ale nieważne, trzeba to zwalczać i się nie poddawać. *powiedziała Alka, która regularnie chce kończyć z tą grą na wieki :D*
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano września 2013
    Kasiu, śliczny portrecik simselfa. :) Do fochów gierki powinnaś już przywyknąć, wszyscy z tym się zmagamy. :mrgreen:
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    edytowano września 2013
    KASIK TO SLICZNOTKA, KASiK TO SLICZNOTKA! TRALALALAAAAAAAAAAAAALAAAAAAAAAALAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    Kasik1234Kasik1234 Posty: 75
    edytowano grudnia 2013
    Jak to mówią święta, święta i po świętach, ale postanowiłam jeszcze utrzymać ten klimat i tak, w świątecznym zabieganiu udało mi się zrobić kilka fotek ;D Wcześniej ten paring miał kilka fotek, ale to tylko dla wtajemniczonych na bardzo tajnym forum ;D




    Chrismas4_zps1e3cbda0.jpg
    Chrismas5_zps124f6603.jpg
    Chrismas6_zpsb9c8d73c.jpg
    Chrismas3_zps18ddcfaf.jpg
    Chrismas2_zpse26c92dd.jpg
    Chrismas_zpse8c45b08.jpg
  • Opcje
    Julaa5757Julaa5757 Posty: 257 Member
    edytowano grudnia 2013
    Witaj Kasiu :)

    Jestem pierwszy raz w Twoim kąciku i bardzo mi się tutaj podoba :wink:

    Ostatnia praca bardzo mnie urzekła :P . Słodkie te zdjęcia <3. Dziewczyna i chłopak są super dopracowani.

    Pozdrawiam :*
    "Półksiężyc. Jasna połowa i ciemna połowa. Tak jak ja."
  • Opcje
    EdollciaEdollcia Posty: 179
    edytowano grudnia 2013
    Szo ta Kasia tak SS zmieniła? :D
    No ale musze powiedzieć, że fotki no no cat_eh.gif
    Izaya i Kasia tacy piękni. PIĘKNI MŁODZI ZAKOCHANI :'))
    Papa XD
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano grudnia 2013
    Zabiły mnie te kolczyki w kształcie czapki mikołaja :) . Piękna i bardzo rzeczywista para
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    edytowano grudnia 2013
    Kasiu :)

    Cudowna para, zakochani, młodzi i jakże pociągający.

    Soczyste kilka zdjęć poprawiających humor i apetyt na przytulanie!

    Świetne.

    Pozdrowki.
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    Kasik1234Kasik1234 Posty: 75
    edytowano stycznia 2014
    Ehh. I pomyśleć, że to dopiero 6 strona. Czuję, że nie ma sensu prowadzić tutaj swojego kącika. Po prostu uznałam, że czas na jakiś post zamykający oficjalnie kącik. Nie będę robiła nie wiadomo jak długiego postu podsumowującą moją pracę, bo i tak jest tego mało. Jeśli komuś zależy na oglądaniu tego co stworzyłam to zapraszam na:
    - Create Life In Sims
    - Chamska reklama tumbrla

    A na zakończenie jako bonus dam swoje ostatnie zdjęcia. :mrgreen:

    tumblr_myztnttjfs1sivt3io2_400.jpg

    tumblr_myztnttjfs1sivt3io1_400.jpg

    tumblr_myztnttjfs1sivt3io3_1280.jpg

    tumblr_myztnttjfs1sivt3io4_400.jpg

    Last night I think I drank too much,
    Yeah, call it a temporary crutch,
    With broken words I tried to say,
    Honey don’t you be afraid,
    Cause we got nothing we got us
  • Opcje
    szymonmakszymonmak Posty: 127
    edytowano stycznia 2014
    Genialna sesyjka a sim i simka są fantastyczni, znasz z resztą moją opinię <3:*
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano stycznia 2014
    Wiesz z create jest jeden problem, trzeba się logować by cos zobaczyć. A szkoda

    Zdjecia maja fantastyczna jakość, są bardzo ciepłe
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top