Simowa skrytka Zuzy, pierwsza sesja pt. Misterioso straniero. Zapraszam :)

«13456
ZUZ11ZUZ11 Posty: 174 Member
Witajcie w mojej skrytce i zapraszam do komentowania :)
Na początek Chantal
screenshot178j.jpg
screenshot159qi.jpg
screenshot163z.jpg
screenshot167s.jpg
screenshot171f.jpg
screenshot168c.jpg
screenshot174vx.jpg
screenshot173mc.jpg

Komentarz

  • Opcje
    KlaudiaFigielKlaudiaFigiel Posty: 713 Member
    edytowano stycznia 2013
    No proszę jak dużo użytkowników zakłada w tym roku kąciki :wink: A co do simki jest super :thumbup:
    ecqab008piec.gif

  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano stycznia 2013
    Faktycznie ładniutka i fajnie ubrana
  • Opcje
    bwsunnybwsunny Posty: 1,255 Member
    edytowano stycznia 2013
    Chantal jest absolutnie piękna, bardzo mi się podoba jej makijaż twarzy. Jedynie na co będę w tym roku nalegać u innych simowych kreatorów, to oświetlajcie swoje simki, wtedy prezentują się jeszcze lepiej!
  • Opcje
    ZUZ11ZUZ11 Posty: 174 Member
    edytowano stycznia 2013
    Dziękuję Wam :) Z oświetleniem właśnie miewam problemy :oops:
  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    edytowano stycznia 2013
    Śliczna :) Jedno, czego bym się uczepiła, to długość włosów przy pidżamce - są zdecydowanie dłuższe niż na pozostałych, mało realne :P Ale poza tym super :) czekam na kolejne prace! :)
  • Opcje
    ZUZ11ZUZ11 Posty: 174 Member
    edytowano stycznia 2013
    Przedstawiam Wam Madeline
    screenshot228h.jpg
    screenshot206r.jpg
    screenshot209k.jpg
    screenshot213e.jpg
    screenshot221zjr.jpg
    screenshot219o.jpg
    screenshot224q.jpg
    Mam nadzieję, że się podoba :)
  • Opcje
    bwsunnybwsunny Posty: 1,255 Member
    edytowano stycznia 2013
    Absolutnie się podoba, jak mogłoby być inaczej? Masz jednak konkretny staż w tworzeniu simek. Madeline to piękna młoda kobieta, wydaje się taka ciepła i swojska... Oświetlenie już lepiej dzięki backshot, ale w katalogu buydebug masz takie okienka, są to światła ścienne lub sufitowe, mają różne rozmiary więc dostosuj je według własnych upodobań i nas oświeć kolejną cudowną pracą! :mrgreen:
  • Opcje
    oliwiaSimkaoliwiaSimka Posty: 126
    edytowano stycznia 2013
    Pierwsza simka jest na prawdę śliczna, tło też dobrze wykorzystane, a co do drugiej simki to też nie mam zastrzeżeń, mówiąc w skrócie robienie simek jest twoją dobą stroną, ale o tym to pewnie sama wiesz (:
  • Opcje
    martuska2515martuska2515 Posty: 100
    edytowano stycznia 2013
    Simki są naprawdę bardzo ciekawe i pomysłowe, no i oczywiście ładne. Najbardziej podoba mi się twarz u Madeline, natomiast ubrania u Chantal, ale która jest ładniejsza? Nie mam pojęcia, bo obie są śliczne :)
    "Tylko wariaci są coś warci" - Alicja w Krainie Czarów
  • Opcje
    weronia2000weronia2000 Posty: 181
    edytowano stycznia 2013
    Śliczne simki...bardzo ;)
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano stycznia 2013
    Tworzysz śliczne simki, każda ma inny typ urody, ale obie są świetne. Mnie bardziej do gustu przypadła Madeline. :) Jest taka delikatna i dziewczęca. Co do zdjęć to druga prezentacja jest lepiej doświetlona. :) Ubrania obydwu simek są bardzo ładnie dobrane, u Chantal zachwycił mnie strój codzienny, a u Madeline ta niebieska s.u.k.i.e.n.k.a wizytowa. :D Z chęcia zobaczę kolejne Twoje prace. :)
  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    edytowano stycznia 2013
    Pewnie, że się podoba :) Taka delikatna i ładniutka :)
  • Opcje
    ZUZ11ZUZ11 Posty: 174 Member
    edytowano lutego 2013
    Dziękuję wszystkim za miłe komentarze :)
    bwsunny dziękuję za wskazówkę dotyczącą oświetlenia <3 mam nadzieję, że tym razem wszystko będzie ok :XD:
    tak więc przedstawiam Wam Kate
    screenshot266a.jpg
    screenshot270a.jpg
    screenshot255x.jpg
    screenshot282j.jpg
    screenshot279a.jpg
    screenshot292k.jpg
    screenshot293v.jpg

    Edit : Link do pobrania simki http://www.mediafire.com/?d1vzoa8z411absx
    Prawdopodobnie troszke zmienią się trzy ostatnie stroje simki :?
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • Opcje
    weronia2000weronia2000 Posty: 181
    edytowano stycznia 2013
    Świetna!! Naprawdę moja ulubiona...mój ulubiony simowy makijaż, a jej strój codzienny jest boski- buty jak dla mnie;) Zwróciłabym uwagę na jedno- ma trochę za jasne brwi. Natomiast fajnie, że dałaś jej zielone oczy, bo bardzo pasują do tych marchwiowych włosów i tak ją ożywiają. Poleciłam XD
  • Opcje
    simeczka1212simeczka1212 Posty: 372 Member
    edytowano stycznia 2013
    Jejciu,jaka ona ładna!Bardzo podoba mi się jej fryzura i strój codzienny,szczególnie ten dwukolorowy sweterek!Buty,spodenki-są wspaniałe!Z tym rajstopami tworzą zgrany i modny duet!Masz wyczucie stylu,co bardzo cenię u innych simowych twórców ;) Zachwyciłam się także jej su.ki.eń.ką w wizytowym-świetna kolorystyka i super dobrane buty.Pidżama natomiast taka delikatna,ale jest dobrze.W sportowym bardzo podoba mi się ta bluzka *.* Natomiast kąpielowy cenię za wzór :D Będę tu wpadać częściej,ponieważ warto :D
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano stycznia 2013
    Ładniutka ta Twoja Kate, ma śliczne zielone oczy. :) W stroju codziennym ten uroczy rudzielec wygląda rewelacyjnie. :) Oczywiście polecona. :wink:
  • Opcje
    bwsunnybwsunny Posty: 1,255 Member
    edytowano stycznia 2013
    Piękna simka, ma zwichrzone czerwone włosy, kocie spojrzenie i delikatną twarzyczkę. Cała postać utrzymana w tym samym pozornie niedbałym stylu, może prócz eleganckiego wyjściowego stroju. Bardzo podoba mi się strój codzienny oraz sportowy ^.^ Po za tym szczególnie przypadł mi do gustu makijaż, delikatny, ale podkreślający jej, jak już wspomniałam, kocią urodę. Polecona!
  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    edytowano stycznia 2013
    Kolejna bardzo ładna i fajnie ubrana simka :) Polecona! :)
  • Opcje
    Martussia120Martussia120 Posty: 380 Member
    edytowano stycznia 2013
    Simki są śliczne *_* Najfajniejsza wg mnie jest pierwsza simka :D Ale reszta też :P
    tumblr_mrlb62YGNs1s2vfc3o1_500.gif
  • Opcje
    ZUZ11ZUZ11 Posty: 174 Member
    edytowano lutego 2013
    Weronika (zakładam po nicku xd)- Cieszę się, że Ci się bardzo spodobała :), a co do brwi faktycznie nie zwróciłam uwagi :oops: , ale patrząc na to z drugiej strony kiedy farbujesz włosy, brwi pozostają w naturalnym kolorze twoich włosów :wink:
    simeczka1212 - Miło mi słyszeć, że simka przypadła Ci do gustu i moje miniaturowe recolory też :-), a z tym wpadaniem częściej do mojego kącika trzymam cię za słowo :P
    Ktosik - Dziękuję :) i zapraszam do obejrzenia następnej pracy :-)
    bwsunny - Dziękuję i cieszę się, że makijaż Kate się podoba, bo widząc ją w CASie miałam do niego pewne zastrzeżenia :wink:
    Anilewe89- Cieszę się, że Ci się podoba i dziękuję za polecenie Kate :mrgreen:
    Marta (również zakładam po nicku :-) )- Dziękuję :3 i zapraszam do oglądania moich następnych prac :wink:

    "mała" metamorfoza Simony Valenci
    Zaczynając grę w Monte Vista moją nową simką, którą później Wam zaprezentuję :wink: po dwu godzinnej rozgrywce wprowadziłam ją do domu Moretti - w opisie rodziny tego domu wyczytałam, że mieszka tam samotny sportowiec , ale jak się potem okazało już nie był sam :lol: zastałam tam Simone Valenci :shock: patrząc na nią w CASie urodą nie grzeszyła :roll: , a ponieważ odkąd zaczęłam grać the sims 3 i odkryłam możliwości kodu testingcheastsenabled zaczęłam bawić się w tzw. metamorfozy 8) postanowiłam poratować ją operacją plastyczną :
    screenshot297horz.jpg
    następnie zmienilam jej fryzurę oraz makijaż , który uważam niestety za porażkę :cry: ( chyba z dziesięć minut walczyłam z cieniem do powiek :evil: )
    screenshot336horz.jpg
    screenshot317k.jpg
    screenshot319s.jpg
    screenshot320o.jpg
    screenshot327r.jpg
    screenshot323h.jpg
    screenshot328t.jpg
    Mam nadzieję, że zmieniłam to brzydkie kaczątko w łabędzia, a nie na odwrót :XD:

    P.S. Jeśli komuś przyszłaby na myśl jakaś simka do metamorfozy, chętnie odszukam ją w grze ^^ i wstawię później do kącika :wink:

    EDIT : Link do pobrania <a href="http://www.mediafire.com/?lpa2060yxy9c57p">Simony Valenci</a>, niestety zmieni się fryzurka (jest w formacie package)
    Post edited by Nieznany użytkownik on
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top