Simowa skrytka Zuzy, pierwsza sesja pt. Misterioso straniero. Zapraszam :)

1356

Komentarz

  • Opcje
    Martussia120Martussia120 Posty: 380 Member
    edytowano lutego 2013
    Kolejna udana metamorfoza :D Simka ma śliczny makijaż, a o ubraniach nie muszę wspominać, że stylowe. Czekam na kolejne metamorfozy :)

    PS: Wiem, niektóre soczewki są brzydkie ale są też takie co dodają blasku w oczach :D
    tumblr_mrlb62YGNs1s2vfc3o1_500.gif
  • Opcje
    justabarwinskajustabarwinska Posty: 302 Member
    edytowano lutego 2013
    Jej! Super :D
    Skąd wzięłaś taką fajną Kurtkę *.*
    Dziewczyno żebym ja tak umiała :XD: I znowu ocena xD
    6+ Mała szóstka z wielkim plusem xD
    Jamie jest ci pewnie bardzo wdzięczna ;) Czekam na więcej! :mrgreen:
  • Opcje
    JanBoyQJanBoyQ Posty: 315 Member
    edytowano lutego 2013
    Jamie jest trochę w stylu Dody, czyli jest piękna. Takiej metamorfozy chciałaby doświadczyć na pewno nie jedna kobieta! Cudo!
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano lutego 2013
    Simki robisz przepiękne, jak modelki z pierwszych stron gazet. Ładne włosy, ubrania. makijaż :mrgreen: .Oby tak dalej.
  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    edytowano lutego 2013
    Czemu ja tego jeszcze nie skomentowałam :?: :P
    Cudna metamorfoza! Z brzydkiego kaczątka zrobiłaś laskę jak się patrzy! :D Nie mogę przestać podziwiać! :)
  • Opcje
    bwsunnybwsunny Posty: 1,255 Member
    edytowano lutego 2013
    Łał, moja Jamie! Powiem tak, zawsze uważałam, że ogólnie Jamie poza stylizacją i tym okrutnym makijażem (ten puder - okropieństwo) jest bardzo charakterystyczną simką, jednak nie pozbawioną urody. Twoja stylizacja jest zupełnie inna, niż ta której oczekiwałam, ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Jam wygląda prześlicznie! Masz niewątpliwy talent do dobierania stroju, używasz w większości OD, tylko umiejętnie zrecolorowanych, a simka wygląda bardzo stylowo :) Strasznie Ci dziękuje za Jamie :D
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano lutego 2013
    O.o kolejna udana metamorfoza.:) Ślicznie ja przeobraziłaś, zachowując jednocześnie jakieś tam podobieństwo, czyli cząstkę poprzedniej Jamie. :) Bo moim zdaniem taka przemiana nie powinna być radykalna, tylko ma polegać na upiększeniu i dobraniu ciekawszych ubrań.:) Gratuluję, w pełni Ci sie udało. :) Lubię fotki z dobrym zbliżeniem twarzy, a ta buzia jest ładna. :wink: Pozdrawiam Gabi, i tak możesz się do mnie zwracać. :)
  • Opcje
    ZUZ11ZUZ11 Posty: 174 Member
    edytowano lutego 2013
    łaał, aż 13 komentarzy jaka anty pechowa liczba :D
    tinka27 - Dziękuję :-) wiem, ja też prawie nie rozróżniałam Jamie, a miałam ich trzy podczas sesji :lol:
    Edollcia - No powiedzmy, że przyjechała jej siostra bliźniaczka z Ameryki i robi jej konkurencję :mrgreen:
    Oliwia - Nawet nie wiesz jak trudno było cokolwiek wycisnąć z tej szarej myszki :XD: ale jak widzę i się cieszę moje męczarnie nie poszły na marne :D Pł******* znalazłam tutaj http://www.sentate.co.uk/jacketscoats.html, strasznie podobają mi się tam buciki :mrgreen: A co metamorfozy to oczywiście, że skorzystałam i przepraszam, że tak długo, miałam zamiar dodać ją wieki temu, ale szkoła to taki pożeracz czasu :roll: Mam nadzieję, że moja wersja Bebe Ci się spodoba :XD:
    blakc - Witam w moim zacnym kąciku i miło mnie, że moje prace Ci się podobają :) Cieszę się, że Chantal jest tak miło postrzegana, bo jest jedną z simek nad którymi najdłużej pracowałam :mrgreen:
    Marta - Dziękuję :mrgreen: no i masz postanowiłam się przełamać i dodać kontakty do Bebe :lol: to dzięki Tobie i Alce :-)
    Justyna - Ach te twoje ocenki, przez nie robie sie czerwona :oops: A link do kurteczki znajdziesz w odpowiedzi do Oliwki :wink:
    JanBoyQ - Doda !?! mam nadzieję, że w pozytywnym znaczeniu :roll: Uwielbiam metamorfozy powiedzmy, że jestem taka susana z "trinny i susana ubierają simsy" :wink:
    Kamelia - Dziękuję :D i zapraszam częściej :mrgreen:
    Ewelina - Cieszę się, że kolejna moja praca jest zaliczona do udanych :XD: Chociaż przyznam się, że nie byłam tak pewna co do Jamie :oops:
    bwsunny - do Cb również zwracam się z pytaniem jak się mogę do Ciebie zwracać, bo twój nick to istna zagadka xD Strasznie byłam ciekawa jak na nią zareagujesz :lol: Masz rację, jak zdjęłam ten szpecący makijaż okazała się właściwie całkiem ładna :) więc z jej twarzą za dużo nie musiałam się męczyć :XD w każdym razie to ja Ci dziękuję za podsunięcie mi Jamie :D
    Gabi - Dziękuję :) i cieszę się, że to podobieństwo między "starą" a 'nową" Jamie jest widziane, bo to taka moja największa obawa, że nie będzie tego widać :wink:
    A teraz Bebe Hart kilka lat później ...
    screenshot435horz.jpg
    screenshot444horz.jpg
    screenshot452w.jpg
    screenshot451a.jpg
    screenshot454t.jpg
    screenshot461.jpg
    screenshot459.jpg
    screenshot464d.jpg
    No i kilka ujęć twarzy (moja ulubiona fucha :mrgreen: )
    screenshot440z.jpg
    screenshot457z.jpg
    screenshot449q.jpg
    Mam nadzieję, że Bebe się udała no ale o tym zadecydujecie Wy dodając swój komentarz, do którego pisania Was zapraszam :wink:

    Pobrać Bebe możecie <a href="http://www.mediafire.com/?0s9vf1i97szurtl">tutaj</a&gt; z tym , że strój wyjściowy jest zapisany jako drugi strój codzienny :wink:
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    edytowano lutego 2013
    Pewnie, że się udała! :D CUDNA! :) Napatrzeć się nie mogę :) Świetne fryzury, makijaż, stroje :) Wszystko takie, jakie być powinno :)
  • Opcje
    oliwiaSimkaoliwiaSimka Posty: 126
    edytowano lutego 2013
    Bebe jest teraz cudna ! Dzięki, że to dla niej zrobiłaś, teraz wygląda jak prawdziwa seksowna i piękna młoda dorosła, słodko wygląda w tej czapeczce z misiem(kolejne pytanie dotyczące ubioru, skąd masz tą czapeczkę, sweter i spodnie w ubraniu na podwórko :D ?)Jestem pod wrażeniem, prawdziwa akcja metamorfoza, widać, że się starałaś, bo jest dopracowana pod każdym względem, świetnie dobrałaś jej ubrania i starałaś się używać tylko jednego stylu, czyli takiego, który jak najbardziej do niej pasuje, i dziękuję, że jej pomogłaś, bo nie mogłam patrzeć na to ''brzydkie kaczątko'' :mrgreen: Niestety nie pamiętam wszystkich imion simów, ale jak znajdę jakiegoś makabrycznie ubranego i wyglądającego sima, to na pewno podsunę Ci jakiś pomysł :D



    Edit. Jeżeli masz dodatek po zmroku to w Bridgeport jest taka simka, która nazywa się Emma Starr, może ją byś ''zmetamorfozowała'' ale jeśli nie masz dodatku po zmroku, to mogę Ci też podsunąć Judy Bunch :lol:
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano lutego 2013
    No jasne, że się udało. :) Wymodelowany nosek i powiekszone oczy, zrobiły swoje. :mrgreen: Ten kształt jej nosa był okropny. Fryzurki też o wiele lepsze od poprzedniej. Delikatny makijaż i fajne ubiory dopełniły tą transformację. :D

    Edit.
    Zapomniałam napisać o ulubionych fotkach, czyli zbliżeniach twarzy. :wink: Moim zdaniem ostatnie najlepsze. :)
  • Opcje
    justabarwinskajustabarwinska Posty: 302 Member
    edytowano lutego 2013
    Brak mi słów *w* Piękna! <3
    TO nie będzie ocen :P
    Najbardziej do gustu przypadł mi ten STRÓJ
    Wybacz te krótkie komentarze :XD: Ale nie mam tutaj żadnych bugów <jak na moje oko>
    Po prostu wszystkie są BOSKIE! 8)
    No i zazdroszczę czapki w stroju codziennym i wierzchnim :mrgreen:

    Całuski <3
  • Opcje
    weronia2000weronia2000 Posty: 181
    edytowano lutego 2013
    Bardzo ładna twarz (a oczy rewela) ślicznie;)
    Tak nie w temacie- mogę wiedzieć skąd masz buty w stroju codziennym od twojej Kate? Bardzo są ładne! :)
  • Opcje
    pau2002pau2002 Posty: 83
    edytowano lutego 2013
    Jestem tu poraz pierszy :-)
    Bebe po swojich nastoletnich latach wyrosła na prawdziwą boginię urody.
    Operacja plastyczna wyszła chirurgowi wspanialie! Jej oczy wyglądają lepiej w takim ułożeniu,a nos nieco schudł:D i usta są pełniejszę.Oczy są teraz na pierszym planie,lekki makijaż dobrze do niej pasuję.A jej włosy wreszcie jakoś wyglądają. W nowym stylu wygląda gustownie,wizytowy dodał jej pazura,oczywiście reszta garderoby też niczego sobie. ;)
    Czekam na więcej :mrgreen:
  • Opcje
    Martyna109Martyna109 Posty: 2,113 Member
    edytowano lutego 2013
    Muszę Ci powiedzieć, że metamorfozy wychodzą Ci bardzo dobrze ;)
    Miło się patrzy na tak dobrze przerobione simki :)
    Pozdrawiam
  • Opcje
    ZUZ11ZUZ11 Posty: 174 Member
    edytowano lutego 2013
    Ewelina - Dzięki, jak przeczytałam Twój komentarz to odetchnęłam z ulgą, bo zawsze mam taką zmorę przy publikowaniu, że simka się nie spodoba i może Ty masz jakąś ciekawą propozycję co do zmiany simek ? :-)
    Oliwia - Strasznie się cieszę, że Bebe nie jest już bebe :lol: Dziękuję Ci za podsunięcie jej i Emmy, której nową wersje właśnie zamierzam przede wszystkim Tobie przedstawić :mrgreen:
    Gabi - Dziękuję :) Fakt, ten nos Bebe nie chciał wcale dawać za wygraną przy operacji, pojawiły się pewne komplikacje xD ale jak widzę chirurg plastyczny simki wyszedł z tego cało :mrgreen:
    Justyna - Sank ju i mam nadzieję, że wiadomość ode mnie dotarła :lol: Czekam na simkę !
    Weronika - buty, buty, buty... kurcze mam chwilowy zanik pamięci, wiem, że są w formacie package, więc jak je odnajde to Ci napiszę w Twoim kąciku :-)
    pau...pau... Paulina !(zapewne :XD: ) - witaj w kąciku :) miło mi, że kolejnej osobie spodobały się moje metamorfozy i zapraszam na kolejną odsłonę tym razem Emmy 8)
    Martyna - również witaj w moich skromnych progach :mrgreen: cieszę się, że podobają Ci się moje wersje tych simów :D i zapraszam do oglądnięcia mojej następnej pracy :-)

    a teraz Emmy Starr w moim starr wydaniu :wink:
    screenshot486horz.jpg
    screenshot485horz.jpg
    screenshot496.jpg
    screenshot503d.jpg
    screenshot507a.jpg
    screenshot515m.jpg
    screenshot511p.jpg
    screenshot518.jpg
    Kurteczka do pobrania http://www.thesims3.com/assetDetail.html?assetId=7004664
    jacketscreenshot523.png
    Strój codzienny : http://www.thesims3.com/assetDetail.html?assetId=7004667
    rockstarrscreenshot532.png
    s.uk.ie.ne.cz.ka http://www.thesims3.com/assetDetail.html?assetId=7004665
    partydressscreenshot524.png

    Uwielbiam Sunlit Tides, więc tym razem będzie taki bonusik :-)
    screenshot465.jpg
    screenshot467x.jpg
    screenshot477w.jpg
    Ujęć nie byłoby gdyby nie oni 8)
    screenshot396t.jpg

    Emmy do pobrania <a href="http://www.mediafire.com/?dn7o1xl8fauixd3">tutaj</a&gt;

    Nie zbijcie mnie za ilość zdjęć i zapraszam do komentowania :mrgreen:
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • Opcje
    weronia2000weronia2000 Posty: 181
    edytowano lutego 2013
    Śliczna operacja plastyczna... super- bardzo ładnie ci wyszło (polecę ci tę kurtkę);) Dziękuje za odwiedzenie mojego kącika!
  • Opcje
    justabarwinskajustabarwinska Posty: 302 Member
    edytowano lutego 2013
    Jak najbardziej dotarła <3
    Nowa Simka, boska jak zawsze, fryzura piękna! Kurteczkę i s.u.k.i.e.n.k.e no i strój codzienny oczywiście już polecam :mrgreen:
    Jak zawsze wszystko doskonałe, też uwielbiam to miasto <3 Oczywiście bonusik udany, nie, nie zabije cię chodź może :twisted: :lol:

    Pozdrawiam♥♥♥
  • Opcje
    oliwiaSimkaoliwiaSimka Posty: 126
    edytowano lutego 2013
    Ona jest piękna *_* Tak patrzę na nią i widzę, że wykonałaś kawał dobrej roboty, i jeszcze ta fryzurka <3 Nadałaś Emmy piękne rysy twarzy przedtem jej nos zajmował połowę twarzy i te dziwnie wyglądające oczy, fryzura którą miała wcześniej strasznie poszerzała jej twarz optycznie, ta którą ma teraz zmniejszyła ją i nadała jej to coś. Bardzo podoba mi się jej strój codzienny, zmieniłaś go i (oczywiście chętnie pobiorę) Kolejny strój, który ''uczepił'' się mojego gustu to ten na podwórko. No i myślę, że to by było na tyle, jeszcze powiem Ci, że cieszę się, iż ją zmetamorfozowałaś, no bo jak 4 gwiazdkowa popularna simka, może tak wyglądać, ty jesteś dla niej zbawieniem ! :mrgreen:
  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    edytowano lutego 2013
    Emma *.* Super! :D Twoje metamorfozy naprawdę zniewalają! :) Jak zapamiętam dane osobowe jakiejś brzydkiej simki od EA to na pewno Ci podrzucę! :) Bonusiki też super dałaś :) Poleciłam kurteczkę ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top