Agusiowy Zakątek: Eco Living czyli eko czy nie? (str. 27)

1202123252628

Komentarz

  • Opcje
    Dasie2Dasie2 Posty: 66 Member
    Przydreptałam tutaj żeby złożyć Ci hołd... Podziwiam te wnętrza z rozdziawiona buzią <3 Wspaniała współpraca, Kochani!
  • Opcje
    bobas52bobas52 Posty: 1,090 Member
    edytowano kwietnia 2016
    Doczłapałam w końcu :) Ostatnio postanowiłam sobie zrobić detoks od gry i komputera, i dopiero wtedy zauważyłam jak szybko biegnie czas.
    W marcu wrzuciłaś Aguś swoje cudowne schronisko, a ja dopiero teraz zabieram się za jego komentowanie :( Stworzyłaś genialny projekt. Podziwiam ogrom pracy i pomysłowość jaką włożyłaś w wyposażenie wszystkich pomieszczeń, a także ich kapitalne rozplanowanie.
    Wspaniale prezentuje się konstrukcja naziemna schroniska z cudownym parkiem, po którym można przechadza się ocienionymi alejkami. Pomysł z salą weselną na powietrzu, jak dla mnie jest strzałem w dziesiątkę.Turyści poza wypoczynkiem i dobrą rozrywką, będą mogli tu również w przepięknej scenerii, scementować swoje uczucia.
    Wszystko jest na medal i lepszego miejsca na chwileczkę zapomnienia, trudno mi sobie wyobrazić.
    Już recepcja, która jest miejscem najważniejszym, sercem hotelu, ponieważ pełni podstawową funkcję w pierwszym kontakcie z gośćmi, zachwyca swoją wytworną stylistyką i gwarantuje najwyższy standard usług.
    Kawiarnia, salon rozrywkowy oraz biblioteka potwierdzają jedynie wcześniejsze spostrzeżenia, że nie wspomnę o pokojach i łazienkach, których nie powstydziłby się żaden czterogwiazdkowy hotel.
    Jakby nie było dosyć wypasu w piwnicach mamy obłędną salę restauracyjną oraz klub nocny, który w niczym nie ustępuje poprzednim wnętrzom.
    Jedyne słowo jakie mi się nasuwa po obejrzeniu tego schroniska to REWELACJA pod każdym względem.

    To samo dotyczy mega projektu French Town, który stworzyłaś do spółki z Michałkiem.Każde z Was wniosło tu mnóstwo mrówczej pracy, ciekawe rozwiązania architektoniczne i przede wszystkim mnóstwo serca. Dzięki temu tacy zwykli zjadacze chleba jak np. ja, mamy możliwość zwiedzania i podziwiania światowych stolic, które są efektem waszej współpracy i pomysłowości.
    Za co ze szczerego <3 składam Wam wyrazy wdzięczności.
    Apartament już zarezerwowałam :) aby nie zabrakło mi miejsca w sezonie turystycznym ;)
    W imieniu gwiazdy :D dziękuję także za osobną wypasiona garderobę .... szkoda tylko, że jej wystrój nie wpłynie dodatnio na talenty wokalne diwy :D .

    Post edited by bobas52 on
    Origin ID: bobas52
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Opcje
    okip12okip12 Posty: 523 Member
    Super domek i osobowość postaci ciekawa ;)
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    To jest to co dzidziaki lubią najbardziej - małe, śliczne domki i wąskie uliczki :) Miasteczko jest fantastyczne, mogę tylko się domyślać ile pracy kosztowało. Wnętrza są wyśmienite, pięknie urządzone ze smakiem i w klimacie. Od razu rezerwuję pokój z niebieskimi akcentami :) Idę teraz obejrzeć resztę zdjęć u Delsa :) Rewelacja <3
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    Wiadomo jak jest piękny projekt musi być sporo zdjęć, lubię Twoje galerie oglądać bo ujęcia są dopracowane i prezentacja wnętrz przednia. Praca wspólna zawsze kojarzy mi się z ciekawszą niż indywidualna bo ktoś kto z nami buduje ma zupełnie inne pomysły na aranżację niż my sami niejednokrotnie ciekawsze :) Bardzo podoba mi się przyciężkawa wszędobylska elegancja, jest bogato i gustownie. Doskonałe pokoje kąpielowe, a także bardzo intrygująca i przełamująca styl nowoczesna część pomieszczeń ze zwiedzającym Delsem? Nie wiem bo do dziś go z Rico nie rozróżniam :D
    Ujęła mnie bardzo prowansalska kuchnia. Może raczej taka boho z akcentem Prowansji ale jednak. Cudowne użycie barw i akcentów kolorystycznych. Wyszło to niebiańsko, interesująco i intensywnie. Pomysł na kabaret odlotowy!

    Wspaniały duet!

    french-champagne.jpg
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Tak jak pisałam w kąciku Michała, patrząc na to wszystko mogę tylko pogratulować wspaniałej pracy i współpracy <3
    Gigantyczny projekt, ale wszystko dopracowane i dopieszczone. Wspaniałe wnętrza, urzekł mnie ten kabaret, a najbardziej zaskoczyły tajemnicze ścieki. :D Wielkie brawa :star:
  • Opcje
    Również i ja staram się nadrabiać Wasze kąciki twórczości,jest ich tak dużo że nie sposób ogarnąć ich wszystkich mając dostęp do komputera tylko dwie godziny bo rodzice się pieklą :(
    Bardzo śliczne miasteczko stworzyłaś wraz z innym użytkownikiem Agusiamal :) Czy mi się wydaje czy w Waszych kącikach widzę identycznych simów jak by się mnożyli - hehehe.
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Domek piękny, super bryła i daszki. Uwielbiam otwarte przestrzenie, też najczęściej takie tworzę. Użyłam te same obrazy w moim domku i tez poszalałam z ich ilością :D Kuchnia śliczna, taka trochę rustykalna, bardzo me gusta. Podoba mi się purpurowa sypialnia, romantyczna i przytulna :)<3
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    Bardzo dziękuję Aguś za wyróżnienie, to wielka przyjemność i radocha kiedy w tak pięknym domu wiszą obrazy stworzone przeze mnie.
    Bardzo lubię tego typu bryły, zwarte, z delikatnym akcentem domu na peryferiach, w sensie że jest i elegancko i przytulnie. Mały śliczny ogród, wszystko co do metra kwadratowego wykorzystane ku uciesze mieszkańców.
    Bardzo podoba mi się podzielenie przestrzeni w domu, świetnie się prezentuje otwarta kuchnia, a potem małe przepierzenie z kapitalnym kominkiem i już możemy skosztować soczystej zieleni w salonie. Brązy w miarę bezpieczne przełamałaś barwnymi akcentami które dynamizują Twój projekt.
    Wiadomo pokoje kąpielowe full wypas, tak ja też mam na tym punkcie fioła ;) ale fuksja w sypialni jest równie piękna, super pomysł na drzwi wygląda to bombowo:

    onw55b31l894.jpg

    Extra projekt! Pozdrówki <3
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Praktyczny bardzo. Układ pomieszczeń przyjemny do grania. Kolory ciepłe i fajny ogród. Nic dodać, nic ująć.
    Może tylko tapetę w kuchni zastąpić czymś praktyczniejszym. Super praca. :wink:
  • Opcje
    CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    Wielka Jedynka zasługuje na wielką szóstkę! Mnie podoba sie bardzo :) a największą jego zaletą jest mega grywalność, wszystko na jednym piętrze, przestronne, piękne wnętrza, super <3

    ukłony w stronę projektu francuskiego miasteczka, nie da się opisać wrażenia, podziwiam :):star:
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Zgadzam się z Marcinem, te schody i dwupoziomowość całości jest powalająca( to dodtyczy Delsa części). Z wnętrz najlepsze jest spa z basenem w środku, ładne spokojne. czasami widać też Twoją rękę Aguś w doborze kolorów. Najlepiej znów siebie oddałaś w kawiarniach i lodziarniach, widać że poszłaś tam na całosć i poszalałaś. No i kabaret, zupełnie o tym nie pomyslałam, koncepcja i wykończenie w czerwieni, piekne Super praca i duet
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Napisze i drugi od razu, bo nie chcę łaczyć tych 2 projektów,
    Podobam mi się
    po pierwsze -elewacja w moich ulubionych kolorach
    po drugie - świetnie rozwiązany rzut parteru
    po trzecie kolory, jak zawsze bardzo energetycznie, kazde pomieszczenie aż kusi kolorem, od fuksjowej sypialni poprzez ten salon bezowo zielony. Tak kolory umiesz łaczyć tylko TY .
    <3<3
  • Opcje
    bubu53bubu53 Posty: 580 Member
    Ostatnia chatka przestronna, grywalna to lubię zawsze. Najlepszy pokój to sypialnia z tym dużym misiakiem :D Udało Ci się wkomponować w dom w miarę nowoczesne drzwi, nigdy bym na to nie wpadła, że będą pasowały...no ale pasują ;) Miło się patrzy na takie zdjęcia. Pozdrawiam
    MOJA GALERIA - CLAUDIOVA

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top