Kącik Raissy.

«1345
WatashiwaraissaWatashiwaraissa Posty: 111 Member
edytowano marca 2019 w Kąciki twórców
Witam!
Ja także postanowiłam pokazać Wam swoje prace, a będą to głównie parcele, czasem pojedyncze pomieszczenia. Przez mój słomiany zapał nie ma ich na razie wielu, ale od czegoś trzeba zacząć... :) Mam nadzieję, że się spodobają. Póki co ukazuję jedną ze swoich parceli, z czasem zapewne będzie ich coraz więcej, zapraszam. :)

Link do parceli w galerii: https://www.thesims.com/pl_PL/gallery/8A1A58CE6F7911E680955E099554D7E7?category=all&searchtype=ea_origin_id&sortby=downloads&time=all&searchquery=Watashiwaraissa&max=50&maxis=false

qfb0k8o95kc3.png
vdxgej3774de.png
pb67ffttl71z.png
0nxi0t5fxv9w.png
f7gfrtq93xbw.png
rfeepevqw674.png
95em16utgnkj.png
851pdaqoy5m8.png



_
Origin ID: Watashiwaraissa
Origin ID: Watashiwaraissa
'Let me show you the world in my eyes.'
Post edited by Watashiwaraissa on

Komentarz

  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Prace są bardzo ładne, ale przez pomyłkę umieściłaś je w dziale trójkowym. A już się ucieszyłam, że budujesz w trójce (do której ja z wielką werwą wróciłam. Czwórką grywam tylko raz w tygodniu, by nie wyjść z wprawy:P). Poproś moderatora w dziale do moderatorów o przeniesienie tematu :)
    Ponadto postaraj się w przyszłości zmieniać format zdjęć z png na jpg - w poradnikach działu czwórkowego znajdziesz temat jak to zrobić. Zdjęcia w formacie, jaki produkuje gra (png właśnie), bardzo długo wczytują się na komputerze :(
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Przepiękne ale jak zauważyła Alicja czwórkowe. Przenoszę do kącika twórców czwórkowego @Watashiwaraissa
  • Opcje
    WatashiwaraissaWatashiwaraissa Posty: 111 Member
    edytowano września 2016
    @Alicja rzeczywiście zdjęcia wczytują się bardzo długo, dzięki za zwrócenie uwagi :)@Kameliaxxx dziękuję za przeniesienie do odpowiedniego działu i przepraszam za to niedopatrzenie z mojej strony... :) Miło mi, że moja praca Wam się podoba. Przy okazji wrzucam dopiero co zbudowaną kuchnię (tym razem zadbałam o zmianę formatu plików :P)

    Link do galerii: https://www.thesims.com/pl_PL/gallery/C954674A714711E68F78EF7B37AAA200?category=all&searchtype=item_name&sortby=downloads&time=all&searchquery=green%20modern%20kitchen&max=50&maxis=false

    p06ogglfc0eo.jpg
    psprcor1a592.jpg
    s5v23uudork8.jpg


    _
    Origin ID: Watashiwaraissa

    Post edited by Watashiwaraissa on
    Origin ID: Watashiwaraissa
    'Let me show you the world in my eyes.'
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Świeże i przestronne pomieszczenie. :smile: Tylko obraz na ostatnim zdjęciu ciut odstaje od reszty kuchni.
    Dom z początku bajkowy i fajnie wkomponowany w ogród. Ale następnym razem wnętrza też chętnie zobaczymy. :tongue:
  • Opcje
    waniSimswaniSims Posty: 1,300 Member
    edytowano września 2016
    Wooww! Przepiękny , ciepły domek , kultowe dachy , cudowny plac .Pięknie ozdobione podwórko , drobiazgowo zagospodarowane sielskie kąciki dają bajkowy obrazek parceli .Zapał nie jest taki słomiany bo parcela ukończona w najmniejszych detalach i wygląda zjawiskowo . Bardzo mi się podoba , czekam na więcej pozdrawiam serdecznie :)
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Świetny pomysł na bryłę początkowo skojarzyło mi się z jakąś azjatycka świątynią. Podejrzewam ,że i Twoja zabawa w simach przy takiej parceli wygląda ciekawie.Pomieszczenie nastraja optymistycznie w tych kolorach (jak rozumiem to już inny budynek?). Ciekaw jestem innych rzeczy które tworzysz więc twórz i wrzucaj jak najwięcej :)
  • Opcje
    WatashiwaraissaWatashiwaraissa Posty: 111 Member
    edytowano września 2016
    Bardzo Wam dziękuję za konkretne i miłe opinie, miło mi, że moje prace jednak przypadły komuś do gustu :)@chojrak rzeczywiście obraz nie do końca pasuje do całości, ale postanowiłam go jednak zostawić, jako taki mały akcencik :P Obiecuję, że przy kolejnej parceli zamieszczę zdjęcia także z wnętrza domu. @SimDels tak, kuchnia jest pomieszczeniem z innego budynku, który aktualnie w wolnym czasie tworzę, jak tylko skończę, zobaczycie całość :)

    _
    Origin ID: Watashiwaraissa
    Post edited by Watashiwaraissa on
    Origin ID: Watashiwaraissa
    'Let me show you the world in my eyes.'
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Skomentuje ostatnią
    1 Nidy nie rób zdjęć z trybu budowy, największa zbrodnia dla parceli :) , zabija najlepsze
    2 Trochę pomieszane style, o ile eklektyzm jest modny to te firanki tutaj zupełnie nie pasują. Jak reszta wnętrz trzyma się zdecydowanie to ten mały drobiazg wszytko psuje
    3 Bryła jest ciekawa, a zwłaszcza ten basen i wysepka- największa zaleta, choć od frontu zdecydowanie dołożyłabym trochę dodatkowego koloru, tekstury, by podkreślić co fajniejsze elementy
  • Opcje
    WatashiwaraissaWatashiwaraissa Posty: 111 Member
    edytowano września 2016
    @Kameliaxxx dziękuję Ci za wyczerpującą i szczerą opinię. Na pewno nie wszystko tutaj ze sobą idealnie współgra, bo bardzo lubię kombinować i czasem po prostu przekombinuję... ^^" I tak już staram się nie dodawać zbyt wielu elementów, ale mam z tym problem, co zapewne widać w moich pracach. Co do zdjęć w trybie budowy - zazwyczaj buduje w mieście i dopiero potem wprowadzam simów, ale postaram się następnym razem zrobić zdjęcia z trybu życia ;)

    _
    Origin ID: Watashiwaraissa
    Origin ID: Watashiwaraissa
    'Let me show you the world in my eyes.'
  • Opcje
    waniSimswaniSims Posty: 1,300 Member

    OOoo stworzyłaś duże spektakularne i widowiskowe wnętrze , jak jakiegoś eleganckiego klubu dla vipów :) Fajne dachy , podkreślają nowoczesność bryły .Kodu MMO nie wyłączasz widzę , ja nie przepadam patrzeć w rozgrywce na te drygające pikselki :D Domek pięknie wygląda od frontu , jest bardzo elegancki i wyniosły . Ogólnie kreacja zrobiona z rozmachem i zaangażowaniem , bardzo mi się podoba i pięknie wygląda w galerii . Dobrze ,że lubisz kombinować nie tłumacz się z tego bo to Twój styl , dzięki temu dom jest monumentalny i bardzo elegancki )) Pozdrawiam ciepło :)
  • Opcje
    olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    Bardzo ciekawy pomysł, mam wrażenie że Ty swoją fabryczkę jeszcze przeniosłaś w czasie wstecz . Nie znam się na architekturze , ale te balkoniki i filary z koronkowym zakończeniem kojarzą mi się z inną epoką . Ale bardzo fajnie to wyszło :) Romantyczny dziedziniec z fontanną , stoliki pod parasolkami . wszystko zaprasza by wejść i skorzystać z tego co oferuje Hotel . Ja osobiście tak zrobiłam i na nocleg wybrałam ten pokój http://prntscr.com/cefi1v . Bardzo pomysłowa i zgrabna aranżacja Delsowej fabryki . Brawa !!
    ID Origin olivkasims
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Pierwszy domek jest przeuroczy :) Śliczne te daszki i w ogóle całe otoczenie cudne :)
    Zielona kuchnia super urządzona, podoba mi się ten soczysty kolor :)
    Nowoczesny dom ma ciekawe dachy. Pomieszczenia jak dla mnie trochę za duże, ale fajnie i odważnie urządzone.
    Przeróbka fabryki świetna, fajny pomysł z roślinami, ciekawie to wygląda, do tego uroczy ogród stworzyłaś. W środku klimatycznie, podoba mi się pokój w brązach, bardzo przytulny :)
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Hotel w starej fabryce to świetny zamysł znany mi zresztą z realu. Pięknie na zewnątrz i wewnątrz stylowo ,przerobiłaś fabrykę trochę na taki elegancki budynek ale też z odpowiedniej epoki choć bardzo spodobało mi się tez nieco bardziej nowoczesne SPA.
    Wszystko to fajnie współgra z budynkiem a basen ze statkiem to świetny akcent na tym "torciku".
    Mi też spodobał się pomysł z dachem a to plus pięknie odnowiona fasada z oknami sprawia, że konserwator zabytków w Simlandzie jest ogromnie zadowolony, cieszą się tez Moderniści w ławie miasta ,którzy zaspokoili swój wzrok pięknym SPA. Zarąbiście fajnie wykorzystałaś jeden z niższych budynków adaptując go na saunę.Genialne.
    Bar to świetne i zresztą chyba niezbędne dopełnienie luksusowego hotelu. Dzięki, wspaniała praca!
  • Opcje
    WatashiwaraissaWatashiwaraissa Posty: 111 Member
    Dziękuję Wam za przychylne komentarze, cieszę się, że moja wersja starej fabryki przypadła Wam do gustu :) Dla mnie urządzenie jej po swojemu to była czysta przyjemność, mimo że nie zmieniłam (poza wnętrzem oczywiście) zbyt wielu elementów. Nie chciałam za bardzo w nią ingerować, żeby nie straciła swojego uroku, zdecydowałam się jedynie na odświeżenie i kilka dodatków. W każdym razie bawiłam się przy tym świetnie, chociaż na początku zupełnie nie wiedziałam jak się za to zabrać... :D

    _
    Origin ID: Watashiwaraissa
    Origin ID: Watashiwaraissa
    'Let me show you the world in my eyes.'
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    O ile idea zielska na dachu mi nie podpasowała, to przeróbka bryły na mniej kanciastą się udała.
    Ładnie zrobione dachy oraz markizy na dole zupełnie zmieniły klimat na bardziej przyjazny.
    Wewnątrz spa i bar mi się bardzo spodobały. Ale czemu nad barem są latające butelki?
  • Opcje
    bubu53bubu53 Posty: 580 Member
    Pierwszy projekt skojarzył mi się z Azją. Świetne bryły robisz, bardzo różnorodne style. Widać wszechstronną rękę do budowania. Też tak miałam, ale często nic mi z tego dobrego nie wychodziło... :D
    MOJA GALERIA - CLAUDIOVA

  • Opcje
    waniSimswaniSims Posty: 1,300 Member

    Stara fabryka wyszła genialnie :) Mi jak napisałam w galerii kojarzy się z jakimś znanym uzdrowiskiem w starym zaadaptowanym zameczku z zewnątrz oczywiście ;) W środku staroci się raczej nie ujrzy , jeśli chodzi o meble bo zostawiłaś okna i rury co doskonale się łączy :) Piękny basen z fontannami i tarasy dopełniają ten obrazek . Super , bardzo mi się podoba ;)
  • Opcje
    CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    cześć :)
    Cieszę się, ze grono budowlańców na naszym forum powiększa się, witam wśród amatorów młotków i kielni :D
    fajnie budujesz, szczególnie ten pierwszy fantazyjny projekt z fikuśnymi dachami przypadł mi do gustu, ciekawy pomysł, piękne, nastrojowe ogrody wśród nocnej ciszy :) szkoda, że nie dałaś więcej fotek, choćby wnętrz, czy w świetle dziennym :P
    Zielona, soczysta kuchnia bardzo ładnie urządzona, zbrodnią dla prezentacji są te kratki z trybu budowy, ale to już pewnie wiesz na tą chwile :)
    Modern bardzo ładny, bryła ciekawa i zróżnicowana, świetny pomysł z tym barkiem na wysepce basenowej, wygląda i pięknie i wydaje się funkcjonalny w trybie samej gry :) w ogóle otoczenie bardzo ładne i dopracowane, wnętrza nowoczesne, przestronne i grywalne :)
    Jedyne co mi nie pasuje w tym projekcie to wszędobylskie białe kreski, obramowania dachów, zbyt masywne i obramowania basenu, jak się patrzy na całość, to pierwsze rzucają się oczy właśnie te obramowania :)
    Przeróbka fabryczki wyszła Ci fantastycznie, rewelacyjne zewnętrze, tak jak koledzy pisali trąci jakąś miniona epoką, balkoniki dodają uroku, nawet te zielone na dachu mi się podoba, ciesze się ze zostawiłaś oba zbiorniki wodne, zgodnie z pomysłem Delsa, pięknie przyozdobiłaś frontowy :) Wnętrza bardzo komfortowe i przytulne. W ogóle przerobienie fabryczki na hotel, to ciekawy pomysł!
    super praca!
    pozdrawiam <3
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top