(+18)"Człowieczy" los - Bożusiowe wspominki.

1356789

Komentarz

  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    No jeszcze po Andrzejowym bonusie to chyba naprawdę mamy najbardziej prawdziwo-uczuciowe story jakie można sobie wymarzyć a wszystko w jednej chwili no ale tak chyba jest najczęściej w rzeczywistości, rzeczy najbardziej nieoczekiwane i zaskakujące przychodzą najbardziej nieoczekiwanie i zaskakująco szybko (że tak zafilozofuję) :) No to zacieram łapki na ciąg dalszy
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    To wszystko przez Matrix i te współistniejące światy! Jedrek co świat to ma inną miłość ;) HAHAH!
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Romantyczne Bożusiowe serduszko, wybrało szarmanckie i czułe zaloty Andrzeja. Jak to mówią "serce nie sługa", a miłość czasem przychodzi niespodziewanie. :) Biedny Rico pomimo seksownej muskulatury, został odsunięty na dalszy plan. Pocierpi trochę jego męska duma, ale pewnie niedługo, bo znajdzie sobie inny obiekt zalotów. B)
    Baaardzo romantyczny odcinek <3 Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :*
  • Opcje
    SILVAbOREALISSILVAbOREALIS Posty: 403 Member
    Jak się patrzy na to zdjęcie to aż iskry z ekranu idą :p
    ID w Galerii: SILVAbOREALIS
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Bobi to jest piękne.
    Wspaniale piszesz (mam na myśli także nie komiksowany wstęp). Mimo powagi nie zabrakło tu i humoru, wspaniale te elementy łączysz w tej historii a to niełatwe. Ale wtoopa :D No i nie dziwota, że mój podopieczny musiał odreagować te zaproszenia choć mógł to zrobić inaczej :smiley: mam nadzieje,że go tam potem Ania nie utłucze jak przyuważy na kolejnym myku tego typu ;)
    Fajnie wygląda to foto bo to trochę tak jakby dziewczyny w tle wyrażały takie samo zdumienie jak Michał pytaniem Bożenki :smiley: OLi wygląda przekomicznie tak jakby obgryzając pazurka chciała dopowiedzieć retoryczne pytanie "no co ty?" :smiley:
    Piękne foty.
    Andree zrobił prawdziwie szczęśliwą minę świetnie to wygląda i sądząc po niej odpowiedź nie powinna simowej Bobi zaskoczyć choć o tym czy tak będzie przekonamy się w dalszym ciągu. Ja trzymam za to kciuki i na dalszy ciąg czekam bardzo niecierpliwie.
  • Opcje
    Kropka_Kropka_ Posty: 1,204 Member
    edytowano stycznia 2016
    Oj Bożenko, bardzo dużo racji jest w tym co powiedziałaś o wyrażaniu uczuć przez niektórych facetów. Im to jakoś czasami tak z trudem przechodzą przez usta wyznania lub choćby miłe słowa. Nieraz trzeba czekać "wieczność całą" :). Ciekawe dlaczego :(. A jak już taki zdobędzie się na to i coś wydusi z siebie, to zaraz potem robi wszystko żeby zatrzeć ślady po takiej "gafie" - oczywiście w jego mniemaniu. A my głupie cieszymy się a potem dłuuuugo czekamy na taką kolejną "gafę" :/.
    Bożenko, Twoja historia jest piękna, bo pokazuje, że nieraz zupełnie niespodziewanie można znaleźć prawdziwą miłość. Rozumiem obawy Bożenki (oj jak dobrze), że życie jej nie pieściło i najwyraźniej miała pecha do facetów. Tutaj widać że Jędruś jest "tym jedynym", co widać w każdym jego geście i spojrzeniu. Zakochany jest na maxa <3:). Ciekawa jestem decyzji Bożenki, mam nadzieję, że będzie właściwa

    13081165-szcz%C4%99%C5%9Bliwa-maskotka-serce-u%C5%9Bmiecha-si%C4%99-i-daje-kciuk-do-g%C3%B3ry.jpg?ver=6

    Jak widać przyjaciele Bożusi też mają w planach wspólną przyszłość :)...., czy raczej mieli :/, bo ...gdy życie wrzuca "wsteczny bieg" to nieraz może być tylko gorzej. Mam jednak nadzieję że się mylę.

    Bożenko, pozdrawiam Cię bardzo gorąco, wielkie buziaki i czekam niecierpliwie na kontynuację tej historii.

    kkikgggg.gif
    Post edited by Kropka_ on
    Historie: Avataria
    Origin ID: jasna98
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png

  • Opcje
    toangieetoangiee Posty: 83 Member
    Jestem ciekawa jaka będzie odpowiedź głównej bohaterki :smile:. Przeczuwam coś, że ten Jędruś to niezłe ziółko, lecz mogę się mylić.. Tacy romantyczni i wielce zakochani faceci często okazują się oszustami, zwłaszcza, że nie znają się długo. Trzymam kciuki za główną bohaterkę, żeby jej się życie poukładało tak jak chce, i żeby była szczęśliwa z miłością swojego życia, ktorej to tak poszukuje.
    Pozdrawiam i buziam :kissing_heart:
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    Oj gdyby tak niekonsekwentnie wspaniale mogło być w życiu! Szkoda że tak człek nie może decyzji powziąć zapisać grę i spróbować w razie czego jeszcze raz ;)
    Życie uczuciowe Bożenki i Andrzeja kwitnie, życzymy sukcesów, może w kolejnej odsłonie będzie bardziej biało ;)
    Michał tulący Wiolusię, prawdziwe uczucie ponoć przetrwa i śmierć, więc jeśli mają się ku sobie to i z tego omletu śniadanie będzie... czy jakoś tak ;)
    Michał!? Jak możesz mnie ogrywać w szachy!? No możesz... nie umiem grać, z matmy to ja miałam 6tkę tylko z rachunku prawdopodobieństwa, z resztą to była czarna magia! Ale! Pionki sobie policzyć potrafię jeszcze! HAHA!
    Andrzej wątpliwości rozwiał, pieczątkę postawił, teraz nic tylko oszczędzać na frak do ślubu!
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Bo Wielokropko tak jest, że kobiety kochają uszami, a mężczyźni oczami. Dlatego - jeśli ta mądrość spłynie na nieuczciwego osobnika - i umie ją wykorzystać - zdarzają się - i po jednej, i po drugiej stronie - oszuści matrymonialni. Mężczyźni, którzy sypią jak z rękawa komplementami, na każdą okoliczność mają okrągłe zdanka, gotowe komplementy, są zawsze i stosownie do sytuacji - przygotowani, "spięci i gotowi" - z punktu budzą moją nieufność... Kobiety - jeśli na dodatek mają odpowiednie atuty tu i ówdzie - owijają sobie mężczyzn wokół małego paluszka ukrywając swoją wiedzę i spryt, bo jak napisałam - mężczyźni kochają oczami - nie uszami. Chociaż - taka spryciula też dużo potrafi - mrugając niewinnie oczętami - co ja bym bez ciebie, mój ty bohaterze - zrobiła... Więc i męskie uszy mają tu udział - a raczej męskie, mile połechtane ego.
    To tyle jeśli chodzi o teorię :)
    Praktyka dowodzi, że zdarzają się wyjątki, co jednak tylko potwierdza regułę.

    Mam nadzieję na owocne związki w twoim opowiadanku Bobi. Brakuje mi tylko do kompletu - historyjki trzeciej czarownicy... Ale pewnie już się "robi" po przerwie. Życzę zdrówka Bobinko - ja też cherlam od połowy października, i nie mogę się wygrzebać... I ciągle obiecuję sobie, że jak tylko złapię jedno popołudnie dla siebie....
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Bożenko Twoja historia jest urocza. Pierwsze pocałunki, delikatne muśnięcia, czułe wyznania - czyta się przyjemnie i z uśmiechem. Do tego piękne zdjęcia i humor. W taki szary dzień jak dziś idealne na rozchmurzenie. Pozdrawiam Cię cieplutko i życzę zdrówka! <3
  • Opcje
    Kropka_Kropka_ Posty: 1,204 Member
    :) Alutko Kochana, ja wiem, bo to prawda stara jak świat :), że mężczyźni są wzrokowcami. Prawdą też jest, że są i tacy którzy, jak sama napisałaś, sypią komplementami na prawo i lewo - też takich osobników nie trawię :). Mnie chodzi o tak zwaną "prozę życia" :). Buziaczki :)
    Historie: Avataria
    Origin ID: jasna98
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png

  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    Ach ta miłość! Podganiaj grę kochana, bo czekamy na kolejną dawkę! <3 Zdrówka, weny, czasu i braku problemów z grą życzę! :*
  • Opcje
    SimAnnaBellaSimAnnaBella Posty: 747 Member
    edytowano stycznia 2016
    Witaj Bożenko!

    Cóż za przepiękna historia z Miłością w roli głównej! Nie bez przypadku napisałam ją z dużej litery: to coś co nadaje sens naszemu życiu. I bez wątpienia naszym simom również ;)

    Życzę duuuużo zdrówka i pozdrawiam serdecznie! :)
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    edytowano stycznia 2016
    To prawdziwe "coś" potrafi zaczaić się i dopaść człeka (lub sima) z nienacka nawet po wielu latach oczekiwania czy prób więc świetnie się stało, że coś takiego mu się przydażyło. Gosia ma wdzięk ale też bardzo inteligentne spojrzenie no i naturalnie kocie a koty inteligentne i niezależne z natury są więc z pewnością także teraz pozostanie godnym "przeciwnikiem" i połówką :) Pierwszy tekst gdzie na "dzieło sztuki" ona odpowiada po prostu "jestem Gosia" wzbudza wielgaśny uśmiech.
    Iwonka pojawiająca się równie z nienacka jak Gosia na szczęście nie pojawiła się po to by żonglować nożami w innym celu niż tylko przyrządzenie posiłku - uff puff farciarz :smiley:
    Album jest piękny a skoro na dodatek dotyczył Gosi i mojego simowego "dziecka" to oglądało mi się tym bardziej z przeogromną przyjemnością no i... matko te jego miny :D Dlatego zawsze lubiłem go w grze.
    Super !
  • Opcje
    Kropka_Kropka_ Posty: 1,204 Member
    edytowano stycznia 2016
    Bożenko, Love Story Rica i Gosi do burzliwych i pełnych przełomów nie należało :). Było krótko i..... treściwie :) No proszę, miał inne plany ale idąc do klubu był przygotowany na zaistniałą sytuację, nawet pierścionek zaręczynowy przez "przypadek" zaplątał się w kieszonce :). Gratulacje dla Młodej Pary <3
    Teraz należy tylko czekać na główną parę tej historii, czyli na ślub Bożenki i Jędrka. Mam nadzieję, że to nastąpi niebawem.

    Bożenko, ściskam Cię mocno i życzę żebyś szybko wróciła do zdrowia, trzymam kciuki Kochana <3
    Historie: Avataria
    Origin ID: jasna98
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png

  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    Jak szybko rozkwitła nowa miłość! Dużo szczęścia i jeszcze więcej dzieci nowożeńcom życzę! :D I czekam na kolejne wesela :)
    Powodzenia z badaniami i dużo zdrówka Bożenko! :*
Ta dyskusja została zamknięta.
Return to top