Agusiowy Zakątek: Eco Living czyli eko czy nie? (str. 27)

1356728

Komentarz

  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano listopada 2014
    Ja też się nie pluskam, weszłam tylko do gry na chwilkę, by sprawdzić czy rzeczywiście dali te baseny, bo jakoś im nie dowierzam. >:)
    Domek jest super, w takim meksykańskim stylu. Bryła bardzo ładna, a ogródek uroczy. Masz tam za domem sporo miejsca, to po małej przeróbce ogrodu, i basen się zmieści. :) Mnie najbardziej spodobało się kolorowe szaleństwo na dole, czyli kuchnia z salonem. Wygląda to bardzo radośnie, i dobrze ze sobą pasuje. Nasze avki , jak widać też świetnie się tam czują. :) Podobnie jak Iwonka, zwróciłam uwagę na kanapy w łazienkach, i powiem Ci, że to fajny pomysł. :D Wszystkie łazienki, bardzo ładnie urządzone. Dom jest olbrzymi, ale doskonale go zagospodarowałaś, bardzo dobra praca. <3 Buziaki :kiss:
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    edytowano listopada 2014
    To jakiś żart Aga z tym rzekomym nieumieniem budowania brył jak rozumiem :) Tu ostrzega,że nie umie a tu nagle BACH takie dzieło ! Mi się bardzo ten dom podoba,Mexico jak się patrzy jak już gdzieś napisałem ale wnętrza to już zupełne szaleństwo zresztą nie tylko z powodu kolorystyki.Z zewnątrlatarenki,zielone otoczenie z fontanną a wnętrza iście bombowe.Mieszanka kolorów bez granic.Bardzo podoba mi się ta purpurowa sypialnia ,kwiecisty czerwony korytarz ale i każde inne pomieszczenie.Fajny pomysł z sofami w kibelkach,łazienki są świetne tylko zastanawiam się czemu 2 kibelki w jednym pomieszczeniu są,czy to dla zakochanych ? ;) Świetny dom Aga i z wielką chęcią wypróbuję.
    Przy okazji dziękuje za zaproszenie Delsa i spółki na parapetówke ;)
  • Opcje
    The user and all related content has been deleted.
  • Opcje
    AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    edytowano listopada 2014
    Bo u mnie w domu w ogóle tylko 1 kibelek na 5 osób był. :( Odbijam sobie! :D

    Zmiana z ostatniej chwili:

    eoj520yiur6t.png
    2gs2h3r5pj50.png
    k9oigjc3funs.png
    a990qm9ziwm1.png

    Tak, tak. I ja uległam magii basenu! :D

    Post edited by Agusiamal on
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Opcje
    The user and all related content has been deleted.
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    Widzę Twój domek i lecę do szafy się pakować, na wakacje chcę. Cudny, nie masz co marudzić, bryła zwarta i gotowa niczym Twoja klata ;) Ogród świetny, a do końca swoich dni chyba nie nadziwię się tym cudownym barwnym fontannom, które tak wspaniale są użyte w grze. Extra efekt.
    We wnętrzu doskonale połączyłaś kolory, podoba mi się niezmiernie ten musztardowy brąz i ceglasta czerwień. Zapowiadało się bardzo klasycznie, a jest nowocześnie.
    Kapitalnie wyglądają kolorowe półki w jadalni.
    Impreza jak się patrzy, Emil i Danusia szaleją :))
    Pokoje kąpielowe przestronne, jasne, piękne.
    Sypialnia malinowo czerwona jest boska, intymna i eteryczna.
    Podobnie fioletowa część sypialniana, Dels nawet ma siłownie? :)
    I tak, rzeczywiście, pluskamy się a jakże, w końcu pogoda listopadowa dopisuje ;) HAHAH! Widzę Twoje stworki potworki też, a jakże raz się simuje!

    Pozdrówki <3
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    Aguś Słońce <3 będziesz bita i solona i na zmianę :D jesteś przesadnie skromna moja Droga :)

    śliczny domeczek z bardzo ciekawym kolorowym wnętrzem i fantastycznym zewnętrzem... samej bryle też nic nie brakuje :)
    ja tam jestem prosty budowlaniec, na sztuce znam się średnio, ale coś się znam i moje oko do mnie mówi, że bardzo strasznie przyjemnie się patrzy i na całość i na szczegóły :):)
    najbardziej przypadły mi do gustu łazienki :D są śliczne, wszystkie! ...i czerwone sypialnie i kolorowa kuchnia (nie za bardzo rozumiem tylko idee dwóch kibelków, bo wybacz, choć bardzo Cie lubię nie chciałabym sikać z Tobą w jednym czasie :D)
    basen jest mega dodatkiem do tego wszystkiego i widzę nasze avki jak dzieci się pluskają :D sweet...ja ledwie wgrałam wczoraj aktualizacje, sprawdziłam czy gra sie po tym zabiegu odpali i z rozsądku popełzłam do łózka, zerknęłam w międzyczasie na galerie a tam już 2 miliony domków z basenami :D ludzie to maja zacięcie...

    a przy okazji! gdzieś wyczytałam, ze zafundowałaś mojej Kasi rodzinkę :D nie bądź taka i pokaż z kim ją ożeniłaś i co to tam za dzieci jej przysposobiłaś :D jestem ciekawa...plz plz plz :)
    buziaki i pozdrawiam :):kiss:
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Basen !!! Pięknie go tam wkomponowałaś Aguś. <3
    To moja simka umie pływać, haha. XD
    Miłego dnia, buziaki :kiss:
  • Opcje
    The user and all related content has been deleted.
  • Opcje
    LamomaniaxLamomaniax Posty: 456 Member
    No no no piękny domek! Mi się też kuchnia podoba <3 Fajnie, że jest kolorowy i na w nim się znajduję :) Dobrze, że grzeczna tam jestem xD
    "Wakacyjne" <3
    tlnhmcafbmk3.jpg
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Super! Bryla niezla, swietna elewacja. W zielonej lazience i przejsciu na pietrze wrecz sie zakochalam, Reszta tez bardzo ladna ale tamto wrecz cudne. A ogrod to wrecz bajeczka z ta kolorowa fontanna, kwieciem, a basen to juz wisienka na torcie. Bardzo mi sie calosc podoba. To ze jest jeszcze funkcjonalne i grywalne co widac z rozklady pomieszczen to wielki dodatkowy plusik.
    Calosc rzeczywiscie w stylu hacjend Mexico od zwenatrz.
    Agusiu jak najbardziej umiesz budowac i bardzo ladnie Ci to wychodzi. Jesli taki jest Twoj pierwszy zrobiony do pokazania domek, to ja juz nie moge sie doczekac na nastepny <3
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    Kochani moi! Dziękuję wam z całego serca! Iwonko <3 , Kamelio <3 , Gabi <3 , Michale <3 , Wiolinko (trzeba was jakoś odróżnić a Wiolinka tak mi się podoba!) <3 , Aniu <3 , Wiolu <3 , Adusiu <3 , Elu <3 !

    Nawet nie wiecie, jak stresujące było pokazanie mojego pierwszego domku - Lawendowego Zakątka tu na tym forum! Jest tu tylu znakomitych twórców. Jednak przy tym domu byłam już troszkę pewniejsza. Podobał mi się zdecydowanie bardziej niż pierwszy. Ale i tak trochę nerwów było. Jego budowa ciągnęła mi się przez miesiąc! A i tak naprawdę nie byłam pewna, czy to co mi się podoba ma odzwierciedlenie w dobrym guście :D . Buduję i urządzam tak, jak mi dyktuje serce i instynkt a czy ma to jakąś wartość - tego nigdy nie jestem pewna. W trójce dużo budowałam, ale nigdy nic nie pokazywałam. Żałuję, że wcześniej nie zaglądałam na forum, może już dawno tej wprawy bym nabrała - za każdą oglądaną tutaj pracą, uczę się czegoś nowego. Dlatego wasze pochwały naprawdę mnie podbudowują i motywują do dalszej zabawy w budowlańca! :)

    Jeszcze raz wszystkim dziękuję! Jesteście kochani! <3
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Opcje
    JaktojestJaktojest Posty: 941 Member
    Zainspirowałaś mnie kolorowymi emiterami wody, Agusiu - to znaczy, że bezczelnie je ukradłem do Aquaparku B)

    Pochwał na temat domku zebrałaś tak wiele, że mogę się tylko pod nimi podpisać. Ładny, funkcjonalny, dobrze rozplanowany i z niezłym pomysłem estetycznym na całą parcelę. Ale chcę wrzucić (maleńką) łyżkę dziegciu do (ogromnej) beczki miodu: najmniej przypadła mi do gustu ściana frontowa. Nie dało się zachować symetrii okien, również balkon Julii wygląda dość ciężkawo. Może Maxis dołoży jakieś nowe elementy budowlane i spojrzysz na front sama świeżym okiem?

    Co do premierowej tremy - jest to bardzo pozytywny czynnik, bo mobilizuje. A co do oceny wartości tego, co tworzymy, nie warto się poddawać presji. Przecież TS 4 to tylko zabawa i ma nam sprawiać przyjemność, a nie przekładać się na zły nastrój w realu! :)
  • Opcje
    AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    Mnie też Emilu ten front troszkę dźga. Ale już tyle razy przerabiałam... te okna nijak mi od środka nie wychodzą. Tu ściana, tu kibelek... No, ale dodałam troszkę zieleninki na malutkich balkonikach i na szybko zrobiłam zdjęcie - z trybu budowania bo u mnie już nocka zapadła:

    j04z6tzd7ypp.png

    Może spodoba się bardziej.
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Opcje
    The user and all related content has been deleted.
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Wyglada duzo lepiej :) Maly detal moze zmienic wiele - no Mateuszkowi trzeba by to chyba mlotkiem do glowy wbijac . Ale mlody to niecierpliwy :wink:
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    Wiolu, o dzieciątkach to na razie nic nie słyszałam, u mnie się jeszcze nie rozmnażają :D

    Na razie u mnie było tak:

    dwi6prjcsoyw.png

    Potem tak:

    5hbaak2hr7dz.png

    Co skończyło się tak:

    bwcoxphptk1w.png

    Efekt końcowy? Kate z głową pod kołdrą, wstrząsana łzami (brak zdjęcia niestety) a Ewelinka wściekła jak osa. Andy niespecjalnie się speszył - raczej się zdziwił. No nie wiem, czy jakieś dziecię tam będzie.
    A zarys historii i tak zmieniłam i zobaczymy co będzie. Bo Andy to nie jedyny Vimes w tej chałupie...

    Pozdrawiam ! Buźka! :D<3
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Ale fajne to zdjęcie wyszło ostatnie :D
    Z zieleninką fasada rzeczywiście fajniejsza.
  • Opcje
    JaktojestJaktojest Posty: 941 Member
    Agusiu, znacznie lepiej :D
  • Opcje
    CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    dzięki Agusia :)<3
    nie ma to jak przytulanko w kupie śmieci :D
    może ja ten komentarz pomyliłam, w sensie, że pisałaś do Wiolinki, a ja odczytałam, że do mnie :p

    faktycznie z kwiatkami front budynku prezentuje się jeszcze lepiej :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top