The Sims 4 Wystrój marzeń - pierwsze wrażenia

2»

Komentarz

  • Opcje
    AlyssaWineAlyssaWine Posty: 2 Member
    Danuta720 napisał użytkownik: »
    Olinekokraglinek napisał użytkownik: »
    Hej,
    Mam zlecenie na dodanie poziomu, moim klientem jest Spencer-Kim-Lewis, ograniczenia, do których muszę się dostosować to „dostępne tylko dla górnej kondygnacji”
    niestety żaden mój ruch ani kliknięcie nie jest możliwe, ciagle pokazuje mi się komunikat, ze „nie mogę wprowadzić zmian na poziomie innym niż wyznaczony w zleceniu”
    Próbowałam już chyba wszystkiego :( czy miał ktoś może taki problem i zna magiczne rozwiązanie ? :)

    Nie jest potrzebne żadne magiczne rozwiązanie. Jest to od dawna powszechnie znany błąd tłumaczenia. Niestety, nie wiadomo ( i czy) zostanie on naprawiony.
    Dodanie poziomu, to dodanie nowego pokoju i odbywa się tylko na poziomie parteru.
    Musisz cały parter powiększyć i podzielić na nowe pomieszczenia.

    Na zdjęciach wyżej pokazałam co trzeba zrobić.
    Szkoda, że nie przeczytałaś dokładnie tego tematu, bo już miałabyś rozwiązanie problemu. :)

    A co w sytuacji, gdy mam taki sam problem, tylko że moje zlecenie dotyczy Renowacji Pomieszczenia u Wschodzącej Gwiazdy - dokładnie jest to rodzina Ito zamieszkała przy Wakabamori 2-5-1 na Górze Komorebi? Nic nie mogę zrobić i również pojawia się taki sam komunikat jak w cytowanym problemie -" nie można wprowadzić zmian na poziomie innym niż wyznaczony w zleceniu". W ograniczeniach mam napisane, że "dostępne tylko dla górnej kondygnacji". Próbowałam zmienić coś w każdym pomieszczeniu - nigdzie nic nie da się zrobić. A nie chodzi tu przecież o dodawanie poziomu, a o zwykłą renowację pomieszczenia. Czy ktoś miał podobny problem i wie, jak go rozwiązać?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top