◊ nolcanol - Moja twórczość ◊

1910111315

Komentarz

  • Opcje
    nolcanolnolcanol Posty: 667 Member
    @kasia02g Dziękuję ślicznie ;) Domek na drzewie był męczący korzenie często przeszkadzały, ciężko było też zrobić zdjęcia, bo to chyba z tego co pamiętam wysokość 4 piętra albo wyżej, a tam już kamera lata :D Sapphire Resort przyjemnie się budowało, polecam kupić dodatem dla widoków i wakacyjnego klimatu ;)

    @dzidziak86 Fajna zabawa z tymi maleństwami, ale dużo cierpliwości potrzeba czasem i czasu, mimo, że to takie małe :D

    @marekzb biblioteka? Ta z Granny Livingroom? A co do reszty, mówisz o tych Dollhouse tak? :) One głównie służą dla zabawy w budowanie i próby odtworzenia czegoś ze zdjęcia w grze. Ponoć też jako tło w historyjkach. Ja sprawdzam samą siebie, czy mi się to uda. I uwielbiam robić zdjęcia w grze wnętrzom i krajobrazom ;) Jednak, akurat te tutaj są grywalne, poza Medieval Alaine gdyż drewniane belki na ścianie za lodówką blokują dostęp do niej. Zależało mi na odwzorowaniu zdjęcia, więc je zostawiłam. Nawet na wepchniętym w ścianę fortepianie da się grać :D
    Galeria: nolcanol
    Instagram: nolcanol
    TSR: nolcanol
    eqahdwoysw56.jpg
  • Opcje
    nolcanolnolcanol Posty: 667 Member
    edytowano kwietnia 2020
    ForumPlCollaboration3, czyli zabudowanie Promenady Magnolii wraz z @dzidziak86 @xogerardine i @DominikaLo :wink:

    Moja parcela to sklep z zabawkami i artykułami dla dzieci :blush:

    Baby World

    Rozmiar działki: 20x20
    Cena: 84 475 §

    Galeria




    gk1nwhby3k1q.png


    k0kwozn8y6le.png


    e2py7j4vkwjp.png


    6dbhcy93bdji.png


    ns4njry5yx7c.png


    qtnn0p29ka4j.png


    dyobal7pbzlu.png


    Parter

    to9yyfdmpjct.png


    ujmc5ea1m9k2.png


    4cfmtqophn4q.png


    6rijr7pohj2r.png


    bccjd6jgurr3.png


    qzb04k0p8nuc.png


    I Piętro

    xgf5ebupkk2r.png


    cpsl25prcd4n.png


    2gac0blr0v4k.png


    g8wnzjphq66l.png


    gmppd5hr3zbd.png


    0om4idbx5wzp.png


    vahvniqhdjt8.png


    II Piętro

    xu3kjecqnij4.png


    vhecz72f0zcu.png
    Galeria: nolcanol
    Instagram: nolcanol
    TSR: nolcanol
    eqahdwoysw56.jpg
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Widziałam w grze i wygląda cudnie! Piękne kolory, mnóstwo szczegółów, jest wszystko co można sobie wymarzyć. Na pewno małe simy będą zachwycone wizytą w takim miejscu. Gorzej dla rodziców, bo pewnie wyjdą spłukani ;) Miejsce jest naprawdę niezwykłe, a ten dinozaur na dachu wymiata :) Dzięki wielkie za zbudowanie tego zaczarowanego sklepiku! <3
  • Opcje
    DominikaLoDominikaLo Posty: 1,152 Member
    Świetnie to wygląda, jest kolorowo i uroczo <3 Jest tam wszystko co dusza zapragnie :blush: A noi ten dinozaur , jest świetny! Super praca <3
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Bardzo kolorowe i fantazyjne wnętrza. Z zewnątrz też zadbano o odpowiednią reklamę sklepu. :tongue: Trochę jak sklep Weasley'ów w simsowym wydaniu.
  • Opcje
    nolcanolnolcanol Posty: 667 Member
    Witam witam, dość szybko jak na mnie :smiley:

    Musze się pochwalić. W końcu, po nie wiem jakim czasie, udało mi się zrobić coś małego, uroczego, co mi się bardzo podoba. Nie, nie jest to nadal starter :smiley:

    Domek jest maleńki, dla jednej osoby i zwierzaka z ogrodem z ogromną ilością kwiatów (wielbię te kwiaty). Ostatnio dorwałam się do T.O.O.L., o zmoro, jakie to ciężkie jest dla mnie do ogarnięcia :sweat_smile: I dzięki temu stworzyłam coś, z czego jestem dumna, dałam radę dotrwać do końca. Stworzyłam sobie własną altanę :heart:

    Cute Flower House

    Rozmiar działki: 20x20
    Cena: 101 585 §

    Galeria


    Z zewnątrz:


    bbcwcnft73mx.png


    yh5j794t26k8.png


    oeuo60n483lb.jpg


    t6jbzv93okpu.jpg



    Altana :heart:

    Kojarzycie te drabinki, po których wspinają się małe dzieci? Miałam zamiar zrobić altanę z nich, z tych białych z bluszczem, połączyłam takie 4 drabinki, ale niestety, Sim nie chciał pod nie wejść :disappointed: I wpadłam na pomysł, że zrobię sobie sama. I wiecie z czego jest moja altana zrobiona? Z tych pojedynczych kijków, które normalnie są łącznikiem tego łańcucha z żarówkami. To jest chyba oświetlenie ogrodowe. Dzięki temu narzędziu T.O.O.L. mogłam przekręcić kijki, tak, żeby były poziomo. Wystarczyło tylko wszystko połączyć w całość i "okwiecić" :smiley:


    z7pxatzwhkf7.png


    w6zy2ywg2yar.jpg


    Wewnątrz


    c89ob2iyqd6y.jpg


    8jqntvi5rxbn.png


    cwuezbatqlxh.png


    oirb3l1ihfky.png
    Galeria: nolcanol
    Instagram: nolcanol
    TSR: nolcanol
    eqahdwoysw56.jpg
  • Opcje
    Bozena12Bozena12 Posty: 1,547 Member
    Uroczy domek,z altaną bardzo dobry pomysł,mam skąd czerpać inspiracje. Zagracona cała działka jak lubię.Domek na wielkie 6+
    MojaGALERIA
    Zapraszam TSR-Bozena
  • Opcje
    nolcanolnolcanol Posty: 667 Member
    @Bozena12 dzięki :smiley: Lubię robić zagracone miejsca :smiley:
    Galeria: nolcanol
    Instagram: nolcanol
    TSR: nolcanol
    eqahdwoysw56.jpg
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Prześliczny ten domek z niesamowitym ogrodem. Altana jest cudna, stworzyłaś coś wyjątkowego. Ogród wygląda na zaczarowany. Na zdjęcia patrzy się z ogromną radością, za każdym razem odkrywam coś nowego. Miejsce dla zwierzaka z podrapaną ścianą jest przeurocze. Zawsze jestem pod wrażeniem takich szczegółów. <3
  • Opcje
    nolcanolnolcanol Posty: 667 Member
    @dzidziak86 dziękuję ślicznie :blush:
    Galeria: nolcanol
    Instagram: nolcanol
    TSR: nolcanol
    eqahdwoysw56.jpg
  • Opcje
    nolcanolnolcanol Posty: 667 Member
    Tropical Bathroom

    Pomieszczenie: łazienka
    Cena: 22 486 § / 26 862 §

    Są dwie wersje tej łazienki w Galerii, jedna jest zapisana, jako sama łazienka, druga jako łazienka z ogrodem za oknami.

    Wersja bez ogrodu:

    Galeria

    Wersja z ogrodem:

    Galeria

    n8nvrne4a176.png


    tl1mmkazwqz7.png


    l51ygnm80fv3.jpg


    nfuui7ffryis.jpg
    Galeria: nolcanol
    Instagram: nolcanol
    TSR: nolcanol
    eqahdwoysw56.jpg
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Przepiękna łazienka :) Kamień z drewnem wygląda super. Oczywiście użycie kodu na poziomie mistrzowskim! Mi jeszcze nic dobrego oprócz tej półki, którą widziałaś, nie wyszło ;)
  • Opcje
    Bozena12Bozena12 Posty: 1,547 Member
    Śliczna ,szukałam inspiracji do mojej nowej pracy,nie mogłam nic wymyślić w łazience a tu proszę pomysł jest akurat pod mój projekt jak ulał.Wielkie brawa
    MojaGALERIA
    Zapraszam TSR-Bozena
  • Opcje
    nolcanolnolcanol Posty: 667 Member
    @dzidziak86 Dzięki :blush: Co do kodu, jeszcze coś wymyślisz :smiley: Ja też mam teraz zastój i chyba Wam pokaże na razie po prostu rzeczy, które wynalazłam na yt czy instagramie.

    @Bozena12 Chętnie zobaczę u Ciebie taką łazienkę :wink:
    Galeria: nolcanol
    Instagram: nolcanol
    TSR: nolcanol
    eqahdwoysw56.jpg
  • Opcje
    Babluch56Babluch56 Posty: 277 Member
    @nolcanol dałaś czadu z tą Słodką Kawiarenką, bardzo mi się podoba, aż chce się do niej wejść. Bardzo dużo drobiazgów, typowo w moim guście, nawet szkoda że nie ma jej w realu :)
    Bardzo podoba mi się też mini domek wśród kwiatów, a raczej obfitej łąki kwietnej, jestem w nim zakochana, baaardzo w moim klimacie ten domek.
    Lubisz tak jak ja wszystkiego dużo i kolorowo :) Ale u ciebie to wygląda również i gustownie. Pięknie budujesz widać,że lubisz :)
    Twój kącik jest moim ulubionym <3
  • Opcje
    nolcanolnolcanol Posty: 667 Member
    @Babluch56 dziękuję ślicznie :blush: Cieszę się, że Ci się u mnie podoba. Fakt, lubię upychać wszystkiego pełno :smiley: A domek z łąka robiło mi się na prawdę przyjemnie :wink:
    Galeria: nolcanol
    Instagram: nolcanol
    TSR: nolcanol
    eqahdwoysw56.jpg
  • Opcje
    nolcanolnolcanol Posty: 667 Member
    edytowano maja 2020
    Gniazdo Artysty

    Wykończony dom dla malarki na Wyzwanie w Karczmie :wink:

    Rozmiar działki: 40x30
    Cena: 226 108 §

    Galeria

    zib4ae6kf4zz.png


    y5atd890i4k8.jpg
    Post edited by nolcanol on
    Galeria: nolcanol
    Instagram: nolcanol
    TSR: nolcanol
    eqahdwoysw56.jpg
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Super kolorowe miejsce! Od razu widać, że można się tam świetnie bawić. Przepiękne otoczenie, barwne wnętrza, wszystko cudnie do siebie pasuje. Wybrałaś też fantastyczną działkę do budowy domu. <3
  • Opcje
    nolcanolnolcanol Posty: 667 Member
    A może tak ktoś ma ochotę na urlop pod grzybkiem? :D

    Under the Mushroom

    Rozmiar działki: 40x30
    Cena: 155 308 §

    Galeria


    8bbas4qrv4z8.png


    sfnm7p1f5m83.jpg


    wjxjns6eagrz.png


    55soc343t7ew.jpg


    l7y681oeuzdo.jpg


    gmawjuwe2636.png


    crdwjlqktab9.png


    547tkya79iuk.jpg
    Galeria: nolcanol
    Instagram: nolcanol
    TSR: nolcanol
    eqahdwoysw56.jpg
  • Opcje
    HallgerdHallgerd Posty: 21 Member
    Ojej, to jest niesamowite, urocze. Zbieram szczękę z podłogi. :smiley: Na pierwsze zdjęcie wgapiałam się dłuższą chwilę myśląc, "Ale jak to okrągłe ściany?" Dopiero po dokładniejszym przyjrzeniu się widać, że są ośmiokątne. Sceneria jak z baśni z lekkim dreszczykiem. Cudowne są też zdjęcia. Obrabiałaś je czymś później? Jakiś filtr? Bo wyglądają niezwykle nastrojowo, klimatycznie, paleta barw jest chyba lekko zmieniona?

    Z wcześniejszych rzeczy podobał mi się Cute Flower House, zwłaszcza altanka. Oglądam ją sobie i myślę, ze musiała kosztować sporo pracy, ale efekt wart tego. Też się zastanawiam nad użyciem T.O.O.L, ale nigdy nie miałam modów - psuje on grę, czy jest w miarę bezpieczny?

    Ale te grzybki - mistrzostwo świata.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top