The BiG Wave - duży plażowy domek :)))

15556575961

Komentarz

  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano października 2018
    Tego różu aż tak dużo nie ma. :wink: Podobają mi się te żółto-pomarańczowe chorągiewki (?) na dwóch pierwszych zdjęciach. Pomimo, że dom jest nowoczesny, to pasują do niego. Dodają takiego jesiennego-festynowego akcentu. :smile: Podoba mi się dobór roślin w ogrodzie. Pomimo, że ogród nie jest duży, to wygląda niezwykle różnorodnie przez dobór kolorów. Ja zawsze mam problem z kolorystycznym dobraniem roślin, bo jest ich mało do wyboru, a część jest zimnozielona, a inna część trawiastozielona i bliżej żółci. No i ja jestem bardziej przyzwyczajony do trójki niż do czwórki, więc muszę nakłaść tych roślin z milion, żeby nie rzucała się w oczy ich plastikowość. :lol:

    Wewnątrz ta sypialnia wygląda najsupej. :wink: Wyszło przytulnie i kameralnie, bo łóżko jest z dala od okna. Z kolei ta sypialnia wygląda bardzo witalnie, przez mocny akcent w postaci dywanu i promienie słoneczne wpadające przez przeszkloną ścianę. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. :smile:Ta zaś wygląda bardzo eterycznie przez te pastele i drewno, trochę pachnie morskim klimatem.
  • Opcje
    CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    @olivkasims ślicznie dziękuję kochana :)<3
    a ja tez mam jakoś słabość do tych krzeseł :D w przedostatnim domu, górskim, tez ich użyłam w jadalni, a co ;p
    @chojrak piękne dzięki Marcinie <3
    fakt te chorągiewki to bardzo ciekawy pomysł na udekorowanie domu podczas święta, za wiele nie grałam, więc wiem, że sa jeszcze lampki choinkowe i tyle ;p pewnie znalazłyby się jeszcze inne dekoracje na inne święta, ale do nich nie dotarłam w swojej rozgrywce :D W każdym razie mój zachwyt był ogromny jak to zobaczyłam :p
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Super interpretacja, podoba mi się ten skosik. Ciężko było tę przeszkloną część zbudować tak, żeby nie wyglądała zbyt ciężko. Pięknie domek wygląda na tym zdjęciu z błyskawicą, tak realistycznie. Ten róż pasuje idealnie, wcale nie jest go zbyt wiele. To taki kolorowy i wesoły akcent :) Najbardziej spodobała mi się pastelowa sypialnia, a dokładniej ta:
    vcy20sj7g7yf.jpg
    Choć tak naprawdę każdy pokój jest wyjątkowy i piękny :) Wspaniała praca Wiolu!
  • Opcje
    EmeraldXIXEmeraldXIX Posty: 677 Member
    Co tu jeszcze można napisać, żeby się nie powtarzać? No nie da się ;)
    Dom jest fantastyczny, bardzo ładnie prezentuje się na zdjęciach. I te pomieszczenia, każde wyjątkowo piękne. Duża przestronna kuchnia, salon, sypialnie - trudno wybrać tą najładniejszą. I pokój dziecięcy - osobiście nie cierpię ich meblować i to miło zobaczyć, że innym nie sprawia to kłopotu, więc i dla mnie jest nadzieja o:) Przepiękny dom <3<3<3
    ID GALERIA - Nawia9
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    No ja bym nie wpadł na to, że to odwrócona łódź. :tongue: Zastanawiałem się właśnie co to za dżyndżel dachowy z lewej strony na tym zdjęciu.

    Budowla bardzo nieregularna i trudna, z racji na te wszystkie balkoniki, okna różnej wielkości, oraz daszki. Wszystko jest jednak spójne, a na dodatek cudnie prezentuje się w tym otoczeniu, zwłaszcza na tej fotce. Wewnątrz nie jest jakoś specjalnie piracko, ale przyjemnie. :wink: Widać gdzie mieszka damska, a gdzie męska część załogi. :tongue: Choć łuk do tej kraciastej sypialni to dosyć niecodzienne rozwiązanie. Sam wstawiam do sypialni tylko i wyłącznie drzwi i do tego koniecznie nie przeszklone. :naughty:
  • Opcje
    EmeraldXIXEmeraldXIX Posty: 677 Member
    Dom obłędnie zachwycający <3 Ta wymyślna bryła i dachy mnie powaliły. Zresztą obie, Ty i @olivkasims jesteście najlepsze w budowaniu własnie takich odlotowych domów.
    Wnętrza tego pirackiego cacuszka, też są fantastyczne. Piękne są obie sypialnie. Za chwilę dom stanie u mnie w grze i będę mogła obejrzeć sobie dokładnie resztę ukrytych cudów <3 Wielkie gratulacje, wspaniała praca :kissing_heart:
    ID GALERIA - Nawia9
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Wiolu Ty zawsze coś wyjątkowego wymyślisz i zachwycisz :) Widzę, że trzymasz się uparcie jesieni, ja nie odrywam się od lata :) Świetnie jesienny klimat współgra z kryjówką piracką. Super bryła i dachy, bardzo pomysłowe, a i dopracowane w każdym celu, nawet działkę udało Ci się znaleźć perfekcyjną. Zresztą u Ciebie to zawsze wszystko przemyślane ;) W środku morskie klimaty, a ja lubię morskie klimaty, więc wszystko mi się podoba, nawet pajęczyna ;) Widać piraci już na święta się szykują, więc pewnie pajęczyna niedługo zniknie przy świątecznych porządkach :) Super!
  • Opcje
    EmeraldXIXEmeraldXIX Posty: 677 Member
    @Cayrees, to pewnie skromność przez Ciebie przemawia, bo wnętrza meblujesz cudownie, wszystko zawsze pięknie ze sobą współgra i wygląda jakby tworzone "lekką ręką" :p W domku z wyzwania jest podobnie, umiejętnie dopasowane meble, kolory. Domek ma pomysłową bryłę i ten słodki malinowy kolor elewacji :yum: Dla mnie wszystko w nim jest godne podziwu <3
    Kolejna fajna, fantastyczna praca :star::star::star:
    ID GALERIA - Nawia9
  • Opcje
    Babluch56Babluch56 Posty: 277 Member
    Piękny projekt, kształt domu nie jest zwyczajny, co tylko sprawia że wygląda pieknie, kolor też jest wyszukany i odważny. Bordowa deska? Czemu nie jest elegancka.
    W środku postawiłaś na kolory, każde pomieszczenie jest inne i ciekawe-chce się zaglądnąć w każdy kąt 🙂
    Na pierwszy rzut oka wygląda na sielankowy piękny dom, ale spokój zakłóca ta kamienna wieża od razu przechodzą ciary i myśl "że w tym domu coś się czai " 😀
    Niby zabawnie lecz niepokojąco - zupełnie jak film i Ty to odwzorowałaś W kolorach i dodatkach.
    Bardzo mi się podoba Twoja praca🙂
  • Opcje
    CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    piękne dzięki kochane! jestem wdzięczna za cudne, pokrzepiające komentarze, miło się czyta! :)
    @olivkasims <3@EmeraldXIX <3@Babluch56 <3
    pozdrawiam i buziaki zostawiam :))) ;*
    yessss! :D lece budowac ;)
  • Opcje
    DominikaLoDominikaLo Posty: 1,152 Member
    @Cayrees piękna bryła domu, wybrałaś ciemny kolor domu i powiem Ci że fantastycznie Ci wyszło :smile: Pomieszczenia Cud , miód i malina ! :lol: Podoba mi się kuchnia, jest coś w niej że rano wstajesz , jesz sniadanko, Patrzysz jak dzieci bawią się kaczuszką (simowy świat) Kolorystycznie pięknie to wygląda :heart: Super praca :love:
  • Opcje
    CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    edytowano listopada 2018
    wielkie dzięki za piękny komentarz Domi! @DominikaLo <3!
    w podzięce zapraszam na gorący miód i malinę, jedynie z organizacją cudu mogą być kłopoty! ;):D
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Świetnie wygląda czerwona elewacja w połączeniu z cegiełką. Trochę mi się z remizą kojarzy albo stacją kolejową, ale taką nawiedzoną :) Mam takie samo wrażenie jak Olivka, dom wygląda jak z realu. To wejście ze szklanym dachem jest cudne. Wnętrza niebanalne, piękne połączenie kolorów, wzorów i tekstur. Co tylko udowadnia, że fantastycznie wychodzi Ci również meblowanie ;) Super praca!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top