List gończy 1+1 i Leon kot.

2»

Komentarz

  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Jak zwykle Elu można liczyć na dobrą dawkę humoru u ciebie. Nie zapowiadaj na drugi raz, że to kiepskie, że na chybcika... Bo powiem, że się krygujesz. Jak zawsze uśmiałam się do rozpęku. Skąd ty bierzesz te wszystkie pomysły "nie mając czasu"??? Ja czas mam a nie mam pomysłów, ot co.
    Pojechałam z moją Simką do tej dżungli, i rozczarowałam się ogromnie. Widoki są boskie, ale sama rozgrywka - jak dla przedszkolaków. Może miałam zbyt duże oczekiwania, zważywszy trójkowe Wymarzone Podróże... Ale "zdobywanie" tych zarośniętych bram, to jakaś porażka jest :( CO to w ogóle jest! A maczet (ile się da) zakupiłam na stoisku - mi bez przerwy przychodzą handlarze na targ i wtedy kupuję na zapas w ilościach hurtowych.
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano marca 2018
    @Alicja
    U mnie Alu sie zjawili handlarze dopiero jak pierwszy raz wlazłam do dzungli. Od nastepnego dnia juz byli. Ale przed tem jakby do gry nie dotarło, ze ma klienta i dwa dni mi sim sterczał na targu . Zagadki trudne nie sa - fakt ale mozna zlapac przekleństwo wraz ze skarbem oprocz tego potem w domu jest bardzo fajna opcja badania tych artefaktow. Po badaniu, odkuwaniu gliny i odkurzanie na swiatło dzienne wylazi juz misa czy relikt w całej krasie. Bardzo mi sie to spodobało . Ladne sa te wazony . No i teraz trzeba zdobyc szlachetne pasujace kamienie zeby powtykac w te relikty.W sumie jest co robić :)
    dg5q5f52573b.jpg
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    AericiaAericia Posty: 574 Member
    @kreatora właśnie miałam się skarżyć, że u mnie ostatnio handlarzom odbiło. Przychodzili na targ (parka) ale tylko stali albo gadali z tą babeczka z budki. Nic nie sprzedawali. Zaczęłam ich w końcu debugować z shiftem i w końcu zaskoczyli.
    Fajnie zbiera się te fanty ale ja już mam cała kolekcję. :<
    ID Origin: ukyojin (można sobie posłuchać wycia wiatru bo prawie nic tam nie ma)
    Historyjka: Pamiętnik Psotnika (w pozostałych rolach: Diabeł, szczury, karaluchy, Simbugi i simowa logika)
  • Opcje
    AericiaAericia Posty: 574 Member
    I to się nazywa zaangażowany Indiana Vimes! W odróżnieniu od Pyzatego Idioty uważnie czytał instrukcje i nie oberwał zatrutą strzałą! Na pewno fascynujące było sprawdzanie tych artefaktów, bo to trwa milion lat i <zieeeew>.
    Wizyta u panów Stormrage mogła zakończyć się gorzej... Bójką na przykład, którą wywołałby niestabilny emocjonalnie bot, zwany w niektórych kręgach Szczenięciem Lucyfera! Ale ktoś w tym świecie musi być zły! Spokój na twarzy Petera jest ujmujący - wszak przemawia za nim całe pokolenie wiedzy i o wiele lepsze cechy (jego Stwórca nie był podpity, kiedy go budował, pewnie dlatego!). Szkoda za to biednego Jona, który miał do czynienia z kolegą Diabła. Na szczęście niedługo chłopak awansuje i będzie miał wzrok na wysokości pyzatego pysia - miejmy nadzieję, że nie dojdzie do rękoczynów!

    Ale ta bezimienna Simka, która poczęła pokalanie, to już inna historia. Czyżby gra nie widziała jej w bazie Simów? I pytanie czy po powrocie do dżungli babeczka wciąż tam będzie? Co za głupia sytuacja... z drugiej strony facet będzie miał z głowy alimenty, zawsze jakiś plus tej chorej sytuacji!

    Piękne opisy, żem spłonęła rumieńcem jak Nina Z. Dz. Haha! Jak pięknie i poetyckie, urocza literatura! :)
    ID Origin: ukyojin (można sobie posłuchać wycia wiatru bo prawie nic tam nie ma)
    Historyjka: Pamiętnik Psotnika (w pozostałych rolach: Diabeł, szczury, karaluchy, Simbugi i simowa logika)
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    edytowano marca 2018
    Fantastyczne story ,szalenie trafione metafory i przemyślane teksty pełne humoru ,urok ojcostwa pokazałaś tu w bardzo naturalny sposób ,tata mysli sobie, że powinien ochrzanic syna no ale przeca skądes zna te przewinienia tj z czasów kiedy sam był mała dziecką :D
    Komisja Moralności ma pełne ręce roboty, co rusz archeolodzy moga natrafic na figurki z gołymi plecami (skandal!) jednak mówienie o bocianach też winno ( i powinno) byc ściśle ocenzurowane, wszak ptak może się kojarzyć źle i gorsząco bo lata bez ubrania podobnie jak ptaki nieloty (np. kury) zatem budzić powszechne zgorszenie może nie mniej niż Wenus, która zapewne dziełem sztuki nie jest (kapitalne teksty Elu :D )... straszne czasy jednak dzielny tato na szceście wie jak przekazac latorośli tak i sztukę jak wartości :smiley:
    No i.. cóż za spotkanie ! :smiley: wzajemny przeplot losów z 2 historii nastąpił acz idea zacna bo i czemu simy miałyby się nie odwiedzać (póki wysoka Komisja nie uznała tego jeszcze za potencjalnie niebezpieczne mając na uwadze ewentualna swobodną wymiane mysli np o gorszących zdrowy umysł artefaktach z SelvaDorady).
    Myśli i rozumowanie dzieci po odwiedzinach u Vika rozwaliło system ale to chyba trochę oddaje takie dzieckowe myślenie czasami :dizzy:
    Rozwiązłe obyczaje jak noszenie podkoszulek z krótkim rękawkiem przez selvadoranki i to nie tylko z bezwstydnej opcji światopoglądowej Elscandallo Artefacto, która do nie dawna rządziła na wyspach. Kapitalne opisy z tym przedzieraniem się przez roje potrzebujących pomocy kapibar :smiley: a na dodatek tu dowaliłas do pieca ym fotkiem z truposzą :D Przemyślenia początkującego archeologa równie kapitalne, kto wpadłby na to co sie robi z misa ? :smiley: Nawet bóstwo starozytne ucieszyło się z bystrości umysłu młodego podróżnika, lepiej byc skojarzonym z damskim pięknem niż (...vide aztekowie, piramidy lus misy coby nie mówić o rzeczach zakazanych) i az zaświecił od błogosławieństw :D (kapitalny pomysł). Kościiści straznicy zas od razu woleli udac, że nie żyją :p czy to siła owych błogosławieństw ?
    Interwencja u samej Góry okazała się konieczna kiedy błogosławieństwo okazało się zbyt szczodre, Twórca jednak poszedł w zaparte i co tu robić ? Umarł ( przepraszam juz sie poprawiam - usnął ) w butach :smiley:
    Co do filozoficznych rozważań naszego podróżnika to pytanie "być czy mieć" jest chyba tą bardziej prawdziwą niz zapytanie hamleta zagwozdką ludzkości (i simskości ?).
    Kapitalne teksty w dymach także na macie (ciekawe ilu bywalców jogi ma takie przemyślenia jak drugoplanowa postac na jednym z obrazków)
    Genialisz !
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano maja 2018
    Dalszy ciąg przygód kota Leona oraz jego pana Petera tutaj
    http://www.simtopia.pl/viewtopic.php?f=58&p=1013#p1013
    Logowac sie nie trzeba :)
    Post edited by chojrak on
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
Ta dyskusja została zamknięta.
Return to top