Głównie kolorowe (wy)twory Aericii.

13»

Komentarz

  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Domek fajny modernik . Takie sie najlepiej sprawdzaja w grze :) Identycznie wygladaly moje pierwsze domy w Czworce zanim sie blizej zapoznałam z panelem budowania więc wszystko przed Tobą. :p
    Z pomieszczeń najbardziej podobaja mi sie obie sypialnie z naciskiem na ostatnia zieloną. Bardzo ładnie zharmonizowane kolory
    Ale chyba nie kliknęlas simem na lampkę i nie wybralaś koloru pierwszego z gory po lewej "te swiatlo w calym domu" . A przynajmniej tak mi sie wydaje, ze tego nie zrobiłaś na parterze na pewno o:)
    A gdzie jakakolwiek historia??? >:) Przeciez nie musisz wracac do tej ostatniej. Mozesz zaczac nowa :) No proszę.. bo nie mam przy czym się uśmiać :'(
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Mi się bardziej podoba niebieska sypialnia. :smile:

    Parter jest biedny i smutny. Te brudne ściany i kamienne bloki wyglądają jak wnętrze jakiegoś biednego egipskiego domu. Jeszcze brakuje tropikalnego robactwa i komarów wielkich jak dłoń.
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Kocham Twoje opisy, z ta bieda i syfem rozbroiłas mnie na łopatki i pódę spać z zacieszem na twarzy chyba :smiley: Bardzo fajna praca, minimalistycznie, prosto ale z klasa no i duże okna coś co jest fajne i praktyczne w grze (choć mało przez Delsa stosowane niestety) . Na parterze nawet kotek na obrazku jest smutny ale to jak się domyślam celowy zabieg by stworzyc poczucie skromnego imprezowiska tymbardziej, że i tak jest pozytywnie, można malować i rozwalić się na kanapie przed wielkim TV więc impry tam dla biesiadników napewni sa udane na max. Kuchnia - tam też można poszaleć, choć to chyba jedno pomieszczenie, świetne sypialnie, fajny charakter nmają te wnętrza ,jest jakoś realnie choć możnaby jeszcze jakies obrazki powiesić (może miejsce przyda się do obrazów chłopaków lub ich koleżanek ;) ) .Fajny zabieg ze schodami i półściankami i ci najwazniejsze fajnie że rozkręciłaś sie z budowaniem/meblowaniem :) Czymię kciuki za kolejne prace
  • Opcje
    AericiaAericia Posty: 574 Member
    edytowano grudnia 2017
    @kreatora - dziękuję za subtelną krytykę. :) Rzeczywiście, ten salonik trochę żółty ale światło na pewno jest ok. Zawsze je ustawiam na zimną biel czy coś. Po prostu chciałam uzyskać "ciepłe", piaskowe wnętrze bo mam z tym problem - właśnie ściany to moja pięta achillesowa. Szarości mi już bokiem wychodzą a widziałam u Ciebie takie fajne cegiełki i tapetki. Jakoś in game mi to nie przeszkadzało ale faktycznie - jak tak popatrzę, to trochę przesadziłam z tym piaskiem. ;) No i pora dnia chyba robi swoje, bo to złocisty ranek pustynny był.
    A historię będę kontynuować na pewno. :) Rodzi się COŚ. A będzie to niecne.

    @chojrak - dziękuję za komentarz. Robakiem się zajmę, żeby nie szkodził i biedy nie robił większej, niż ta w toalecie. ;)

    @SimDels - dzięki wielkie! Jakoś tak staram się, żeby było przytulnie, choć to oczywiście kwestia gustu. ;) Wieki telewizor jest super, ale boty omijają go równie skrzętnie jak basen. Wolą gibać się do muzyki.
    ID Origin: ukyojin (można sobie posłuchać wycia wiatru bo prawie nic tam nie ma)
    Historyjka: Pamiętnik Psotnika (w pozostałych rolach: Diabeł, szczury, karaluchy, Simbugi i simowa logika)
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Właśnie to miałem na myśli - przytulnie, złapałaś włąściwe słowo, bardzo fajny projekt ciekaw jestem co tam jeszcze wymyślisz :) (simy lecą najchętniej do wc i do żarcia więc możesz ustawić im kiedyś grill na wysepce na basenie wtedy będa pływać non stop ;) U mnie jakos odwrotnie ciągle łażą w samych majtach (i stanikach) i o zgrozo potem łażą tak po ulicy nawet z tego powodu zainstalkuje sobie kiedyś moda na zime żeby się pośmiać w takich sytuacjach :smiley:
  • Opcje
    AericiaAericia Posty: 574 Member
    U mnie pani czasem cały dzień paraduje w koszulce nocnej (tej bardziej seksi) bo jakoś zawsze zapominam nakazać jej zmienić strój. Trochę to dziwnie wygląda... a co do ubranek, to na tym polu nie jestem zbyt kreatywna (albo za duży wybór mam jednak), dlatego często przez całą grę nie zmieniam im zestawów i chodzą w tych samych łaszkach.

    Wywaliłam zdjęcia tego ponoć paskudnego parteru i może go przerobię... Wstyd trochę pokazywać teraz, kiedy coś zmienię.
    ID Origin: ukyojin (można sobie posłuchać wycia wiatru bo prawie nic tam nie ma)
    Historyjka: Pamiętnik Psotnika (w pozostałych rolach: Diabeł, szczury, karaluchy, Simbugi i simowa logika)
  • Opcje
    LLaurkaLLaurka Posty: 168 Member
    Bardzo fajny domek. Pewnie lepsza pora dnia dodała by mu jeszcze uroku, ja sama nie jestem najlepsza w dobieraniu oświetlenia to nie będę się mądrzyć ;) Zdjęcie kuchni wydało się chojrakowi puste chyba przez to, że cały dom jest w stylu prostoty i nieprzesadzania w dodatkach - ja tez tak lubię - prostota bryły i pomysłowa prostota we wnętrzach. Wydaje mi się, że to przez wysokie ściany pierwsze wrażenie może być mylące pustką. Pewnie inne ujęcie miało by lepszy efekt ale chyba ważniejsze od umiejętności perfekcyjnego kadrowania jest to że jest ładnie, fajnie kolorystycznie i funkcjonalnie. Bardzo podoba mi się sypialnie z ogromnym obrazem za łóżkiem, i te parapeciki pod oknami :)
    Zapraszam do mojego katalogu Origin ID: LLaurka
    Mój kącik na forum
  • Opcje
    AericiaAericia Posty: 574 Member
    Dziękuję, @LLaurka :)
    To jeden z pierwszych domków, które tu pokazałam, jak widzisz i naprawdę byłam z niego dumna (w sumie jestem dalej). Tam było faktycznie żółto ale ja lubię zachowywać jeden odcień i kolor dominujący. Te płytki z kuchni spodobały mi się (zwykle robię pokoiki w zimnych odcieniach, są dla mnie "bezpieczniejsze") bo były ciepłe - właśnie przez ten piaskowy żółcień. Dobrałam do tego ściany pasujące odcieniem i takiż kamień.
    Ja tu nie jestem designerem (wolę pisać historyjki) a wnętrza są puste, bo łatwiej się w nich gra. Mam tam wszystko, czego mi potrzeba do rozgrywki. :) Teraz rozmyślam jak tu zmienić "brud i biedę", bo przecież trzeba się uczyć na błędach. :)
    ID Origin: ukyojin (można sobie posłuchać wycia wiatru bo prawie nic tam nie ma)
    Historyjka: Pamiętnik Psotnika (w pozostałych rolach: Diabeł, szczury, karaluchy, Simbugi i simowa logika)
  • Opcje
    wiki2004rwiki2004r Posty: 145 Member

    Całkiem fajny i zgrabny modern. Idealny dla rodziny "na dorobku". Właściwie to już takiej, która się trochę dorobiła simolenów i tym samym pewnego komfortu. Jest tu bowiem dobrze wyposażona kuchnia i wygodne sypialnie, które podobają mi się szczególnie - są w stylu ich użytkowników (chyba nie załapałem się na zdjęcia innych pomieszczeń, sądząc po opiniach poprzedników). Jest także i taras z jaccuzi, i kącik wypoczynkowy z basenem. A więc wszystko to, co Simom jest niezbędne "do życia".
    Tak a propos basenu - zdarza się, że moi simowie dotąd nie korzystają z basenu, dopóki im myszką nie wskażę, co w nim należy robić. Potem albo się ciągle taplają w wodzie, ale chcą to robić. Oczywiście nie jest to regułą.

    Wracając do budynku - podoba mi się bryła, podoba jego otoczenie. Wnętrza może trochę za ciemne, jednak to kwestia oświetlenia, ale na tym polu twórcy gry polegli.
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Witaj Aericia :)
    Przejrzałam kącik od samego początku i uważam, że jesteś dla siebie zbyt surowym krytykiem. Ślicznie umeblowałaś apartamenty, tworząc w nich przytulny klimacik poprzez zabawę światłem. Ten i ten pokój są piękne. :)

    Gargulec mógłby mieć bardziej fantazyjną bryłę, ale to pierwsze "koty za płoty" w dziedzinie budownictwa simowego, wiec rozumiem wstrzemięźliwość w stawianiu ścian. ;) Za to wnętrza "miodzio" , rekompensują wszystko swoim mrocznym i tajemniczym wystrojem. :) Super projekt!

    Modern też bardzo ładny, z uroczym zakątkiem grillowym:) Podoba mi się rozplanowanie pomieszczeń, szczególnie na parterze tego domu. Lubię otwarte przestrzenie, które w brew pozorom nie są łatwe do zagospodarowania, a poradziłaś sobie z tym świetnie. :)
    Co do basenu, który nie cieszy się popularnością u twojej simowej rodzinki, to polecam adopcję psa. XD Moi simowie lubili pływać, ale od momentu zakupu dodatku "Zwierzaki", basen okupowany jest 24 godziny na dobę przez psy, sztuk 2. Na szczęście trzy koty, wolą namiętnie taplać się w kałużach, bo byłby tam ścisk, a moja rodzinka zmieniła zwyczaje, i kąpieli zażywa jedynie w wannie :D


  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    No to sie nazywa chata z charakterem :) - prosto z gry :)
    Przeszklony modernik - duuzo wody wokól i masa kwiecia . No i jest tam wszystko lacznie z koszem do koszyjowki, Praktycznie simy nie musza wychodzic z domu. Chyba ze do SPA. :)
    Wnetrza z klimacikiem - na parterze klimat wrecz barowy . Nie za duzo swiatla , fiolety i szmaragdowa zielen . Mocno rozrywkowe zdaje sie te rodzenstwo jest i nastawione na balangi. Wystarczy luknąć na ilosc butelek z alkoholem przy barku. :)
    Ale nie tylko bo i rakieta na dachu i sztalugi świadczą jednak , ze sporo czasu poswiecaja i na nauke i nawet pewnie zarabiaja troche kasy za obrazy.
    To jest bardzo "osobisty" domek - budowany dla siebie , MUSI byc grywalny na maksa i musi sie prezentowac ladnie w grze , wiec wnetrza sa dopieszczone, a nie odwalone na odczep. Na zdjeciach sie nie da pokazac calej urody takiej chatki ,ktora Stworca upieksza w trakcie gry , bo zdjecia pokazuja tylko pewne zakątki, a nie calość.
    Cieszę sie , ze Twoje simy wreszcie przestały mieszkać ze szczurami - przynajmniej te :)
    Pokoik chłopaka oczywiście plakaty . ktorych w zyciu dziewczyna nie powiesiłaby u siebie. XD
    Przesliczny dziewczecy pokoik polaczony z okwiecona weranda . Cudne pastelowe kolory, Kanapa pasuje tam genialnie " chwała Monice za ten pomysł :) - wszyscy korzystamy z cudzych pomysłow bardzo czesto wiec sie nie przejmuj :)
    Ja duzo pomysłow znalazłam u Gabi Ktosik i u OlivkiSim pomysł na tę kanapę też pewnie wykorzystam - jesli kiedykowlwiek jeszcze cos zbuduje , no ale jak nie mozesz widziec wlasnych prac w katalogu i Galerii, to raczej jest to dołujące i zniechęca do jakiejkolwiek tworczosci, a EA nic z tym nie moze zrobić, co mi zakomunikowano. >:)
    Ale abstrahujac od tego uroczego domku - bedzie jakaś historyjka z tym rodzenstwem? Choćby króciutka - jednoodcinkowa - :błaga: Uwielbiam Twoje historyjki :)<3




    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Spora ta chata. Fajna bryła i rozplanowanie terenu, co szczególnie widać z góry. Z zewnątrz dużo drewna i zieleni, ale w środku trochę ponuro. Zwłaszcza w kuchni i salonie. Wstawiłbym więcej świateł i pobawił się trochę kolorami. Jeden z Twoich najlepszych projektów. :wink:
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Dom robi wrazenie :) Podobają mi się te wielkie okna, wygląda jakby zlewał się z otoczeniem. Piękne tarasy i fontanny, dużo zieleni, super! Przez te rakietę można pomyśleć, że zaraz odleci w kosmos :) Wnetrza są bardzo nastrojowe. Przede wszystkim wpadły mi w oko sypialnie, ta z tarasikiem prywatnym jest cudna! Z pomysłów korzystaj ile chcesz, ja też podradam innych ;) Świetny projekt <3
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Bardzo fajny i oryginalny projekt, sympatyczne kolory i to co mi się najbardziej podoba - wra zenie może przez tą kolumnadę i otarasowanie takiej troche odwróconej konstrukcji, ociupine skojarzył mi się ze słynnym budynkiem Centrum Pompidou choc to delikatne skojarzenie. Tym bardziej tak mi się skojarzył, że faktycznie bracia mieszkają w odjazdowej chacie przypominającej też centrum naukowe ;z tymi sprzętami na dachu moga poznawać ciekawe zjawiska i uczyć się ciekawych rzeczy. Lubię parvcekle na któych jest co robić a tu z pewnością zajęć im nie zabraknie.
    Fajny jest tez pomysł na wtopienie budynku w naturę co bardzo łądnie zaprojektowałaś no i jest to dobry przykłąd na to jak barwny może być nowoczesny budynek. Super i napewno super się w nim gra bo wnętrza wyglkądają równiez bardzo ciekawie. Nie brak tu kolorów a jako, że mieszkańcy sa młodzi i pewnie wiele imprez przed nimi... to mają do tego np świetny przestrzenny salon (czuję, że będzie się działo). Uroczy pokoik z różową zajączką na biurku (fajny pomysł na dodanie półek) oraz drugi chyba dla starszego brata w nieco innym bardziej mroxznym kolorycie. Fantastyczne wnętrza ,foto z tarasem jednak wymiata (!)
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Bardzo ładna bryła w kolorystyce idealnie sprawdzającej się Oasis, ponieważ beże i brązy są tam bardzo ciepłe, i pięknie wyglądają. Stworzyłaś w tym domu luksusowy raj dla swoich nastolatków. Mają do dyspozycji trzy piętra ślicznie urządzone i wyposażone w różnego rodzaju gadżety. No, nudzić sie nie mogą. Cudne patio z basenem oraz tarasy tworzą uroczy klimat na parceli. Wpraszam się na trzecie piętro i imprezuję. :D Świetny projekt, idealnie nadający sie do gry. <3
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top