37! TAJEMNICZA POSIADŁOŚĆ - Karczma Pod Krzywym Młotkiem zaprasza :)

1353638404171

Komentarz

  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Gabi gratuluje z całego serca. <3 Absolutnie zasluzylas na zwycięstwo.
    Ja uczciwie mówiąc nie bardzo zasługuje na to drugie miejsce - zdecydowanie i Wafl i Alinka mieli lepsze chaty ode mnie. Wiem bo wszystkie oglądałam w grze. :p więc tu lecą moje prywatne gratulacje dla nich - abstrahując od wyników u mnie wygraliscie ze mna :)
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    AericiaAericia Posty: 574 Member
    Oj, nie głosowałam bo nie umiałam stworzyć listy... Dla mnie każda z prac zasłużyła na laur, bo projekt wymagający a efekty fantastyczne! Tak naprawdę to wszyscy wygrywacie talentem i pomysłami! Gratuluje wygranej @Ktosik ale i całej reszcie świetnych projektów. Mamie regularnie ten temat pokazuję i mówię: patrz, stara córka se w gierki gra, gdzie takie cuda robio, więc prosze mie tu nie lamentować i do "Pryskających baniek" wracać"!
    ID Origin: ukyojin (można sobie posłuchać wycia wiatru bo prawie nic tam nie ma)
    Historyjka: Pamiętnik Psotnika (w pozostałych rolach: Diabeł, szczury, karaluchy, Simbugi i simowa logika)
  • Opcje
    MychQQQMychQQQ Posty: 507 Member
    Gratuluję Gabi (@Ktosik ) z całego serduszka <3 W pełni zasłużone zwycięstwo :*
  • Opcje
    wiki2004rwiki2004r Posty: 145 Member
    Z całego serca

    c8gsmd0hde7d.gif
  • Opcje
    olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    <3 Dla wszystkich <3

    zbhe11h8ekyd.jpg

    Oraz specjalnie dla Gabi <3

    1zd5e5xu3n8x.jpg
    ID Origin olivkasims
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Miło mi ogłosić, że gospodarzem XVI edycji Karczmy pod Krzywym Młotkiem będzie @wiki2004r :)

    Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w zabawie, i ogromnie jestem ciekawa tematu kolejnego wyzwania :)

    Pozdrawiam serdecznie. :)
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Świetna historyjka z przypomnieniem poprzednich prac i nawiązująca do nowego wyzwania <3
    Super propozycja, bardzo mi się podoba, lubię takie klimaty!
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Pięknie wszystko opisałeś! <3 Propozycja jest cudna, zawsze chciałam coś w tym stylu zbudować, ale zawsze odpuszczałam, bo niewiele wiem o nim. Może tym razem się uda :)
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Historyjka sliczna u domek sliczny na wyzwanie , ale... teraz wchodzą PIRAMIDY !
    Z tej okazji zbudowałam już dwie chaty - jedna wysłałąm , jedna wciąż czeka na ten dodatek bo bedzie moja bazą w dzungli , więc panelu budowania mam po dziurki od nosa i tylko marze zeby pobawić sie w odkrywcę i pograć.
    Ale termin jest długi, więc moze wstręt do kielni mi przejdzie :)
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    MychQQQMychQQQ Posty: 507 Member
    edytowano lutego 2018
    Haha no nie mogę, jeden z moich ulubionych domków, budowałam go aż dwa razy :p

    Życzę w takim razie wszystkim powodzenia i z chęcią zobaczę jak będzie wyglądał w Waszym wykonaniu ❤️❤️❤️
    Post edited by MychQQQ on
  • Opcje
    WaflWafl Posty: 35 Member
    Ale fantastyczna historia połączenia wszystkich edycji konkursu :O
    A co do zadania... TOSCANIA! <3 Idealnie
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top