Zabawy Ktosika - SIMS4 - Świątynia Afrodyty :)

13334353638

Komentarz

  • Opcje
    wiki2004rwiki2004r Posty: 145 Member
    Zaprezentowane powyżej simy są rewelacyjne!
    Fabian to facet o dosyć charakterystycznej urodzie, trochę nonszalancki, zdecydowanie przykuwający uwagę. Po prostu nietuzinkowy.
    Natomiast postać Ciri została idealnie odwzorowana. Powiem więcej - szczerze pisząc - podoba mi się bardziej od oryginału, szczególnie na tym stylizowanym zdjęciu.
    Teraz czas na zwierzaczki, a raczej ich pozy. Są świetne (zresztą psy i koty je prezentujące też) . Ta pierwsza wręcz ujmująca, stworzonko tak uroczo przekrzywia głowę, aż chciałoby się je zabrać ze sobą. Z kolei w piątej pozie kotek mówi - "no, przytul mnie w końcu" :)

    Z kolei świąteczny domek zdecydowanie nastrojowy, idealny do spędzenia w nim właśnie świąt w górach. Bardzo przytulny i sprawiający wrażenie cieplutkiego. Klimat w nim panujący na pewno nastraja do romantycznych uniesień :)
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Twój Orzeszek pamiętam :) Bryła tradycyjna - skos obowiązkowy a jakże :) a wnętrza modern śliczny. Teraz wiem, ze Twoje ulubione kolory to beże i wszelakie odcienie złota. Przynajmniej w takiej tonacji jest wnetrze tego uroczego Orzeszka. Ogródek zachwycający - jak na ilustracji do bajeczki z tym łamanym mostkiem nas stawem ,
    Skrzydła Wiatru - praca konkursowa Karczmy , to chyba najbardziej zblizony do oryginału na fotce designe. Jak do tej pory,. bo jeszcze czekamy na Wafla:) Te dachy są urocze - też to odkryłam XD
    Wnetrza cudne ! No ja swoich chyba tu w zyciu nie pokaze - poddaje się od razu i lezę plackiem. U ciebie czernie i ulubione złoto. U mnie nawet czerni nie za duzo - a złota w bazie game z lupą można szukać. Oglądnęlam Twój domek w grze obowiązkowo - zawsze oglądam, co konkurencja zrobiła i jestem pod wrazeniem . To bedzie naprawdę trudny wybór.
    Piękna praca moja kochana przyjaciólko !!!! <3<3<3
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano lutego 2018
    Radosny ten orzeszek, szczególnie w środku. :smile: Cudnie wyszedł ten domek. Wewnątrz jest o wiele większy niż widać to z zewnątrz.
    Podoba mi się dużo koloru pomarańczowego. Przez to wnętrza są bardzo żywe.

    Dom do karczmy bardzo ładnie wtopiłaś w otoczenie. Drewniane panele na elewacji i otulający żywopłot są tego zasługą.
  • Opcje
    wiki2004rwiki2004r Posty: 145 Member
    Niczym wiewiórka bardzo lubię orzechy ;) Dlatego też od pierwszego wejrzenia zakochałem się w HAZELNUT, który stał się dla mnie bardzo smacznym kąskiem, począwszy od wyglądu zewnętrznego , a skończywszy na najdrobniejszym szczególe wnętrz. Utrzymany w tonacji ciepłego brązu zachęca do wejścia i zagospodarowanie się w nim na dobre.
    Otoczenie domu jest fantastyczne - mostek przez rzeczkę, cudny sielankowy taras
    https://us.v-cdn.net/6022084/uploads/editor/se/5ia9yn1hydt0.jpg
    i mnóstwo zieleni wokół .
    Wnętrza to także miodzio - przytulne, ciekawie wyposażone, w pięknych tonacjach beżu. Nie potrafię wyróżnić pomieszczenia, które podoba mi się najbardziej, bowiem wszystkie mają niepowtarzalny klimat i są prześliczne.

    Z kolei dom przygotowany na wyzwanie to zupełnie inny styl. Zachwyciły mnie niekonwencjonalne dachy. Faktycznie - wyglądają tak jakby za chwilę miały odlecieć. Skrzydła wiatru - to piękna, z zarazem adekwatna nazwa dla tego budynku. I znów zachwyca urocze otoczenie
    https://us.v-cdn.net/6022084/uploads/editor/gl/3jdkzfvfnzne.jpg
    /na marginesie cudne to zdjęcie/

    i wysmakowane wnętrza z pomysłową aranżacją i świetnie dobranymi dekoracjami. Bardzo spodobało mi się to "drzewne" rozwiązanie na ścianie
    https://us.v-cdn.net/6022084/uploads/editor/v1/71f0bil5nnc1.jpg
    Na pewno je wykorzystam :)

    Krótko pisząc - fantastyczne projekty!
  • Opcje
    IsengardQueenIsengardQueen Posty: 30 Member
    Masz niebywałe wyczucie w kwestii kolorów! Strasznie podobają mi się Twoje wnętrza, najbardziej chyba łazienki. W przedostatnim domku super jest zagospodarowana przestrzeń przed domem, ten a'la staw i zakątek z krzesłami wygląda świetnie. Pokoje mają ciekawe akcenty kolorystyczne i choć utrzymane są w minimalistycznym stylu, to i tak są przytulne i ciepłe.
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Fikusny strasznie fajny domek ten orzeszek, pięknie skomponoiwany z otoczeniem. Jak wyglądaoby mieszkanie w starym domu ale urządzonre z odrobina nowoczesnosci |? - to swietnie pokazuje przykład orzeszkowych bardzo ciekawych wnetrz, superowy mix nowego ze starym. Z tarasu simowe Delsidło chyba by nie złaziło siedziałoby non-stop zwłaszcza przy orzeszku postawionym tak jak u ciebie - na wtespie, piekna praca Gabi.
    Wyzwaniowy to szczyt modernistycznej elegancji i smaku. fantastyczne wnetrza dopelniaja całosci, bardzo fajne oryginalne pomysly na wystroj min w sypialni. Sympatycznie wyglada tez pokoj mlodziezowy ze tak go nazwe z drzewami na tapecie i.. drzewami za oknem, fajne zgranie, mega praca.
  • Opcje
    LLaurkaLLaurka Posty: 168 Member
    Jak zwykle cudnie :) aż mam ochotę ukraść i wykorzystać gdzieś u siebie ten zestaw z narożną wanną ;) prześlicznie.
    Zapraszam do mojego katalogu Origin ID: LLaurka
    Mój kącik na forum
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Ta biel i róż na pewno wyróżnia się w Forgotten Hollow. :smile:
    Salon przez te meble i panele ma nawet nutkę baroku, na tyle ile pozwala gra. Piętro już bardziej mroczne. Główna sypialnia, jadalnia oraz błękitna łazienka wydają się bardzo eteryczne. Te jasne barwy to największa zaleta domu.
  • Opcje
    LLaurkaLLaurka Posty: 168 Member
    Przepiękny dom. Bardzo podoba mi się cała bryła, zestawienie kolorów biel-róż-szarości, wnętrza bardzo klimatyczne (chociaż pokój dla dziecka mimo że cudny to jakby trochę z innej bajki). Ukradnę go sobie do rozgrywki :)
    Zapraszam do mojego katalogu Origin ID: LLaurka
    Mój kącik na forum
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Śliczny stylowy domek - obejrzałam swego czasu go w grze i pamietam ze zachwycałam sie basenem XD
    Bryła dopieszczona super się prezentuje w tej wampirzej dzielnicy. Wnetrza tez dobrane pod styl budynku. Akurat to nie moja bajka bo nie potrafie nic zobic w pastelowych kolorach a tym bardziej staroswiecko- stylowego wiec tym bardziej podziwiam, Osobiscie nie wyłaziłabym z rej drugiej łązienki - biel czerń i złoto - mocne kolorystyczne kontrasty, ktore preferuje bardziej niz pastelowe delikatnie dobrane kolory. . :)
    Piekna praca Gabi <3
    P.S. Inna sprawa , ze wszystkie Twoje prace są piękne więc człowiek juz powinien przywyknąć do tego, ze innych nie masz XD
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    AericiaAericia Posty: 574 Member
    Matko jeju, jaki cukiereczek cudowny! Po prostu bajka! Rewelacyjny, różowy pałacyk na tle mrocznego lasu w Wampirowie! Niby kontrast ale świetnie wpisuje się w krajobraz i ma w sobie coś "perwersyjnego" (nie wiem jak to określić, niby się wyróżnia ale pasuje - otoczenie nadaje mu niegrzecznego charakteru i to jest piękne).
    Bardzo ładna, przytulna sypialnia - rewelacyjny jest ten niebieski i bardzo tam pasuje.
    Basen obłędny!
    Kuchnia urocza i "swojska".
    A te dachy... Jeju! Super!
    ID Origin: ukyojin (można sobie posłuchać wycia wiatru bo prawie nic tam nie ma)
    Historyjka: Pamiętnik Psotnika (w pozostałych rolach: Diabeł, szczury, karaluchy, Simbugi i simowa logika)
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Piękny domek Gabi. Już nie mówię o zewnętrzu, o bryle, która jest kwintesencją wiktoriańskości, ale o wnętrzach. Jak zwykle - wszystko jak należy - w dobrym guście i z wyczuciem. Oczywiście znalazłam w galerii i zabrałam :)
  • Opcje
    IsengardQueenIsengardQueen Posty: 30 Member
    Jeju, jaka dopieszczona bryła! Wygląda jak domek dla lalek, naprawdę słodki i przeuroczy. Nadal podziwiam tych, którzy potrafią budować takie skomplikowane bryły, a jednocześnie dobrać wszystko tak dobrze do siebie.
  • Opcje
    wiki2004rwiki2004r Posty: 145 Member
    Urocza, romantyczna willa, a różowa poświata dodaje jej tajemniczości. To wszystko sprawia, ze wydaje się, iż trafiliśmy do świata baśni. Prawdziwa perła, a to za sprawą wielu misternych elementów architektonicznych. Po prostu nie można od niej oderwać wzroku.
    Wnętrza do też bajka. Są slicznie urządzone, bardzo stylowe, z wyczuciem i smakiem. Ot choćby salon
    https://us.v-cdn.net/6022084/uploads/editor/9a/hcq0qixoqtlb.jpg
    czy gabinet
    https://us.v-cdn.net/6022084/uploads/editor/g9/1t4gbvhlawrb.jpg
    albo ta łazienka
    https://us.v-cdn.net/6022084/uploads/editor/er/k45newe9cms9.jpg

    Czasem też żałuję, że nie jestem Simem. Mógłbym bowiem mieszkać w takich cudownościach :)
    Cudowna praca, zresztą jak wszystkie zademonstrowane w tym kąciku lub w Galerii.
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano marca 2018
    Nie odmówiłam sobie obejrzenia tej światyni w grze i polecam kazdemu kto lubi urzadzać śluby swoich simów w romantycznej scenerii. Swiatynia bowiem jest przepiekna i romantyczna do bólu :) Za zrodlo Afrodyty robi tutaj wanna jakuzi , więc mozna nawet profilaktycznie zanurzyc w niej panne młodą przed obrzędem zeby nie bylo niespodzianek. :)
    Dla pewnosci mozna ja nawet wykapac w basenie obok swiatyni. Nastepnie wysmarowac pachnacymi olejkami, wymasowac na stole do masażu i voilà - pan młody powinien paść z wrażenia.
    Budynek jest wiernym na ile tylko gra pozwoliła odzwierciedleniem swiatyni greckiej w stylu doryckim z przepieknym otoczeniem. Wnetrza idealnie sie nadają na tak podniosłą uroczystość jak ślub. Jest nawet gdzie zaliczyc noc poślubną :p
    U mnie stoi w grze i czeka az jakis Vimes sie złamie i zamarzy by poślubić cosik.
    Przesliczna praca Gabi <3
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    Karolinka_LinkaKarolinka_Linka Posty: 34 Member
    Zgadzam się z @kreatora :smiley:
    Twoje prace są świetne!! A ta świątynia - idealna do ślubów ^^ Na pewno pobiorę któryś z domków
  • Opcje
    IsengardQueenIsengardQueen Posty: 30 Member
    Omg, to jest przepiękne! Jest kompletnie magiczne, stylowe, urokliwe. Wszystko jest na swoim miejscu, ma świetny klimat i współgra ze sobą. Nawet ta bogini bez upiększeń pasuje do całego miejsca, wydaje się taka delikatna i kobieca, prawdziwa Afrodyta! W ogóle super wybór miejsca na świątynie, pasuje do tego kącika, wygląda jakby oryginalnie miała się tam znajdować i świetnie wpisuje się w otoczenie. Bryła wydaje się dość prosta, a mimo to widać wiele szczegółów i pracy w nią włożoną. Świetna robota. c:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top