The BiG Wave - duży plażowy domek :)))

1171820222361

Komentarz

  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Wiolu, w tej kwestii nie pomogę, nie próbowałam jeszcze wstawiać do gry pomieszczeń od kogoś. Pobrałam jedynie trzy domki od innych, by je pozwiedzać, i na razie problemu nie było, czasem tylko wkleił się nie tą stroną co trzeba. Sypialnia jest budowana na największej wysokości ścian, i chyba to też ma jakieś znaczenie, choć Ada ją pobrała mając niższe ściany. Sama nie wiem o co w tym chodzi. Co do galerii, to zauważyłam tylko, że jak polecam swoje prace, to nie ma o tym żadnej wiadomości na głównej stronie. Chyba, że inni to widzą, a ja nie. :\ Dla mnie ta galeria to nadal czarna magia, haha. :)
  • Opcje
    AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    Inni widzą Gabi, ty wiesz, że poleciłaś i widocznie to wystarcza. Z tymi pokojami to jest cyrk - po co pobierać jak się nie da wstawić... Ja w zasadzie pobieram dla idei pobierania i ulubiania u przyjaciół i znajomych jak Ela. Tylko, że przy pobieraniu to na dwie minuty mogę spokojnie odejść od kompa albo zawiesi się na amen i wtedy pomaga święta trójca ale z gry już nici. Więc w trakcie gry, to ja nawet nie próbuję śledzić waszych ulubień.
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Bedzie off top u Wioli. Sorry ♥
    No niestety pobieranie jest bardzo szkodliwe dla kompa - ostatnio dla mojego. Zaczyna wyc. Mam stary dysk i to zdaje sie ma jakies znaczenie. Wieszac tez sie wiesza przy tej czynnosci. W zasadzie pobieranie prac starszych niz tydzien i dawanie im serduszek wiekszego sensu nie ma, choc nie przecze ze autorom prac moze byc milo.
    Tylko tydzien prace sa widoczne w Galerii, chyba ze mialy pobran tak jak u paru osob ponad tysiac. Wtedy sa widoczne w pobraniach ogolnych ponizej Maxisa rekordow. Ale tez nie na dlugo chyba, ze nastepne ulubione Maxisa beda mialy pobran mniej co sie zdarza, choc nie czesto.
    Zreszta identiko bylo na GW sim widnial w pobraniach tygodnia na pierwszej stronie jesli mial pobran okolo czterystu potem po tygodniu znikal. W pobraniach roku sie objawial jesli mial ponad 3 tysiace pobran. Ponizej znikal w otchlani. Wiec w zasadzie mechanizm jest ten sam co dawniej :)
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    no u mnie ostatnio tez z galeria problemy, nie wiem czemu, bo na początku tak nie było, teraz, żeby wejść na własny bądź zaprzyjaźniony profil trwa to wieki, serduszko się daje, a potem po jakimś czasie znika, jak chcę dać znowu, to niby daje ale nie zalicza, mam nadzieje, że to pierwsze zalicza :) ściąganie obiektu, szczególnie domów to już zwis gry :)
    w każdym razie pobieram serduszkuje i buduje w międzyczasie, w wolnej chwili od tego zajmuje się domem :D czyli ledwo co :D
    a off top mi nie przeszkadza :)
    w każdym razie Adrian już nie wyrabia ze mną...tu zrozpaczony
    Wiola co Ty budujesz kobieto? :D
    igc3768hphmf.png

    swoja drogą chłopak zrobił sie popularny i może juz mu sie u mnie nie chce pracować ;)
    pozdrawiam i życzę udanego wieczoru przed pracą :)
  • Opcje
    The user and all related content has been deleted.
  • Opcje
    AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    Iwonka, mnie takie informacje to się pojawiają po jakimś czasie od pierwszego wejścia w galerię. Czasami wskoczą, czasami nie. I tak jak u Wioli, profile wczytują mi się strasznie długo. Takie zawieszenie totalne wtedy następuje, całego kompa - nawet na inny program się nie mogę przełączyć. Jeśli chodzi o działanie, to ta galeria to porażka. A do tej w przeglądarce to mam jeszcze więcej ale...
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Opcje
    CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    Moje Centrum Simowe jest prawie gotowe Kochani, bryła w 100% gotowa, ale utknęłam na wewnętrznych. Może dziś uda mi się coś podrobić i wreszcie ukończyć parcelę... ostatnio mam mało czasu na przyjemności :)
    anyway jak zwykle pomysły wewnętrzna idą mi tępo, bryła ok nie stanowi większego problemu, oprócz uroczego dębu

    a propos tego uroczego dębu, który pojawia się na fotce na parceli parkowej w Wierzbowej...
    namęczyłam się bardzo, żeby tego uniknąć...o ile Kamelia podpowiedziała, żeby spróbować przesunąć parcelę do tyłu, co zadziałało już przy przesunięciu o jeden "kwadracik" w tył, o tyle to nie koniec problemów z "dębem"
    Wyobraźcie sobie, że jak maniak co chwile sprawdzam teraz, czy dąb się nie pojawia...bo zadowolona z siebie, po skutecznym przesunięciu parceli w tył, dekorowałam sobie i rozwijałam mój kompleks, podglądam...i o faq znów drzewo, robotę diabli wzięli, dobrze, ze przezornie zapisałam sobie wcześniej wersję bez drzewa... i znów od nowa... nie nauczona poprzednim drzewem, znów beztrosko budowałam i zonk, drzewo, znów przesuwałam parcele w tył, co przy już opracowanej bryle okazało sie mozolne...
    długo nie mogłam dojść co przeszkadza, no i w końcu co wstawiłam to podgląd i wyszło, że... nie mogę postawić na parceli znaku reklamującego bar piwny, nie mogę zasadzić drzewka, niewielkiego, ale drzewka, nie mogę dać balustrad do schodów, bo drzewo, nie mogę dodać dodatkowego mini basenu, czy fontanny, bo jak się robi "dziura" w podmurówce, to drzewo :D
    tak durne to wszystko, że aż śmieszne
    jeszcze nad żadną parcela w grze się tyle nie nagłowiłam co nad tą parkową ...zdaje się, ze takich historii nie ma jak budowla ma tylko dwa pietra, a nie trzy..

    miłego dnia :)
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    No wspolczuje. Caly czas sie zastanawiam co to za cholerny bug w tej parceli jest, co skutkuje drzewkiem. Bo ze to jest bug to pewne. Przwdopodobie COS zostaje po zniwelowanej parceli co to powoduje.
    W TS3 tez sie to zdarzalo, szczegolnie jedna parcela na Rajskiej wyspie byla parszywa bo w pewnym momencie w sufitach powstawaly dziury. Zadne przenosiny nie pomagaly bo chata zapisywala sie wraz ze zbugowana parcela.
    Wydawaloby sie, ze problem zniknie w TS4 gdzie nie cala parcele sie zapisuje ale tylko chate, ale jak widac co z tego skoro duzych parcel sztuk dwie i jedna z bugiem w tym.
    Trzymam palce zeby Ci sie udalo ukonczyc to - pies drapal balustrade i reklame. Calosc zapowiada sie swietnie i bez tego :)
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Wiolu, gratuluję serdecznie nominacji Maxisa dla domku "Blue Moon" <3
    Za Centrum Simowe nadal trzymam kciuki, nie poddawaj się mimo tylu problemów jakie z nim masz, bo to genialny projekt. :)
    Pozdrawiam i życzę miłej oraz bezproblemowej reszty tygodnia. :)
  • Opcje
    krulih2krulih2 Posty: 869
    Gratuluję Wiolu nominacji Maxisa :) Jeżeli chodzi o bug na tej parceli, to jest w samym gruncie działka niby ok ale jest wysunięta parcela o jakieś 15 kratek do przodu czyli działka nie leży idealnie tak jak jest pokazana na widoku miasta, widać to po przestawieniu parceli na inna 50x50 urwany kawałek gruntu u góry w edycji miasta, podobnie jest z parcela langrabów to nie wina drzewa ta działka jest bugiem
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    WIOLU GRATULACJE! NIECH SIĘ MAXISY ŚLINIĄ! <3
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    A czy ja ci już gratulowałam Maxisa? A tam, pogratuluję jeszcze raz! Gratulacje! <3
    I życzę cierpliwości z tym drzewem. Wierzę, że w końcu się uda! :)
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Opcje
    AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    Kochana! Bryła to perełka! Jest tak skomplikowana, że nie wiem na co patrzeć najpierw! Ale myślę, że romantyczny pokój to będzie wykorzystywany mocno! Jak tylko nasze avki tam wpuścisz, to będzie armagedon! Drinki, dyskoteka i pokój schadzek! Czegóż można chcieć więcej! :D . Już ci stamtąd nie wylezą! Piękne! :D
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Opcje
    The user and all related content has been deleted.
  • Opcje
    CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    w152g_14t1p.gif.jpg
    czadowy Mikus Iwonka :)
    dziękuje Kochane za miłe słowa, moc buziaków ;*
    idę szukać rózgi :D
  • Opcje
    The user and all related content has been deleted.
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    edytowano grudnia 2014
    Genialny kompleks i to przez duże "K" ! Sama bryła jest czadowa z rozpoznawalnym juz dla Twoich prac oświatełkowaniem.Ciekawe rozwiązania i jakoś urzekła mnie tez taka niepozorna rzecz poniżej :

    261tiqegpyra.png

    Pomysłowa zabawa fundamentami i barierką zresztą nie po raz pierwszy.
    Wieczorem zaś to istne Tokyo jest :O Szał barw.
    Fajnie wygląda wejście główne i pomysł z basenem ,mój awek juz leci do sklepu po nowe majty kąpielowe na te okazje ;)
    Wnętrza równie pomysłowe i nowoczesne.
    Piękna zabawa z prześwitami ,mistrzowskie pomysły

    y11dcrwt88q0.png

    Nic dziwnego,że zajeło ci to sporo czasu bo to chyba największa inwestycja z Twojego biura architektonicznego od czasów domu a właściwie pałacu japońskiego.
    Rewelacja Ciryo i nawet ten czerwony napis-neon zasłużenie kojarzy mi sie z twoim pseudo :)
  • Opcje
    CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    @Yvonne2772 hahaha Iwonko! nie, no skąd! dla siebie :D ale nie znalazłam :/
    @Dels dzięki Delsik! :) przeczytać tyle komplementów od Takieeego Twórcy jak Ty, to miłe, nawet bardzo :) rozbawiles mnie tymi nowymi majtami :D;)

    w ogóle mam dobry humor! 2 tygodnie nic nie robienia ha! :D zazdrościcie? :p sama sobie zazdroszczę :D
    aaa, że nedawno dostałam nagrode za konkurs - Dragone Age Inkwizycja, to pewnie na trochę zaginę w tym świecie :wink:

    pozdrawiam mikołajowo :)
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Jest absolutnie genialny ten kompleks. Poezja architektoniczna w szkle i swietle i roslinnosci. . Mistrzostwo swiata z bryla, Cudowna aranzacja wnetrz, kazdy szczegol wypieszczony. Kawiarenki na zewnatrz i na najwyzszym tarazie wygladaja fantastycznie. Kwiatowy taras bajeczka.
    Wnetrze baru mnie powalilo z tym swietnym uzyciem lamp stojacych. Trzeba wlasnie miec ten wyczucie - by skojarzyc jakis element z wyposazenia i wetknac go tam, gdzie przestaje byc tylko lampa ale jest reklamowym, gigant kieliszkiem. No nie kazdy je ma ale prawdziwy talent architektoniczny simowy ma XD i uzyje. Beda potem nasladowcy, bo pomysl ekstra ale chyba pierwsza to zrobilas.
    W sumie praca mistrzowska, na poziomie najlepszych prac simowych jakie widzialam.
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top