Sekretny Mikołaj - wymiana prezentów #2

SEKRETNY MIKOŁAJ - WYMIANA PREZENTÓW

shpcwe3vsrpx.jpg

Święta coraz bliżej, więc to najlepszy czas, żeby ruszyć po raz drugi z zabawą w Sekretnego Mikołaja :) Zasady się nie zmieniają, poniżej dowiecie się jak to będzie zadziałać u nas na forum. Mam nadzieję, że dołączycie do zabawy, to podwójna frajda, bo otrzymacie upominek i będziecie mogli również kogoś obdarować :)

CZYM JEST SEKRETNY MIKOŁAJ?

Sekretny Mikołaj to nic innego jak gra, która angażuje do wręczenia komuś prezentu, jednak nie mamy pojęcia kto ten prezent nam wręczy. Najczęściej się losuje z karteczek, ale na forum poradzimy sobie z tym inaczej ;) Kto nas wylosował dowiadujemy się dopiero w dniu, kiedy otrzymamy prezent.

PIERWSZY ETAP ZABAWY

Spraw mi radochę i weź udział ;) Możecie się zgłaszać do 30 listopada do 00:00. Zapisując się bądźcie pewni, że dacie radę przygotować niespodziankę, bo jeśli Wam się nie uda ktoś nie otrzyma prezentu. Nie można zapisać się tylko na otrzymanie prezentu, jeśli się zgłosicie, znaczy to, że będziecie zobowiązani do przygotowania czegoś, ale również, że ktoś przygotuje coś dla Was ;)

DRUGI ETAP ZABAWY

1 grudnia każdy kto się zgłosił otrzyma ode mnie wiadomość, w której dowie się dla kogo będzie przygotowywał prezent.

TRZECI ETAP ZABAWY

Stwórz prezent! :) Wasz prezent może przybrać dowolną formę "elektronicznego" prezentu (nie wymagającego wkładu finansowego). Niespodzianką może być dom w galerii z dedykacją albo sim ( w tym wypadku powstrzymajmy się od używania CC ), możecie stworzyć ze zdjęcia z gry kartkę pocztową z życzeniami i wysłać ją na aktywności, może to być wierszyk świąteczny albo świąteczna historia, którą opublikujecie się na forum. To wszystko już zależy od Waszej wyobraźni! Oczywiście podzielcie się wszystkim w tym temacie ;)

CZWARTY ETAP ZABAWY

Dostarcz prezent! Im bliżej świąt tym bardziej magiczna atmosfera, dlatego prezenty dostarczamy od 15 grudnia do 25 grudnia! Jak będziecie gotowi z prezentem to możecie pochwalić się nim tutaj i oznaczyć osobę obdarowaną, wrzućcie fotki i cokolwiek innego co sprawi, że Wasza niespodzianka będzie wyjątkowa! :)

To najważniejsze zasady, gdybyście mieli jakiekolwiek pytania lub czegokolwiek potrzebowali to dajcie mi koniecznie znać. W sumie jak zawsze najważniejszą zasadą jest dobra zabawa! ;) Jak poprzednio, może trochę za wcześnie, ale to napiszę .... HO! HO! HO! ;)

Komentarz

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top