Co sądzicie o nadchodzącym Pakiecie Rozgrywki, Kraina Magii?

Hejeczka :) Co sądzicie o nadchodzącym Pakiecie Rozgrywki, czyli Kraina Magii? Ja sądzę, że przyda się osobą, które lubią Harrego Pottera, lub po prostu chcą spróbować czegoś nowego ze swoim simem. Tematyka bardzo ciekawa, świat z Trailera również.Mnie najbardziej ciekawią chowańce. Jeśli chodzi o kupno, to ja na pewno kupię nowy Pakiet. A wy? Napiszcie :)

Komentarz

  • Opcje
    ToshikiKageToshikiKage Posty: 152 Member
    Mam nadzieje że czarodzieje będą równie dobrze rozbudowani co wampiry czy gwiazdy. Bo na syrenach, simoroślach i kosmitach się zawiodłam. Widzę w filmiku trochę fajnych mebelków i ubranek.
    Nie jestem fanką rozgrywki istotami nadnaturalnymi ale jak w przypadku wampirów, byłam zachwycona mebelkami oraz strojami, a nawet same wampiry mi się spodobały, po ruszeniu rozgrywki.
    Zapowiada się, że będzie ciekawie rozbudowane...
  • Opcje
    domatorka78domatorka78 Posty: 419 Member
    widziałam zwiastun wczoraj szczęka mi odpadła wygląda lepiej niż w poprzednich odsłonach gry muuuuuuuuszę go mieć :D
  • Opcje
    edakraft2edakraft2 Posty: 1,043 Member
    edytowano sierpnia 2019
    Ja na to czekałam, bardzo lubiłam dwójkowe czarownice, najbardziej te białe :-) W trójce moje ulubione postacie to wróżki i czarownice. Tu zapowiadają duże możliwości rozwoju dla sima, więc na pewno będzie z tym sporo zabawy. Jestem ciekawa czy w cas i trybie budowania dostaniemy tyle co przy wampirach, mam taką nadzieje.
  • Opcje
    MimiSims97MimiSims97 Posty: 83 Member
    Jestem ciekawa, w ktorym dodatku dojdzie wilkolak. Bo bardzo liczylam na ta postac nadnaturalna no ale coz...
  • Opcje
    domatorka78domatorka78 Posty: 419 Member
    też jestem ciekawa kiedy będzie wilkołak
  • Opcje
    macvisiamacvisia Posty: 47 Member
    Bardzo ucieszyłam się gdy dowiedziałam się, że taki pakiet wychodzi. Lubię motyw magii. Mam nadzieję, że system rozwoju czarodzieja będzie dobrze dopracowany i pozwoli na stworzenie unikalnych magów :D
  • Opcje
    patkoogorekpatkoogorek Posty: 17 Member
    Jestem wielką fanka Harrego Pottera itd więc mam nadzieję, że ta cześć będzie super :D
    Homo verecundus
  • Opcje
    ToshikiKageToshikiKage Posty: 152 Member
    Podejrzewam że zadbają o ich rozbudowanie tak jak zadbali o Wampiry. W fandomie mamy ładną rozpiskę z informacjami, Oto ona...
    Nie wiem na ile prawdziwe są te informację, ale to znalazłam w necie, szukając jakiś ciekawostek na temat tego pakietu.


    ****

    Cechy pakietu

    Odkrywaj okolicę. Niezwykły świat czeka na Twojego Sima. Gdy przekroczysz próg tajemniczego portalu, na każdym kroku napotkasz magiczne tajemnice. Zapoznaj się z chowańcami, rzucaj zaklęcia na Simów i warz eliksiry dla przyjaciół i wrogów.

    Ucz się tajemnych sztuk. Studiuj nauki klasyków i ucz się u ekspertów. Wykonaj zadanie, by stać się czarodziejem. Zbieraj i rzucaj zaklęcia w pojedynkach, wyczaruj jedzenie, a nawet zamieniaj innych w przedmioty. Warz eliksiry, przez które Simowie poczują do siebie miętę, pozbędą się przykrych klątw lub będą nieśmiertelni!

    Zapoznaj się z chowańcem. Tajemniczy chowaniec ochroni Twojego Sima i pomoże mu wypełnić jego magiczne przeznaczenie. Przyzwij smoka, wróżkę lub innego chowańca, który najlepiej dopasuje się do charakteru Twojego Sima i będzie go strzegł. Nie zapomnij nadać mu ciekawego imienia!

    Ubierz się w kreacje nie z tego świata. Wpraw się w iście magiczny nastrój dzięki czarodziejskim kreacjom dla Twoich Simów. Ubierz Sima w szaty ekstrawaganckiego maga lub wypróbuj nowe czary w bardziej stonowanych ubraniach. Zbieraj różdżki i miotły, a potem udekoruj pomieszczenia zaklętymi przedmiotami.

    Nowości
    Otoczenie

    Nowe otoczenie - Glimmerbrook. Cechuje je górzysty, wręcz alpejski krajobraz
    W grze pojawia się ponadto ukryty świat - Kraina magii. Można się do niego dostać po przejściu przez magiczny portal

    Czarordzieje

    Czarodziej to nowa rasa pojawiająca się w czwartej części gry
    Czarodziejem można zostać już w wieku nastoletnim
    Czarodzieje mogą rzucać zaklęcia oraz warzyć eliksiry
    Do dyspozycji mają 24 czary, kilka klątw oraz 15 mikstur
    Można ich stworzyć w trybie tworzenia Sima lub sprawić, by Simowie zyskali specjalne moce po przejściu przez magiczny portal i spotkaniu z jednym z trzech mędrców
    Podobnie do wampirów posiadają specjalne moce, które można nabyć za odpowiednią liczbę punktów
    W przeciwieństwie do pozostałych ras nie mają mrocznej postaci
    Mogą wezwać chowańca - jest to zwierzę (np. smok, feniks, ale także pies lub kot[TS4PIK]), które towarzyszy czarodziejowi

    Nowości z CAS

    2 nowe aspiracje
    1 nowa cecha

    Nowości w trybie kupowania

    Miotły
    Różdżki
    Księga zaklęć
    Kocioł

    Inne

    2 nowe rodzaje przedmiotów kolekcjonerskich
  • Opcje
    patkoogorekpatkoogorek Posty: 17 Member
    brzmi super !
    Homo verecundus
  • Opcje
    konik2008konik2008 Posty: 69 Member
    mam nadzieję że będzie inspirowany Harrym Potterem (to moja ulubiona książka)
    pewnie czarodzieje będą rozbudowani tak samo jak wampiry bo to osobne rozszerzenie
  • Opcje
    edakraft2edakraft2 Posty: 1,043 Member
    Widziałam meble okna i drzwi, bardzo ładne naprawdę. Dla nich samych warto kupić. Fryzury nie bardzo i nie ma ich dużo za to ubrania całkiem fajne. Nie mogę się doczekać :-)
  • Opcje
    ToshikiKageToshikiKage Posty: 152 Member
    Meble są ekstra, zakochałam się w zestawie sypialnianym, ale jakie ciuszki ;*
    Widziałam gampley i dla samych dodatków ubrań i mebli warto zakupić ten pakiet. Naprawdę czegoś fajnego z ciuchami i fryzurami spodziewałam się po Moschino, co mnie zawiodło ale tu naprawdę ciekawe ubrania i dodatki.
    No i już jestem ciekawa czy uda mi się stworzyć profesora Snape, bo gdy zobaczyłam możliwość bycia mistrzem eliksirów od razu on mi przyszedł na myśl...
    Tak też lubię tą książkę, choć w Simach nie przepadam nad istotami nadnaturalnymi, to tu zadbali o Wampiry i Czarodzieji, czego nie mogę powiedzieć o kosmitach, Simoroślach czy Syrenach...
  • Opcje
    domatorka78domatorka78 Posty: 419 Member
    a mi się marzy stworzenie Akarina z książki Gildia magów
  • Opcje
    konik2008konik2008 Posty: 69 Member
    chcę kupić miejskie życie od dawna... teraz wychodzi pakiet kraina magii i muszę myśleć co leprze aby zdecydować się na nowym pakiecie rozgrywki... sytuacja się powtarza od nie wiem ja dawna :confused::D
  • Opcje
    ToshikiKageToshikiKage Posty: 152 Member
    edytowano września 2019
    @konik2008 To jest normalka, dopóki nie uzbierasz całości, na jakiej ci zależy. A w necie krąży plotka że 15 listopada ma wyjść "Uniwersytet". Jednak jak powtarzam to plotka, którą usłyszałam na youtubie i nie wiadomo na ile jest to prawdziwe...
    Oto filmik
    https://www.youtube.com/watch?v=uxyA6GTCH64

    A wy co o tym myślicie?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top