Które z tych akcesoriów najlepiej kupić?

Zastanawiam się nad Perfekcyjnym patiem, Wieczorem na kręgielni, Zabawą na podwórku oraz Wielkim praniem, a do wyboru mam tylko jedno z tych czterech (chciałabym kupić ze stworzeniem własnego zestawu, a mam tylko jeden dodatek i jeden pakiet rozgrywki do posiadania wszystkich wydanych na ten moment) Strasznie zależy mi na jacuzzi (Chcę wynagrodzić sobie braku Po Zmroku* 2.0, dodatek dla którego oddałam serce), ale na dobrą sprawę wietrzne dzwonki też brzmią zachęcająco (wydaję mi się, że w jednym zestawie ze Stora w ST3 były dzwoneczki, w których byłam szczerze zakochana) z Zabawy na Podwórku, Wieczór na kręgielni ma ten wyjątkowy nastrój retro, a ja często wpadam w gorączkę, a "syf" w folderze "mods" mam niewyobrażalny(To wręcz powinno być nielegalne) Wielkie pranie chcę tylko ze względu na ten wiejski smaczek. Boję się tylko, że jak kupie wielkie pranie będę miała syf z ubraniami i znowu będę potrzebowała lokaja i służki jak w Karierze, raz użyje pralki a potem simowie zrobią wielką fiestę i będą zmieniać ubrania gdzie popadnie chociażby to był pokój 1x1 i nawet ja przeciągając ubrania do koszy i pralek nie dam rady. Więc mam zatem dylemat moralny i liczę, że ktoś Rozwiąże to za mnie, bo nie daję sobie rady pomoże mi.
*Nie jestem pewna czy nie było jacuzzi w bazie gry, wydaję mi się, że rodzina Alto z Sunset Valley go miała, albo chociaż coś jacuzzi podobnego, ale nie jestem w stanie tego sprawdzić teraz i powiedzieć, czy rzeczywiście tak było czy nie. Jeśli jednak komuś zależy, mogę spróbować ponownie odpalić trójkę i sprawdzić.

Komentarz

  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    1. Perfekcyjne Patio - obiekty na patio oraz dekoracje, ogrodzenie, brama, barek i trzy interakcje:
    - kąpiel w jacuzzi (także bara-bara)
    - grillowanie ( w tym mebelki na patio)
    - przygotowywanie i picie napojów, soków, itd...
    dmae17itwnfy.jpg

    2. Wieczór na kręgielni - kręgle, mebelki, dekoracje, ściany, podłogi, barek - dwie interakcje:
    - zabawa na kręgielni
    - przygotowywanie i picie napojów, soków, itd...
    9ur9nz0x3w6v.jpg

    3. Zabawa na podwórku - obiekty na patio: meble, dzwoneczki, dekoracje, dwie ślizgawki wodne - dwie interakcje:
    - zabawa na ślizgawce
    - taca do letnich napojów - przygotowanie i picie napojów.
    mcyu8d269mc5.jpg

    4. Wielkie Pranie - obiekty związane z praniem, dekoracje, drzwi (dwa rodzaje), okna (jeden rodzaj), pralka "eco", suszarka - można postawić jedną na drugiej, trzy rodzaje koszów na brudna bieliznę - tu , uwaga:
    - na jednej parceli stawiamy jeden kosz (bo inaczej będziesz miała sterty prania)
    - obojętnie, w jakim pomieszczeniu Sim zrzuci z siebie ubranie - trafi ono do tego jednego kosza, który np. ustawisz w łazience, lub pralni, więc nie musisz zbierać ciuchów po całym domu, jak to miało miejsce w trójce,
    - najlepiej robić codziennie pranie, wtedy nie zbierze się dużo rzeczy, przeładowany kosz może spowodować, ze faktycznie ciuchy zaczną walać się na podłodze w różnych miejscach domu,
    - pranie trwa krótko, potem wkładamy rzeczy do suszarki,
    - można prać w balii , a wyprane rzeczy rozwieszać na sznurze na dworze.

    1dg91up2jay8.jpg

    "Wielkie Pranie" uważam za jeden z najlepszych akcesoriów, ale sama musisz ocenić, co najbardziej Ci się przyda. :)

  • Opcje
    nolcanolnolcanol Posty: 667 Member
    @rosemyfiction chyba sama sobie odpowiedziałaś na pytanie :D
    Strasznie zależy mi na jacuzzi

    Ja akurat perfekcyjnego patia nie mam.
    Kręgle mam, ale chyba z raz ich użyłam, to chyba fajne jest jak się wychodzi grupą simów na miasto.
    Zabawa na podwórku to na pewno frajda dla dzieciaków (i nie tylko), dużo fajnych obiektów. Co do dzwoneczków...ledwo je słyszę o ile nie "stoję" przy nich. Tych ślizgawek nawet jeszcze nie wypróbowałam, ale widziałam simów w pianie :D
    Pranie akurat lubię, bo wprowadza to taką realną grę. Ale tak, czasem mieszkanie może zostać zawalone ubraniami, dodają się do kosza na pranie przy każdym przebraniu, jeśli jest pełen, walają się po podłodze. Fajna opcja z praniem w tej misie, można dodawać kwiaty, owoce, trzeba zmieniać wodę :) I też fajne obiekty są.
    Galeria: nolcanol
    Instagram: nolcanol
    TSR: nolcanol
    eqahdwoysw56.jpg
  • Opcje
    SurfGringoSurfGringo Posty: 102 Member
    Kurcze, jakoś żadne akcesoria do mnie nie przemawiają. Mają strasznie mało contentu za taką ceną. Ale gdybym miała któreś kupić, to pewnie byłoby to pranie ze względu na głosowanie, które kiedyś miało miejsce. Fajnie, że twórcy wzięli pod uwagę zdanie graczy.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top