Wakacyjny giveaway na forum!

«1
EA_KubaEA_Kuba Posty: 610 EA Community Manager
edytowano lipca 2019 w Wyzwania społeczności forum
wjtw0yid2gob.jpg

Nadszedł ten czas w roku kiedy to chcielibyśmy zaprosić Was do wzięcia udziału w giveaway-u na forum The Sims! :)

Po raz kolejny rozlosujemy 3 Zestawy Akcesoriów pomiędzy wszystkimi zgłoszeniami :)

Zasady udziału są proste i niezmienione! Jak zawsze wystarczy, że w odpowiedzi zamieścisz zdjęcie z gry, które będzie odpowiadało jednej z kategorii. Możesz również zamieścić w jednym poście kilka zdjęć z różnych kategorii - maksymalnie 4 zdjęcia w zgłoszeniu

Tematyka zgłoszeń:
  • Wakacje! Pokaż na zdjęciu jak bawi się Twój Sim na Simwakacjach! W domu czy na urlopie -wszędzie można się dobrze bawić :)
  • Wakacyjny styl! Wakacje to dobry okres, aby zmienić coś w swoim wyglądzie. Jakie modowe trendy dominują u waszych Simów?
  • Domek letniskowy marzeń :) Pokaż nam wnętrze Twojego wymarzonego wakacyjnego domku!
  • Historia z wakacji! Opowiedz nam historię na podstawie zdjęcia, które zamieścisz. Komiks, krótkie opowiadanie forma jest dowolna!

Giveaway przeznaczony jest zarówno dla grających na PC jak i konsolach(*).

Zapraszamy do zabawy! :)

Zasady giveaway-u
  • Zgłoszenia przyjmowane są od dzisiaj (22.07) do 8 sierpnia 2019 23:59
  • Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 9 sierpnia 2019 na forum w tym poście, oraz na tablicy aktywności forum.
  • Musisz mieć ukończone 18 lat, aby brać udział.
  • W zgłoszeniu nie mogą zostać użyte mody oraz CC.
  • Uczestników obowiązuje Umowa Użytkownika EA, oraz Regulamin forum.
  • Jeden uczestnik = jedno zgłoszenie.
  • Przy wyborze zestawu akcesoriów - zestaw musi być dostępny dla danej platformy przed 22 lipca 2019.
  • (*)Tylko konta PSN (PlayStation Network) korzystające z europejskiego, amerykańskiego i japońskiego Playstation®Store
Kąciki Twórców Problemy techniczne? - AHQ
Post edited by EA_Kuba on

Komentarz

  • Opcje
    nolcanolnolcanol Posty: 667 Member
    Czy do jednej kategorii może być parę zdjęć/kolaż? Czy jedna kategoria, jedno zdjęcia (poza ostatnią kategorią)?
    Galeria: nolcanol
    Instagram: nolcanol
    TSR: nolcanol
    eqahdwoysw56.jpg
  • Opcje
    EA_KubaEA_Kuba Posty: 610 EA Community Manager
    @nolcanol Ustalmy limit do 4 zdjęć na zgłoszenie :)
    Kąciki Twórców Problemy techniczne? - AHQ
  • Opcje
    PusziSushiPusziSushi Posty: 230 Member
    Mam pytanie, można wybrać sobie, którą tematykę się tu udostępni, czy trzeba wszystkie? jak to zrobiła @nolcanol
    Pozdrawiam
    <:
  • Opcje
    nolcanolnolcanol Posty: 667 Member
    @PusziSushi możesz tylko jedną, nie musisz wszystkich :)
    Galeria: nolcanol
    Instagram: nolcanol
    TSR: nolcanol
    eqahdwoysw56.jpg
  • Opcje
    WspolneKiKWspolneKiK Posty: 60 Member


    Biorę udział :) Powodzenia wszystkim!

    Wakacje!

    Konrad wraz z rodzinką wybrali się w krótkie lecz naprawdę owocne wakacje do Granitowych Kaskad i Selvadorady.
    Cóż.. najlepiej się czuję, z moją rodzinką na świeżym powietrzu, zajadając się dobrym jedzeniem i rozmawiając na wiele ciekawych tematów. Ale nie możemy zapomnieć, o takich atrakcjach jak? Na przykład malowanie - to będzie idealna pamiątka z udanego urlopu! Czy Granie na gitarze, które sam uwielbiam …
    h5edtcifledp.png
    sj26u7n2enft.png
    Najlepiej wychodziły mi połowy ryb z synem. Na początku mieliśmy wiele kłopotów z złowieniem.. ale po licznych próbach, w końcu się udało
    44fvh4dia9px.png
    Cóż ale najlepszy urlop jak dla nas było w Selvadoradzie, piękne widoki, różne atrakcję i przepyszne jedzenie to co lubimy najbardziej … Idealny urlop z całą rodziną!
    eq1gqn31q5v2.png


    Wakacyjny Styl!

    Dla każdego się coś znajdzie, każdy ma inne upodobania ja wybrałem kolory czerwony i biały jak dla mnie w sam raz to zawsze jakiś nowy styl od poprzedniego …
    i9pjrv0pdig3.png
    o1ixejf7jhs6.png
    taxfivh2lfdx.png

    Historia!

    Wiele razy zastanawiałem się.. od czego się to wszystko zaczęło. Może to ta rutyna? Codzienne obowiązki? Nas nudziły.. postanowiłem jak najszybciej znaleźć jakieś dobre miejsce, na urlop, dla naszej całej rodziny.
    xskiwm9v265o.png
    Wybraliśmy dwie różne możliwości pierwsza? Granitowe Kaskady, ten klimat i wspólne zabawy, bardzo nas zbliżyły z rodziną i czuliśmy się tam bardzo dobrze.
    ba6dx0lj1ei0.png
    Postanowiliśmy znów wyruszyć do lepszego miejsca, gdzie wszyscy byli bardzo zadowoleni - Selvadorada sama kultura jak i piękne widoki zachwycały nas, za każdym razem jak postanowiliśmy gdzieś wspólnie wyjść, czy szukać ciekawych Artefaktów. Może za niedługo znów powtórzymy ten wypad, który był bardzo owocny!
    iuoz4ru3s020.png
    pe097pqhi44j.png



    Życie to Chwila
    Origin: WspolneKiK
  • Opcje
    ANIA3ANIA3 Posty: 1,331 Member
    Wakacje i testowanie nowych stylów opalenizny :D to chyba taki mocny freestyle :D

    iPrqtNf.jpg

    bo opalać też się trzeba umieć :D

    Dc86e9f.jpg
    Keep Calm 
    and 
    patatajaj na tęczowej owcy 

    B)
  • Opcje
    igetsillyigetsilly Posty: 95 Member
    Wakacyjna stylówka Flory :smiley::sunglasses:

    c9rtn3dd3vuj.jpg
  • Opcje
    DominikaLoDominikaLo Posty: 1,152 Member
    Wakacyjny styl :smile:
    Moja simeczka jest Gwiazdą, więc postanowiła zrobić pokaz trendów w mieście Del Sol Valley :smile:
    3hikb34ocwe1.png
    x4b5egbcofg7.png
    8ns0rvxat27h.png
    m29dlen517cg.png

    Wakacje
    Simka przebywa na wakacjach na Sulani :smile:
    Opalanie się to coś dla niej :smiley:
    7prtzd2memuf.png
    sywzgg4zfuxl.png
    Ale nie tylko trzeba leniuchować co nie ? :lol:
    9v4f4c4uhu54.png
    Powodzenia! <3
  • Opcje
    PusziSushiPusziSushi Posty: 230 Member
    edytowano sierpnia 2019
    W czasie wakacji, wszyscy powinni się zrelaksować robiąc swoje ulubione czynności <;
    9axslsmqjuqz.png
    cru58ufenk87.png
    Ahh ta farba, podczas malowania można się porządnie pobrudzić!
    wwbrx5ud48s3.png

    Pozdrawiam <;
    <:
  • Opcje
    koficzekkoficzek Posty: 7 Member
    Wakacje w mieście :s

    wqpcljuegbas.jpg


  • Opcje
    wera510149wera510149 Posty: 28 Member
    Moja Simka wybrała się na wakacje w różne miejsca. :)<3


    8zk76c9czh9m.png

    nf1o6js7h4yr.png

    fsn1bi45h4xx.png

    2r9z8vcbb43n.png
  • Opcje
    Remi19900Remi19900 Posty: 25 Member
    Janusz i jego pierwsze wczasy na Sulani. Kartka okolicznościowa z wakacji już gotowa. :)
    bu1z4mhuq6ut.png
  • Opcje
    Babluch56Babluch56 Posty: 277 Member
    Wakacje - Cały rok czekamy żeby popływać, to świetna zabawa! ale jeszcze bardziej zabawne jest uciekanie przed burzą :D
    5q6m5jqgujix.png
    Wakacyjny styl- warto zrobić coś szalonego !
    a5eehblz98ow.png
    Domek letniskowy marzeń -kolorowy, przytulny i pływający na wodzie !
    op3enwnt12do.png


  • Opcje
    RosalynEastRosalynEast Posty: 208 Member
    Będąc ogrodnikiem, wakacje najlepiej spędza się wśród swoich ukochanych plonów ;)
    hnj0547lpsn5.jpg

    W wakacyjnej stylówce najważniejsze jest nakrycie głowy!
    i4m7zmhugw4g.jpg

    d91ycslqmthi.jpg
  • Opcje
    SasunkaSasunka Posty: 6 Member
    edytowano sierpnia 2019
    Wakacyjna stylizacja musi być przede wszystkim kolorowa. Wakacje są od tego żeby szaleć i bawić się modą. Oto moja propozycja :smiley:
    ktvf3u0dc8x9.png
    4bae295hcl26.png
    8v9xhpc2t3wp.png


  • Opcje
    SimgataSimgata Posty: 43 Member
    edytowano sierpnia 2019
    Historia z wakacji

    Moja simka niestety jeszcze nie ma możliwości udania się na wakacyjną wyspę Sulani. Nie mogąc znieść oglądania wakacyjnych zdjęć przyjaciółek postanowiła zacząć relaksować się pod swoim własnym domem, gdzie wybudowała basen! Relaks nad wodą to dla mojej bohaterki najlepsze co może być.

    bjncyzja1b2g.jpg


    Wylegując się Kasandra otrzymała telefon. Zdziwiona odebrała i usłyszała wiadomość "GRATULUJEMY! WYGRAŁA PANI W NASZEJ LOTERII WAKACJE W HOTELU ARIEL *****. WIDZIMY SIĘ Z PANIĄ JUŻ JUTRO!
    Kasandra nie znała hotelu, o którym była mowa, prawdę mówiąc zapomniała, że brała udział w konkursie. Postanowiła znaleźć zdjęcia hotelu w Internecie i jej oczom ukazał się....:

    mjd4rjdbf2sp.jpg

    Kasandra wiedziała już, że jej wakacje będą na PEŁNYM WYPASIE!!!
    Simowy instagram: Simgataa
    EA ID: Sweeetpeppers
Ta dyskusja została zamknięta.
Return to top