Przygoda w dżungli czy Ucieczka w plener?

Jak w temacie. Mam dylemat, który kupić pakiet, dżunglę czy plener. Obiekty stwórz sima mało mnie interesują, więc nie przykładam do tego większej wagi. Do obiektów trybu budowania tak i widzę, że w dżungli jest ich więcej i jest dużo kwiatuchów <3 Ale w plenerze znowu ten namiot, śliczne drewniane mebelki <3 Co wybrać? Może w którymś rozgrywka jest ciekawsza?
Galeria: nolcanol
Instagram: nolcanol
TSR: nolcanol
eqahdwoysw56.jpg

Komentarz

  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    Bezwzględnie polecam Dżunglę. Nie tylko świetna rozgrywka, ale też mnóstwo wspaniałych obiektów budowlanych: nowe ściany, drzwi, okna,meble, dekoracje do domu oraz rośliny - nie tylko do domu, ale też na zewnątrz: piękne palmy, egzotyczne kwiaty...etc.

    W plenerze natomiast jest bardzo mało obiektów i związane są one przede wszystkim z obozem, piknikiem. Rozgrywka nijaka, praktycznie żadna. Ja wykorzystuję czasem ten świat tylko do budowania, ze względu na tło krajobrazowe, a po zrobieniu zdjęć domu, przenoszę go do świata mieszkalnego.

    Myślę, że nie ma się nad czym zastanawiać. :)

    Pozdrawiam.
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Zgadzam się z @Danuta720 przygoda w dżungli wszystkim przewyższa plener i lepiej się nie da podsumować pleneru niż jak to Danka zrobiła - nijaki :) Sama patrzę najbardziej na przedmioty i powiem szczerze, że nie mam ochoty wykorzystać tych z pleneru, ale za to te z dżungli kuszą mnie przy każdym domu, który buduję z tylko z podstawki :)
  • Opcje
    nolcanolnolcanol Posty: 667 Member
    @Danuta720 , @dzidziak86 Bardzo Wam dziękuję za opinie. Też mnie jakoś bardziej przekonuje dżungla ze względu właśnie na nowe kwiatki, bo ja je uwielbiam w domach mieć :)
    Galeria: nolcanol
    Instagram: nolcanol
    TSR: nolcanol
    eqahdwoysw56.jpg
  • Opcje
    ToshikiKageToshikiKage Posty: 152 Member
    Tu zdecydowanie Dżungla. Zawiera dużo więcej mebli, dekoracji ale też fajną rozgrywkę
  • Opcje
    ArtsimArtsim Posty: 257 Member
    Dżungla. Jest większe miasto, eksploracja otoczenia i artefakty dzięki którym można zarobić. Są też fajne meble w tym kuchnia! Jak mi ich brak☹️ A w lesie można tylko owady łapać
    5aogoaootiup.png
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top