Problem z Być Rodzicem

Gabi710Gabi710 Posty: 11 Member
Witam. Mam problem z tym pakietem poniweważ zawsze kiedy wyświetlają się te informacje typu dziecko się o coś pyta lub dzwonią ze szkoły i można wybrać z dwóch opcji mnie pokazuje się tylko jedna więc nie mam wyboru. Co mogę z tym zrobić?
Post edited by Gabi710 on

Komentarz

  • Opcje
    Gabi710Gabi710 Posty: 11 Member
    Ale z pytaniami z podstawowej wersji gdy sim jest w szkole lub w pracy i pojawia się okno a my mamy wybrać co on ma zrobić wszystko działa poprawnie.😕
  • Opcje
    jasmin600jasmin600 Posty: 296 Member
    Może to zależy od umiejętności wychowawczych rodzica. Im wyższy poziom tych umiejętności tym więcej możliwości pojawia się i dodatkowo możemy przeczytać jak wpłynie to na rozwój skłonności.
  • Opcje
    Gabi710Gabi710 Posty: 11 Member
    Grałam u kuzynki i od samego początku były dwie opcje ale dzięki.👍
  • Opcje
    jasmin600jasmin600 Posty: 296 Member
    Ja miałam taką sytuację w grze, że rodzice mieli wysoki poziom umiejętności wychowawczych, ale ich córka nie pytała ich o radę, tylko starszą dorosłą siostrę, która nie miała umiejętności wychowawczych i wtedy pokazywała się mi tylko jedna opcja do wyboru.
  • Opcje
    Gabi710Gabi710 Posty: 11 Member
    Wygląda na to, że nie o to chodzi bo jak mam tylko dziecko i rodziców jest tak samo.
  • Opcje
    jasmin600jasmin600 Posty: 296 Member
    Nic nie przychodzi mi do głowy, może jakieś mody, jeżeli używasz, psują grę. Może zepsuł się zapis gry? Czy na świeżym zapisie też tak się dzieje? Czasem pomaga naprawa gry przez Origin ( trzeba przedtem wyjąć mody ).
  • Opcje
    Gabi710Gabi710 Posty: 11 Member
    Nie używam modów ☺ ale spróbuję ze świeżym zapisem.
  • Opcje
    jasmin600jasmin600 Posty: 296 Member
    Możesz też poszukać pomocy na EA Answers HQ . Może tam ktoś miał już taki problem albo wie jak go naprawić. Jest tam polskojęzyczny dział dotyczący simsów.
  • Opcje
    Gabi710Gabi710 Posty: 11 Member
    Dziękuję za pomoc☺
  • Opcje
    Gabi710Gabi710 Posty: 11 Member
    Naprawione! Musiałam odinstalować i jeszcze raz zainstalować całą grę ale było warto😉.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top