The Sims 4 Zostań Gwiazdą - pierwsze wrażenia

2

Komentarz

  • Opcje
    DominikaLoDominikaLo Posty: 1,152 Member
    edytowano listopada 2018
    @dzidziak86 i jak z tam idzie Ci zdobywanie gwiazdy ? :smile:
    @Danuta720 ja rozpoczełam z Aspiracją z Gwiazdy , nie z Aktorstwa i dostałam "diament" czy tam gwiazde :sunglasses: ale naprawdę nie pamiętam w jakim momencie :sweat_smile:
    @Saracen a chodzisz w niedziele do Studia PBP ? od 18:00 do 23:00 rozdają nagrody za osiągnięcia :smile: Musisz poczekać czy wywołają twoją simkę :wink: a jeśli nie, poczekaj do następnej niedzieli, i graj w filmach :smiley:
    Post edited by DominikaLo on
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    @DominikaLo powoli :) Moja simka jest drugorzędną gwiazdą w tej chwili. Zaczyna już grywać w większych produkcjach. Zdarzyło się, że ktoś już zemdlał na jej widok ;) Paparazzi podążają za nią w krok w krok. Choć dziś przypadkowo zrezygnowałam z kariery aktorskiej i dowiedziałam się, że ta odnowa gwiazdy, która jest dostępna przez telefon powoduje, że kasują się bonusy za gwiazdki. Na szczęście gwiazdki nie przepadają ;) Tu kilka fotek mojej gwiazdeczki, która jest zresztą jedną z fajniejszych simek jakimi miałam okazję grać.
    3f59fkil65zx.jpg
    z9gdxujtgs6t.jpg
    zx423spj3zfh.jpg

    O co chodzi z tym studiem PBP, pierwsze słyszę o nagrodach za osiągnięcia? ;) Na pewno się wybiorę tam. Dzięki :)

  • Opcje
    DominikaLoDominikaLo Posty: 1,152 Member
    edytowano listopada 2018
    @dzidziak86 Studio PBP wiesz gdzie jest? :joy: Ogólnie patrzysz w kalendarz i widnieje Ci w niedziele (przynajmniej u mnie ) "Gwiezdne ryki" to jest wydarzenie które dają nagrody za np: najlepszą zagraną rolę :smile:
    odbywają się również wieczory talentów można zaśpiewać, zagrać na gitarze lub skrzypcach , ale najpierw zgłoś się do baru żeby wziąść udział :) gdy przyjdzie twoja kolej w prawym górnym rogu zostaniesz poinformowana :)
    PS. wieczory talentów to już jest inne wydarzenie :smile:
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    Studio PBP to klub obok promenady z gwiazdami na chodniku. :)
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    @DominikaLo w studiu już byłam, ale nie wiedziałam, że są takie możliwości, więc dzięki :) Na pewno dziś to sprawdzę.
  • Opcje
    DominikaLoDominikaLo Posty: 1,152 Member
    Aj to przepraszam , zle Cię zrozumiałam @dzidziak86 , wstaw koniecznie zdjęcia ze studia PBP ;)
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    edytowano grudnia 2018
    dzidziak86 napisał użytkownik: »
    @Danuta720 na pewno jest jeszcze wiele do pokazania :) Widok przepiękny! Chyba stamtąd najładniejszy się rozciąga. Z wielką chęcią zobaczę ten dom dla gwiazdy, podeślij choć linka :)

    Hej Monika (@dzidziak86) :), jeden dom ukaże się dzisiaj, to dom zbudowany na miejscu pałacyku divy (tamten zburzyłam :p ), tez pałacyk: http://www.thesimsresource.com/downloads/1433820

    dxeo5xr4nlpa.jpg

    x4btr758hawz.jpg

    a drugi jutro - ten dom zbudowałam na tej największej działce (64x64), na wzgórzach: http://www.thesimsresource.com/downloads/1433821

    m22f0sjbyjd9.jpg

    26ln79gb093v.jpg

    W Alei Gwiazd zburzyłam muzeum, bo uważam, że jest niepotrzebne i zbudowałam tam restaurację (ukaże się pojutrze):
    http://www.thesimsresource.com/downloads/1433928

    95jaa3gj181z.jpg

    8kqpxanch8og.jpg

    Oczywiście żadne z domów nie zawierają CC.

    Miasto choć małe to uważam za jedną z lepszych okolic. A obiekty z trybu kupna/budowy zachwycają.







  • Opcje
    KarminiaSimsKarminiaSims Posty: 115 Member
    Widzę, że same ładniutkie screeny wrzucacie :D Ja dla kontrastu pokażę kilka paskud w świetle księżyca XD
    Podkreślę jeszcze, że aby się dostać w te miejsca, trzeba skorzystać z TAB w trybie życia.

    Wcięta tekstura drzwi:
    mk60zr8wuajz.png

    Urwany pas lotniska... i znikający chwilę potem samolot:
    aq8rrq1voxor.png
    y7x2741bckoq.png

    Niezidentyfikowane obiekty w ziemi:
    ll030zntiy8m.png

    Wjeżdżające w krzaki auta:
    8buzg9gbuwi2.png

    A tu znowu fragment tekstur:
    ucp3226uuulc.png


    Ogólnie zapuszczając się "dalej" w teren, Del Sol Valley wygląda jak jeden, wielki plan filmowy :P
    Oczywiście z normalnego punktu widzenia trudno dostrzec te detale, ale żem ciekawska to lubię sobie podpatrzeć, co chowa się za kurtyną (i jestem grafikiem, więc to chyba zboczenie zawodowe).
    SimsMantra ☆ Blog polskiej Społeczności The Sims | The Sims 4, The Sims Mobile → simsmantra.pl
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    @KarminiaSims , no i popsułaś nam ten idylliczny obrazek. :p
  • Opcje
    KarminiaSimsKarminiaSims Posty: 115 Member
    Upsik:))
    SimsMantra ☆ Blog polskiej Społeczności The Sims | The Sims 4, The Sims Mobile → simsmantra.pl
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    @KarminiaSims fajnie, że pokazałaś też tę stronę świata. Powiem szczerze, że zwróciłam na to uwagę dopiero jak mi o tym powiedziałaś ( dzięki wielkie ;) ) i rzeczywiście dużo jest takich perełek. Momentami ciężko było kamerę ustawić tak, żeby nie było widać tego ;)

    @Danuta720 wow! Pałacyk jest cudny, w takim diwa może mieszkać, bo ten gotowy to trudno pałacykiem nazwać ;) Podziwiam też budowanie na działce 64x64. Ja tylko raz się na to zdecydowałam i mi wystarczy, czasem nawet 40x30 jest dla mnie za duża. Green Hills wygląda naprawdę luksusowo i światowo. a przy takim basenie to bym sobie poleżała :)
    Też myślę, że to muzeum to takie nietrafione w tym miejscu i zmieniłam sobie na restaurację. Chętnie zmienię raz jeszcze na Twoją ;) Fajnie, że pamiętałaś i pokazałaś swoje prace ;)
  • Opcje
    ewamewaewamewa Posty: 1 Member
    A mnie się kompletnie nie włącza udział aktywny w karierze aktorskiej, Simka po prostu znika jak przy każdej karierze i czekam aż wróci z roboty :/
  • Opcje
    KarminiaSimsKarminiaSims Posty: 115 Member
    @ewamewa Hm, na pewno właśnie tak znika chodząc na przesłuchania. Dopiero jak wygra "konkurs" na rolę, to jakieś 2 dni później bierze udział w nagraniach (pojawia się pop-up "dołącz"). Trzeba też pamiętać, aby rozwinąć odpowiednie umiejętności, aby taki "konkurs" wygrać - np. do reklamy w klimatach Dzikiego Zachodu należy mieć któryś poziom gry na gitarze.
    SimsMantra ☆ Blog polskiej Społeczności The Sims | The Sims 4, The Sims Mobile → simsmantra.pl
  • Opcje
    AnnLeeOfficialAnnLeeOfficial Posty: 1 Member
    hej, czy wiecie gdzie mogą być moje wygrane statuetki. Moja simka wygrała 4 nagrody w jedną noc i w wyposażeniu rodziny ich niema.
  • Opcje
    edakraft2edakraft2 Posty: 1,043 Member
    A odebrała nagrodę? Zobacz w wyposażeniu sima.
    Mam pytanie: jak się pozbyć tego gwiazdorskiego chodu sima? Strasznie mnie wkurza...
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    Na Twitterze, SimsGuruKate zaleca włączenie kodu testingcheats true. Po kliknięciu na simie dodali tam specjalne opcje. Wśród nich powinna być ta możliwość.
  • Opcje
    edakraft2edakraft2 Posty: 1,043 Member
    Dzięki Danusiu, są opcje na wizerunek ale na chód niestety nie ma.
  • Opcje
    olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    Eda jest możliwość zmiana chodu , klikasz na sima i potem więcej opcji i pokazuje się "zmiana chodu"

    dfeb1fbiqik2.jpg
    ID Origin olivkasims
  • Opcje
    edakraft2edakraft2 Posty: 1,043 Member
    edytowano grudnia 2018
    Kurcze, nie mam tego. Może musi mieć gwiazdkę wyżej? Spróbuję jeszcze naprawić grę. Modów nie mam i cc też ani jednego.
    Nie pomogło...
  • Opcje
    olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    Od czwartej gwiazdki dochodzi opcja zmień chód :)
    ID Origin olivkasims
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top