Szklanką po łapkach

chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
edytowano sierpnia 2018 w Wyzwania społeczności forum
Hej. Mamy dla was nowe wyzwanie budowlane. :kissing:
Niedawno doszły szklane dachy w aktualizacji. Znajdują się w katalogu dachówek w grze.
Są nadal rzadko używane, dlatego chcemy was do nich ciut zachęcić.

Tym razem wyzwanie będzie proste i nie powinno zająć wam dużo czasu. Zadaniem w tym wyzwaniu jest zbudowanie parku ze szklarnią. Profesjonalnie nazywa się to ogrodem botanicznym. ;)

Reguły:
1. Fundusz dowolny i działka też dowolna.
2. Dozwolone mody, kody i CC.
3. Minimum jeden szklany dach na parceli. Jego rozmiar dowolny.
4. Postarajcie się, żeby szklarnia nie była klockiem, a miała kilka segmentów. Zachęcam do spróbowania ośmiokątnej lub okrągłej szklarni. :smile:
5. Na parceli musi być zbiornik wodny. Może to być basen, fontanna, albo jezioro.
6. Jeśli chcecie wysłać do galerii, to użyjcie tagu #greenhousechallenge żeby można było łatwiej znaleźć prace.
7. W tym temacie umieszczamy nie więcej niż 5 zdjęć, żeby nie było chaosu. Resztę można zaprezentować w dziale z kącikami zakładając swój własny temat z pracami. Zachęcamy żebyście zostali u nas na stałe! :grimace:
9. Styl szklarni dowolny. Może to być elegancka wiktoriańska szklarnia lub jakaś nowoczesna. Poniżej kilka zdjęć dla inspiracji.

3d001ckk9agc.jpg

Wyzwanie jest przedłużone do końca sierpnia.
Dobrej zabawy :smiley:
Post edited by chojrak on

Komentarz

  • Opcje
    KasialucekKasialucek Posty: 4 Member
    Nawet fajne
  • Opcje
    GMartynaGMartyna Posty: 18 Member
    edytowano sierpnia 2018
    vnb27szbyhu7.png
    f58izw3vvxpk.png
    96oz7ae75yao.png
    zfp6njjerc8j.png
    1p3h3ujk9jqq.png

    Dodane również w galerii jako Pustynna Szklarnia
  • Opcje
    LivciakLivciak Posty: 5 Member
    @up
    Jakie piękne *.*
  • Opcje
    KarminiaSimsKarminiaSims Posty: 115 Member

    I ja się przyłączę! Jako, że zdecydowanie wolę tworzyć niewielkie obiety... ot, taka mała szklarnia do zagospodarowania:)
    Znajdziecie po nazwie Small Greenhouse i hashtagach #greenhousechallenge #SimsMantra #KarminiaSims

    y5a7fcxowg9i.png
    esutqljbb7ai.png
    6k7c1lh3luc9.png
    a9ca2x32hwfv.png
    igw0py1nef6o.png
    SimsMantra ☆ Blog polskiej Społeczności The Sims | The Sims 4, The Sims Mobile → simsmantra.pl
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Super prace dziewczyny. :smiley:

    Wyzwanie przedłużam do końca sierpnia.
  • Opcje
    nolcanolnolcanol Posty: 667 Member
    @KarminiaSims takie "małe, ciasne ale własne" :D Chętnie bym taką wybudowała za swoim domem, bo ta moja to tak troszkę się nie zmieści :D
    Galeria: nolcanol
    Instagram: nolcanol
    TSR: nolcanol
    eqahdwoysw56.jpg
  • Opcje
    KarminiaSimsKarminiaSims Posty: 115 Member
    nolcanol napisał użytkownik: »
    @KarminiaSims takie "małe, ciasne ale własne" :D Chętnie bym taką wybudowała za swoim domem, bo ta moja to tak troszkę się nie zmieści :D

    Hehe, no zaszalałaś, stworzyłaś piękny budynek! No i szklane kopuły wyglądają świetnie. Bardzo podoba mi się ten kadr ze sztalugą - przeuroczy i romantyczny <3 A ja najlepiej czuję się właśnie w malutkich projektach - lubię wykończyć projekt za jednym posiedzeniem:)

    SimsMantra ☆ Blog polskiej Społeczności The Sims | The Sims 4, The Sims Mobile → simsmantra.pl
  • Opcje
    samsungkssamsungks Posty: 1 Member
    A co jest jak ktoś wygra to coś dostaję ???
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    @samsungks Akurat w tym wyzwaniu nie ma nagród ani głosowania na najlepszą pracę. Wyzwania są głównie po to, żeby sprawdzić swoje umiejętności twórcze i kreatywność w grze. :wink:

    Jak będziemy organizować coś z nagrodami, to na pewno będzie to wspomniane w pierwszym poście. :smile:
  • Opcje
    nolcanolnolcanol Posty: 667 Member
    @EmeraldXIX Boska jest :o To słońce wpadające przez szklany dach tworzy niesamowicie przytulny klimat <3
    Galeria: nolcanol
    Instagram: nolcanol
    TSR: nolcanol
    eqahdwoysw56.jpg
  • Opcje
    EmeraldXIXEmeraldXIX Posty: 677 Member
    Dziękuję @nolcanol <3 Ja jestem minimalistką i w życiu nie stworzyłabym takiego fantastycznego i tak rozbudowanego projektu jak Twój. Twój kojarzy mi się z Tadź Mahal - mauzoleum, które mąż wybudował na cześć swojej przedwcześnie zmarłej żony. Bywa też nazywany świątynią miłości. Twoja świątynia jest cudowna, a kręgosłup niedługo przestanie boleć ;)
    ID GALERIA - Nawia9
  • Opcje
    KarminiaSimsKarminiaSims Posty: 115 Member

    @EmeraldXIX Szczęka mi opadła! :D Ale pięknie! I jak niesamowicie światło się odbija wewnątrz...

    PSSST! Nie wiem czy to cel zamierzony, ale jedno okno masz w kremowym kolorze:))
    SimsMantra ☆ Blog polskiej Społeczności The Sims | The Sims 4, The Sims Mobile → simsmantra.pl
  • Opcje
    nolcanolnolcanol Posty: 667 Member
    @KarminiaSims Na pewno tak miało być :D
    Galeria: nolcanol
    Instagram: nolcanol
    TSR: nolcanol
    eqahdwoysw56.jpg
  • Opcje
    EmeraldXIXEmeraldXIX Posty: 677 Member
    @KarminiaSims, tak jak napisała @nolcanol , tak miało być :p
    ID GALERIA - Nawia9
  • Opcje
    KriiitchKriiitch Posty: 25 Member
    Dziewczyny, Świetne prace, postanowiłam że też coś dorzucę. O to mój park "Music Lesson" Haha! :wink:5lamkvf4hh97.png Tutaj szklarnia, Taka prosta, bez CC. qp3presfdbhh.png
    A tutaj, Zrobiłam obozowisko (?) Z grillem,Toaletą publiczną i łóżkami. Oczywiście Szklarnia posiada szklany dach, jednak nie widać go na zdjęciu. Można zobaczyć w galerii pod nazwą #greenhousechallenge :sunglasses:
  • Opcje
    KriiitchKriiitch Posty: 25 Member
    Aj, wybaczcie! Dopiero teraz sobie uświadomiłam, że Parcela nazywa się Greenhousechallenge, Bez Kratki. Przepraszam za pomyłkę, park jest mieszkalny, ponieważ trudno mi było inaczej zbudować cokolwiek :blush:
  • Opcje
    CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    piękne prace! <3 i bardzo ciekawy temat :)
Ta dyskusja została zamknięta.
Return to top