Najlepszy dodatek do The Sims 4 to... ?

2»

Komentarz

  • Opcje
    EmeraldXIXEmeraldXIX Posty: 677 Member
    Psy i koty
    Psy i koty

    Wybrałam dodatek "Psy i koty", ponieważ kocham i szanuję zwierzęta i nie wyobrażam sobie życia bez nich. Dlatego rozgrywka bez zwierząt nie była dla mnie ciekawa.
    ID GALERIA - Nawia9
  • Opcje
    tobleronetoblerone Posty: 11 Member
    edytowano czerwca 2018
    Spotkajmy się
    Spotkajmy się.
    Imprezki, piękny WIndenburg, ah ta architektura, nowobogacka wyspa i klify, klimacik alpejski, fajne ciuchy, nowe opcje, noc duchów i rycerzy. No i rodziny w Windenburgu są super.
    Psów i kotów nie kupiłam. Uwielbiam psy, ale w trakcie rozgrywki są irytujące, bo sim pół dnia załatwia swoje potrzeby, a potem musi jeszcze się opiekować zwierzakiem i dzieckiem i znowu spać.

    * edit kupiłam psy i koty :smiley: dalej moim nr 1 to Spotkajmy się, Windenburg jest cudny i jego mieszkańcy.
    Brindleton Bay jest cudne, ale mało rodzinek zrobili, ja jednak lubię gotowe rodzinki, to wyzwanie. Niektóre rasy psów, w ogóle siebie nie przypominają( np: dog niemiecki lub cocker spaniel), albo są mniejsze niż w rzeczywistości. Na szczęście lis mnie udobruchał.
    Post edited by toblerone on
  • Opcje
    GraczPLGraczPL Posty: 14 Member
    Miejskie życie
    Według mnie The Sims 4 Miejskie Życie jest najlepszy z tych trzech co zostały wymienione, choć nie wyobrażam sobie nie posiadać zwierząt w grze bo jest to dla mnie podstawowa sprawa jak i cztery pory roku które wyszły niedawno i są jak narazie najlepszym moim dodatkiem, ponieważ daje realia grze i to ma duży wplyw na rozrywke i te swięta o:)o:) , kalendarz - moja opinia jest taka że the sims 4 cztery pory roku jest najlepszym dodatkiem tej serii i porównując dodatki z 2 i 3 częsci gry. Dobrze ale tutaj nie o tym :D , jak już mówiłem The Sims 4 Miejskie Życie jest najlepszym z wymienionych, ja kocham też psy i koty ale nie kupiłem ich od razu w premiere, nie ze względu na cenę ale ze względu na całość, nie postarało się EA z tym dodatkiem, rozumiem to że nie mogli dodać koni czy chomików i reszty. Ogółem dodatek samą nazwą dodaje nam psy i koty i miasto i oczywiscie ubrania włosy meble itp.Jestem też oburzony że zostały zrobione akcesoria do z chomikami i resztą , jest to totalny bez sens płacić 50 zł bo jak narazie nie ma pakietu z tymi akcesoriami, mogli to dodać w aktualizacji gry dla posiadaczy Psów i Kotów... Miejskie Życie jest cudowne dodaje nam dużo , a najlepsze miasto z wieżowcami oraz dochodzi wynajem,prostesty nowe kariera cechy i duzo wiele innych. Wiem nie rozpisałem się zaletami Miejskiego Życia, tylko krytyką ale miejskie życie jest tak cudowne że mogłbym tutaj pisać i pisać a pewnie nikt by całego nie przeczytał . PS: to moja osobista opinia
  • Opcje
    MikiseqMikiseq Posty: 7 Member
    Spotkajmy się
    Zdecydowanie Spotkajmy się, uwielbiam ten europejski klimat Windenburga, kluby, imprezy. Totalnie w moim stylu :)

    Na drugim miejscu Miejskie życie, festiwale, mieszkania zrobione chyba najlepiej z całej serii The Sims. A ubrania w CAS, o ile nie jest ich za wiele to mogą zachwycić swoim odmiennym stylem.

    Trzecie miejsjce należy do Czterech pór roku, cóż mamy to od Dwójeczki, ale za to w Czwórce nie obciążają tak komputera, a kalendarz jest bardzo ciekawym pomysłem ;)

    Czwarte miejsce, Zostań gwiazdą. Z tego co czytałem to są na to jakieś tam mody, ale ja za nimi nie przepadam. A tutaj? Ciekawa praca aktora, system sławy, tryb tworzenia Sima też całkiem spoko.

    Piąte miejsce daję Wyspiarskiemu życiu, jakoś niespecjalnie mnie zachwycił, Sulani jest okej, dobrze że nie jest tak zbugowane jak Isla Paradiso. Ale dla mnie jedyną interesującą rzeczą w tym dodatku są Syreny, zrobione pod wieloma względami o Niebo lepiej niż w Trójce.

    Szóste miejsce to Witaj w pracy, no może być, fajnie że można iść z Simem do pracy, ale prócz tego? Dla początkujących graczy dobre na start, ale o wiele lepiej kupić dla przykładu kupić Cztery pory roku.

    I siódme miejsce, może ku zdziwieniu innych, ale Psy i koty. Nie do końca uznaję to za dodatek, bo mamy to od początku serii. A tutaj zrobione są bardzo tak sobie... No i ogromnym minusem jest dzielenie tego, na dodatek i akcesoria do niego. Dla przykładu w 3-ce było to razem, i chomiczki, zółwie, psy, koty i inne pupile, bodajże nawet taniej w dniu premiery niż obecnie dodatki do TS4. Ewentualnie miasto, jest supi.
  • Opcje
    UpeAndKapiUpeAndKapi Posty: 1 Member
    Miejskie życie
    Ja wybieram studenckie życie. A no tak, tu nie ma studenckiego życia, bo EA zajmuje się jakimiś tanimi pakiecikami i beznadziejnymi dodatkami, które (tak jak Spotkajmy się) wprowadzają klubiki, Psy i Koty, a nie zwierzaki. Niech się zajmą tym i porządnie coś zrobią. Zostań gwiazdą i wyspiarskie życie też nie zachwyca. Najlepsze jest Miejskie Życie, chociaż w porównaniu z takimi dodatkami jak Po Zmroku do trójki, to jest nic.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top