37! TAJEMNICZA POSIADŁOŚĆ - Karczma Pod Krzywym Młotkiem zaprasza :)

16566676870

Komentarz

  • Opcje
    dalicjadalicja Posty: 238 Member
    XD SUPER!
  • Opcje
    dalicjadalicja Posty: 238 Member
    edytowano grudnia 2020
    To ja też wrzucam moją pracę :)

    Szpital w starej fabryce:
    umfrvxgskwyc.jpg
    vslae9rfruhx.jpg
    s4p1p7qft422.jpg
    qjqwgr0i1qck.jpg

    Więcej zdjęć w moim kąciku :)
  • Opcje
    dalicjadalicja Posty: 238 Member
    edytowano stycznia 2021
    źle wrzucone - już poprawiłam ;P
  • Opcje
    dalicjadalicja Posty: 238 Member
    Czas się skończył, nastał kolejny rok. A dzielnica fabryczna jeszcze będzie musiała poczekać na swoją rewolucję.
    Cieszy niezmiernie nowoczesne laboratorium - pełne zieleni i naszpikowane nowoczesną technologią. Może to tam naukowcy odkryją nowe sposoby ratowania świata przed ekologiczną katastrofą, albo znajdą uniwersalny lek na wszystkie choroby (w tych badaniach wsparcie oferują lekarze ze Szpitala w Starej Fabryce). Niektórzy liczą na to, że w tym roku odnajdziemy życie na jakiejś odległej planecie, a moze nawet skontaktujemy się z pozaziemską cywilizacją!
    A póki co, może biuro architektów, któremu przewodniczy @fninka będzie miało pomysł na nowy projekt z serii #CrazyHammer, który pobudzi budowniczych do działania i pozwoli im rozwinąć skrzydła.

    yt9w5vs1jzmk.jpg
    (głosowanie uważam za zbędne, a laboratorium znajdę i dołączę do mojej gry, bo czas wrócić do kariery naukowca).
  • Opcje
    fninkafninka Posty: 35 Member
    Cieszę się, że dostąpiłam zaszczytu poprowadzenia kolejnej edycji Karczmy. Szkoda, że w taki sposób, bez głosowania, ale jednocześnie zdaję sobie sprawę, że w głosowaniu nie miałabym szans :sweat_smile:

    Jeśli chodzi o nową edycję, to mam pewien pomysł, tylko nie jestem pewna, czy jest właściwy. Mianowicie: mój pomysł to przeniesienie w realia simowe domu z pixelowej gry 2d. Nie wiem czy nie podchodzi to pod punkt regulaminu dotyczący niereklamowania, więc wolę najpierw zapytać, czy jest to akceptowalne. W razie czego mogę nie wspominać nazwy tej gry lub w ogóle zrezygnować z tego pomysłu i poszukać czegoś innego.
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    edytowano lutego 2021
    edakraft2 napisał użytkownik: »
    @fninka rodzina którą udostępniłaś nie ma relacji między ojcem a matką, a nastolatka ma tylko jedną cechę, nie wiem czy to zamierzone jeśli nie to powinnaś zaktualizować.

    Eda, niestety każda rodzina, którą pobierzesz z Galerii (także Twoje), pozbawiona jest powiązań rodzinnych. Dlatego najlepiej pobierać rodziny bezpośrednio do CAS i tam najpierw ustawiać im relacje, dopiero wtedy włączać je do gry.

    Przy okazji, zmiłuj się kochana, wyłączaj budowlaną kratkę podczas robienia zdjęć (klawisz "G" na klawiaturze). Pozbawia ona przyjemności oglądania zdjęć. ;)
  • Opcje
    edakraft2edakraft2 Posty: 1,043 Member
    Obawiam się, że nawet bez kratki oglądanie moich zdjęć nie należy do zbyt przyjemnych. Może jutro zrobię lepsze i zedytuję posta :-) Dzięki Danusiu za zwrócenie uwagi bo o tym nawet nie pomyślałam <3
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    edakraft2 napisał użytkownik: »
    Obawiam się, że nawet bez kratki oglądanie moich zdjęć nie należy do zbyt przyjemnych. Może jutro zrobię lepsze i zedytuję posta :-) Dzięki Danusiu za zwrócenie uwagi bo o tym nawet nie pomyślałam <3

    Myślę, że nie doceniasz siebie. :) Budynki wyszły w punkt, więc widać, że masz dobre oko. Wnętrza też fajnie wyglądają, podoba mi się kuchnia i sypialnia młodzieżowa (drugie zdjęcie).
    Dodaj więcej zdjęć do kącika twórczego. Jeżeli jeszcze zrobisz zdjęcia poszczególnych pokoi, a nie rzutów jak tutaj, i podniesiesz na nich ściany do góry to będzie idealnie! <3

  • Opcje
    domatorka78domatorka78 Posty: 419 Member
    swego czasu widziałam na youtubie w speedbudach kampera i domek z autobusu szkolnego super :D
  • Opcje
    hagihagi Posty: 98 Member
    Jak mam znaleźć rodzinę w Galerii?
  • Opcje
    hagihagi Posty: 98 Member
    Narazie wrzucę kilka nieudanych fotek, później edytuje jak rozkminię jak pobrać rodzinkę, żeby ją wprowadzić do wymarzonego domu.

    W głównym budynku mamy miejsce na niezbędny w górzystej okolicy ekwipunek, miejsce gdzie możemy smacznie zjeść w rodzinnej atmosferze lub jak kto woli samotnie przed tv. W części z telewizorem możemy zarówno się zrelaksować jak i odprężyć dzięki "zielonemu otoczeniu" i dźwięku płynącej wody.

    Dlatego właśnie, że jednym z członków rodziny jest badacz górskiej fauny i flory do dyspozycji mamy pomieszczenie poświęcone na wszelkiego rodzaju sprzęt do zadbania o simową kondycję niezbędną do wypraw w góry.

    W chwilach wolnych od pracy twórczej nasze simy mogą poimprezować lub ogrzać się przy kominku, w górskiej sali rozrywki bądź też urządzić na zewnątrz grilla połączonego z sauną i kąpielą w górskim basenie termalnym.

    Natomiast co do pokoi poszczególnych simów, każdy ma zapewnione przedmioty, które umożliwią mu rozwój zainteresowań, umiejętności oraz spełnianie aspiracji.

    bvjzldkn6zlx.png
    08cd4n7poiz6.png
    l7u2x8np1t87.png



  • Opcje
    fninkafninka Posty: 35 Member
    Przepraszam za małe spóźnienie (a także za ogólny brak aktywności w wątku w czasie przeznaczonym na budowanie; ta edycja wypadła w dość niefortunnym czasie końca semestru i sesji). Trochę się obawiałam, jak zostanie przyjęte to wyzwanie, ale jednak kilka osób zdecydowało się wziąć udział, z czego bardzo się cieszę! Oba domki wyglądają świetnie :blush:

    @hagi Rodzinę możesz odnaleźć w galerii pod hasztagiem #crazyhammer36family. Nie wspomniałam o tym w poście, bo szczerze - nie przewidziałam, że ktoś zechce ją pobrać :sweat_smile: Nie jest specjalnie dopracowana, tak jak już zauważyła @edakraft2, jedna z postaci nie ma nawet wybranych wszystkich cech. Stworzyłam tą rodzinę trochę na szybko, żeby ładnie wyglądali w poście i nie jestem z niej specjalnie dumna.


    Nie przedłużając, czas na głosowanie!

    4voot0r4dtve.png
    589qq5teq0by.png

    1. @nick 2 punkty
    2. @nick 1 punkt

    Głosowanie trwa od 19 do 26 lutego.
  • Opcje
    edakraft2edakraft2 Posty: 1,043 Member
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    @edakraft2 - 2 punkty
    @hagi - 1 punkt
  • Opcje
    fninkafninka Posty: 35 Member
    Podsumowanie głosowania:
    @hagi - 5 punktów
    @edakraft2 - 3 punkty

    Dość mało osób zagłosowało, ale chyba nie ma sensu przedłużać głosowania o kolejny tydzień. Zwycięzcą 36 edycji Karczmy pod Krzywym Młotkiem zostaje @hagi :smile: Gratulacje!
  • Opcje
    edakraft2edakraft2 Posty: 1,043 Member
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top