"Postacie z The Sims w MMD"

2456719

Komentarz

  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Nie są złośliwe - po prostu strasznie długo się wczytują - ich budowa jest inna niż jpg - składają się z wielu warstw. I jeśli takich zdjęć jest kilka, a nie daj boże - kilkanaście - to mało kto wytrwa to wczytywanie w twoim kąciku :wink:
  • Opcje
    okip12okip12 Posty: 523 Member
    @Alicja Uploader. mogę wrzucić moich simów na moją stronę z modami, przy okazji dodam tam linki z modami i powrzucam moje mody których używają ci simowie.
  • Opcje
    TosiowaTosiowa Posty: 76 Member
    Pomożecie mi w czymś ? :c
  • Opcje
    okip12okip12 Posty: 523 Member
    @Alicja :) Następnym razem pozmieniam format zdjęć choć to będzie trudne w the sims 4 mam ich ponad tysiąc a w The Sims 3, 3 tysięcy jak nie więcej ;D
  • Opcje
    TosiowaTosiowa Posty: 76 Member
    Pobrałam sobie mody i zamiast długich ładnych włosów mam to :0zch5tnqdy5y.png
  • Opcje
    okip12okip12 Posty: 523 Member
  • Opcje
    TosiowaTosiowa Posty: 76 Member
    ps. Ta kreska mojego autorstwa :D
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Jenyyy, to chyba przebiłeś mnie, bo myślałam, że to ja jestem rekordzistką - mój folder ze screenami z trójki "waży" jedynie ok 3 GB :)
  • Opcje
    okip12okip12 Posty: 523 Member
    @Tosiowa Nie przejmuj się tym modem ktoś po prostu źle go zrobił też miałem takie mody :)
  • Opcje
    TosiowaTosiowa Posty: 76 Member
    Ale tak w dwóch się dzieje :c
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano kwietnia 2016
    Wystarczy wyłączyć w opcjach gry tryb laptopa :) Jeśli to nie pomoże - dopiero wtedy fryzurkę wywalić.
  • Opcje
    okip12okip12 Posty: 523 Member
    @Alicja :) A większość tych zdjęć Z the sims 3 to też historie tych samych chłopaków, oprócz chłopaka z krótkimi blond włosami i czarnymi włosami :)
  • Opcje
    TosiowaTosiowa Posty: 76 Member
    Nie mam włączonego trybu laptopa .-.
  • Opcje
    okip12okip12 Posty: 523 Member
    @Alicja @Tosiowa Kiedy masz takie fryzury zmodyfikowane, niektóre są niedopracowane ale tak jak pisała Alicja, jeśli masz tryb laptopa to włosy podczas rozgrywki będą wyglądać dziwnie, natomiast w kreatorze sima powinny wyglądać normalnie.
  • Opcje
    TosiowaTosiowa Posty: 76 Member
    Teraz sobie pobrałam kolejny mod dałam dofolderu i go nawet nie ma w grze .-.
  • Opcje
    okip12okip12 Posty: 523 Member
    @Tosiowa Do jakiego folderu dodałaś mod? jeśli utworzyłaś w katalogu mods kolejny folder i wrzuciłaś tam moda to musisz pamiętać jeśli tworzysz podfoldery w folderze mods zawsze trza do nich wrzucać plik Resource.cfg
  • Opcje
    okip12okip12 Posty: 523 Member
    @Tosiowa Jeśli masz moda w folderze mods, sprawdź w grze czy masz włączone obiekty zmodyfikowane i obiekty zmodyfikowane ze skryptami.
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    okip12 napisał użytkownik: »
    @Alicja Uploader. mogę wrzucić moich simów na moją stronę z modami, przy okazji dodam tam linki z modami i powrzucam moje mody których używają ci simowie.

    Jeżeli masz jakąś swoją stronę na której umieszczasz zdjecia z gry, simy, bądź domy, to w momencie, gdy chcesz swoje simy udostępnić powinieneś zrobić tzw. spis CC wraz z podaniem adresu strony/stron, z której je pobierałeś (I nie myl CC z modami, bo mody zmieniają rozgrywkę, zaś cc ozdabiają domy, lub simów).
    Co do zdjęć, Alicja ma rację, te w formacie png. bardzo wolno się otwierają i choć mam szybki internet, musiałam czekac dobrą chwile na otwarcie tych paru zdjęć , które już wrzuciłeś.
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano kwietnia 2016
    @Tosiowa, rany julek - tyle się na forum pisze - mody to są np na cenzurę, na niewłażenie zombie na parcelę (w trójce) a włosy to są cc.
    CC! Czyli custom contents czyli zawartość niestandardowa!

    @okip12 - ja mam jeden jedyny resource.cfg w całym folderze mods. Ale ten resource jest zmodyfikowany tak, by widział sześć pięter drzewka folderów. Czyli mogę włożyć do mods folder, do tego foldera kolejny - czyli podfolder, i do tego podfoldera kolejny (a to tylko 3 piętra) i tak dalej - czyli jeszcze dwa w głąb. Jak zrobić ten resource - jest gdzieś w dziale poradników.
  • Opcje
    PabloPablo Posty: 1,881 Member
    @okip12 zdjęcia nie są złośliwe tylko bardzo długo forum je wczytuje gdy mają końcówkę PNG i co mniej cierpliwy użytkownik zniechęci się aby obejrzeć twoje prace a są naprawdę bardzo ładne pod względem graficznym. Dlatego nasza Danusia prosi o zmianę końcówki na JPG,bo takie zdjęcie w mgnieniu oka jest widoczne dla oglądającego :)
    Nick na orgin: pawel0674
    twitter.com/Pawe60835471
    ax2bcah90lb6.jpg










Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top