"Postacie z The Sims w MMD"

11314151618

Komentarz

  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano marca 2018
    Zdjęcia piękne, choć ten styl anime nie bardzo łączy się z czwórką. Pomimo, że ona też taka animowana, to jednak w zupełnie inny sposób. Zdjęcia z zachodem spodobały mi się najbardziej.
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Witaj z powrotem! Na szczęście nie całe ;) Zdjecia jak zwykle piekne! To drugie najbardziej mi spodobało :)
  • Opcje
    ANIA3ANIA3 Posty: 1,331 Member
    zdjęcia z LiS genialnie oddają klimat gry :)
    w ogóle jestem pod wrażeniem oryginalnej i kreatywnej zabawy z grafiką i simsami :)
    Keep Calm 
    and 
    patatajaj na tęczowej owcy 

    B)
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    Jak zwykle świetne połączenie zdjęć z gry z bohaterem komiksu. Jesteś mistrzem kolażu! Brawo! :)
  • Opcje
    okip12okip12 Posty: 523 Member
    Dziękuję wszystkim za miłe komentarze :)
  • Opcje
    kajtakajta Posty: 56 Member
    Zdjęcia w ogóle nie przypominają świata simowego, jak weszłam tutaj to nie wiedziałam o co chodzi. Mimo to wyglądają super, szczególnie te zainspirowane Life is Strange. A różowa pantera to w ogóle cudo! Bardzo przyjemnie się na nie patrzy, długo zajmuje ci obrabianie takich zdjęć? Czekam na więcej :blush:
  • Opcje
    okip12okip12 Posty: 523 Member
    @kajta Dziękuję za komentarz :)
    Obróbka zdjęć nie zajmuje mi długo chyba :)
    Nie edytuje w pełni sam moich zdjęć w grze mam zainstalowany RESHADE jest to takie coś do uzyskania różnych efektów wizualnych w grze, np. na pierwszym obrazku na chłopaku w blond włosach i w czerwonych oczach widzimy taką poświatę od słońca, nie wiem jak to nazwać :)
    i to jest już robota reshadea.
    Ja tylko wyciąłem postacie aby dodać tłu rozmazanie, gdzie nie gdzie pododawałem cieć i trochę przy oczach kombinowałem,
    tak naprawdę samym Reshadem można uzyskać piękne zdjęcie.
    Ja nie używam osobiście za dużo efektów reshadea ponieważ obciążą mi to bardzo płynność gry.
  • Opcje
    kajtakajta Posty: 56 Member
    @okip12 masz rację. Zazdroszczę ludziom, którzy mogą grać z reshadem, bo gra wygląda zupełnie inaczej. Ja gram na laptopie i cieszę się, że chodzi bez zarzutu na wysokich ustawieniach, więc już reshadem nie kombinuje. Tym bardziej, że trudno znaleźć ten odpowiedni, który najbardziej ci pasuje
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Jak zwykle piękne i magiczne fotki! To z liskiem jest wyjątkowo urocze :) No i różowa pantera wyszła fantastycznie ;)
  • Opcje
    okip12okip12 Posty: 523 Member
    @dzidziak86 Dziękuję za miły komentarz :D
  • Opcje
    ANIA3ANIA3 Posty: 1,331 Member
    piszesz o tym z lekkością, ale dla mnie to i tak kosmos! :D genialne fotki! :)
    Keep Calm 
    and 
    patatajaj na tęczowej owcy 

    B)
  • Opcje
    okip12okip12 Posty: 523 Member
    @ANIA3 Dziękuję za miły komentarz :)
  • Opcje
    okip12okip12 Posty: 523 Member
    Witam wszystkich forumowiczów :)
    Dzisiaj chciałbym przedstawić wam dwa nowiuśkie zdjęcia

    Pierwsze zdjęcie przedstawia dziewczynę o imieniu Cassidy z gry Life Is Strange 2
    fyc2zrs9ctb7.jpg

    Drugie zdjęcie przedstawia chłopaka o imieniu Izuku z Anime "My Hero Academia"
    h06xkbl7m9p3.jpg
    Dziękuje za uwagę :)
  • Opcje
    DominikaLoDominikaLo Posty: 1,152 Member
    Ah te anime, zaskakujące co możesz zrobić z simowym światem <3 (Bo to simowy prawda? :lol: )
    Super postacie :wink:
  • Opcje
    okip12okip12 Posty: 523 Member
    edytowano maja 2019
    @DominikaLo Tak tak simowy :smiley:
    Dziękuję za komentarz.
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    edytowano maja 2019
    Świetne te Simy! :) Gdzie je można pobrać?

    PS...oczywiście chyba trzeba jakieś CC do tego, więc poproszę też o linki do tych CC (włosy, oczy,itd...). :)
  • Opcje
    okip12okip12 Posty: 523 Member
    @Danuta720 Dziękuję za komentarz :) Osobiście nie udostępniam swoich simów w galerii, uważam że bez sensu jest wstawianie simów z CC
    Co do CC są to moje własne twory, przekonwertowałem włosy i tekstury Cassidy z jej oryginalnego modelu z gry Life Is Strange 2
    To samo się tyczy Izuku, jego włosy a także tekstury tak samo jak Cassidy posiadam z jego oryginalnego modelu z gry Jump Force.
    Osobiście nie udostępniam swoich CC ale myślę że mogę zrobić wyjątek dla naszych forumowiczów.
    Wiem że na internecie można znaleźć podobne CC jak moje dla Izuku.
    Jeszcze raz dziękuje za komentarz, Naprawdę jest mi bardzo miło że ktoś się zainteresował moimi simami mimo tego że są takie dziwne :)

  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Wcale nie dziwne, a wyjątkowe i niezwykłe :) Uwielbiam Twoje fotki i simy, są magiczne i z przyjemnością się na nie patrzy!
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    edytowano maja 2019
    Zgadzam się z @dzidziak86, Twoje Simy są bardzo oryginalne. Jeżeli nie możesz dać ic do pobrania, to z chęcią obejrzę jakieś oryginalne fotki z gry, na przykład, jak gotują w domu, czy bawią się na podwórku obok domu, itp...

    Przy okazji, bardzo mnie ciekawi jakich używasz programów do zrobienia tych włosów. Wiem, że to jest bardzo trudne, a konwersja z innej gry nawet dla największych twórców mesh-y włosów była do tej pory niemożliwa, gdyż z tego co wiem gra The Sims 4 nie posiada takich połączeń, tym bardziej chylę czoła z podziwu.

    Twórców włosów CC na świecie jest zaledwie kilku (w tym tylko jedna Polka) , więc myślę, że warto byłoby, gdybyś pokazał swoją twórczość całemu światu. :)

    A na razie czekam na jakieś nieobrobione fotki z gry. :)

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top