Miss Simoverse (kandydatki)

Ponieważ jednak z urzytkowniczek zgłosiła pewien problem, w związku z bałaganem jaki powstał w konkursie, przemyślałam go i stwierdziłam że ma racje. A jako że opublikowały się dopiero 2 osoby, nie ma za wiele do stracenia. A więc, jak się okazuje, nie da się całego konkursu zrobić w jednym temacie. Dlatego...

OD TEJ PORY TEMAT MISS SIMOVERSE SŁUŻYĆ BĘDZIE DO PUBLIKOWANIA PRZEZEMNIE WSZELKICH ZASAD KOLEJNYCH ETAPÓW, ORAZ OTWIERANIA I ZAMYKANIA GŁOSOWANIA, CZY TEŻ PODAWANIA WYNIKÓW. NO I WSZELKICH DYSKUSJI NA TEN TEMAT. WASZYCH PYTAŃ I SUGESTII.

TEN TEMAT Z KOLEI MA SŁUŻYĆ, TYLKO I WYŁĄCZNIE PUBLIKACJI KANDYDATEK W POSZCZEGÓLNYCH ETAPACH. NIE ZADAWAJCIE TU ŻADNYCH PYTAŃ, A ZA TO TUTAJ WŁAŚNIE POKAŻCIE NAM WASZE MISSKI.

Dzięki temu wszystko będzie przejrzystrze. Bardzo przepraszam że tak wyszło, ale myślałam, że obejdzie się bez zbędnych pytań, a wy jeden po drugim opublikujecie swoje zgłoszenia. Tak mam nadzieje będzie tutaj, a jakby co pytajcie w starym temacie, który wciąż jest aktualny. Poproszę też te dwie dzielne osoby, które opublikowały się terminie, o przeniesienie tego tutaj. Za fatygę otrzymacie po punkcie gratis :)

Komentarz

  • Opcje
    DanceOreoBear^^DanceOreoBear^^ Posty: 146 Member
    Ja przepraszam że nie wstawiłam zdjęcia i w ogóle nie napisałam zgłoszenia ale dostałam karę na komputer. Wstawie zdjęcie pojutrze.
  • Opcje
    VellamoVellamo Posty: 94 Member
    Mówiłam NIE TUTAJ!!!
  • Opcje
    BlunsiofficialBlunsiofficial Posty: 98 Member
    edytowano marca 2016
    Jedną z uczestniczek tegorocznego konkursu Simoverse jest Miss Albanii - Ana Septow
    hgzxhjt82l11.png
    Witam! Nazywam się Ana Septow. Urodziłam się i mieszkam w Tiranie, stolicy Albanii. Moi rodzice pochodzą z Rosji, stąd to nazwisko.
    Mam 20 lat, 178 cm wzrostu i ważę 54 kg.
    W tej chwili jestem na I roku studiów na kierunku dietetyki.
    W wolnych chwilach chodzę na siłownię, uczestniczę w zajęciach z jogi i zumby oraz udzielam pomocy w schronisku dla bezdomnych psów, pomagam im znaleźć dom i czasem daję im dom tymczasowy. Lubię także prowadzić zajęcia o zdrowym odżywianiu, szczególnie z dziećmi w wieku przedszkolnym, tak szybko chłoną wiedzę.
    Dorywczo pracuję w Klubie Sportowym jako recepcjonistka. Jako wolontariuszka, aby dawać przykład i z miłości do czworonogów, w domu mam 2 psy i kota. W wakacje często chodzę na plaże, lubię pokazywać moje wdzięki ;), jak również organizuję spacery z podopiecznymi schroniska.
    Oto zdjęcia:
    Twarz:
    w0tdqwyanrl4.png
    Suknia:
    oatg6vrufurr.png
    pwqu9firr0rr.png
    Strój kąpielowy:
    kafoflg1z9ff.png
    cda3ydbkrmaz.png
    Post edited by Blunsiofficial on
    Witaj!
    The Sims 3 - Maurysiu
    The Sims 4 - Blunsiofficial
    Origin - Blunsiofficial
    Steam - blunsiofficial
  • Opcje
    Werciam123Werciam123 Posty: 28
    edytowano marca 2016
    Już nie można zgłosić miss (ale takiej nowej nie tej, którą już ktoś zgłosił) ? P.S. Nie umiem usuwać komentarzy i przy okazji jestem ślepa i nie zauważyłam napisu na górze. Jeszcze raz przepraszam za ślepotę i głupotę. Proszę nie zwracać uwagi na ten bezsensowny komentarz. :s
  • Opcje
    panikuleczkapanikuleczka Posty: 162 Member
    777ix4bkpm7l.jpg
    Reprezentacja Holandii
    Witam Wszystkich! Nazywam się Sophie Van Der Graaf i pochodzę ze Stolicy Holandii- Amsterdamu.
    Mam 22 lata, 180 wzrostu, ważę 52,5 kg.
    Studiuje na Akademii Kucharskiej na obrzeżach Amsterdamu. Pracuję dorywczo jako opiekunka do dzieci. Jak ja uwielbiam dzieci, są takie urocze <3
    Jestem bardzo pewna siebie, ambitna i kreatywna
    W wolnych chwilach lubię chodzić na zakupy oraz ze znajomymi na jakąś kawke do kawiarni. Mam czterech braci. Bardzo często razem spędzamy czas.
    Twarz
    m3ttj5y4dldd.png
    Figura
    npji67b31qmr.png
    gufblx62hd6c.png
    Strój kąpielowy
    2hcid1xjziay.png
    n64py6iscsvp.png
  • Opcje
    BlunsiofficialBlunsiofficial Posty: 98 Member
    @panikuleczka nie można zgłaszać nowych miss. Wysłałaś nową kandydatkę, a powinnaś ją tydzień temu zgłosić. Taka kandydatka powinna być nie brana pod uwagę. Szkoda że nie zwracasz uwagi na regulamin.
    Witaj!
    The Sims 3 - Maurysiu
    The Sims 4 - Blunsiofficial
    Origin - Blunsiofficial
    Steam - blunsiofficial
  • Opcje
    panikuleczkapanikuleczka Posty: 162 Member
    @Blunsiofficial Sorry, ale ja wczesniej pisałam do Vellamo i ona mi pozwoliła ;)Także jak czegoś nie wiesz to nie pisz ;) :/
  • Opcje
    BlunsiofficialBlunsiofficial Posty: 98 Member
    @panikuleczka informacje brałem ze strony konkursu, nie było twojego zgłoszenia więc Sorky. :)
    Witaj!
    The Sims 3 - Maurysiu
    The Sims 4 - Blunsiofficial
    Origin - Blunsiofficial
    Steam - blunsiofficial
  • Opcje
    VellamoVellamo Posty: 94 Member
    Wy tez nie wywiazaliscie sie z terminu, wiec jej pozwolilam. A pozatym mowilam ZE TO NIE MIEJSCE NA DYSKUSJE, TYLKO NA ZGLOSZENIA!!!
  • Opcje
    PabloPablo Posty: 1,881 Member
    8c7GiF7.png
    Reprezentacja Stanów Zjednoczonych
    GZfR3I4.jpg
    rbN2aco.jpg
    PQ8oNbC.jpg
    Witam na imię mi Rosamunde Orlowski,mam 20 lat. Na co dzień studiuję na Oksfordzie a mieszkam w Chicago.
    Interesuję się: Informatyką,podróżami i czytaniem książek.

    EDIT: @Vellamo moja kandydatka przy stroju kąpielowym nie ma obuwia ale nie mogłem w CAS jej tego dodać,chyba to nie będzie problemem.
    Nick na orgin: pawel0674
    twitter.com/Pawe60835471
    ax2bcah90lb6.jpg










  • Opcje
    Simothe4Simothe4 Posty: 111 Member
    edytowano kwietnia 2016
    1. 70me7fy3pqac.png
      5omo03oz27cb.png
      18xnfv1rbgsx.png
      a031hq1gh359.png


      Brazylia

      Cześć! Jestem Mirel Young pochodzę z gorącej Brazylii. W czerwcu skończę 20 lat. Mam 40,09 kg i 178m wzrostu. Pracuje w małej kawiarence "Mar". Z wykształcenia jestem ratownikiem, ale na razie brakuje miejsc, a z czegoś trzeba żyć. Mój pai to lekarz, a mamãe to księgowa. Mam także 6 braci (Abel, Aleixo, Natalino, Zacarias, Hugo, Humberto) i 2 siostry (Elia i Alice, młodsze od mnie o rok.) Mam też najlepszą przyjaciółkę Sofie, która jest dla mnie jak 3 siostra. Moja pasja to serfing, fotografia i MODELING!
      vi2ofcaq382z.png
    Post edited by Simothe4 on
  • Opcje
    Simothe4Simothe4 Posty: 111 Member
    edytowano kwietnia 2016
    .
    Post edited by Simothe4 on
  • Opcje
    BlunsiofficialBlunsiofficial Posty: 98 Member
    @Pablo przepraszam że się wtrącę, ale wiem jak to zrobić. gdy jesteś w jakimkolwiek stroju odznaczasz ten rodzaj i pokazuje ci się wszystko co jest dostępne. Myślę że pomogłem. Jeżeli coś nie jasne lub pochrzaniłem, to proszę pisać. :)
    Witaj!
    The Sims 3 - Maurysiu
    The Sims 4 - Blunsiofficial
    Origin - Blunsiofficial
    Steam - blunsiofficial
  • Opcje
    NashiraNashira Posty: 46
    edytowano kwietnia 2016
    ry1awkee4op3.png
    Witam, jestem Eva Lamarque i reprezentuje wielce egzotyczny i piękny kraj jakim jest Argentyna.
    Mam 22 lata, 176 cm wzrostu i ważę 51 kg.
    Urodziłam się w mieście La Plata w prowincji Buenos Aires, czyli stolicy Argentyny, w której obecnie mieszkam i studiuję. Jako mała dziewczynka wychowałam się w rodzinie z silnie zakonserwowanymi tradycjami gauchos sierra, uprawiającą trzcinę cukrową i słynną herbatę Yerba Matte. Jest to silny element tradycji i kultury argentyńskiej. Gauchos są rolnikami posiadającymi szerokie pastwiska krów, symbolizują dumę, indywidualizm i wolność. Pochodząc z takiej rodziny oczywiste jest, że od małego jeździłam konno. Uwielbiam zwierzęta, jednak to konie darzę największą miłością. Widomym jest, że Argentyna słynie z gorącego tańca tango, jednak jako romantyczka i spokojna dusza obecnie studiuję w Buenos Aires w szkole baletowej Academia Nacional la Pasión de Buenos Aires. Uwielbiam sztukę i teatr. Dorywczo pracuję w muzeum Museo Nacional de Bellas Artes, gdzie oprowadzam dzieci i przedstawiam im dzieła sztuki takich artystów jak Claude Monet, Edgar Degas czy Vincent van Gogh w sposób przystępny dla młodego pokolenia. W wolnych chwilach chodzę do teatru. Moim ulubionym spektaklem jest "Cyrulik sewilski" Gioacchino Rossiniego, a największym marzeniem zatańczyć na deskach teatru Teatro Colón w Buenos Aires.
    Obecnie przyleciałam do Windenburga, ponieważ jest to malownicze, piękne miejsce, które mnie niesamowicie inspiruje, gdzie również walczę o koronę Miss Simoverse.
    ney6t3yp1v5l.png
    u7alu97etkhj.png
    we18f1fneyzj.png
    3itsr5y6imm9.png
    Post edited by Nashira on
Ta dyskusja została zamknięta.
Return to top