Rodzina MASHUGA i jej dom z The Sims 1 przeniesiona do gry The Sims 4!

AgentGAgentG Posty: 203 Member
Czas po raz ostatni przenieść się 15 lat wstecz, kiedy do premiery zbliżał się pierwszy i za razem najlepszy w swym rodzaju symulator ludzkiego życia – gra The Sims. Pierwszym dodatkiem było „Światowe Życie”, który dodawał nowe otoczenia oraz dodatkową rodzinę – Mashuga! W tym ostatni projekcie odtworzyłem właśnie tę rodzinę i ich dom, w grze The Sims 4!

6ReFVF9.png 3Ub3jZJ.png whb6U4r.png
(Kliknij miniaturkę, aby powiększyć).

◊ Powitajmy rodzinę Mashuga!

Jest to ostatni projekt z tej serii – dotyczył on jedynie gry The Sims 1 a te trzy rodziny były najbardziej rozpoznawalne. Rodzina Mashuga była najtrudniejsza do odwzorowania – jej stroje są szalone, a ich dom jeszcze bardziej niecodzienny. W grze The Sims 4 brakuje tekstur z tamtych czasów, dlatego musiałem zastąpić je takimi, które najbardziej by je przypominały. Dodatkowo, niestety działka była za mała i musiałem przysunąć basen pod dom.

EHTEAqq.png

Film oczywiście prezentuje dom rodziny Mashuga – różowy sześciokąt, który otaczają różowe flamingi. Dobrze pamiętam jak w The Sims 1 często grałem tą rodziną. ;) Na filmie możemy zobaczyć również samych państwa Mashuga – Franka oraz Sylwię Marię.

◊ Jak zdobyć dom Nowaków oraz samą rodzinę?

DBS8Lef.png JJTL4NC.png

Najłatwiejszym sposobem jest po prostu kliknąć w powyższy obrazek i dodać budynek do swojej gry. lub samą rodzinę. Po tej operacji, kiedy wejdziecie w grę, zostaną one pobrane i będziecie mogli grac tą rodziną na tej parceli.

◊ A jakie są inne sposoby na pobranie lub wyszukanie budynku czy rodziny? W Galeryjnej wyszukiwarce wpiszcie:

- Mój nick: GrzegorzUrbaniak
- Nazwę: Mashuga, Dom rodziny Mashuga
- Hashtag: #Mashuga, #Home, #House, #Dom, #Rodzina, #Family


// Źródło wpisu oraz materiałów: THE SIMS TIMES.

Komentarz

  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    To już wiem skąd pomysł na rodzine ,która widziałem wcześniej w galerii (nie jestem obeznany z Jedynką).
    Sprowokowałes mnie do poszperania w simowej historii.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top