Sugestie graczy - Zmiany w The Sims 4

1181921232426

Komentarz

  • Opcje
    OgnikOgnik Posty: 242 Member
    @Mikunia Oj też tego mi brakuje. W 2 super to było zrobione i świetnie gdyby twórcy do tego powrócili. Ale najlepiej w jakiejś darmowej aktualizacji, a nie płatnym dodatku :P
  • Opcje
    Ostatnio stwierdziłam,że jest mało akcesorii dla niemowlaków. Z tego co wiem są 3 rodzaje kołysek. Miło by było zobaczyć "odświeżone" łóżeczka w jakiejś z aktualizacji. A poza tym czekam aż dojdą pory roku ;)
  • Opcje
    ela1954ela1954 Posty: 155 Member
    Mnie najbardziej brakuje " kręconych " schodów i pojazdów /rower,skuter czy samochód/ .
    Zastanawia mnie , czemu wszystkie domy i ściany są takie ponure - ciemne ?!
  • Opcje
    XardyXardy Posty: 50 Member
    ela1954 napisał użytkownik: »
    Mnie najbardziej brakuje " kręconych " schodów i pojazdów /rower,skuter czy samochód/ .
    Zastanawia mnie , czemu wszystkie domy i ściany są takie ponure - ciemne ?!

    Mnie też brakuje kręconych schodów ,które z tego co pamiętam były w TS2.
    Rowerów i innych pojazdów już trochę mniej,
    ponieważ nie wiem jak by to można było rozegrać w zamkniętym świecie :/

    Ja w galerii: Zagram_se_w_gre
    Ja na DOTsim: sims.arhn.eu/?mref=Xardy
  • Opcje
    Panda00Panda00 Posty: 3 Member
    edytowano maja 2018
    1Moim zdaniem należy postawić wszystkie karty na jakąś nadnaturalną postać, bo jeśli biorąc pod uwagę The Sims 3 to tam było ich nawet sporo. Jako, że sam nie przepadam raczej za nadnaturalnymi simami, uważam jednak iż są to jedne z lepszych opcji urozmaicających rozgrywkę. Dlatego prosiłbym się zastanowić nad ewentualnym rozszerzeniem.
    2 Wciąż mam niedosyt otwartych karier; Idąc tropem np. lekarza z witaj w pracy.
  • Opcje
    Panda00Panda00 Posty: 3 Member
    -Według mnie istotną sprawą jest także, powrót tak zwanych ubrań kupowanych przez simów np. jak było w the sims 2.
    W zasadzie już teraz mamy, co prawda tego namiastkę w dodatku witaj w pracy, ale gdyby była nielimitowana ilość strojów poprzez zakupy w garderobie - miodzio
  • Opcje
    tobleronetoblerone Posty: 11 Member
    Minęło 14 lat od wypuszczenia The Sims 2, a simy nadal myją się bardzo długo itd. Na dodatek jak się nie chce używać kodów to nie da się korzystać z gry. Chcesz iść simem na imprezę? Nie ma opcji, bo chce mu się jeść, myć,spać i będzie to robił 15 simowych godzin, a przez resztę pójdzie do pracy. Prawdziwe życie nawet nie jest tak smutne jak los simsa bez kodów.
  • Opcje
    kajtakajta Posty: 56 Member
    Mi brakuję fajnych nagród za spełnianie życzeń, tak naprawdę to tylko eleksiry i dodatkowe cechy charakteru. W The Sims 3 i 2 można było kupić różne fajne obiekty, które urozmaicały grę a teraz to... szkoda gadać :(
  • Opcje
    IzolzaIzolza Posty: 11 Member
    Kręcone schody i samochody były super w TS2. Brakuje tego w TS4.
  • Opcje
    Simsomaniak2006Simsomaniak2006 Posty: 3 Member
    Chciałabym aby została dodana możliwość tworzenia własnych gotowych strojów.
  • Opcje
    mis80mis80 Posty: 8 Member
    Witam wszystkich mi brakuje tak naprawdę paru rzeczy tylko . 1 Auta 2 Studia 3 Powinno być więcej domów i było by super gdyby były mieszkania do wynajęcia . 4 Poza tym reszta jest OK jak na razie , bo fajnie się tworzy Simy nowe . Ponadto nic się nie zacina fajnie się gra i kamerka jest ok fajnie sterować można . Pomiędzy Światami szybko się przemieszcza i podróżuje. Grafika jest wyjątkowa . Narazie tyle ;)
  • Opcje
    mis80mis80 Posty: 8 Member
    O mały włos bym zapomniał przydało by się więcej Karier do wyboru , bo jednak moim zdaniem na każdą nową miejscowość powinny być nowe całkowicie ścieżki kariery i ostatnie dwie sprawy 1 Plaża
    2 I kompanie się w morzu , ale z drugiej strony wszystkiego mieć nie można więc cieszmy się z tego co jest , bo i tak w The Sims 4 długo można grać . Nie zapominajcie o tym , że pojawiły się dwie nowe postacie , którymi można kierować . Mianowicie wampir i kosmita pewnie wiele osób będzie kręciło nosem na to a ja uważam , że lepsze to niż nic miało by nie być. Pozdrawiam
  • Opcje
    julisia27julisia27 Posty: 3 Member
    edytowano sierpnia 2018
    Wyślij swoich simów na studia zdobywaj szczyt karier pozwól simom kształcić się na wielu różnych kierunkach zawodowych medycyna prawo wychowanie fizyczne sztuki pięknych technologia stomatologia pomóż im osiągnąć akademicką dojrzałość zbuduj własny akademik oraz uczelnie
    zdobywaj nowych przyjaciół podczas pobytu na studiach spędzaj aktywie czas biorąc udział w zajęciach sportowych
    Post edited by julisia27 on
  • Opcje
    julisia27julisia27 Posty: 3 Member
    Wyślij swoich simów na studia zdobywaj szczyt karier pozwól simom kształcić się na wielu różnych kierunkach zawodowych medycyna prawo wychowanie fizyczne sztuki pięknych technologia stomatologia pomóż im osiągnąć akademicką dojrzałość zbuduj własny akademik oraz uczelnie
    zdobywaj nowych przyjaciół podczas pobytu na studiach spędzaj aktywie czas biorąc udział w zajęciach sportowych

  • Opcje
    ToshikiKageToshikiKage Posty: 152 Member
    Brakuje mi Mpc'ków takich jak złodziej który się włamuje, straż pożarna przyjeżdżająca na sygnale, kieszonkowca, który kręci sie na parceli publicznej, no i pani Zadeckiej, która karciła Simów za niestosowne zachowanie (Kobieta dawała czadu w The Sims 2 ), policjanta który aresztuje włamywacza. Brakuje mi wielu rzeczy, które można spotkać w wcześniejszych seriach... Ale tych charakterystycznych postaci, które nigdy się nie starzały i ciągle dawały o sobie znać, mi brakuje najbardziej. Gazety przy wycieraczce pozostawioną przez tą samą dziewczynkę, czy nawet karaluchów, które pojawiały się gdy trzymano syf w domu.
    Brakuje mi pojazdów, takich jak rower czy samochód. Fajnie by było jakby dzieci miały możliwość jazdy na rowerze.
    Denerwują mnie ciągłe kupki liści, gnijące w otoczeniu, i mimo że Simami je spalam, (nic innego nie można) to następnego dnia znowu sie pojawia i śmierdzi. Proszę aby coś z tym zrobić. Może stworzyć Mpc'ka śmieciarza, który będzie sprzątał ulicę z tych kupek liści, śmieci czy niepomytych naczyć, jakie Simy zostawiają na ławkach w otoczeniu...
  • Opcje
    KarminiaSimsKarminiaSims Posty: 115 Member

    @ToshikiKage Podpisuję się pod tym! Za tymi wydarzeniami, związanymi z NPC, tęsknię najbardziej;) Mimo wszystko dalej wierzę, że NPC powrócą. Wydaje mi się nawet, że pierwsze próby ich wprowadzenia zostały podjęte. Na razie sezonowo powraca Summer Holiday, ale wraz z Cztery Pory Roku pojawił się i Dziadzio Mróz, Króliczek, takie postacie "na stałe"...
    SimsMantra ☆ Blog polskiej Społeczności The Sims | The Sims 4, The Sims Mobile → simsmantra.pl
  • Opcje
    WiqasimsWiqasims Posty: 7 Member
    Gdyby dodali więcej działek do budowania , i przede wszystkim dłuższe życie zwierzaków byłabym zadowolona :D, ale gdyby mogli zmienić to że wampiry ci wchodzą do domu i piją twoją krew byłabym bardzo zadowolona :)
  • Opcje
    KarminiaSimsKarminiaSims Posty: 115 Member

    @Wiqasims SimGuru Grant w jednym z ostatnich tweetów powiedział, że Forgotten Hollow nie będzie rozbudowywane (tj. nie pojawi się tam więcej parcel, w końcu to... "Zapomniana dziura" XD), wiec podejrzewam, że i reszta obecnych światów nie będzie w żaden sposób modyfikowana. Jest jednak nadzieja w kolejnych lokacjach, które - potwierdzone info również od Granta - powstają i być może już wkrótce pojawią się w grze.

    Co do krwi, chodzi Ci o te wampiry-męczytyłki, które lubią sobie wpadać ot, tak bez zapowiedzi i zbyt często? :D Mam nadzieję, że w końcu pojawi się możliwość w opcjach, aby np. ograniczyć takie przypadki, podobnie jak z duchami (chociaż wydaje mi się, że już w jakimś update to łatali... w każdym razie u mnie na pewno duchów mniej).
    SimsMantra ☆ Blog polskiej Społeczności The Sims | The Sims 4, The Sims Mobile → simsmantra.pl
  • Opcje
    WiqasimsWiqasims Posty: 7 Member
    > @KarminiaSims said:
    > @Wiqasims SimGuru Grant w jednym z ostatnich tweetów powiedział, że Forgotten Hollow nie będzie rozbudowywane (tj. nie pojawi się tam więcej parcel, w końcu to... "Zapomniana dziura" XD), wiec podejrzewam, że i reszta obecnych światów nie będzie w żaden sposób modyfikowana. Jest jednak nadzieja w kolejnych lokacjach, które - potwierdzone info również od Granta - powstają i być może już wkrótce pojawią się w grze.
    >
    > Co do krwi, chodzi Ci o te wampiry-męczytyłki, które lubią sobie wpadać ot, tak bez zapowiedzi i zbyt często? :D Mam nadzieję, że w końcu pojawi się możliwość w opcjach, aby np. ograniczyć takie przypadki, podobnie jak z duchami (chociaż wydaje mi się, że już w jakimś update to łatali... w każdym razie u mnie na pewno duchów mniej).

    Tak! Nie nawidzę tych wampirów ... Moja simka była w ciąży no to cóż , co mu szkodzi zamiast simki zaczął pić krew sima! :sunglasses: Co mu szkodzi? Ale kiedyś robiłam wianki z czosnku i pomaga...
  • Opcje
    ToshikiKageToshikiKage Posty: 152 Member
    Wiem że powoli coś w tym kierunku robią, ale ciągle mi czegoś w tej grze brakuje.
    Naprawdę mogli by zrobić coś z tymi liśćmi w otoczeniu. Przez to otoczenie wydaje się takie brudne.
    Dajcie nam NPC"ka śmieciaża, co będzie to sprzątać, oraz innych...
    Tak pusto bez nich...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top