Logowanie online jest obecnie niemozliwe.

Witam, mam problem. Po zainstalowaniu gry oraz zalozeniu konta na origin wciaz mam ten sam problem. Chialam uruchomic gre aby pograc i : LOGOWANIE ONLINE JEST OBECNIE NIEMOZLIWE. Co w tej sytuacji moge zrobic. Prosze o pomoc.

Komentarz

  • Opcje
    KatarzynakaKatarzynaka Posty: 24 Member
    edytowano maja 2014
    Witam, miałam ten sam problem jeśli chodzi o logowanie do origin. Masz zainstalowana aplikację origin na komputerze? Jeżeli tak, to spróbuj zalogować się w trybie offline, gdyż będzie dało się uruchomić program. Origin powinien pokazać Ci informację o tym, że nie jesteś zalogowany/a online i pokaże się opcja uruchomienia trybu online.

    Jeśli nie możesz się zalogować na konto z poziomu startu gry to spróbuj rozłączyć się z internetem.
    Mam nadzieję, że pomogłam. :wink:
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano maja 2014
    Grac bez logowania :) Logowanie jest dla tych co chca wysylac wspomnienia na MP. Dodatkowo jesli grasz z logowaniem to trzeba w opcjach koniecznie wylaczyc "zakupy w Store" to strasznie gre obciaza.
    100% mojej gry odbywa sie bez logowania. Loguje sie wylacznie wtedy gdy chce sima na GW wyslac lub dom. I nigdy wtedy gry wlaczonej nie mam. Bo Launcher wystarczy do tego. Jak chce pogadac na MP to tez z wylaczona gra sie loguje. Wysylanie dziesiatkow wspomnien, to glupia maniera ktora spamuje strony innym uzytkownikom. Maks dwa trzy z gry i to starannie wyselekcjonowanych, pieknych zdjec jest zupelnie wystarczajaca. I tak kazdy kocha tylko wlasne wspomnienia, a cudze go niewiele obchodza.
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    chmik112chmik112 Posty: 149
    edytowano maja 2014
    Ale to jest inna strona inne zasady gdybym ja spamował na jakiejś grze linkami zdjeciami czy czymś bana bym dostał na mur beton a tu o dziwo :shock: można spamować allleluja :lol: 98 % GRY OBCIĄŻAJĄ PROGRAMY ANTYWIRUSOWE 1 % online i 1 % CC :wink:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top