O wszystkim i o niczym

Komentarz

  • Opcje
    Monika94Monika94 Posty: 503 Member
    edytowano listopada 2011
    panda232111 napisał użytkownik:
    Yeah! Wreszcie umiem się tak pomalować :P

    To świetnie, ja jak pierwszy raz zaczynałam malować się w taki sposób to wyglądałam jak jakaś dziewczyna z horroru ale już kilka lat wprawy mam i nawet nieraz słyszę od koleżanek, że umiem idealnie równo zrobić sobie kreski eyelinerem :-)
  • Opcje
    panda232111panda232111 Posty: 4,989 Member
    edytowano listopada 2011
    To fajnie :-)


    Ale takich to zrobić nie potrafię :P

    p38.jpg

    Kurcze. Próbowałam opisać swój sen, ale jakoś mi nie wychodzi.
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • Opcje
    obaretkaobaretka Posty: 14,662 Member
    edytowano listopada 2011
    Kurde, ja w ogóle nie potrafię się umalować xDD Ani pomalować paznokci - beztalencie jestem xD :lol:
  • Opcje
    PanBiszkoptPanBiszkopt Posty: 3,463 Member
    edytowano listopada 2011
    Jak na tym forum jest pusto... aż się nie chce pisać. Mam taki głupi pomysł, żeby zorganizować forumową imprezkę. Ustaliłoby sie datę, powysyłało w komentarzach 'zaproszenia' na nią. Poprosiłoby się kilka osób o pomoc w przygotowaniu i zaprosiłoby się wszystkich?
    Może trochę osób dzięki temu by się wciągnęło do forum i pisało na bieżąco?
    Z nudów już zacząłem czytać angielskie forum...
  • Opcje
    kacpixxikkacpixxik Posty: 123
    edytowano listopada 2011
    No.. można było by takie coś zrobić :-) . Ja tutaj wchodzę już tylko spojrzeć na konkurs i nic więcej .. Kurde przecież dużo ludzi z Polski gra w simsy ale na forum nie wejdą.
  • Opcje
    PanBiszkoptPanBiszkopt Posty: 3,463 Member
    edytowano listopada 2011
    Można by było poprosić Rafała o zrobienie sygnaturki 'uczestnik imprezy forumowej 2011' Każdy kto napisze choćby jednego posta dotyczącego imprezy, dostanie taką.
    Mógłbym zrobić konkurs na najlepsze zdjęcie z imprezy, a nagrodą za 1 miejsce będzie odznaka z balonem (lub czymś innym przypominającym imprezę) i jeśli Rafał się zgodzi, zdjęcie będzie umieszczone w gazetce forumowej. A nagrodą za 2i3 miejsce będzie tylko odznaka. Zwycięzce będą wybierać wszyscy głosowaniem w tym temacie. Ja zasponsoruje nagrody.
    Może jeszcze zrobi sie głosowanie na imprezowicza roku. Osoba, która wygra też coś tam dostanie (do uzgodnienia)
    Impreza będzie trwać cały weekend. W tym temacie. Kazdy dostanie w komentarzach taką wiadomość '(data) odbędzie sie impreza forumowa w temacie O wszystkim i o niczym. Wstęp wolny. Wyślij tę wiadomość do wszystkich swoich znajomych z Polski. czekamy na ciebie'
    Trzeba tylko poprosić Rafała. Potrzeba też kogoś kto powysyła zaproszenia.
    I co o tym sądziecie? Jeżeli macie jakieś pomysły to p.i.sz.cie.
    Najważniejsze jest to, zeby kazdy dostał zaproszenie. Ja np. o tym spotkaniu forumowiczów nie wiedziałem bo nikt mi o nim nie poinformował.
  • Opcje
    SIMSIORSIMSIOR Posty: 6,384 Member
    edytowano listopada 2011
    Hymmmm, no neiw eim xD Cierkawy pomysl , trzeba pomyslec ;d

    A dlaczego tylko Rafal ma robic sygnatury co ;d ?
  • Opcje
    PanBiszkoptPanBiszkopt Posty: 3,463 Member
    edytowano listopada 2011
    Gdy o tym pomyślałem, on od razu mi 'wpadł' do głowy Jeżeli ktoś jeszcze umie robić to będe za zrobienie ich wdzięczny
  • Opcje
    SIMSIORSIMSIOR Posty: 6,384 Member
    edytowano listopada 2011
    Spoko xD

    A kiedy miało by się coś takiego odbyć ?

    Wgl. to jakos tak wpadły mi do głowy formuowe święta xD
    Obczaj ten nastrój xD
  • Opcje
    Monika94Monika94 Posty: 503 Member
    edytowano listopada 2011
    Z forumowymi świętami fajny pomysł. Ja z chęcią chciałabym wziąć udział w imprezie na forum ale obawiam się, że mogę nie mieć czasu. No chyba, że zrobicie ją w czasie, gdy będziemy mieć wolne (np. święta, ferie itd.) :wink:
  • Opcje
    SIMSIORSIMSIOR Posty: 6,384 Member
    edytowano listopada 2011
    No włąsnie ;d ^

    Wiesz ferie mamy róznie , święta ;d xD !
    Ja już przyniosę siano XD
  • Opcje
    PanBiszkoptPanBiszkopt Posty: 3,463 Member
    edytowano listopada 2011
    Chciałem weekend za 2 tygodnie. Wtedy każdy będzie miał odpowiednio dużo czasu, żeby zapisać to sobie w grafiku. Będzie cały weekend, wiec, jeśli ktos nie może np. w niedzieli, to chociaż będzie w sobotę.
    Jeszcze można by było zmienić avatary na imprezowe, albo chociaż zmienić tapetę i odznakę.

    A co do świąt to nie wiem. Ja w święta będe u kuzynek. Wątpie, żeby ludzie np. w Wigilię pisali na forum.
  • Opcje
    SIMSIORSIMSIOR Posty: 6,384 Member
    edytowano listopada 2011
    ja tam ****ę xD

    a mozę zrbilibyśmy imprezę taką świąteczno-noworoczną ? ;d

    Mięczy świętami a nowym rokiem xD ?
    Wtedy wszyscy , prwie są w domu xD
  • Opcje
    obaretkaobaretka Posty: 14,662 Member
    edytowano listopada 2011
    Świetny pomysł ; ) Ja o tym niestety nie myślałam, bo robię <robimy> Wam niespodziankę, ale to jeszcze kawał czasu.. :twisted:

    Na pewno nie będziemy tego robić w same święta, bo wiele osób woli spędzić święta w rodzinnym gronie albo ludzi wyjeżdżają do rodzin ; ) Najlepiej byłoby zrobić takie wielkie spotkanie przed świętami z dwa tygodnie przed xdd
  • Opcje
    PanBiszkoptPanBiszkopt Posty: 3,463 Member
    edytowano listopada 2011
    Ale między świętami a nowym rokiem ja na przykład będę grał w ts3 zwierzaki m(dostane) lub bede wychodził na dwór.
    Za dwa tygodnie (10 i 11) jest najlepszy termin. akurat wtedy bedą za dwa tygodnie święta. Każdy zdąży się przygotować. A imprezę możemy nazwać noworoczną, albo będzie bez nazwy. Po prostu impreza.

    To terza robimy rozpis zajęć. Ktoś musi powysyłać zaproszenia, ktoś musi zrobić sygnaturki. Ja zrobię ten konkurs na zdjęcie. Trzeba poprosić Rafała o to zdjęcie z imprezy do gazetki. I czy będzie to głosowanie na imprezowicza 2011? Nagrodą też może być sygnaturka.

    Zaproszenie powinno brzmieć tak lub podobnie:
    (data) odbędzie się impreza forumowa 2011. Będzie dużo atrakcji. Mile widziani nowi członkowie jak i starzy forumowicze. Impreza odbędzie się w temacie 'O wszystkim i o niczym' Mile widziane imprezowe avatary ;)
    Serdecznie zapraszamy !
    Wyślij tą wiadomość do wszystkich znajomych z forum.
    Ja jeszcze napisze sobie tą datę obok sygnaturki, zeby nikt nie zapomniał.
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • Opcje
    rgx97rgx97 Posty: 7,593 Member
    edytowano listopada 2011
    Widzę, że bardzo Ci na tym zależy. To miło, że chcesz rozruszać trochę forum i ten pomysł bardzo mi się podoba. Jeśli chodzi o wykonanie sygnaturek to nie mam aż takiego talentu graficznego - na pewno ktoś inny zrobiłby ładniejsze. :)
    Natomiast zdjęcie z imprezy wstawię do gazety - takie wydarzenia są priorytetowe. :mrgreen:
  • Opcje
    martys15martys15 Posty: 4,192 Member
    edytowano listopada 2011
    No żebyś się nie rozczarował. Widzisz ja czekałem tydzień aż kupiłem ten dodatek, kolejny tydzień ustawiałem żeby nie wywalało do windy. Ja do dziś nie grałem końmi. Wolę być ostrożny, nie wchodzę w grę w tryb życia. Wydawać się wam to śmieszne, mam dodatek a nie gram zwierzakami. Ale prawda taka, na co mam grać zwierzakami skoro co chwila mi się coś dzieje, to meteor walnie w budę (ciekawe czy mam ten filmik na dysku), to znowu z gry mnie wywali a jak to nie pomoże to ze zwierzaków robią się mutanty z żółtymi ogonami, niektóre to już wogólę wyglądają jak sim, są przygarbione ich geometria jest rozwalona. Możecie podziwiać przykład kilka stron wcześniej na szopie- mutancie. Na Twoim miejscu poczekał bym zakupem zwierzaków do wydania łatki. No chyba że chcesz się troszkę podenerwować, choć w bardzo rzadkich przypadkach gra działa jak należy i tego ci życzę.
  • Opcje
    Monika94Monika94 Posty: 503 Member
    edytowano listopada 2011
    Jeśli chcecie zrobić tą imprezę w jakiś weekend to proponuje, żeby to było 16-18 grudnia - tydzień przed świętami. Wtedy już będzie wiele osób miało czas, ponieważ nie będziemy się martwić szkołą, że w nadchodzącym tygodniu sprawdziany, kartkówki itd. :-)
  • Opcje
    PanBiszkoptPanBiszkopt Posty: 3,463 Member
    edytowano listopada 2011
    Rafał, ty robisz ładne sygnaturki. Te za forumowicza miesiąca są naprawdę dobre. o coś takiego mi chodzi. w tle mogą być fajerwerki, balony a napis 'Uczestnik imprezy forumowej 2011' Lub coś podobnego. A jeśli według ciebie robisz złe sygnaturki, to powiedz mi, kto mógłby zrobić mi odpowiednie.
    Jeszcze pozostaje kwestia głosowania na tego imprezowicza. Nie wiem, czy jest sens to robić. Ale w sumie była by to kolejna atrakcja.
    Co do zdjęcia, to założe konkurs w czasie imprezy. Zdjęcia będzie można dawać do poniedziałku po imprezie. A głosować do następnej soboty po imprezie. Będzie można głosować na dwie prace, żeby było wiecej głosów.
    A co do daty to tydzień przed świętami to będzie trochę za póżno. Racja, każdy będzie już po sprawdzianach, ale też będzie zamieszany w wigilię. Ja na przykład robie prezenty rodzicom, dziadkom itd. i w ten weekend zamierzam wybrać sie do sklepu. Uważam, że 10 i 11 będzie odpowiedni.
    A więc tak:
    Konkurs jest :-)
    Data jest :-) (10 i 11 a także piątek popołudniu)
    Imprezowicz :?: (dwa głosy na tak)
    Sygnaturki :D (Dzięki Rafał!!!)
    Zaproszenia :?: (jeżli ktoś chce sie tym zająć to będę wdzięczny)
    Co do zaproszeń to może być kilka osób. Każdy wyśle do chociaż 15 osób. Tamte do kolejnych itd.

    A co do zwierzaków to najbardziej chodzi mi o obiekty. Oglądałem filmy o tych obiektach i powiem, że są idealne do domów jakich robię.
    A wiec co z tym głosowaniem na Imprezowicza 2011?
    Ja jestem za
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • Opcje
    rgx97rgx97 Posty: 7,593 Member
    edytowano listopada 2011
    Skoro nalegasz to mogę zrobić te sygnaturki. Jeśli chodzi o głosowanie na imprezowicza 2011 to jestem za. :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top