Moje prace Bożena12 *ZAPRASZAM*

1242526272830»

Komentarz

  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano listopada 2012
    Możesz Bożenko edytować swoje posta i dodać linka do pobrania, z SD albo z jakiegoś hosta. Jak wolisz :)
  • Opcje
    Bozena12Bozena12 Posty: 1,547 Member
    edytowano listopada 2012
    Super,podam kierunek na SD.A powiedz mi Loki co mam zrobić żeby wczytało mi się forum bo od miesiąca nie mogę wczytać SD.Wszystkie moje przeglądarki odmawiają wczytania.A czasem SD nie ma jakiegoś innego adresu.Nie wiem co mam z tym zrobić. :cry:
    MojaGALERIA
    Zapraszam TSR-Bozena
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano listopada 2012
    Dziękuję dziewczyny za umożliwienie pobrania :)
    Zachwyciły mnie te kwiatowe kompozycje i już je mam u siebie :)
    Pozdrawiam Gabi.
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano listopada 2012
    Bożenko
    Mieliśmy modernizację serwera. Mi wczytuje się bez problemu, link jest nie zmieniony http://www.simsdistrict.pl/forum/

    Jak masz ochotę to przeczyść przeglądarkę , może coś blokuje

  • Opcje
    bwsunnybwsunny Posty: 1,255 Member
    edytowano listopada 2012
    Och, piękne obrazy, brakowało mi takich w grze! Dziękujemy za opublikowanie!
  • Opcje
    Bozena12Bozena12 Posty: 1,547 Member
    edytowano listopada 2012
    Kolejne obrazki
    Mesh by EA /Dziękuje
    POBIERZ

    screenshot6vw.jpg
    MojaGALERIA
    Zapraszam TSR-Bozena
  • Opcje
    Bozena12Bozena12 Posty: 1,547 Member
    edytowano października 2013
    Najnowsze obrazki :lol:
    Mesh by EA :thumbup:
    POBIERZ


    hwpv.jpg

    7yc6.jpg
    MojaGALERIA
    Zapraszam TSR-Bozena
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano października 2013
    Piękne obrazki Bożenko, zarówno te XVIII-wieczne portrety chłopczyka, jak i te wspóczesne dzieła. Dziękuję, pewnie pobiorę sobie, by ozdobiły dom moich simów. :)
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    edytowano października 2013
    WSPANIALE PRACE!!!
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    diablica200diablica200 Posty: 166 Member
    edytowano listopada 2013
    Wspaniałe prace są bardzo śliczne yhm.. śliczne :shock: Kocham :mrgreen:
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano listopada 2013
    Super. Ostatni set jest fantastyczny. Tego typu nowoczesne grafiki(?), obrazy wlasnie kolekcjonuje. Twoj set jest juz u mnie :D
    P.S. Wwalilo mnie przy okazji na SD pani Ambasador :D Milo, ze wiecej ludzi z tego forum dzieli sie tu swoimi pracami. Dla tych, ktorzy inne, mniej formalne simowe fora kochaja niz SD jest to okazja do zapoznania sie z tymi pracami :)
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    ziutobol12345678ziutobol12345678 Posty: 456 Member
    edytowano listopada 2013
    Przeglądałam Twoje prace i muszę stwierdzić, że są naprawdę piękne i dopracowane! Ja osobiście niedawno zainspirowana właśnie Twoją twórczością przeglądałam tutoriale na temat TS3 Workshop. Ale kiedy przeczytałam calusi poradnik, sparwdziłam ile punktów i ile programów Ci do tego potrzeba- uznałam, że dla takiego osobnika jak ja szans nie ma i musi to pozostać tajemniczymi praktykami magicznymi :D Osobiście uważam, że znacznie łatwiej jest coś zrobić, gdy masz osobę, która na bieżąco Cię informuje po kolei i mówi, jak czegoś nei rozumiesz. tak miałam z PP. I odwlekłam się! To nie o mnie!
    No, więc naprawdę cudne kreacje i myślę, że świetnie dla budowniczych domów, choć ja osobiście gustuję w weselszych obrazach :mrgreen: Pewna jestem, że wiele osób jest fanami Twojego bloga, a teraz tylko wzrosła Twoja popularność jako świetnej twórczyni! Polecam Twój blog każdemu kto ***** interesującyh rzeczy do simsów w ładniej posortowanych i łatwo wyszukiwanych kategoriach, a szczególnie Polakom, którzy nie są orłami w angielskim, a pragną mieć CC! Naprawdę świetny blog.
    Pozdrawiam i życzę dużo weny twórczej/inspiracji do nowych kreacji :!:
    Jowita :)
  • Opcje
    Bozena12Bozena12 Posty: 1,547 Member
    Dobry wieczór.Odkopuje temat bo wróciłam do trójki i tworzenie domków bez CC.Pozdrawiam Bożena
    MojaGALERIA
    Zapraszam TSR-Bozena
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Bożenko, jak się cieszę, że ciętu widzę :) I jak się cieszę, że grasz trójeczką! Długo nad tym myślałam, dlaczego czwórka, choć tak łatwo się tworzy domy i simów - jednak nie jest w stanie zainteresować na dłużej.
    W trójce, choć tworzenie sima to udręka, a po łatwiźnie czwórkowej trochę trudno tworzy się domki trójkowe (kilka razy usiłowałam przeciągnąć dach :) ), to wszystko wynagradza rozgrywka. W trójce nie można się nudzić! Gdy nie ma się ochoty na granie rodzinką - można po prostu wypuścić się na spacer po okolicy. Uwielbiam to!
  • Opcje
    Bozena12Bozena12 Posty: 1,547 Member
    Witaj Alu,jednak ja wole trójeczkę,ona zawładnęła mną.
    MojaGALERIA
    Zapraszam TSR-Bozena
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Fajnie że nadal bawisz sie simami. ja już dawno sobie odpusciłam
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Szkoda, że stare zdjęcia się nie zachowały, bo ten kącik to istna kapsuła czasu z czasów początku trójki. Nie pamiętam twoich prac, bo dopiero zaczynałem udzielać się na forum w tamtym czasie. Jestem jednak ciekaw jak wygląda teraz twój styl budowania i dekoracji wnętrz. Sporo czasu minęło odkąd napisałaś że wracasz na forum, jednak mam nadzieję że nie zapomiałaś i coś w końcu wstawisz. :smile:@Bozena12
  • Opcje
    Bozena12Bozena12 Posty: 1,547 Member
    Bardzo mi przykro ale nie wracam do TS3 tylko zaczynam tworzyć domki w TS4 od teraz moje najnowsze prace są w tymKąciku Zapraszam
    MojaGALERIA
    Zapraszam TSR-Bozena
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top