#nowe szkice #miasta #słodkie budynki #zabytki #godziny spedzone na szkicowaniu #zapraszam

1789101113»

Komentarz

  • Opcje
    PanBiszkoptPanBiszkopt Posty: 3,463 Member
    @Alicja, dzieki,z ę zajrzaląs do mojego kacika. Te tutejsze prace sa sprzed 2 lat. Teraz kompletnie inaczej rozumiem architekturę.Staram sie tworzyc cos nowego, łączyć rózne koncepcje, inspirować sie. Srednio raz w tygodniu wpadam na swietny projekt, lecz z powodu braku czasu zaledwie co trzeci jest tworzony, a co dziesiąty kończony.A co do plastyka, to po prawie 3 latach liceum w ogóle nie żałowalem tej decyzji, lecz teraz pod koniec jestem wykończony. zdalem sobie sprawe, ze nie potrzebnie sie aż tak mecze. zdaje mature miedzynarodowa, lecz to tylko dodatkowe koszty i mniej czasu na spelnianie się. odkrylem, ze najbardziej w życiu chciałbym po prostu tworzyć... Jestem bardzo kreatywną osobą. Potrafie stworzyc cos z niczego, Czerpać inspiracje z czegokolwiek.


    Ten kącik pragne zamknać, zeby stworzyc nowy, poniewaz okres "mnie" z czasow forum ts3 juz dawno sie skonczyl. teraz jestem zupelnie innym czlowiekiem, inaczej postrzegam swiat i najchetniej chcialbym zapomnieć te moje "wieki ciemne". A nick wymyśliłem w 5 klasie podstawówki. Wtedy wydal mi sie wyjatkowo fajny. teraz jest wyjatkowo infantylny
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    Świetnie malujesz i świetnie budujesz w Simsach. Nick mógłbyś zmienić, wystarczy poprosić moderatorki. Choć osobiście radziłabym go zostawić. Mój też mnie czasem denerwuje, ale za nic bym go nie zmieniła. Nick bowiem jest wizytówką i dzięki niemu jesteś rozpoznawalny, gdziekolwiek w internecie zostawisz swój ślad, ludzie wiedzą, że to TY. A to bardzo ważne. Ludzie, którzy zmieniają nicki, logując się na każdym forum The Sims, czy w Galerii lub na Origin innym nickiem, popełniają duży błąd, bo nick to "marka".
    Na potwierdzenie tego mogę powiedzieć, że dzięki twojemu nickowi kojarzę Cię od lat z różnych forów, jako bardzo interesującego młodego twórcę. :)
    A po za tym bardzo mi się podoba Twój nick. Jest oryginalny. :)
    Rozumiem też, że chcesz założyć nowy kącik (i popieram to), (a przy tym szkoda ci starego). To, jak otwarcie nowych drzwi, z nowymi, bardziej dojrzałymi pomysłami, a przy tym nie zamykając starych. Trudno się całkiem odcinać od starej twórczości, wszak zawsze coś z niej w człowieku zostaje. Trzymam kciuki za nowe pomysły i nowy kącik. :)
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Co fakt to fakt - nick jest czymś w rodzaju czipu - ale możesz z tego wybrnąć w podobny sposób jak nasz Dothan aka Ti_Sento. W swojej stopce (podpisie) na dość długo umieścił informację o zmianie nicku. I nikt, kto bywa na tym forum nie przeoczył tego.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top